Наказ №106 Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького те - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких... 3 458.42kb.
Наказ №108 Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту... 7 803.86kb.
Наказ №143 Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту... 11 893.25kb.
Наказ №460 Про направлення команди учнів району для участі у II етапі... 1 300.58kb.
Наказ №110 "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту... 1 55.33kb.
Наказ №357 Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського... 6 951.98kb.
Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких... 1 54.56kb.
Львівського територіального відділення ман у 2013 році 1 237.99kb.
Наказ №92 Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту... 1 261.26kb.
Інформація про підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту... 20 5127.21kb.
Наказ №459 Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського... 2 447.58kb.
Управлінська діяльність Методичний супровід навчально – виховного... 1 138.64kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №106 Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких - сторінка №1/4




УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту


ДЕПАРТАМЕНТ освіти і науки

ВінницькОЇ обласнОЇ державнОЇ адміністрації
Н А К А З
28.02. 2013 м. Вінниця № 106
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України у 2012-2013 н.р.
На виконання наказу управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 08.02.2013 р. № 57 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України», з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації в районних наукових товариствах учнів Вінницького територіального відділення МАН України протягом січня 2013 року був проведений І етап, а 23-24 лютого 2013 року ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У І етапі конкурсу-захисту взяли участь 936 слухачів та учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України.

До участі у ІІ етапі конкурсу-захисту було допущено 405 учнів 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

На розгляд журі було подано 405 науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук за відділеннями:



  • технічних наук – 24;

  • комп’ютерних наук – 21;

  • математики – 52;

  • фізики та астрономії – 14;

  • економіки – 13;

  • філології та мистецтвознавства – 57;

  • історії та географії – 82;

  • хімії та біології – 93;

  • екології та аграрних наук – 49.

У рамках проведення ІІ (обласного) етапу конкурсу проводено заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін (проведення контрольних робіт) та захист науково-дослідницьких робіт юних науковців.

Під час заходу учасники захищали свої роботи в 39 секціях та виконували контрольні завдання з 11 базових дисциплін.

У роботі журі конкурсу-захисту взяли участь 35 науково-педагогічних та наукових працівників з 9 навчальних закладів та установ області та міста, з них 11 кандидатів наук, 4 доктори наук.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень.

Найкращі результати показали учні наукового товариства «Перспектива» Барського обласного гуманітарного ліцею, наукового товариства «Нова доба» Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки, наукового товариства «Пошук» НВК : ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6, НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради.

Значну роботу щодо організації та проведення ІІ етапу конкурсу-захисту провели президія Вінницького територіального відділення МАН, педагогічні колективи Вінницької обласної станції юних натуралістів, обласного центру технічної творчості учнівської молоді, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів Вінниці.

Більшість робіт, поданих на конкурс-захист оформлено якісно, відповідно до висунитих вимог.

Однак, окремі роботи мають реферативний характер, багато робіт виконані у вигляді проектів, в яких відсутня наукова та дослідницька робота, невірно оформлені списки використаних літературних джерел, мають місце стилістичні, пунктуаційні, а подекуди і граматичні помилки.

На підставі протоколів засідань журі відділень ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук України та вищевикладеного,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити списки переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році, що додаються.

2. Відзначити грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за високий професіоналізм та значний внесок у підтримку обдарованої учнівської молоді членів журі, організаторів ІІ етапу конкурсу-захисту за списком (Додаток 3).

3. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад:

3.1. Проаналізувати результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту та вжити заходів для подальшої активізації роботи з обдарованою учнівською молоддю.

3.2. Розглянути питання щодо морального та матеріального заохочення наукових керівників, учні яких стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році.

3.3. Відзначити дипломами та грошовими винагородами учнів, які стали призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

4. Вінницькому обласному територіальному відділенню Малої академії наук України (президент – Коваленко В.О., педагогічний організатор – Драгомирецька О.А.):

4.1. До 06 березня організувати направлення науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році до м. Київ є, Національний центр «Мала академія наук».

4.2. До 06 березня 2013 року підготувати аналітичні матеріали за результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та надати їх в Національний центр «Мала академія наук».

4.3. Забезпечити своєчасну комплектацію та участь делегації області в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Лисака А.Р.

Директор Департаменту І. Івасюк

Заступник директора Департаменту

освіти і науки облдержадміністрації –

начальник управління загальної

середньої, дошкільної освіти та

виховної роботи

Лисак А.

Лісогурська Т.

Стахова А.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

___________ № ______



Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України у 2013 році


Відділення мовознавства

Секція української мови

(базова дисципліна – українська мова та література)



І місце

1.

Павлуник Дмитро Анатолійович

- учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка (85 балів).

ІІ місце

1.

Завальнюк Вікторія Вікторівна

- учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка (81 бал);

2.

Марчук Олександра Геннадіївна

- учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка (80,5 бал).

ІІІ місце

1.

Драгомирик Денис Юрійович

- учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 33 Вінницької міської ради (80 балів);

2.

Гнибіда Олена Юріївна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75,5 балів);

3.

Дешевий Денис Юрійович

- учень 11класу НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцею смт Стрижавки (78 балів);

4.

Куманецька Ольга Валеріївна

- учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 2 м. Калинівка (77 балів);

5.

Вінніченко Тетяна Андріївна

- учениця 9 класу Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (75 балів).


Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція української літератури

(базова дисципліна – українська мова та література)



І місце

1.

Салій Світлана Станіславівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Городище Літинського району (87,5 бала).

ІІ місце

2.

Муляревич Олена Василівна

- учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт Літина (80 балів).

ІІІ місце

3.

Самойлюк Ганна Сергіївна

- учениця 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 26 Вінницької міської ради (76,5 балів);

4.

Гисєва Аліна Анатоліївна

- учениця 9 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. – ліцею № 7 Вінницької міської ради (75 балів);



Секція літературної творчості

(базова дисципліна – українська мова та література)



І місце

1.

Дерій Олександр Володимирович

- учень 11 класу Барського обласного ліцею (85 балів).

ІІІ місце

2.

Ляшенко Олена Юріївна

- учениця 11 класу ліцею Козятинської міської ради (75,5 балів);


Секція світової літератури

(базова дисципліна – українська мова та література)



ІІ місце

1.

Кавалер Наталія Сергіївна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (81 бал).


Секція російської мови

(базова дисципліна – російська мова)



І місце

1.

Бадьорна Поліна Олександрівна

- учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (91 бал).

ІІ місце

1.

Руцька Юлія Анатоліївна

- учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (80,5 балів).

ІІІ місце

1.

Панасюк Поліна Сергіївна

- учениця 9 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (75 балів).


Секція мистецтвознавства

(базова дисципліна – українська мова та література)



І місце

1.

Фурса Катерина Ігорівна

- учениця 10 класу Уладівської СЗШ І-ІІІ ст. Літинського району (85 балів).

ІІ місце

1.

Недоля Юлія Миколаївна

- учениця 10 класу Уланівської СЗШ І-ІІІ ст. Хмільницького району (80 балів).


Секція фольклористики

(базова дисципліна – українська мова та література)



І місце

1.

Македонська Яна Олександрівна

- учениця 10 класу Стрижавської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району (88 балів).

ІІІ місце

1.

Ожаровська Марія Валеріївна

- учениця 8 класу НВК: спеціалізованої ЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гуманітарної гімназії № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради;

2.

Закусило Юлія Юріївна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (75 балів);

3.

Бенедик Віра Володимирівна

- учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 Вінницької міської ради (75 балів).




Секція англійської мови

(базова дисципліна – англійська мова)



І місце

1.

Марчук Богдана Василівна

- учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Жмеринки (91,3 балів).

ІІ місце

1.

Ковтонюк Ірина Леонідівна

- учениця 11 класу 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гнівань (88,5 балів);

2.

Ващук Яна Петрівна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (87 балів).

ІІІ місце

1.

Чорна Яна Олегівна

- учениця 11 класу Борівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району (83 бали);

2.

Яшар-Римкевич Деніз

- учень 10 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (80 балів);

3.

Легеза В’ячеслав Олександрович

- учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. – ліцею № 7 Вінницької міської ради (77,6 балів);

4.

Губіна Ірина Вікторівна

- учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка (76,7 балів).


Секція німецької мови

(базова дисципліна – німецька мова)



І місце

1.

Бойко Юлія Миколаївна

- учениця 11 класу Борівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району (93 бали).

ІІІ місце

1.

Карнаух Віталія Миколаївна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів).


Відділення філософії та суспільствознавства

Секція правознавства

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Мазур Олександр Юрійович

- учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 26 Вінницької міської ради (90,5 балів);

2.

Шангутов Богдан Вікторович

- учень 11класу НВК : ЗШ І-ІІ ст. – ліцею № 7 Вінницької міської ради (85 балів).

ІІ місце

1.

Антонюк Назарій Васильович

- учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт Літина (80 балів);

2.

