Наказ №33 Про преміювання класних керівників району за підсумками проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Наказ №33 Про преміювання класних керівників району за підсумками проведення І туру - сторінка №1/1

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

48600 м. Заліщики вул. С.Бандери, 15 б, тел. 2-16-38

__________________________________________________________________________

Н А К А З

м.Заліщики

від 22 січня 2013 р. № 33
Про преміювання класних керівників

району за підсумками проведення

І туру Всеукраїнського конкурсу

«Класний керівник року»

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.06.2012 р. №698, управління освіти і науки Тернопільської державної адміністрації від 04.09.2012 р. №424, «Про проведення Всеукраїнського конкурсу – «Класний керівник року», від 20.12.2011 № 1459 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс – «Класний керівник року», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2012 за № 27/20340, відділу з питань освіти від 6 вересня №244 «Про проведення в районі Всеукраїнського конкурсу « Класний керівник року», річного плану роботи районного методичного кабінету, з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога XXІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади, поширення та впровадження в практику виховної діяльності педагогічних працівників кращого досвіду роботи класних керівників, ефективних форм і методів, інноваційних технологій виховання особистості, в період з 10 по 26 жовтня 2012 року проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року”

в номінаціях : класні керівники 5-9-х класів , класні керівники 10-11-х класів

На I (районний) заочний тур конкурсу надійшли матеріали від 16 педагогічних працівників з 16 загальноосвітніх навчальних закладів: Заліщицької гімназії, СШ І-ІІІ ст. ім.О.Маковея м. Заліщики, ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Заліщики, ЗОШ І-ІІІ ст. сіл Поділля, Торське, Зозулинці, Касперівці, Нирків, Синьківської ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. смт Товсте, ЗОШ І –ІІ ст. сіл Буряківка, Лисичники, Добрівляни, Винятинці, Бедриківці, Мишків.

Відбірковий етап конкурсу пройшов 17 жовтня 2012 року за такими критеріями оцінювання: актуальність обраної проблеми; цілісність опису виховної системи чи системи роботи з певного напрямку; ефективність виховної системи як способу організації життєдіяльності учнівського колективу; доцільність та ефективність використання сучасних педагогічних технологій; впровадження інноваційних форм та методів діяльності класного керівника, вихователя, їх практична спрямованість; методична та практична цінність наданих матеріалів. Журі відзначили зростання рівня фахової майстерності педагогів – учасників конкурсу та підготовки поданих матеріалів. На основі рішення журі та самооцінки конкурсантів до участі в очному етапі (фіналі) районного туру конкурсу були допущені 6 класних керівників: Заліщицької гімназії, СШ І-ІІІ ст. ім.О.Маковея м. Заліщики, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Поділля, ЗОШ І-ІІІст.с. Торське, ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Заліщики, ЗОШ І- ІІІ ст. смт Товсте.

Ознайомившись з усіма матеріалами, члени журі відзначили, що всі роботи відповідають вибраній темі, містять елементи творчості педагога, особисті досягнення кожного з них, мають певну виховну і педагогічну цінність.

Презентація, анкета по вивченню роботи класного керівника, нестандартна ситуація показали достатньо високий рівень професійності, творчого потенціалу, психолого-педагогічної та фахової підготовки учасників. У своїй практичній виховній діяльності класні керівники використовують різноманітні педагогічні технології, методи і форми виховання (метод проектів, нестандартні та інтегровані заняття, дидактичні та рольові ігри, пошуково-дослідницьку роботу, інтерактивні технології, комунікативний підхід, проблемне, кооперативне та розвивальне виховання, самовиховання, трудову діяльність, волонтерський рух, профорієнтацію, роботу з батьками ).

Журі відзначили високий рівень фахової підготовки, оригінальність педагогічних технологій фіналістів конкурсу Сторощук Світлани Петрівни, Костинюк Ольги Петрівни, Свіченюк Наталії Петрівни.

Класний керівник ЗОШ І –ІІІ ст.смт Товсте Попіль Галина Антонівна активна в громадській роботі. Третій рік поспіль її вихованці опікуються геронтологічним відділом Товстенської комунальної лікарні. Вчитель приділяє велику увагу інтеграції суспільного та родинного виховання, тому багато позакласних виховних заходів проходять за участю дітей, батьків та громадськості.

Класні керівники ЗОШ І-ІІІ ст.сіл Поділля, Торське (Горлач Галина Михайлівна, Данилюк Марія Михайлівна) добре працюють з батьками, проводять батьківські всеобучі. Конкурсанти активно використовують інноваційні проектні технології, які дають можливість учням відчути насолоду творчого пошуку, створюють умови для формування інтересу до навчання та виховання. Успішно презентували свої досвіди роботи, показали системний підхід і результативність різноманітних виховних форм і методів роботи в позаурочний час. Класні керівники вміло формують у школярів мотивацію до духовного удосконалення на основі християнських традицій українського народу.

