Міністерство аграрної політики та продовольства україни прилуцький агротехнічний коледж список абітурієнтів - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Положення про міністерство аграрної політики та продовольства україни... 1 472.8kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни міністерство... 1 201.17kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни могилів подільський... 1 168.32kb.
Міністерство аграрної політики І продовольства україни могилів-подільський... 4 694.99kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни могилів-подільський... 5 930.33kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства України всп «Бердянський... 1 84.74kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни млинівський... 4 794.32kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни млинівський... 4 1427.98kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни млинівський... 6 1413.64kb.
Галузева угода між Міністерством аграрної політики та продовольства... 7 1112.84kb.
Міністерство аграрної політики та продовольства україни могилів-подільський... 9 3221.33kb.
Перелік легалізованих професійних спілок, їх об’єднань Прилуцьким... 3 416.43kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Міністерство аграрної політики та продовольства україни прилуцький агротехнічний - сторінка №1/1
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ПРИЛУЦЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

Список абітурієнтів

рекомендованих до зарахування

до Прилуцького агротехнічного коледжу

Відповідно до Правил прийому Прилуцького агротехнічного коледжу на 2012 рік

1. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність



5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт

електротехнічних установок в агропромисловому комплексі»

станом на 05.08.2012р.





п/п

ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів

Пільги

Наявність оригіналу документів

Позаконкурсне зарахування

1.

Коновал Максим Олексійович

5,8

7

6

18,8

І




2.

Клименок Степан Петрович

7,7

4

8

19,7

Н,Ч




3.

Свистун Катерина Вікторівна

10,5

10

9

29,5

В




4.

Долгополов Тарас Андрійович

10,1

9

7

26,1

В




Цільове направлення

5.

Мелащенко Максим Вікторович

7,9

8

8

23,9

Н




6.

Росюк Олександр Валерійович

9,4

8

4

21,4

Н




7.

Копаниця Сергій Сергійович

9,3

7

5

21,3

Н




8.

Мелащенко Богдан Григорович

8,2

4

6

18,2

Н




Конкурсне зарахування

9.

Маковецький Владислав Миколайович

9,9

9

8

26,9







10.

Корнєва Вікторія Русланівна

9,1

8

8

25,1







11.

Клименко Михайло Юрійович

7,9

9

8

24,9







12.

Заєць Владислав Олександрович

9,3

8

7

24,3







13.

Соловей Максим Миколайович

8,2

8

8

24,2







14.

Комлик Сергій В’ячеславович

8,0

9

7

24







15.

Скрибченко Олександр Олександрович

7,0

8

9

24







16.

Омельяненко Микола Ігорович

7,4

8

8

23,4







17.

Грона Олександр Олександрович

9,1

6

8

23,1







18.

Ятченко Роман Валентинович

8,9

7

7

22,9







19.

Кравченко Борис Сергійович

7,8

8

7

22,8







20.

Пшеничний Олександр Юрійович

8,5

8

6

22,5







21.

Мірошниченко Олексій Юрійович

6,4

8

8

22,4







22.

Калимбет Євгеній Владиславович

7,3

7

8

22,3







23.

Карелов Антон Глібович

6,3

8

8

22,3







24.

Джафаров Руслан Намікогли

7,3

7

7

21,3







25.

Ільченко Артем Олександрович

8,2

8

5

21,2







26.

Волознев Олександр Олександрович

7,1

7

7

21,1







27.

Мірошніченко Євгеній Вікторович

8,0

7

6

21







28.

Пиріг Віталій Вікторович

8,8

4

8

20,8







29.

Прокопенко Андрій Олександрович

5,7

7

8

20,7







30.

Кудрявцев Антон Олексійович

7,4

7

6

20,4







31.

Назарина Максим Юрійович

8,4

4

8

20,4







32.

Вовнянко Дмитро Олександрович

6,3

7

7

20,3







33.

Попов Ігор Валерійович

6,1

7

7

20,1







34.

Марченко Дмитро Ігорович

6,1

7

7

20,1







35.

Вороненко Максим Валентинович

6,1

7

7

20,1







36.

Войтехов-Хмелевич Євгеній В’ячеславович

5,9

7

7

19,9







37.

Плічко Григорій Олександрович

8,2

7

4

19,2







38.

Ілляшик Владислав Миколайович

6,8

4

8

18,8







39.

Кальян Володимир Віталійович

6,7

8

4

18,7







40.

Колесник Вадим Володимирович

5,6

6

7

18,6







41.

Бербушенко Олександр Валерійович

7,6

5

6

18,6







42.

Найда Дмитро Олександрович

6,4

5

7

18,4







43.

Сірик Олександр Григорович

6,2

6

6

18,2







44.

Буряк Вадим Юрійович

7,6

5

4

16,6







45.

