Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводитимуться - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 158.76kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 105.98kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 57.97kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 89.61kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 75.44kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 120.47kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 116.62kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 90.07kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 142.54kb.
Розділ Основні заходи з реалізації Регіональної програми розвитку... 1 216.06kb.
Наказ №96 з метою забезпечення ефективності державного нагляду, налагодження... 9 2267.46kb.
«Полум'ям подвигу вашого наші горять серця» Тематичний вечір 1 78.19kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного - сторінка №1/1


Інформація

про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного


та культурного характеру, які проводитимуться органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Волинської області

з 27 травня по 2 червня 2013 року

Дата

Події і заходи


Відповідальні та учасники заходу

27


9.00 Оперативна нарада у голови облдержадміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (овальний зал обласної ради).

Б.Клімчук

27-31

9.00 Навчання (ІІ етап) за професійною програмою державних службовців V–VIІ категорій посад апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на державну службу (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

27

9.00 Державна підсумкова атестація випускників 11 класів з української мови (переказ) (загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів області).

О.Хомич

27

10.00 Засідання сесії Нововолинської міської ради з розгляду питання: “Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по наданню соціальних послуг громадянам, які потребують сторонньої допомоги”.

В.Сапожніков

27

11.00 Фінальний тур обласного етапу VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я” (м.Луцьк, Волинський ліцей-інтернат).

О.Хомич

27

12.00 Обласна відеоселекторна нарада у голови обласної державної адміністрації з розгляду питань:


- про організацію якісного і безпечного харчування дітей у період літньої оздоровчої компанії 2013 року;

- про розвиток галузі тваринництва, збереження та нарощування поголів’я ВРХ. Стан проведення ідентифікації ВРХ в області у 2013 році;

- аналіз залучення в оборот облогуючих земель сільськогосподарського призначення в області. Аналіз договорів оренди земель державної та комунальної власності, орендна плата в яких встановлена менше законодавчо визначеного розміру;

- інші питання соціального і економічного розвитку області (овальний зал обласної ради).Б.Клімчук

В.Войтович

В.Карпюк

27

15.00 Засідання (у режимі відеоселектору) комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (овальна зала обласної ради).

Е.Стоєв

С.Мишковець

О.Блащук

27

15.30 Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня прикордонника (м.Луцьк, Палац культури).

О.Білюк

28

10.00 Прийом громадян з особистих питань заступником голови обласної державної адміністрації.

Е.Стоєв

28


10.00 Навчання головних спеціалістів – юрисконсультів міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості (обласний центр зайнятості).

Р.Кучмук

28

10.00 Засідання сесії Локачинської районної ради з розгляду питань:

- про стан та перспективи розвитку галузі освіти в районі;

- про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2012 року № 16/2 “Про районний бюджет на 2013 рік” та інші.


В.Демидюк

В.Мазурок


28

10.00 Виїзне засідання колегії Любешівської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про санітарно-епідемічну ситуацію в районі та заходи щодо покращення санітарно-епідемічного благополуччя на об’єктах господарювання, населених пунктах району та виконання заходів щодо профілактики інфекційних захворювань серед населення району;

- про виконання законодавства України з питань соціального захисту дітей, у тому числі, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- про підсумки роботи із зверненнями громадян за I квартал 2013 року;

- про роботу Судченського сільського голови та очолюваного ним виконавчого комітету щодо виконання делегованих повноважень у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, бюджету, фінансів і цін, будівництва, регулювання земельних відносин у відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, стан дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” та ведення діловодства у Судченській сільській раді;

- про роботу дільничних інспекторів міліції районного відділу управління МВС України у Волинській області щодо боротьби із правопорушеннями та злочинами в районі (Будинок культури с.Судче).В.Корець

28


10.00 Семінар та виробнича нарада з головами районних державних адміністрацій, головними лікарями центральних районних та міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги з розгляду питання: “Про реформування галузі охорони здоров’я. Створення центрів первинної медико-санітарної допомоги” (Горохівська центральна районна лікарня).

