Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводитимуться - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 194.12kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 158.76kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 57.97kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 89.61kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 75.44kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 120.47kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 116.62kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 90.07kb.
Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного... 1 142.54kb.
Розділ Основні заходи з реалізації Регіональної програми розвитку... 1 216.06kb.
Наказ №96 з метою забезпечення ефективності державного нагляду, налагодження... 9 2267.46kb.
До Австрії поїхати варто! 1 31.95kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного - сторінка №1/1


Інформація

про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного


та культурного характеру, які проводитимуться органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Волинської області

з 3 по 9 червня 2013 року

Дата

Події і заходи

3

9.00 Оперативна нарада у голови облдержадміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області (овальний зал обласної ради).

Б.Клімчук

3,6,7

10.00 Тематичний постійно діючий семінар для державних службовців управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій на тему: “Сучасні інформаційні технології у діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко

3,

5-6,

8

11.00 Зовнішнє незалежне оцінювання з навчальних предметів: хімія, українська мова та література, іноземні мови (м.Луцьк, м.Ковель, м.Нововолинськ, смт Маневичі, 27 пунктів тестування).

О.Хомич

3

14.00 Прийом громадян з особистих питань головою обласної державної адміністрації (кабінет № 123 адміністративного приміщення обласної ради).

Б.Клімчук

3

16.00 Засідання обласної координаційної ради з питань проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” (м.Луцьк, актовий зал управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

Г.Карнаухова

4

9.00 Засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування (малий зал обласної ради).

Л.Кирильчук

4, 5

10.00 Навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців для керівників, спеціалістів апаратів та структурних підрозділів обласної та районних держадміністрацій - учасників II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (навчально-методичний центр профспілок).

В.Малиновський

ТЛитвиненко

4

10.00 Засідання регіональної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми (кабінет заступника голови обласної державної адміністрації).

О.Курилюк Г.Карнаухова

4

10.00 Виробнича нарада із начальниками районних та міських управлінь ветеринарної медицини, районних та міських лікарень, директорами міжрайонних лабораторій ветеринарної медицини з розгляду питання: “Про стан ідентифікації поголів’я тварин ВРХ та виконання протиепізоотичних заходів в області” (головне управління ветеринарної медицини в області).

Б.Лозинський

4

11.00 Нарада під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації із головами районних державних адміністрацій їх заступниками (відповідно до розподілу функціональних обов’язків), головними архітекторами, начальниками районних та міжрайонних управлінь водного господарства, керівниками підпорядкованих підрозділів Державній службі надзвичайних ситуацій у містах (міст обласного значення) та районах області з розгляду питання: “Про планування та забудову у зонах можливого затоплення річковими та ґрунтовими водами на території області” (овальний зал обласної ради).

О.Башкаленко

4-6

12.00 Обласні фінальні змагання “Старти надій” (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою).

О.Хомич

4

Зустріч керівництва обласної державної адміністрації із представниками Австрійського державного акціонерного товариства “Епеrgіе АС Верхня Австрія” .

Е.Стоєв

АЛомага А.Банера

4

Огляд місць поховань українців, загиблих у 1944 році (с.Бересть, с.Ласків, с.Модринь Республіка Польща).

С.Ющак

А.Мельник

А.Ломага5

10.00 Засідання комісії (у відеоселекторному режимі) з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з розгляду питань:

- про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою;

- про стан готовності місць масового відпочинку населення (у тому числі обстеження дна акваторій пляжів) на водних об’єктах області. Стан виконання регіональної Програми організації рятування людей на водних об’єктах;

- про стан проведення робіт з розчищення р.Турія та з реконструкції каналізаційно-очисних споруд Ковельського УВКГ “Ковельводоканал” (овальний зал обласної ради).О.Башкаленко В.Ромко

5

10.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V-VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Ратнівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Ратнівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

5

10.00 Засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації з розгляду питань:

- про роботу управління освіти виконкому Нововолинської міської ради з


виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926 “Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні”;

- про стан підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у


школі відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України та інші (актовий зал управління освіти і науки облдержадміністрації).

О.Хомич

5

10.00 Прийом громадян з особистих питань заступником голови обласної державної адміністрації (кабінет № 123 адміністративного приміщення обласної ради).

