Інформація про наслідки розгляду звернень громадян в Каховському міськрайонному управлінні юстиції за І квартал 2013 року в порівнян - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Узагальнення за наслідками розгляду звернень громадян у Головному... 1 88.5kb.
Узагальнення про стан роботи головного управління юстиції та районних... 1 278.25kb.
Аналіз проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян у Трускавецькому... 1 35.19kb.
Узагальнення про стан роботи головного, районних, міського управлінь... 1 248.85kb.
Довідка за І квартал 2013 рік про підсумки розгляду звернень громадян... 1 119.84kb.
Міністерство юстиції україни 1 243.98kb.
Україна міністерство юстиції україни 1 273.46kb.
Звіт І аналітичну довідку про підсумки роботи із зверненнями громадян... 1 38.12kb.
Начальнику Головного управління юстиції у Тернопільській області... 1 75.95kb.
Компанія Herbalife оголошує про рекордні фінансові показники за другий... 2 425.2kb.
Інформація про стан розгляду звернень та особистого прийому громадян... 1 194.27kb.
Моніторинг рівня організації роботи, дотримання законодавства та... 1 183.86kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про наслідки розгляду звернень громадян в Каховському міськрайонному управлінні - сторінка №1/1
Інформація

про наслідки розгляду звернень громадян в Каховському міськрайонному управлінні юстиції за І квартал 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року


Розгляд пропозицій (зауважень), заяв (клопотань), скарг та особистий прийом громадян є одним із важливих напрямків діяльності міськрайонного управління юстиції, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності і правопорядку, засобом отримання інформації про недоліки в роботі його структурних підрозділів, однією з форм зміцнення і розширення зв’язків з широкими верствами населення, дійовим засобом у розвитку України як правової держави.

Протягом І кварталу 2013 року до міськрайонного управління юстиції одне звернення громадян: скарга від Сурінна Евгена Вікторовича на дії державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Каховської міської ради (дата надходження: 19.02.2013). Місце проживання: Херсонська область, м. Каховка, вул. Сонячна, 12. За результатами розгляду данного звернення, скаржнику надано письмове роз’яснення, щодо законодавчого врегулювання даного питання.

Протягом аналогічного періоду 2012 року до міськрайонного управління юстиції звернень не надходило.

 Протягом І кварталу 2013 року, а також протягом аналогічного періоду минулого року звернення від інвалідів Великої Вітчизняної Війни, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці та Героїв України, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» не надходили. Також вони не надходили і від ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, що потребують соціального захисту та підтримки.

Працівниками міськрайонного управління юстиції постійно вживаються заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення конституційних прав та запобігання надалі таким порушенням.

З метою удосконалення стану роботи зі зверненнями громадян міськрайонним управлінням юстиції протягом І кварталу 2013 року здійснено ряд заходів.Зокрема:

-       проведено 7 оперативних нарад районного управління юстиції, на яких розглянуто результати роботи міськрайонного управління юстиції з питань звернень громадян.

-       з метою поліпшення стану зазначеного напрямку діяльності систематично проводяться семінари з працівниками міськрайонного управління юстиції. Протягом І кварталу 2013 року підготовлено та проведено для працівників райуправління юстиції семінар на тему: «Порядок розгляду звернень громадян, ведення діловодства зі зверненнями громадян» (18.02.2013);

Особистий прийом громадян керівництвом міськрайуправління юстиції проводиться відповідно графіку особистого прийому громадян затверджено наказом районного управління юстиції від 02.01.2013 № 02-01/3, яким передбачено часи прийому громадян у позаробочий час.

Для обліку особистого прийому громадян керівництвом міськрайонного управління юстиції заведено відповідні журнали. На особистому прийомі громадян протягом І кварталу 2013 року керівництвом міськрайуправління юстиції прийнято 70 осіб, яким надано усні роз’яснення (за аналогічний період 2012 року – 70).

У міськрайонному управлінні юстиції відповідно до графіку, затвердженого наказом міськрайонного управління юстиції від 02.01.2013 № 02-01/3, працює громадська приймальня по наданню безоплатної первинної правової допомоги, якою впродовж звітного періоду 2013 року прийнято 48 осіб (за аналогічний період 2012 року – 52).

У приміщенні міськрайонного управління юстиції у вільному для огляду місці разом з Графіками особистого прийому громадян керівництвом Міністерства юстиції України та Головного управління юстиції у Херсонській області розміщено Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Графік особистого прийому громадян керівництвом районного управління юстиції, Графік роботи прямої «гарячої» телефонної лінії Головного управління юстиції у Херсонській області, Графік роботи прямої «гарячої» телефонної лінії районного управління юстиції, а також зразки заяв.    

Впродовж звітного періоду оскарження рішень посадових осіб, а також звернення громадян, у яких йшлося б про недоліки в роботі міськрайонного управління юстиції та його структурних підрозділів не надходили.

Факти порушень Закону України «Про звернення громадян», не вирішення порушених у зверненні обґрунтованих питань, що призвело до повторного звернення, тяганини відсутні.Міськрайонним управлінням юстиції у повній мірі дотримуються вимоги Закону України «Про звернення громадян». А саме: щоквартально узагальнюються наслідки розгляду звернень громадян, результати аналізу розглядаються на оперативних нарадах райуправління юстиції; забезпечено своєчасне, об’єктивне та всебічне проведення перевірок звернень громадянь.