Б.Клімчук

І.Ващенюк

Ж.Савчук

28

10.00 Засідання колегії Турійської районної державної адміністрації з розгляду питань:

про стан виконання сільськими, селищними радами делегованих повноважень щодо запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, здійснення опіки, піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування;

- про підсумки роботи господарства району в опалювальному сезоні 2012 - 2013 років і завдання з підготовки до опалювального сезону 2013 - 2014 років;

- про хід виконання районної Програми розвитку культури, мистецтва і туризму;

- про виконання доручення голови районної державної адміністрації від 24 січня 2013 року № 0285/13/2-13 з питань впорядкування стану адресного господарства в селищах Турійськ та Луків;- про роботу Соминської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

О.Дишлюк

28

15.00 Зустріч абітурієнтів Волинської області із представниками приймальної комісії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (малий зал обласної ради).

С.Ющик

З.Гордієнко

28

Обласні змагання серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з армрестлінгу, шахів та шашок (Володимир-Волинський аграрний коледж).

А.Кліш

28

День прикордонника.
29

9.00 Прийом громадян заступником голови обласної державної адміністрації.

В.Карпюк

29

9.00 Тематичний короткостроковий семінар для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, відповідальних за ведення контролю за виконанням документів на тему: “Контроль та виконавська дисципліна в органах виконавчої влади” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

29-30

9.00 Семінар-тренінг для викладачів і працівників Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій “Технологія розробки тесту для вимірювання навчальних компетентностей слухачів” у рамках програми тематичного постійно діючого семінару на тему: “Сучасні освітні технології в системі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

29


10.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V–VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Ратнівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Ратнівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

29

10.00 Огляд членами конкурсного комітету транспортних засобів на території ТзДВ “АТП-10706” (м.Ковель).

В.Довгополюк

29

10.00 Засідання сесії Луцької міської ради.

М.Романюк

29

11.00 Робоча зустріч щодо обговорення питань підготовки та проведення в області Європейських Днів Добросусідства (овальний зал обласної ради).

Е.Стоєв

А.Ломага
29

11.00 Розширене засідання колегії Державної інспекції сільського господарства у Волинській області з розгляду питання: “Про підсумки роботи Державної інспекції сільського господарства у області за 4 місяці 2013 року” (актовий зал ДП “Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”).

С.Горбач

29

11.00 Фінальні змагання з футзалу (І група) за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців.

Г.Карнаухова

В.Малиновський

29

12.00 Відкриття виставки художніх робіт сестер Іванни та Ксенії Пацюк та Олени Звягінцевої на тему: “Різнобарв’я” (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки).


В.Дмитрук

Л.Стасюк

29

12.00 Засідання “круглого столу” на тему: “Дослідження обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України ринків і проблемні питання на регіональних ринках Волинської області, пов’язаних з підключенням об’єктів містобудування, в тому числі об’єктів житлового будівництва, до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення природних монополій і надання комунальних послуг” (каб. 602 обласного територіального відділенням Антимонопольного комітету України).

В.Гупало

С.Луговий В.Бондарук

29

14.00 Тематичний короткостроковий семінар для посадових осіб виконавчого апарату обласної ради на тему: “Запобігання та протидія корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування” (малий зал обласної ради).

Т.Литвиненко

29

14.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V–VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Старовижівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Старовижівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

29

14.30 Засідання комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам області (кабінет заступника голови обласної державної адміністрації).

О.Курилюк

О.Гурківська

29

18.00 Відкриття Десятого музичного фестивалю “Стравінський та Україна” за участю Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка з показом вистав балетів І.Стравінського “Весна священна” та “Жар Птиця (Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка).

Б.Клімчук

О.Курилюк

В.Лисюк

С.Єфіменко

29

18.20 Виступ начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту та начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації в ефірі Волинського радіо на тему: “Державна підтримка багатодітних сімей та матерів” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

Г.Карнаухова

А.Онищук

29

Участь в інформаційному семінарі щодо проведення першого конкурсу проектів в рамках Програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку України” (м.Рівне, зал засідань Рівненської обласної ради).