Районний оргкомітет провів значну роботу з належної підготовки і проведення, залучення зацікавлених сторін районного конкурсу.

Конкурс пройшов на належному організаційному рівні, Виходячи з вищенаведеного,


НАКАЗУЮ :
1. Затвердити протоколи засідань журі з результатами виступів учасників фіналу конкурсу.

2. Присвоїти звання “Класний керівник року Заліщицького району-2012” з врученням диплому I ступеня та грошових винагород переможцям конкурсу по 500 грн.:
Костинюк Ользі

Михайлівні


Сторощук Світлані

Петрівні
Свіченюк Наталії

Василівні


- класному керівнику 11 кл.

Заліщицької гімназії;


- класному керівнику 7 кл.

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Заліщики;


- класному керівнику 9 кл.

СШ І-ІІІ ст. ім.О.Маковея

м. Заліщики;


3. Присвоїти звання лауреата районного туру всеукраїнського конкурсу "Класний керівник - 2012" з врученням диплому ІІ ступеня та грошових винагород в розмірі 300 грн. :Попіль Галині

Антонівні  • класному керівнику 7 Б кл.

ЗОШ І-ІІІ ст. смт Товсте;

4. Присвоїти звання лауреата районного туру всеукраїнського конкурсу "Класний керівник - 2012" з врученням диплому ІІІ ступеня та грошових винагород в розмірі 200 грн. :Горлач Галині

Михайлівні-класному керівнику 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Поділля;

Данилюк Марії

Михайлівні- класному керівнику 6 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Торське;

5. Висловити подяку, нагородити грамотами відділу з питань освіти :Кучерко Любові

Іванівні


-класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Буряківка;

Максимович Оксані

Павлівні


- класному керівнику ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нирків;

Сеник Олександрі

Павлівні


-класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Винятинці;

Ярещенко Наталії

Олександрівні- класному керівнику Синьківської ЗОШ І-ІІІст.

Запорожан Оксані

Петрівні


- класному керівнику ЗОШ І-ІІІ ст. с.Зозулинці;

Дацькій Галині

Ярославівні
- класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Добрівляни ;

Мисевич Марії

Іванівна


- класний керівник ЗОШ І-ІІІ ст. с.Касперівці;

Прокопчук Вірі

Михайлівні- класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Лисичники ;

Мигайчук Наталію

Степанівну- класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Бедриківці;

Швидковській Оксані - класному керівнику ЗОШ І-ІІ ст. с. Мишків.

Василівні


6. Рекомендувати районній та шкільним атестаційним комісіям взяти до уваги творчі досягнення учителів – учасників конкурсу при підведенні підсумків атестації педкадрів у 2013 році.

7. Вказати дирекціям загальноосвітніх навчальних закладів, представники яких не взяли участі в жодній із номінацій конкурсу «Класний керівник – 2012», на низький рівень роботи по розвитку і активізації творчого потенціалу педагогічних кадрів через участь їх у конкурсах професійної майстерності.

8. Районному методичному кабінету (Царьовій О.С.):

8.1. Вивчити й узагальнити матеріали з досвіду роботи вчителів - переможців і фіналістів районного туру всеукраїнського конкурсу “Класний керівник -2012” з метою їх занесення до районної картотеки перспективного педагогічного досвіду.

8.2. Забезпечити висвітлення результатів конкурсу в засобах масової інформації.

8.3. Практикувати обмін досвідом вчителів-переможців та лауреатів районного конкурсу з педагогічними працівниками на районних методичних об’єднаннях.

8.4. Підготувати пропозиції щодо залучення вчителів-переможців та лауреатів районного туру всеукраїнського конкурсу “Класний керівник-2012” до організації методичної роботи з педагогічними працівниками району.

9. Районному оргкомітету всеукраїнського конкурсу “Класний керівник-2012” (Царьовій О.С.):

9.1.Підготувати та надіслати до 31 жовтня 2012 року звіт про підсумки I туру конкурсу, заявки на участь переможців (один в кожній номінації), особисті заяви вчителів-переможців про згоду брати участь в обласному конкурсі разом з матеріалами, визначеними чинним Положенням про всеукраїнський конкурс «Класний керівник -2012», які розкривають систему роботи, ідеї, методи, технології педагогічного працівника в Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

9.2. Надати фахову допомогу переможцям районного конкурсу “Класний керівник - 2012” у їх підготовці до участі в II турі конкурсу.10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач відділу П.М.Мирончук
Сасанчин З.Я.