Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводитимуться - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 194.12kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 105.98kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 57.97kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 89.61kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 75.44kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 120.47kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 116.62kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 90.07kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 142.54kb.
Розділ Основні заходи з реалізації Регіональної програми розвитку... 1 216.06kb.
Наказ №96 з метою забезпечення ефективності державного нагляду, налагодження... 9 2267.46kb.
Положення про єдину спортивну класифікацію україни з видів спорту... 1 78.43kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного - сторінка №1/1


Інформація

про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного


та культурного характеру, які проводитимуться органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Волинської області

з 20 по 26 травня 2013 року

Дата

Події і заходи


Відповідальні та учасники заходу

20


9.00 Оперативна нарада у голови облдержадміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (овальний зал обласної ради).

Б.Клімчук

20

11.00 Прем’єра вистави “Кресало” за п’єсою В.Кузьміна (Волинський академічний обласний театр ляльок).


Г.Остапчук

Д.Поштарук

20

14.00 Прийом громадян з особистих питань головою обласної державної адміністрації.


Б.Клімчук

20

15.00 Відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії столяр будівельний (Луцьке вище професійно-технічне училище будівництва та архітектури).


О.Курилюк

О.Хомич

20

16.00 Засідання Громадської ради при Волинському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (приміщення Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, вул. Винниченка, 67, каб.602).

В.Блаженчук В.Гупало

С.Луговий

20

Перевірка готовності позаміських закладів оздоровлення та відпочинку “Світязь”, “Ліцеїст” до роботи в літньому сезоні 2013 року (с.Пульмо, Шацький район).

Г.Карнаухова

О.Хомич

Н.Янко

В.Грушовінчук

О.Давидюк

20

День банківських працівників.
21

8.00 Тематичний постійно діючий семінар для державних службовців ІV-V категорій посад апарату облдержадміністрації на тему: “Організаційно-правові засади діяльності органу виконавчої влади” (овальний зал обласної ради).

С.Ющик

Т.Литвиненко

21-25

10.00 ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії столяр будівельний (Луцьке вище професійно-технічне училище будівництва та архітектури).

О.Хомич

21

10.00 Сесія Ратнівської районної ради з розгляду питань:

- про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Ратнівського району на території району за 2012 рік;

- про звіт директора міжшкільного навчально-виробничого комбінату смт Ратне;

- про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2013 року № 21/5 “Про районний бюджет на 2013 рік”;- про звіт постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів та інші.

М.Макарук

21

11.00 Змагання за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців з волейболу (І група) (м.Ковель, КЗ “ДЮСШ імені Євгена Кондратовича”).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

І.Семенюк

21

11.00 Змагання за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров`я” серед державних службовців з футболу (групові змагання, І група)
(смт Маневичі).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

Р.Клімчук

21

15.00 Засідання комісії з увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій (овальний зал обласної ради).

О.Курилюк

А.Мельник

22

9.30 Тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів із взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад на тему: “Організаційно-правові засади взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко


22-25

10.00 Участь делегації області в офіційній церемонії відкриття ХХV Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2013” та презентація сільськогосподарськими виробниками області своїх експозицій (м.Київ, Національний комплекс “Експоцентр України”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

22

10.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб VVII категорій посад апарату та структурних підрозділів Ратнівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Ратнівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

22-23


10.00 Науково-практична конференція на тему: “Любартівські читання” (м.Луцьк, дирекція державного історико-культурного заповідника).

В.Дмитрук

П.Рудецький

22

10.00 Засідання сесії Шацької районної ради з розгляду питань:

- про звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації;

- про стан збереження та ефективність використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, яке знаходиться на балансі та в оперативному управлінні відділу освіти;

- про торгівельнне обслуговування та громадське харчування на території району;

- про хід виконання районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Шацького району на
2009 - 2014 роки;

- про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти Шацького району на 2010 - 2014 роки та інші.В.Голядинець

22

11.00 Змагання за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров`я” серед державних службовців з футболу (групові змагання, І група) (смт Локачі).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

Т.Хом’як

22

Виїзний прийом громадян з особистих питань заступником голови – керівником апарату обласної державної адміністрації:

10.00-13.00 Турійський район;

14.00 – 16.00 м.Ковель.

С.Ющик

22

11.00 Свято з відзначення обдарованої учнівської молоді та її наставників “Творча обдарованість” (Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка).

Б.Клімчук

В.Войтович

О.Курилюк

О.Хомич

22


12.00 Відкриття виставки друкованих матеріалів на тему: “Колківська Республіка” (державний архів Волинської області).