А.Ломага

Н.Кролік

30

9.00 Виїзне засідання колегії Горохівської районної державної адміністрації на базі Ватинської та Пустомитівської сільських рад з розгляду питань:

- звіт про виконання делегованих повноважень виконавчими комітетами Ватинської та Пустомитівської сільських рад;

- про стан виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій району та її рівень відповідно до законодавчо встановленого рівня заробітної плати;

- про організацію та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2013 році;

- звіт про виконання виконкомами Пісківської та Мервинської сільських рад розпорядження голови райдержадміністрації від 5 червня 2012 року № 323 (зал засідань Горохівської районної державної адміністрації).


Ж.Савчук

30

9.00 Засідання колегії Ківерцівської районної державної адміністрації з розгляду питань:

про виконання у районі Закону України “Про дошкільну освіту”;

- про стан погашення заборгованості із сплати страхових внесків, єдиного внеску підприємствами, установами, організаціями району до бюджету Пенсійного фонду України;

- про виконання делегованих повноважень державної виконавчої влади виконкомом Озерцівської сільської ради відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;

- про стан організаційно-кадрової, правової роботи, ведення діловодства, роботи із зверненнями громадян, здійснення контролю за виконанням документів у відділі освіти райдержадміністрації.З.Колісник

30

9.00 Спільне виїзне засідання колегії Маневицької районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на базі Галузійської та Серхівської сільських рад з розгляду питань:

про використання коштів на реалізацію заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, що проживає в зоні спостереження Рівненської АЕС;

- про розвиток мережі мистецьких закладів та перспективи відкриття філіалів у сільській місцевості;

- про стан виконання в районі вимог Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

- про хід виконання сільськими, селищними радами вимог щодо забезпечення оформлення комунальними підприємствами, установами, організаціями правоустановчих документів на користування землею;

- про роботу виконавчого комітету та Галузійського сільського голови щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, стан дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” у сільській раді;

- про роботу виконавчого комітету та Серхівського сільського голови щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, стан дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” у сільській раді (актовий зал Галузійської ЗОШ I-II ступенів).М.Миронюк

П.Зінчук

30


10.00 Засідання колегії Володимир-Волинської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2012 - 2013 років та підготовку його сталого функціонування в умовах осінньо-зимового періоду 2013 - 2014 років;

- про ефективність використання коштів, що виділяються на оплату спожитих енергоносіїв та енергозбереження в бюджетних установах району;

- про забезпечення в районі контролю за своєчасною та не нижче визначеного мінімального розміру заробітною платою, легальною її виплатою на підприємствах та у суб’єктів підприємницької діяльності району;

- про стан дотримання вимог чинного законодавства під час ведення кадрової роботи структурними підрозділами райдержадміністрації;

- про роботу та результати перевірки роботи виконавчого комітету Галинівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.В.Скуба

30

10.00 Засідання колегії Рожищенської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про хід виконання програми економічних реформ України на 2010 - 2014 роки в частині реформування галузі охорони здоров’я;

- про стан виконання в районі Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”;

- про стан виконання актів законодавства, Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації, реагування на запити і звернення народних депутатів України і депутатів місцевих рад.В.Масалов

30

10.00 Засідання виїзної розширеної колегії Старовижівської районної державної адміністрації на базі Старогутівської сільської ради з розгляду питань:

- про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2013 році;про роботу Старогутівського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;

- про результати ревізії бюджету Старовижівського району (адмінприміщення Старогутівської сільської ради).В.Семенюк
30

10.00 Засідання колегії Іваничівської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин виконавчими комітетами Мовниківської та Переславичівської сільських рад;- про стан виконання в районі доручень Президента України, розпорядчих документів райдержадміністрації з питань захисту прав дітей.

Л.Томашевська

30

10.00 Змагання з волейболу (ІІ група) за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців (м.Луцьк, НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей”).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

30

10.00 Нарада з начальниками відділів взаємодії з роботодавцями міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості (Камінь-Каширський районний центр зайнятості).

