На погашення заборгованості на теплову енергію 282,2 млн грн - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження 24. 04. 2013 Буськ №108 Про новий склад комісії з погашення... 1 19.26kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 30. 05. 1 44.1kb.
Рішення №54 Про тарифи на теплову енергію для кз «Притулок для дітей... 1 20.29kb.
Інформація про проведену в області роботу щодо погашення заборгованості із 1 49.51kb.
Втілення нових сервісів та детінізація економіки забезпечили ріст... 1 22.47kb.
Новини української асоціації інвестиційного бізнесу 12. 03. 1 148.4kb.
Держкомстат Головне управління статистики в Одеській області 1 19.31kb.
2 млн грн., у тому числі: – доходи, що враховуються при визначенні... 1 66.9kb.
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 2012 року 1 52.2kb.
Ерсте банк в 2,5 рази покращив свої результати за підсумками 2010... 1 111.41kb.
Рішення №930 від 02. 09. 2008 Про затвердження тарифів на теплову... 1 106.36kb.
Тема. Система нетарифного регулювання план 1 384.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

На погашення заборгованості на теплову енергію 282,2 млн грн - сторінка №1/1

Сфера ЖКГ

  • Станом на 1 січня 2013 року у Львівській області функціонує 995 об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що є другим показником по створенню ОСББ по Україні.

  • В рамках реалізації Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки в м. Борислав реконструйовано водозабір «Ріпне», кошторисна вартість якого становила 4,1 млн. грн.

  • Вперше у Львівській області в 2012 році побудовано та введено в експлуатацію завод з переробки твердих побутових відходів, сума інвестицій становить 12,0 млн. грн. Потужність заводу становить до 100 тис. тонн побутових відходів на рік. Завод обслуговує міста Червоноград та Соснівку.

  • Здійснюється реконструкція очисних споруд в містах Стрий, Самбір. Збудовано каналізаційний колектор у смт. Зимна вода на суму 7 млн.грн.

  • В Мостиському районі побудовано 4 нові модульні котельні та 2 котельні реконструйовано, які працюють на альтернативному паливі та обслуговують в основному бюджетну сферу на суму 8,2 млн.грн. У м. Золочеві переведено 3 котельні, які працюють альтернативному виді палива.

  • Відповідно до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах, до постанови Кабінету Міністрів України від 11 червня 2012 року № 517,бюджет Львівської області отримав 340,9 млн. грн., з яких:

- на погашення заборгованості на послуги водопостачання та водовідведення – 58,7 млн. грн;

- на погашення заборгованості на теплову енергію – 282,2 млн. грн.  • Станом 01.01.2013 заборгованість із виплати заробітної плати становить 2108,5 тис. грн., що в порівнянні з початком 2012 року зменшилась на 719,3 тис. грн., або на 25,4%.

Сфера транспорту, зв’язку та дорожнього господарства
В рамках виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2012 рік та підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на дорогах загального користування у Львівській області за рахунок коштів державного бюджету виконано робіт на суму 720,5 млн. грн.

Поточним ремонтом відремонтовані автомобільні дороги Львів – Краковець, Львів – Шегині, Львів – Рава-Руська, Західний обхід міста Львова.

Вибірково відремонтовано ділянки автомобільних доріг:

Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий;

Угринів – Хоробрів;

Ковель – В. Волинський – Червоноград – Жовква;

Турка – Трускавець – Дрогобич – Пісочне.

Державним бюджетом України на 2012 рік як субвенція місцевим бюджетам органів місцевого самоврядування Львівської області на будівництво, реконструкцію і утримання доріг комунальної власності виділено кошти в обсязі 137,6 млн. грн., та додатково за клопотанням облдержадміністрації відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 липня 2012 року № 533-р кошти у сумі 15 млн. грн. (всього 152,6 млн. грн.).

Крім того, з обласного бюджету виділено 30,5 млн. грн. на фінансування робіт, пов’язаних з ремонтом доріг загального користування та комунальної власності, з яких 20,5 млн. грн. безпосередньо на ремонт доріг загального користування місцевого значення.

Довідково: протяжність мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області становить 8372,7 км, доріг комунальної власності - близько 8930,0 км. Загалом протяжність мережі автомобільних доріг у Львівській області складає 17302,7 км і по цьому показнику область займає третє місце в Україні.

Протягом 2012 року виконані роботи по впровадженню цифрового телебачення в області. На сьогодні мережа цифрового телебачення у Львівській області охоплює понад 1,8 млн. чол. На початку 2013 року цифровим телебаченням планується охопити 100% населених пунктів області.

Львівською залізницею проведено ремонт та модернізацію об’єктів головного вокзалу станції Львів. На дільниці впровадження швидкісного руху Львів – Красне – Здолбунів виконано основний обсяг робіт капітального характеру, що дало змогу підвищити швидкість руху до 140 км/год, по станції Здолбунів до 80 км/год.

ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" здійснено реконструкцію злітно-посадкової смуги, побудовано новий аеровокзал, проведено реконструкцію існуючого терміналу та будівництво зовнішніх інженерних мереж.