В.Гика

22


12.00 Панахида та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди перепоховання праху Тараса Шевченка в Україні (м.Луцьк, проспект Волі, 13).

О.Курилюк

В.Лисюк

А.Мельник

22


12.00 Участь начальника головного управління Пенсійного фонду в області у співбесіді при Голові правління Пенсійного фонду України щодо виконання у травні 2013 року плану надходження власних коштів та погашення заборгованості по платежах (м.Київ, Пенсійний фонд України).

П.Філіпчук

22


13.00 Зустріч-діалог із Ольгою Герасим’юк “На побачення із давнім Луцьком” (Волинська обласна бібліотека для дітей).

В.Дмитрук

Н.Граніч

22


14.00 Творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Рожищенського району в рамках заходів обласного фестивалю мистецтв “З Кобзарем у серці” (м.Рожище, районний будинок культури).

В.Лисюк

Л.Рожнова

Т.Новосад

22


14.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб VVII категорій посад апарату та структурних підрозділів Старовижівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Старовижівська райдержадміністрація).

Т.Литвиненко

22

14.30 Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (кабінет директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації).

С.Ющак

С.Мишковець

22

18.20 Виступ директора Луцького районного будинку культури та директора Маяківської дитячої музичної школи в ефірі Волинського радіо на тему: “Заклади культури в сільській місцевості, як осередки організації дозвілля, розвитку народної творчості та збереження народних традицій” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

С.Цика

Р.Березинський

22-24


Участь Волинського академічного обласного театру ляльок у Міжнародному фестивалі “Золотий телесик - 2013” (м.Львів, Львівський академічний театр ляльок).

Г.Остапчук

Д.Поштарук

23

9.30 Нарада із начальниками управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти райдержадміністрацій з розгляду питань:

- про завершення навчального року та підготовку до нового


2013 - 2014 навчального року, проведення літнього оздоровлення учнів;

- про впровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів України “Рейтинг” (Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти).О.Хомич

23

10.00 Підбиття підсумків обласного конкурсу “Світ волинської книги – 2013” та вручення нагород переможцям до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження (овальний зал обласної ради).

Б.Клімчук

А.Мельник

23

10.00 Виїзний прийом громадян з особистих питань у Луцькому районі першим заступником голови обласної державної адміністрації (Луцька районна державна адміністрація).

О.Башкаленко

23

10.00 Навчання спеціалістів з профорієнтації та профнавчання міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості (обласний центр зайнятості).

Р.Кучмук

23


10.00 Засідання сесії Ковельської міської ради з розгляду питань:

- про виконання міського бюджету за I квартал 2013 року;

- про внесення змін до рішення Ковельської міської ради від 27 грудня 2012 року № 32/44 “Про міський бюджет на 2013 рік”;

- про безоплатну передачу газопроводів та інші.О.Кіндер

23

10.00 Виїзне засідання колегії Ратнівської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про виконання делегованих повноважень виконкомами Заліської та Турської сільських рад відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”;

- про підсумки роботи господарства району в осінньо-зимовий період 2012 - 2013 років та підготовку до його сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013 - 2014 років;

- про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році (будинок культури с.Тур, Турська сільська рада).В.Лавринюк

23

10.00 Нарада із заступниками директорів, начальниками відділів організації працевлаштування населення міських та міськрайонних центрів зайнятості та начальниками відділів надання соціальних послуг районних центрів зайнятості (Ковельський міськрайонний центр зайнятості).

Р.Кучмук

23

11.00 Нарада із головними лікарями обласних, центральних районних, міських лікарень, територіальних медичних об’єднань з розгляду питання: “Про впровадження новітніх технологій у лікуванні та реабілітації хворих” (Ратнівська центральна районна лікарня).

І.Ващенюк

23

11.00 Виїзний прийом громадян з особистих питань у Камінь-Каширському районі заступником голови облдержадміністрації.

С.Ющак

І.Вовк

23

11.00 Змагання за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров`я” серед державних службовців з футболу (групові змагання, І група)
(м.Устилуг, Володимир-Волинський район).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

О.Бігун

23

11.00 Колегія Любомльської районної державної адміністрації з розгляду питань:

- про роботу виконавчих комітетів Гущанської та Рівненської сільських рад щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади;- про стан проведення сільськогосподарськими формуваннями всіх форм власності весняно-польових робіт в районі.