Р.Кучмук

30

10.00 Тематичний короткостроковий семінар для працівників апаратів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, відповідальних за ведення контролю за виконанням документів на тему: “Контроль та виконавська дисципліна в органах виконавчої влади” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

30

13.00 Урочисте засідання вченої ради з нагоди святкування Дня Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (актова зала головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).

Б.Клімчук

І.Коцан

30

19.45 Виступ заступника голови облдержадміністрації в ефірі Волинського телебачення на тему: “Реалізація програм захисту прав дітей в області” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

О.Курилюк

30

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна (каб.801 адмінприміщення обласної ради).

Н.Денис

31-1.06.

9.00 Оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

В.Малиновський

31

9.00 Державна підсумкова атестація випускників 9 класів з української мови (диктант) (загальноосвітні навчальні заклади області).

О.Хомич

31

10.00 Прес-конференція для обласних ЗМІ на тему: “Складові розвитку туристичної галузі та перспективи зайнятості населення” (обласний центр зайнятості).

Р.Кучмук

31

10.00 Обласне свято професійно-технічної освіти (м.Луцьк, Театральний майдан).

Б.Клімчук

В.Войтович

О.Курилюк

О.Хомич

31

10.00 Засідання колегії Луцької районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про роботу відділу освіти райдержадміністрації;- про стан кадрової роботи та дотримання вимог Закону України “Про державну службу” в структурних підрозділах райдержадміністрації.

В.Демчук

31

11.00-14.00 Акція приурочена до Всесвітнього дня без тютюну “Ми за чисте повітря без цигарок” (м.Луцьк, Театральний майдан).

І.Ващенюк С.Новосад

31

Інформаційно-профілактична акція “Обміняй цигарку на цукерку” з нагоди Всесвітнього дня без тютюну (м.Луцьк).

Г.Карнаухова

П.Данильчук

31

16.00 Фестиваль дитячої творчості “Юні таланти Луцька. Концерт обдарованих дітей - лауреатів міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів (учні музичних шкіл м.Луцька) (Палац культури м. Луцька).


Г.Остапчук

Т.Гнатів

1

9.00 Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників (м.Луцьк, торговий комплекс “Глобус”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

1


10.00 Обласний фестиваль творчості дітей села “Золоте зернятко”, що проводиться спільно з Волинською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації “Дія” (санаторій “Турія”, Ковельський район).

В.Лисюк

А.Мигуля

Л.Рожнова

Н.Олянська

1

10.45 Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 1997 року народження і молодших за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна – 2013” (м.Луцьк, обласна ДЮСШ).

Г.Карнаухова

1

12.00 Свято “Подаруй дитині вишиванку” з показом вистави “Троє в смужку, що проводиться спільно із фондом Ігоря ПалиціНовий Луцьк(Волинський академічний обласний театр ляльок).

В.Дмитрук

Д.Поштарук

1

Міжнародний день захисту дітей.
1

17.00 Кваліфікаційна гра чемпіонату Європи 2013 року з волейболу (плей-офф) зі збірною Франції (м.Луцьк, обласна ДЮСШ).

В.Туровський

Г.Карнаухова

Б.Галицький

1

Участь у благодійному телерадіомарафоні обласного відділення Дятячого фонду України “Поспішаймо робити добро”, що проводиться до Міжнародного дня захисту дітей.

О.Курилюк

О.Грінченко

2

12.00 Мистецький захід до Дня захисту дітей з показом вистави “Троє в смужку, що проводиться спільно з обласним відділенням Дитячого фонду України (Волинський академічний обласний театр ляльок).

Г.Остапчук

Д.Поштарук

2

14.00 Творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Любомльського району в рамках заходів обласного фестивалю мистецтв “З Кобзарем у серці”, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (м.Любомль, районний Будинок культури).

В.Лисюк

Л.Рожнова

В.Дячук

2

День працівників водного господарства


Організаційний відділ

апарату обласної державної адміністрації