З метою належного обслуговування гостей чемпіонату Європи з футболу перевізниками області на маршрути, які курсують до міст, задіяних до організації проведення чемпіонату (Дрогобич, Трускавець, Східниця, Моршин) було придбано автобуси великої місткості та підвищеного рівня комфортності в кількості 30 одиниць.

Сфера ПЕК
Управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу у 2012 році виконувало завдання відповідно до функціональних обов’язків покладених керівництвом обласної адміністрації.

Управління здійснювало контроль та координацію за:

- Ходом підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років.

Як наслідок було забезпечено своєчасну підготовку та початок опалювального сезону підприємствами ПЕК

- Виконанням інвестиційних програм підприємств паливно-енергетичного комплексу області

Підприємствами ПЕК вкладено в 2012 році на покращення технічного стану понад 500 млн. грн..

- Виконанням програми щодо забезпечення приладами обліку газу населення

В житлових будинках з централізованим теплопостачанням із необхідних 4473 встановлено 2644 будинкових приладів обліку та регулювання теплової енергії. Решту приладів обліку планується встановити за рахунок бюджетів різних рівнів та інших джерел із залученням коштів мешканців.

- Ходом виконання робіт з будівництва газопроводів, що споруджуються на території області

В 2012 році за рахунок коштів Інвестиційної програми ПАТ «Львівгаз» та залучених коштів подано газ в 11 населених пунктів Жидачівського, Жовківського, Радехівського, Старосамбірського, Сколівського та Яворівського районів.

1. Підготовлено перелік будівництва підвідних газопроводів на 2013 рік за фінансової участі НАК «Нафтогаз України», в кількості 89 об’єктів на суму понад 157 млн. грн., відповідно до поданих пропозицій районними державними адміністраціями, за погодженням районних рад та депутатів обласної ради відповідних мажоритарних округів.

2. Реалізовано угоду «Про співробітництво між Публічним акціонерним

товариством «Укртранснафта» та Львівською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області» від 27.06.12 №1. Профінансовано понад 4,9 млн. грн.

3.З метою використання та поширення досвіду у розвитку альтернативних та відновлювальних джерел енергії на території області запропоновано перелік проектів у сфері енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії для включення до інформаційної бази Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України:

- 5 проектів вітроелектростанцій

- 2 проекти сонячних електростанцій

- 14 проектів малих ГЕС.

4. Підготовлено перелік об’єктів, які споживають природний газ, та які планується переводити на водовугільне паливо та направлено в Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ДК «Газ» України для реалізації інвестиційних проектів.

5. Підготовлено проект програми реконструкції зовнішнього освітлення магістральних автошляхів в населених пунктах Львівської області на 2013-2019 роки з необхідним обсягом фінансування 6 750 тис. грн., який було заслухано та погоджено на бюджетній комісії обласної ради 14 грудня 2012 року.

6. Забезпечено надійне електропостачання об’єктів Євро 2012 під час проведення футбольних матчів.

7. Участь в Загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» 14 – 17 серпня 2012 року.

8. Участь у X Міжнародному форумі «ПЕК України: сьогодення та майбутнє» (26-28 вересня 2012р., м. Київ). Представлено експозицію «ПЕК Львівщини: сьогодення та майбутнє»

9. Забезпечено спільно з ПАТ «Львівобленерго», ПАТ «Львівгаз» надійне електро- та газопостачання на виборчих дільницях та оперативне реагування на аварійні ситуації у день виборів 28 жовтня 2012 року.

10. Координація відновлюваних робіт електро- та газопостачання на території Золочівського, Бродівського та Буського районів внаслідок погіршення погодних умов протягом 15-16 грудня 2012 року.

В Золочівському районі відновлено газопостачання у 2-ох населених пунктах протягом пів доби. Електропостачання в 110-ти населених пунктах – відновлено за півтора доби.

11. Забезпечено безперебійне газопостачання теплопостачальних підприємств області, незважаючи на те, що не всі підприємства отримали ліміти на газ.

12. У сфері вугільної галузі в зв’язку з критичною ситуацією через недостатнє фінансування та відсутності реалізації вугілля проводився постійний щоденний моніторинг проблемних питань з метою недопущення соціальної напруги.

Зверталися листами в Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України з клопотанням щодо виділення коштів, врегулювання питання реалізації вугілля, своєчасної поставки вагонів, вирішення питання податкової заборгованості та виплати заробітної плати. В результаті підприємствам виділено коштів 750 млн. грн. державної підтримки.

13. Забезпечено підготовку та проведення Міжнародного Форуму Нафтовиків

14. Розгляд звернень громадян області з проблемних питань паливно-енергетичного комплексу.

Протягом року розглянуто понад 200 звернень громадян щодо відновлення електро- та газопостачання. Більшість з них вирішено позитивно.


Т.в.о директора департаменту ЖКГ,

розвитку інфраструктури та ПЕК

облдержадміністрації І.О. ЦЕЙТЛІН

Заступник начальника департаменту

з питань розвитку інфраструктури

облдержадміністрації В. Чайко

Заступник директора департаментуз питань ПЕК облдержадміністрації З. Новікевич