Онопко Олександр Олегович

7,8

4

4

15,8







46.

Лісовий Богдан Олександрович

6,5

4

5

15,5







2. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність



5.06010113 « Монтаж,обслуговування устаткування і систем газопостачання»




п/п


ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів

Пільги

Наявність оригіналу документів

Позаконкурсне зарахування

1

Лук’янов Руслан Вікторович

7,7

7

7

21,7

І,Н




Цільове направлення

2

Сонченко Сергій Вікторович

7,8

6

6

19,8

Н




Конкурсне зарахування

3

Вишняков Михайло Віталійович

8,7

7

9

24,7







4

Куць Альона Олегівна

9,4

8

7

24,4







5

Гасило Вікторія Вікторівна

8,0

8

8

24







6

Шевченко Юлія Олександрівна

7,9

8

8

23,9







7

Онушко Наталія Сергіївна

8,2

7

8

23,2







8

Бублик Анатолій Володимирович

8,1

7

8

23,1







9

Пахомова Олена Миколаївна

7,8

7

8

22,8







10

Хобот Валентин Сергійович

5,7

9

8

22,7







11

Харченко Вадим Григорович

7,5

8

7

22,5







12

Кокотюха Руслан Олександрович

6,5

8

8

22,5







13

Котенко Володимир Володимирович

6,5

8

8

22,5







14

Рябоконь Наталія Сергіївна

7,4

7

8

22,4







15

Шадських Ольга Олегівна

7,0

7

8

22







16

Арслан Бурак Махметович

6,0

8

8

22







17

Марйоха Олександр Володимирович

7,9

7

7

21,9







18

Ушенко Євгеній Олексійович

6,8

9

6

21,8







19

Івахненко Віталій Борисович

7,37

7

7

21,37







20

Дідик Михайло Русланович

5,5

8

8

21, 5







21

Панченко Богдан Анатолійович

8,3

6

7

21,3







22

Приходько Олександр Ігорович

7,0

7

7

21







23

Слюсак Артур Вікторович

6,9

7

7

20,9







24

Красненко Максим Владиславович

6,4

7

7

20,4







25

Самойленко Артем Михайлович

5,2

9

6

20,2










  1. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність 5.08010102 «Землевпорядкування»






п/п

ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів

Пільги

Наявність оригіналу документів

Позаконкурсне зарахування

1.

Аверкіна Вікторія Олександрівна

6,5

7

6

19,5

ДУБДЗ




Конкурсне зарахування

2.

Трохімова Тетяна Юріївна

9,6

9

9

27,6







3.

Мірошніченко Ольга Володимирівна

9,3

9

8

26,3







4.

Федорченко Андрій Миколайович

9,0

7

8

24







5.

Поковба Тетяна Юріївна

8,4

6

8

22,4







6.

Петренко Ярослав Андрійович

6,2

8

8

22,2







7.

Слободянюк Оксана Олександрівна

6,6

6

8

20,6







8.

Бобошко Вікторія Юріївна

8,0

8

4

20,0







9.

Рябовол Артем Миколайович

8,2

7

4

19,2







10.

Коцюбинський Ігор Юрійович

6,9

5

7

18,9







11.

Ярмак Марія Володимирівна

8,2

6

4

18,2







12.

Правдивець Олеся Олександрівна

7,1

7

4

18,1







13.

Микитюк Антон Сергійович

8,0

5

5

18,0







14.

Макотра Юлія Олександрівна

7,0

7

4

18,0







15.

Карпенко Алла Петрівна

8,9

5

4

17,9







16.

Скрипник Алла Сергіївна

7,8

6

4

17,8







17.

Давиденко Ярина Василівна

8,6

4

4

16,6







18.

Мусієнко Сергій Сергійович

6,0

5

5

16,0







19.

Пашук Алла Володимирівна

6,9

4

5

15,9







20.

Яценко Олександр Юрійович

6,7

5

4

15,7







21.

Мамедова Лоліта Вусолівна

5,0

4

6

15







22.

Іценко Марина Анатоліївна

6,6

4

4

14,6







23.

Ковтун Катерина Олександрівна

5,6

5

4

14,6







24.

Ладуренко Богдан Романович

5,3

5

4

14,3







25.

Ілляшенко Яна Миколаївна

5,3

5

4

14,3







26.

Ткаченко Оксана Павлівна

5,0

5

4

14,0







27.

Яцеленко Володимир Леонідович

4,6

4

4

12,6










  1. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність 5.06010302 «Будівництво обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд»





п/п


ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів



Пільги

Наявність оригіналу документів

Позаконкурсне зарахування

1.

Радченко Володимир Анатолійович

4,0

4

4

12

І




2.