О.Курилюк

5

10.00 Засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

М.Романюк

5

14.00 Навчання (без відриву від роботи) за професійною програмою державних службовців та посадових осіб V-VII категорій посад апарату та структурних підрозділів Старовижівської райдержадміністрації та районної ради, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, вперше прийнятих на службу та які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікацію (Старовижівська районна державна адміністрація).

Т.Литвиненко

5

14.00 Зустріч заступника голови обласної державної адміністрації з учасниками Всеукраїнського семінару Національної спілки краєзнавців України (історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).

О.Курилюк

5

15.00 Участь голови обласної державної адміністрації у Парламентських слуханнях на тему: “Сучасний стан та реформа охорони здоров’я” (м.Київ).

Б.Клімчук

5

18.20 Виступ заступника директора - начальника управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації в ефірі Волинського радіо на тему: “Паливно-енергетичний комплекс Волині” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

В.Бондарук

5-6

Проведення другої Міжнародної конференції Асоціації “Українське насіннєве товариство” (м.Луцьк, Волинська державна сільськогосподарська дослідна станція та ПП “Еліт-Старт”).

В.Карпюк Ю.Горбенко

6

10.00 Тематичний постійно діючий семінар для відповідальних працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади на тему: “Взаємодія органів виконавчої влади із ЗМІ та громадськістю” (навчально-методичний центр профспілок).

Т.Литвиненко
6

10.00 Засідання регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження у 1986 -1990 рр. (кабінет директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації).

С.Ющак С.Мишковець

6

10.30 VIII Фестиваль серед вихованців дошкільних навчальних закладів “Спорт для всіх - спільне майбутнє” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (м.Луцьк, СОК “Адреналін-СІТІ”).

Г.Карнаухова В.Новосад

6-7

11.00 Семінар-нарада спеціалістів з питань охорони дитинства, завідувачів районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій, методистів з психологічної служби, директорів та заступників директорів закладів інтернатного типу на тему: “Робота професійних команд у реалізації державної політики щодо збереження здоров’я та захисту прав дітей” (м.Луцьк, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти).

О.Хомич

6

11.00 Урочистості з нагоди Дня журналіста (Палац культури м.Луцька).

Б.Клімчук В.Войтович М.Романюк

6

18.00 Концерт камерної музики за участю лауреата Міжнародних конкурсів О.Полянського (фортепіано, Німеччина), соліста Московської філармонії К.Родіна (віолончель, Російська Федерація) (Волинський академічний обласний театр ляльок).

ВЛисюк С.Єфіменко Д.Поштарук

6

19.45 Виступ першого заступника голови обласної державної адміністрації в ефірі Волинського телебачення на тему: “Перспективи розвитку альтернативної енергетики на Волині” (студія обласної державної телерадіокомпанії).

О.Башкаленко

6

День журналіста.
7

10.00 Обласний конкурс професійної майстерності “Краща сестра медична 2013 року” (Ковельський медичний коледж).

І.Ващенюк

7-8

11.00 Відкритий чемпіонат Волинського обласного ФСТ “Україна” з шашок, присвячений Олімпійському Дню (м.Луцьк, шахово-шашковий клуб “Біла Тура”).

Г.Карнаухова В.Рибаков

8

9.00 Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників (м.Луцьк, торговий комплекс “Глобус”).

В.Карпюк Ю.Горбенко

8

10.00 XI спартакіада працівників “ПАККО холдинг”, що проводиться в рамках Всеукраїнського олімпійського дня (м.Луцьк, спортивний зал Волинської обласної організації ФСТ “Спартак”).

Г.Карнаухова

С.Голоскоков

В.Новосад

8

15.00 Всеукраїнська літня філологічна школа Малої академії наук України (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою).

О.Хомич

9

11.00 I відкрита Міжнародна спартакіада Волинської обласної державної телерадіокомпанії, присвячена Дню журналіста (м.Луцьк, СОК “Адреналін - СІТІ”).

Г.Карнаухова

9

11.30 Чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 1997 - 1998 р.н. за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна – 2013”, чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 1999 - 2000 р.н. (м.Ковель, на базі веслувального каналу СДЮШОР “Ніка-Сільмаш” Волинської обласної ради ФСТ “Україна” (акваторія міського водосховища).

Г.Карнаухова А.Шевчук

9

12.00 Закриття театрального сезону. Показ вистави “Бджілка” (Волинський академічний обласний театр ляльок).

Г.Остапчук Д.Поштарук

9

День працівників легкої промисловості.

Організаційний відділ

апарату обласної державної адміністрації