О.Дзядук23

12.00 Передача Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки книг, виданих за кошти обласної “Програми економічної підтримки книговидавничої справи на 2012 – 2015 роки” (актова зала Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки).

А.Мельник

23-25

14.00 Всеукраїнський семінар-практикум директорів позашкільних навчальних закладів на тему: “Управління розвитком творчості суб’єктів педагогічного процесу позашкільного навчального закладу” (м.Луцьк, центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

О.Курилюк

О.Хомич

23

16.00 Літній чемпіонат області з плавання серед молоді за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна – 2013”, чемпіонат області з плавання серед юніорських команд дитячо-юнацької спортивної школи (комунальний заклад “СДЮШОР плавання Луцької міської ради”).

Г.Карнаухова

В.Самчук

23-24


18.00 Концерт Волинського державного академічного народного хору обласної філармонії (Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка).

Г.Остапчук

С.Єфіменко

23

19.45 Виступ начальника управління культури обласної державної адміністрації в ефірі Волинського телебачення на тему: “Збереження та розвиток традиційної культури – пріоритет державної політики” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

В.Лисюк

24

07.00 Відкриття днів російської культури (м.Луцьк, Свято-Покровська церква).

А.Мельник

24

10.00 Прийом громадян з особистих питань заступником голови облдержадміністрації.

С.Ющак

24

10.00 Сесія Волинської обласної ради з розгляду питань:

- про внесення змін до рішення обласної ради від 21 червня 2012 року № 12/14 “Про Угоду щодо співпраці між Волинською обласною радою та районними, міськими (міст обласного значення) радами”;- про скасування Типового договору оренди водних об’єктів місцевого значення, затвердженого рішенням обласної ради від 7 березня
2001 року № 16/10 зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 22 грудня 2005 року № 24/13, від 21 травня 2008 року № 19/32,
від 13 травня 2011 року № 4/2 та інші (сесійний зал обласної ради).

В.Войтович

24-25

10.00 Міжнародна наукова конференція “Минуле і сучасне Волині та Полісся. Шацьке поозер’я у світовій та українській історії”, що проводиться спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України (Волинський краєзнавчий музей).

В.Дмитрук

А.Силюк

24

10.00 Засідання виконавчого комітету Луцької міської ради (зал засідань міської ради).

М.Романюк

24

10.00 Змагання за програмою VІІ обласної спартакіади “Здоров’я” серед державних службовців з футболу (ІІ група) (м.Луцьк, спортивний майданчик обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Г.Карнаухова

В.Малиновський

24-26

17.00 І кваліфікаційний раунд чемпіонату світу з волейболу серед жінок збірних команд України, Угорщини, Молдови, Албанії
(м.Луцьк, обласна ДЮСШ).

В.Туровський

Г.Карнаухова

Б.Галицький

24


18.00 Джаз – фольк фестиваль “Музичні діалоги - 2013”, приуроченого до Дня Європи (м.Луцьк, Замкова площа).

В.Лисюк

О.Баковський

24-26

Фестиваль “Студентська республіка 2013” (с.Гаразджа, Луцький район, база дитячого оздоровчого комплексу “Сонячний”).

Г.Карнаухова

А.Шевчик

24

День слов’янської писемності і культури.
25

9.00 Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників (м.Луцьк, торговий комплекс “Глобус”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

25

10.00 Обласний фестиваль художньої творчості учнів шкіл, позашкільних навчальних закладів (м.Луцьк, Театральний майдан)

Б.Клімчук

В.Войтович

О.Хомич

24-25

 10.00 Свято останнього дзвоника (загальноосвітні навчальні заклади області).

Б.Клімчук

В.Войтович

О.Хомич

25

11.00 Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат 1997 - 1999 року народження (м.Луцьк, обласна ДЮСШ “Колос”).

Г.Карнаухова

О.Грицуняк

25

11.00 Нарада-семінар з питань заготівлі кормів та залуження громадських пасовищ (Луцький район, ТзОВ “Городище”).

В.Карпюк

Ю.Горбенко

26


14.00 Творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Ківерцівського району в рамках заходів обласного фестивалю мистецтв “З Кобзарем у серці” (м.Ківерці, районний будинок культури).

В.Лисюк

Г.Слатініна

26


14.00 Мистецьке свято “Пасха в Древньому Луцьку”, приурочене до 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі, що проводиться спільно з Волинською єпархією Української Православної Церкви (м.Луцьк, Замкова площа).

Г.Остапчук

Л.Рожнова

26

День працівників видавництв, поліграфії книгорозповсюдження.Організаційний відділапарату облдержадміністрації