Дубовий Павло Олександрович

7,2

5

5

17,2

Ч




Цільове направлення

3.

Малофєєв Георгій Аркадійович

5,1

4

4

13,1

Н




Конкурсне зарахування




4.

Мариноха Альона Олегівна

8,9

7

9

24,9







5.

Харченко Євген Іванович

8,9

6

7

21,9







6.

Євтушенко Олена Володимирівна

8,6

8

4

20,6







7.

Полозюк Ольга Сергіївна

8,3

8

4

20,3







8.

Жовта Вікторія Романівна

7,3

8

4

19,3







9.

Самойленко Андрій Віталійович

8,1

6

5

19,1







10.

Штучна Марина Олександрівна

7,4

6

5

18,4







11.

Гузенко Петро Сергійович

7,3

7

4

18,3







12.

Боровик Олександр Васильович

7,2

7

4

18,2







13.

Стеценко Олег Анатолійович

4,2

7

7

18,2







14.

Білоград Богдан Володимирович

6,8

7

4

17,8







15.

Шостак Сергій Анатолійович

7,2

5

5

17,2







16.

Заголій Андрій Ігорович

8,0

5

4

17







17.

Іванченко Владислав Ігорович

8,0

5

4

17







18.

Попадинець Едуард Олександрович

6,7

6

4

16,7







19.

Буряк Олександр Олександрович

6,4

6

4

16,4







20.

Короткий Тимофій Олександрович

5,3

6

4

15,3







21.

Харченко Станіслав Віталійович

6,2

5

4

15,2







22.

Сакун Станіслав Вікторович

6,0

5

4

15,0







23.

Бабарика Ігор В’ячеславович

6,7

4

4

14,7







24.

Земляков Євгеній Володимирович

4,9

4

4

12,9







25.

Бенюх Богдан Миколайович

7,7

4

4

12,7







26.

Іващенко Євгеній Вікторович

4,6

4

4

12,6









  1. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»





п/п


ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів


Пільги

Наявність оригіналу документів

Цільове направлення

1

Андрущенко Артем Олександрович

8,0

8,0

9

25

Н




Конкурсне зарахування

2

Курченко Яна Віталіївна

9,6

10

9

28,6







3

Скудний Денис Олександрович

8,0

10

10

28







4

Назаренко Максим Анатолійовмч

8,4

9

9

26,4







5

Коломієць Євгеній Володимирович

9,1

8

9

26,1







6

Чухрай Сергій Сергійович

7,3

9

9

25,3







7

Мірошніченко Андрій Ігорович

7,9

10

7

24,9







За контрактною формою навчання(за рахунок коштів фізичних осіб)

8

Белінський Олександр Олексійович

9,0

6

8

23







9

Чебес Алла Петрівна

9,2

7

5

21,2







10

Якубовський Віталій Васильович

7,8

6

7

20,8







11

Парган Максим Геннадійович

7,7

6

6

19,7







12

Головкін Владислав Михайлович

7,7

6

5

18,7







13

Нехайчик Андрій Дмитрович

6,3

5

5

16,3







14

Дігтяр Володимир Олександрович

5,6

6

4

15,6







15

Гапон Роман Михайлович

5,2

5

5

15,2










  1. Рекомендувати до зарахування абітурієнтів на спеціальність

5.03050901 « Бухгалтерський облік»





п/п


ПІБ абітурієнта

Середній бал атестата

Оцінка за екзамен з української мови (диктант)

Оцінка за екзамен з математики

(усно)

Загальна

кількість

балів


Пільги

Наявність оригіналу документів

Цільове направлення

1

Гіль Марина Олександрівна

5,92

7

4

16,92

Н




Конкурсне зарахування

2

Рибалка Юлія Геннадіївна

9,5

10

9

28,5







3

Заєць Ганна Ростиславівна

8,3

9

10

27,3







4

Яцута Карина Олегівна

7,8

9

10

26,8







5

Бурлука Тетяна Олегівна

6,5

9

10

25,5









Примітка:
І – інвалід дитинства

Н – направлення

В – відзнака

Ч – категорія осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

ДЗУБД – дитина загиблого учасника бойових дій

Голова приймальної комісії ________________П.І. Черніков

Заступник голови приймальної комісії ________ М.М. Маркович

Відповідальний секретар ___________________ Н.М. Науменко

Члени комісії: _______________________ Г.І. Мирвода

заступник голови райдержадміністрації,

начальник управління агропромислового розвитку
____________ В.А.Суддя

____________ Т.Є.Мацкова

___________ Р.С. Дуюнович

____________ Г.П. Єфімов

___________ В.В. Тітунова

___________ О.В. Ващенко

____________ Т.О. Фокіна

____________ Л. В. Ансєєва



____________ Л.О.Кочерга

____________С.М. Євтушенко