Наказ № Про стан харчування дітей за рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ № Про аналіз організації харчування дітей за 2012 рік 1 118.44kb.
Наказ №9 Про стан роботи в дошкільному закладі щодо охорони здоров... 1 55.13kb.
Наказ № Про затвердження складу комісії з бракеражу продуктів харчування... 1 16.84kb.
Про затвердження середнього розміру вартості харчування дітей в дитячих... 1 21.2kb.
Про безкоштовного харчування учнів 5-11 класів з сімей пільгового... 1 23.92kb.
Наказ №23 Про організацію харчування дітей у кз «днз №238 у 2013... 1 50.3kb.
У здоровому тілі здоровий дух 4 730.3kb.
Рішення ХХХIХ сесія VІ скликання від 28 грудня 2012 року №851 Про... 1 20.43kb.
Про посилення контролю за організацією харчування дітей у дошкільних... 1 21.16kb.
Наказ №367 Про покращення організації харчування учнів та посилення... 1 68.35kb.
Реферат на тему: "Чорна металургія. Сучасний стан розвитку " Виконав... 1 52.97kb.
Хмельницький національний університет 1 179.32kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ № Про стан харчування дітей за рік - сторінка №1/1
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУdd0401cf-6c64-4280-b059-a723ac5e473d.gif

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №28

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
НАКАЗ
____________ № ____
Про стан харчування
дітей за рік
Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснювалась відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22 листопада 2004 р. № 1591, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005 р. № 242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 р. № 298/227, інших нормативно-правових актів з питань організації харчування дітей.
У дошкільному навчальному закладі організовано разовий режим харчування. Усього харчувалося дітей, з них дітей раннього віку, _____дошкільного віку.

Відповідно до штатного розпису дошкільний навчальний заклад укомплектовано 3 працівниками, які забезпечують організацію харчування.


Продукти харчування та продовольчу сировину впродовж року постачали ___________________________________________. Завідувач своєчасно подавала щомісячні та поточні заявки на продукти харчування відповідно до примірного двотижневого меню, затвердженого керівником дошкільного навчального закладу та погодженого районною СЕС _____________ . Аналіз виконання заявок показав, що _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Комісія з бракеражу продуктів харчування і продовольчої сировини приймала якісні продукти, які надходили до дошкільного навчального закладу.

Відповідно до примірного двотижневого меню та картотеки страв, затвердженої керівником дошкільного навчального закладу, спільно завідувач з кухарем________________________ щодня складали меню-розклади на наступний день.

Завідувач вчасно, за 30 хвилин до видачі їжі на групи, знімала пробу готових страв та робила запис про результати зняття кожної проби у Журналі бракеражу готової продукції.

Кухар у присутності завідувача своєчасно відбирала добові проби в об’ємі порції для дітей різновікової групи.

У дошкільному навчальному закладі видача готових страв на групи здійснювалась відповідно до графіка видачі їжі. Помічник вихователя дотримувалась санітарних правил при отриманні їжі з харчоблоку: їжу отримували у промаркованому посуді з кришками, у спецодязі.

Працівник харчоблоку _____________________готувала смачні страви відповідно до картотеки страв, меню-розкладу, дотримуючись технологій приготування страв. Закладка продуктів у котел здійснювалась у присутності завідуючої.

Аналіз виконання норм харчування за рік показав, що у цілому харчування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснювалось наближено до норм, було раціональним, збалансованим, різноманітним.

У 2011 році ( за 9 місяців) на 100% виконано норми з _____ продуктів (__________________________________________________________________________________________), перевищено норму з __ продуктів (_______________________________________) — на ______ %. Не в повному обсязі виконано норми з інших продуктів харчування, зокрема:______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ .

У порівнянні з показниками виконання норм харчування за минулий рік стан якості харчування у 2011 році становить ____________________________. Слід зауважити, що зросли показники виконання норм з ______________________________________________________________________________________________, знизилися з ____________________________________________________________________________________________________- . Причини невиконання норм харчування ________________________________________________________________________________________________________________.

Відповідно до розподілу функціональних обов’язків документацію з організації харчування веде завідувач та кухар.

Вихователь та помічник вихователя дошкільного навчального закладу беруть активну участь в організації харчування дітей, формують у них культуру харчування та розуміння значення прийому їжі для нормального функціонування організму. Дітей привчають сідати за стіл охайними, з чистими руками, сидіти за столом правильно та користуватись столовим приладдям (столовою, чайною, десертною ложками, виделкою, ножем). Дітей середнього та старшого дошкільного віку навчають чергувати: сервірувати столи, збирати використаний посуд, використовувати санітарний одяг.

Упродовж року спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби, відділу освіти здійснювали контроль за організацією харчування дітей у дошкільному навчальному закладі. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ураховуючи вищезазначене, з метою забезпечення раціонального, збалансованого, корисного для здоров’я дітей харчування


НАКАЗУЮ:


 1. Завідувачу :

  1. До . . та подати примірне двотижневе меню на затвердження у порядку, передбаченому Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

  2. Постійно контролювати підготовку щомісячних і поточних заявок на продукти харчування з урахуванням фактичної кількості дітей та дотримуючись норм.

  3. Продовжувати щодекади аналізувати виконання норм харчування дітей різних категорій, ураховуючи заміну продуктів за енергоцінністю.

  4. До . . підготувати інформаційний бюлетень для батьків про харчування дітей.

 2. :

  1. Своєчасно складати заявки на продукти харчування відповідно до примірного двотижневого меню. Регулярно, раз на 2-3 дні, надавати заявки та робити відмітки про виконання заявок у їх копіях.

 3. Кухар: 4. до . . ознайомити зі змістом цього наказу під особистий підпис працівників: .

 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач Я.Б. Адонкіна(підпис)

З наказом ознайомлені: