Наказ №142 Про призначення відповідальних та організацію роботи гуртків - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №2 Про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності... 1 29.51kb.
Наказ №6 Про організацію роботи з питань охорони праці та призначення... 1 43.71kb.
Наказ №168 Про призначення матеріально-відповідальних школи у 2013/2014... 1 25.99kb.
Наказ №4468 «27» 12 2005 р про призначення осіб, відповідальних за... 1 45.32kb.
Наказ №822 м. Севастополь Про підсумки роботи міського огляду-конкурсу... 1 83.88kb.
Наказ №2 п. 1 Про призначення відповідальних за безпеку дітей 1 15.54kb.
Наказ №376 №472 Про призначення відповідальних за зберігання та використання... 1 56.21kb.
Наказ №20 Про призначення відповідальних за життя та здоров'я учнів... 1 32.46kb.
Програми роботи гуртків мистецького спрямування \ На допомогу організаторам... 1 323.62kb.
Додаток 1 до наказу головного управління від № Про призначення відповідальних... 1 19.23kb.
Наказ №294 Про організацію та проведення поглиблених профілактичних... 1 201.54kb.
Теми магістерських робіт слухачів 2 курсу денної форми навчання спеціальності... 1 94.41kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №142 Про призначення відповідальних та організацію роботи гуртків - сторінка №1/2




ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ НАУКИ І ОСВІТИ

ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

«ЛІЦЕЙ МІЛІЦІЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вул.Тимурівців, 37, м.Харків, 61121, тел. 69-90-67

e-mail: liceymilicii@gmail.com Код ЄДРПОУ 33410421

НАКАЗ
Харків
30.08.2013 № 142


Про призначення відповідальних та організацію роботи гуртків

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 року за №128 «Про затвердження нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», з метою належної організації змістовного дозвілля вихованців та забезпечення високого рівня позакласної виховної роботи, залучення педагогічних працівників до здійснення позаурочної діяльності


НАКАЗУЮ:
1. Призначити відповідальною за організацію гурткової роботи в закладі методиста Бутенко Ю.В.

2. Призначити керівниками гуртків наступних педагогічних працівників закладу:

2.1 Відповідно до штатного розкладу:



Назва гуртка

П.І.Б. керівника

Кількість годин

Кількість вихованців

1

Футбол

Ромасько О.І.

4,5 години

(0,25 ставки)



31

2

Лідерство - запорука успіху

Козодавлєв О.А.

9 години

(0,5 ставки)



16

3

Спеціальні (допоміжні) історичні дисципліни

Орлов А.В.

3 години

29

4

Досліджуємо історію України

Орлов А.В.

1,5 годин


15

5

Культура мови та спілкування

Міхальова В.І.

4,5 години

(0,25 ставки)



15

6

Основи науково - дослідницької діяльності

Вакансія

4,5 годин

(0,25 ставки)



16

7

Атлетична гімнастика

Вакансія

9 години

(0,5 ставки)



37

2.2 На громадських засадах:




Назва гуртка

Кількість вихованців

Керівник

«Школа безпеки»

12

Меланков В.М.

«Основи учнівського самоврядування»

10

Бутенко Ю.В.

Юні мовознавці

7

Гончарук Н.Г.

Світова література

5

Бабенко Т.О.

Математика

8

Ярова О.Т.

Технічний дизайн

6

Перекрест Т.В.

Воронов В.Ф.



Англійська мова у світі

7

Марчук Г.І.

«Юний правознавець»

7

Перцов С.Г.

Ретунська П.Ю.



«Вогнева підготовка»

12

Владимиров М.А.

«Основи самозахисту»

15

Сергієнко В.В.

Сімейні цінності

9

Спаська Т.І.

Етнографія

5

Райченко М.І.

3. Затвердити розклад роботи гуртків (Додаток 1).

4. Затвердити склад вихованців в гуртках (Додаток 2)

5. Керівникам гуртків затвердити календарні плани роботи гуртка відповідно до чинних вимог.

6.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Воронову В.В.
Директор А.Г. Дербеньова
Воронова, 69-90-67

З наказом ознайомлені:

Бутенко Ю.В. Воронова В.В. Орлов А.В.

Міхальова В.І. Козадавлєв О.А. Меланков В.М.

Сергієнко В.В. Дорошенко О.В. Бутенко Ю.В.

Владимиров М.В. Ромасько О.І. Гончарук Н.Г.

Бабенко Т.О. Ярова О. Перцов С.Г.Т.

Перекрест Т.В. Воронов В.Ф. Марчук Г.І.

Ретунська П.Ю.
Додаток 1

до наказу Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції Харківської обласної ради 31.08.2012 № 142



РОЗКЛАД ГУРТКІВ, які працюють

у ХСШІ «Ліцей міліції» 2013/2014 навчальному році





Назва

Керівник

Місце роботи

Гуртка

Дні, час проведення


Примітки

День

Тижня

Год.

Час

Клас



Атлетична гімнастика

Вакансія

Тренажерна

Зала


Понеділок

3

16.00-19.00

2г.-10

1г.-11





Середа

3

16.00-19.00

1г.-10

2г.-11


П’ятниця

3

16.00-19.00

1г.-10

2г.-11




Футбол

Ромасько О.А.

Спортивний майданчик,

Спортивна зала


Четвер

3

16.00-19.00



1г.-10

2г.-11


В неділю – через тиждень 3 години,

(парний)

Неділя

1,5

16.00-17.30


1, 5г.-10




Лідерство - запорука успіху

Козадавлєв О. А.



Кімната відпочинку

Середа

3

16.00-19.00

10-11




П’ятниця

3

16.00-19.00

Субота

3

16.00-19.00



Спеціальні (допоміжні) історичні дисципліни

Орлов А.В.


Конференц -зала



Середа

3

16.00-19.00

2 г.-11

1г.-10







Досліджуємо історію України

Орлов А.В.


Конференц -зала



Субота

1,5

15.00-16.30

10






Основи науково - дослідницької діяльності

Вакансія

Кімната відпочинку

Вівторок

2

18.00-20.00

10-11

В четвер – через тиждень (парний) - 3 години, у непарний -2 години

Четвер

2,5

18.00-20.00



Культура мови та спілкування

Міхальова В.І.

Конференц -зала

Середа

3

16-19

10-11




Субота

1,5

15.00-19.30









Основи самозахисту

Сергієнко В.В.

Спортивна зала ХНУВС

(проспект 50 років СРСР, 37)


Неділя


(парний тиждень)

3

13.00-16.00


10-11

На громадських засадах



Вогнева підготовка

Володимиров М.А.

Тир ХНУВС

(проспект 50 років СРСР, 37)


Субота


(непарний тиждень)

3

16.00-19.00

10-11


На громадських засадах



Об’єднання «Основи учнівського самоврядування»

Бутенко Ю.В.

Конференц -зала

Субота

(парний тиждень)



3

11.00-14.00

10-11

На громадських засадах



Юні мовознавці

Гончарук Н.Г.

Аудиторія№18

Понеділок

(парний тиждень)



2

16.00 -18.00

10-11

На громадських засадах



Світова література

Бабенко Т.О.

Аудиторія №12

Субота (парний тиждень)

2

16.00-18.00

10-11

На громадських засадах



Математика

Ярова О.Т.

Аудиторія №21

П’ятниця (непарний тиждень)

2

16.00 -18.00

10-11

На громадських засадах



Технічний дизайн

Перекрест Т.В.

Воронов В.Ф.



Аудиторія №22

Четвер

(парний тиждень)



2

16.00 -18.00

10-11

На громадських засадах



Англійська мова у світі

Марчук Г.І.

Аудиторія №12

Понеділок

(непарний тиждень)



2

16.00 -18.00

10-11

На громадських засадах



Школа безпеки

Меланков В.М.

Аудиторія № 2

П’ятниця (парний тиждень)

2

16.00-18.00

10-11

На громадських засадах





«Юний правознавець»

Перцов С.Г.

Ретунська П.Ю.



Аудиторія № 4

Середа

3

16.00-19.00

10-11

На громадських засадах

18.

Сімейні цінності

Спаська Т.І.

Аудиторія № 13

Неділя

(непарний тиждень)



2

16.00-18.00

10-11

На громадських засадах


19.

Етнографія

Райченко М.І.

Аудиторія № 16

П’ятниця

(непарний тиждень)



2

16.00-18.00

10-11

На громадських засадах

Бутенко, 69-90-67

Додаток 2

до наказу Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції

Харківської обласної ради

30.08.2013 № 142


Культура мови та спілкування



Прізвище, ім’я, по батькові вихованця

Клас



Герасименко Геннадій Юрійович

10-А



Говор Максим Сергійович

10-Б



Козир Іван Володимирович

10-А



Корнієнко Ілля Михайлович

10-А



Кудрявцев Максим Сергійович

10-Б



Мустафаєв Раман Шаіг огли

10-А



Почернін Олександр Дмитрович

10-Б



Сорочинський Ярослав Миколайович

10-Б



Фартушний Данило Андрійович

10-Б



Фрей Данііл володимирович

10-Б



Худяков Ярослав Владиславович

10-Б



Чувахлов Михайло Сергійович

10-Б



Шахун Ігор Сергійович

10-А



Шепелєв Дмитро Сергійович

10-А



Щеглов Ярослав Сергійович

10-А


Атлетична гімнастика



Прізвище, ім’я, по батькові вихованця

Клас



Абрамов Володимир Сергійович

11-А



Альохін Дмитро Олександрович

11-Б



Арендар Артем Олександрович

11-В



Ахмедов Руслан Фаікович

11-В



Биковець Богдан Сергійович

11-А



Бондар Руслан Олексійович

11-В



Галай Владислав Віталійович

11-Б



Гога Ігор Олександрович

11-А



Горлачов Сергій Олександрович

11-Б



Єжов Максим Володимирович

11-Б



Завгородній Валерій Євгенович

11-А



Зубанов Денис Максимович

11-А



Кравченко Андрій Валерійович

11-Б



Крамаренко Олександр Сергійович

11-А



Лазар Роман Вікторович

11-А



Мандзюк Павло Ігорович

11-Б



Мінзар Андрій Артурович

11-Б



Піскорський Денис Олександрович

11-Б



Сенаторов Дмитро Юрійович

11-А



Філіппський Кирило Андрійович

11-А



Шварц Артем Юрійович

11-Б



Шмадченко Дмитро Анатолійович

11-Б



Алієв Тельман Вахід огли

10-А



Антипенко Валерій Валерійович

10-Б



Гармаш Владислав Олександрович

10-А



Говор Максим Сергійович

10-Б



Деркунський Ярослав Вікторович

10-А



Заєць Андрій Вікторович

10-А



Калиновський Михайло Борисович

10-Б



Калініченко Денис Юрійович

10-Б



Корепанов Володимир Володимирович

10-А



Корнієнко Ілля Михайлович

10-А



Красюк Валерій Дмитрович

10-Б



Пащенко Іван Юрійович

10-А



Рустамов Руслан Аташлійович

10-А



Сагателян Гагік Гарікович

10-А



Фартушний Данило Андрійович

10-Б


Футбол



Прізвище, ім’я, по батькові вихованця

Клас



Антонов Олександр Максимович

11-А



Галай Владислав Віталійович

11-Б



Гумайло Олег Іларійович

11-А



Остапчук Станіслав Володимирович

11-В



Кисельов Дмитро Олександрович

11-А



Крятов Артем Геннадійович

11-Б



Крятов Роман Геннадійович

11-Б



Марченко Ростислав Петрович

11-А



Орлов Кирило Михайлович

11-А



Пономаренко Ярослав Олегович

11-В



Притула Ігор Юрійович

11-В



Рамакаєв Рінат Алійович

11-В



Семенов Денис Владиславович

11-А



Сінайський Валерій Андрійович

11-Б



Ткаченко Іван Віталійович

11-В



Чеканов Максим Ігорович

11-В



Бобрусь Євген Андрійович

10-А



Вольвач євген Юрійович

10-А



Говоруха Руслан Юрійович

10-А



Карпенко Євгеній Романович

10-Б



Міділяй Владислав Ігорович

10-А



Мустафаєв Раман Шаіг огли

10-А



Попович Сергій Юрійович

10-Б



Сидоренко Микита Сергійович

10-Б



Тищук Роман Денисович

10-Б



Фрей Данііл Володимирович

10-Б



Харовюк Олександр Андрійович

10-А



Чередніченко Володимир В’ячеславович

10-Б



Чернолих Дмитро Олександрович

10-А



Чувахлов Михайло Сергійович

10-Б



Щеглов Ярослав Сергійович

10-А



наступна сторінка >>