Баланчук Нікіта Сергійович

- учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 23 Вінницької міської ради (79,8 балів).

ІІІ місце

1.

Веселовський Богдан Андрійович

- учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (76 балів);

2.

Музичка Тетяна Миколаївна

- учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Літина (75 балів);

3.

Закшевський Вадим Анатолійович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (76,5 балів).


Секція філософії

(базова дисципліна – історія України)



ІІ місце

1.

Кучма Богдан Юрійович

- учень 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 36 Вінницької міської ради (80 балів).

ІІІ місце

1.

Колісник Олена Вікторівна

- учениця 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (75 балів);

2.

Хортюк Наталія Василівна

- учениця 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 1 смт Літина (75 балів);

3.

Перевертаний Оле-ксандр Сергійович

- учень 11класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів).




Секція теології, релігієзнавства та історії релігії

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Веселовський Богдан Андрійович

- учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназія № 6 Вінницької міської ради (90 балів).

ІІ місце

1.

Солодуха Каріна

- учениця 10 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (80 балів).


Відділення історії

Секція історія України

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Степанчук Віктор Юрійович

- учень 11 класу приватної ЗШ «АІСТ» (90 балів).

ІІІ місце

1.

Літовальцев Мак-сим Олександрович

- учень 10 класу НВК: спеціалізована ЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов-гуманітарна гімназія № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради (77 балів);

2.

Плахотнюк Воло-димир Віталійович

- учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина (78 балів);

3.

Саракуз Тетяна Олександрівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (76 балів);

4.

Довмат Олексій Сергійович

- учень 9 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (75,5 балів).


Секція історичного краєзнавства

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Столяр Вікторія Олександрівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (85 балів).

ІІІ місце

1.

Василюк Аліна Леонідівна

- учениця 11 класу Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району (76 балів);

2.

Лебедєв Павло Володимирович

- учень 9 класу НВК: ЗШ І-ІІ ст. – ліцею № 7 Вінницької міської ради (77 балів).




Секція всесвітньої історії

(базова дисципліна – історія України)



ІІ місце

1.

Кравець Вікторія Богданівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (80 балів);

2.

Десяк Максим Сергійович

- учень 9 класу НВК : ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (80 балів).

ІІІ місце

1.

Татауров Владислав Андрійович

- учень 10 класу НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Немирова (75 балів);

2.

Саєнко Анастасія Анатоліївна

- учениця 10 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 13 Вінницької міської ради (75 балів).

Секція етнології

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Ткачук Вероніка Олегівна

- учениця 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (94 бали).

ІІ місце

1.

Гаврилюк Ольга Сергіївна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (80 балів).

ІІІ місце

1.

Тіманова Ірина Юріївна

- учениця 11 класу Борівської СЗШ І-ІІІ ст. Чернівецького району (75 балів).


Секція археології

(базова дисципліна – історія України)



І місце

1.

Макух Іван Іванович

- учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 18 Вінницької міської ради (87 балів).


Відділення наук про Землю

Секція географії та ландшафтознавства

(базова дисципліна – географія)



І місце

1.

Дуднік Іван Романович

- учень 9 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради (87 балів).

ІІ місце

1.

Богоцька Єлизавета В’ячеславівна

- учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ст. № 21 Вінницької міської ради ( 84.3 балів);

2.

Ткач Анна Сергіївна

- учениця 11 класу Вінницького технічного ліцею (84 бали).

ІІІ місце

1.

Матвєєв Андрій Олександрович

- учень 11 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради (78 балів);

2.

Шовга Інна Анатоліївна

- учениця 10 класу НВК: ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії № 6 Вінницької міської ради (75 балів);

3.

Довгопола Дар’я Олегівна

- учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина (75 балів).

Секція геологія

(базова дисципліна – географія)



ІІІ місце

1.

Побережняк Русла-на Махмаашурівна

- учениця 11 класу Вінницького технічного ліцею (77 балів).


Секція гідрологія

(базова дисципліна – географія)



ІІ місце

1.

Барбелюк Віта Петрівна

- учениця 11 класу Кукавської СЗШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району (82 бали).


Відділення технічних наук

Секція технологічних процесів та перспективних технологій

(базова дисципліна – фізика, математика (за вибором)



І місце

1.

Віштак Дмитро Іванович

- учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. с. Нова Гребля Калинівського району (85,5 балів).


Секція електроніка та приладобудування

(базова дисципліна – фізика, математика (за вибором)



І місце

1.

Калевич Олександр Володимирович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ладижина (86 балів).


наступна сторінка >>