Інформація про стан виконання рекомендацій Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та П - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
План роботи київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної... 1 156.5kb.
Про затвердження нового складу обласної міжвідомчої координаційно-методичної... 1 38.19kb.
Діяльність обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової... 5 1292.65kb.
Розпорядження головирайонноїдержавноїадміністрації 14. 06. 2013 №138... 1 100.39kb.
Інформація про роботу Оржицької районної міжвідомчої координаційно-методичної... 1 23.75kb.
Який діє при Київській обласній державній адміністрації 1 54.67kb.
Рішення №1 Білгород-Дністровський 27 березня 2013 року 1 57.27kb.
Про виконання рекомендацій Кременчуцької районної міжвідомчої координаційно... 1 88.29kb.
Про рекомендації Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної... 1 366.5kb.
Розпорядження голови облдержадміністрації 23 квітня 2012 року №143... 1 33.54kb.
І. На засіданні Кременчуцької районної мкмр від 29. 03. 2012 членами... 1 155.45kb.
Інформація про роботу Оржицької районної міжвідомчої координаційно-методичної... 1 23.75kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про стан виконання рекомендацій Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної - сторінка №1/1

Інформація про стан виконання рекомендацій

Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради

з правової освіти населення


протягом І півріччя 2013 року

На виконання рекомендацій Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Оржицьке районне управління юстиції повідомляє наступне.

Протягом І півріччя 2013 року проведено 20 правоосвітніх заходів, із них 9 - в навчальних закладах району. Під час правоосвітніх заходів у школах прочитано 8 лекцій на теми: «Кримінальна відповідальність і покарання неповнолітніх», «Праця молоді», «Пільги для працівників, які поєднують роботу з навчанням», «Відповідальність за шкоду, завдану малолітніми та неповнолітніми особами», «Цивільні права малолітніх і неповнолітніх» тощо та проведено 1 вікторину на тему «Знавці правознавства». Проведено 5 правоосвітніх заходів для інших категорій населення (прочитано лекції з роз'ясненням трудового законодавства в Оржицькому районному центрі зайнятості).

Правоосвітніми заходами, проведеними Оржицьким районним управлінням юстиції охоплено близько 460 осіб.

На виконання рекомендацій Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 25.12.2013 року 13.03.2013 року Оржицьким районним управлінням юстиції спільно з відділом освіти Оржицької райдержадміністрації, відділенням кримінальної міліції, службою у справах дітей Оржицької райдержадміністрації розроблено план заходів щодо посилення роботи з правової освіти та попередження злочинності на 2013-2015 роки.

На виконання вищезазначеного плану заходів проведено спільні профілактичні рейди в школах району, спрямовані на соціальний і правовий захист дітей, запобігання їх бездоглядності, профілактику правопорушень. Відділом освіти вживаються заходи щодо максимального охоплення різними формами оздоровлення, відпочинку та зайнятості влітку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На виконання рекомендацій Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 01.02.2013 року Оржицьким районним управлінням юстиції розроблено буклет на тему: «Особисті немайнові права і обов’язки батьків і дітей», примірники якого розповсюджуються в школах району під час проведення право освітніх заходів. Також здійснюється правороз’яснювальна робота серед учнів шкіл про права дітей.

На виконання рекомендацій Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 22.03.2013 року Оржицьким районним управлінням юстиції проводиться інформування населення району про діяльність громадської приймальні з надання безоплатної правової допомоги. Зокрема, графіки роботи громадської приймальні розміщено на інформаційних стендах в управлінні юстиції, на офіційному веб-сайті управління юстиції. Крім того, 13.06.2013 року начальником реєстраційної служби Оржицького районного управління юстиції Ярмош В.І. озвучено виступ на по районному комунальному радіомовлення на тему «Діяльність громадської приймальні Оржицького районного управління юстиції з надання безоплатної правової допомоги».

Для громадської приймальні Оржицького районного управління юстиції сформовано збірку зразків позовних заяв.

Оржицьке районне управління юстиції з метою висвітлення в засобах масової інформації правових матеріалів співпрацює з районною газетою "Оржицькі вісті", в якій запроваджено рубрику "Юрист консультує", та Оржицьким районним комунальним радіомовленням. Протягом звітного періоду працівниками Оржицького районного управління юстиції, реєстраційної служби, відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби, відділу державної виконавчої служби та Оржицької державної нотаріальної контори було здійснено 20 виступів у вищевказаних ЗМІ.


Ведеться активна робота по розробці та розповсюдженню методичних матеріалів. Протягом І півріччя 2013 року Оржицьким районним управлінням юстиції розроблено 6 методичних рекомендацій на теми: «Відповідальність за шкоду, завдану малолітніми та неповнолітніми особами», «Авторське право та суміжні права», «Шлюбний договір в Україні», «Правові аспекти договору довічного утримання (догляду)», «Патентування винаходів та корисних моделей в Україні», «Що потрібно знати про адміністративне затримання». Зазначені методичні матеріали (в електронному вигляді та при можливості друкованим текстом) розповсюджуються працівниками управління юстиції серед загальноосвітніх навчальних закладів, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій Оржицького району.


До 17-ї річниці Дня Конституції України наказом Оржицького районного управління юстиції № 44 від 10.06.2013 року затверджено «План заходів щодо відзначення 17-ї річниці Конституції України», на виконання якого начальником управління юстиції підготовлено та направлено до Головного управління юстиції статтю з питань роз’яснення основних прав і свобод громадян відповідно до Конституції України для формування «Правового вісника» №6.