Наказ №384 Про підсумки міської конференції юних краєзнавців та пошукових загонів навчальних закладів міста - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №78 Про підсумки районного зльоту юних краєзнавців та активістів... 1 54.75kb.
Наказ №59 н/в Про підсумки проведення міського конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців 1 30.36kb.
Наказ №48 Про підсумки VІІ міського турніру юних істориків для учнів... 1 43.9kb.
Наказ №1 н/в Про підсумки міської виставки-конкурсу творчих доробок... 1 29.93kb.
Наказ №56 Про підсумки районного конкурсу дружин юних пожежних-рятівників... 1 84.22kb.
Наказ №58 Про проведення районної інтелектуальної гри для юних краєзнавців... 1 122.36kb.
Про підсумки ІХ всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців 1 43.15kb.
Наказ №55 Про підсумки V іі міського турніру юних журналістів для... 1 40.65kb.
Наказ №143 Про закріплення спортивних залів загальноосвітніх навчальних... 1 119.11kb.
Виконавчий комітет первомайської міської ради відділ освіти 3 691.85kb.
Наказ №54 / 227 Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського зльоту... 1 44.56kb.
Внутрішньої служби збройних сил україни 1 241.51kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №384 Про підсумки міської конференції юних краєзнавців та пошукових загонів - сторінка №1/1

У к р а ї н а

Чернівецька міська рада


Виконавчий комітет

У П Р А В Л І Н Н Я О С В І Т И

58029, М. Чернівці, вул. Червоноармійська, 176, т. 3-30-87

НАКАЗ

22.11.2011 р. №384



Про підсумки міської

конференції юних краєзнавців

та пошукових загонів

навчальних закладів міста

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.11.2011 № 569 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді України „Моя Батьківщина – Україна», наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 25.10.2011р. № 346 «Про проведення міської конференції юних краєзнавців і пошукових загонів в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» на базі Центру дитячої та юнацької творчості проведена міська конференція юних краєзнавців та пошукових загонів міста.

Роботи на конференцію представили 35 навчальних закладів міста, 52 пошукові загони краєзнавчо - дослідницького напрямку,101юний краєзнавець. Не прийняли участі ліцеї № 1, військово - спортивний ліцей-інтернат, гімназія №6, ЗОШ № 10,13,14, 19, 25, 33, ЦОМ.

Найбільшу кількість дослідницьких робіт на конференцію представили гімназія № 2,4,ЗОШ № 3 , 11, 38.

Грунтовні дослідження, пошукова спрямованість представлені в роботах гімназій №2,4, 5,7, ліцею №2, ЗОШ №3, 5, 16, 22, 38, 41. Певні звіти не відповідають вимогам положення, носять реферативний характер, не відображають пошукову експедиційну роботу. Значним недоліком є недостатнє висвітлення робіт пошукових загонів в засобах масової інформації.

Міська конференція юних краєзнавців та пошукових загонів показала всебічність краєзнавчої роботи навчальних закладів міста, її дієву форму навчально-виховного процесу.

Враховуючи вищезазначене,


НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами управління освіти Чернівецької міської ради переможців та лауреатів конференції:



1.1. Секція «Духовна спадщина мого роду»

Переможців:

  • Варварич Костянтина, Варварич Анну - ЗОШ №4;

Лауреатів:

- Романюк Ірину, Фуштей Наталію, Купферберг Анну – ЗОШ№20;



  • Бонко Наталію –гімназія №2;

  • Дем'янюк - Клим Діану – ЗОШ №31.

1.2.Секція «Козацькому роду нема переводу»

Переможців:

  • Довгань Дениса, Чорну Каріну, Мілевського Максима – ЗОШ №24 ;

Лауреатів:

  • Мігорян Христину – гімназія №1;

  • Віхтіка Юрія, Касімцева Нікіту, Фарбатюка Юрія - гімназія №7.

1.3. Секція «Живи і возрадуйся, роде наш красний»

Переможців:

  • Бота Сергія, Попюк Анастасію, Перевозник Оксану, Гнатюк Аліну, Мацкуляк Катерину - ЗОШ №3;

Лауреатів:

  • Ворожбит Вікторію, Перепічку Мирослава, Пуганцеву Анастасію,

Тимку Тетяну – ЗОШ №16.

1.4. Секція «Славні імена земляків»

Переможців:

  • Пастушок Юлію, Кирилюк Надію, Литвинюк Уляну, Гайдичук Наталію – ЗОШ №38 .

Лауреатів:

  • Зушман Христину, Яремійчука Максима – гімназія №7;

  • Волошину Ольгу, Токарюк Катерину, Ігнат Каріну – ЗОШ №1.

1.5.Секція «Із батьківської криниці»

Переможців:

  • Гавалешко Валерію – гімназія №2.

Лауреатів:

  • Кульбабську Мар’яну – ЗОШ №27;

  • Антепу Анастасію, Дутчака Андрія – МПДЮ;

  • Мишковську Анастасію - ЗОШ №28.

1.6. Секція «З попелу забуття»

Переможців:

  • Кулієвича Олександра –гімназія №2.

1.7.Секція «Геологічними стежками України»

Переможців:

  • Абрамова Олександра, Власова Ігоря, Пужняк Анастасію, Шпунарську Софію, Чокалюк Богдану, Чуйко Олександра– СЗОШ №41;

Лауреатів:

  • Ванзяк Аліну – гімназія №4.

1.5.Секція «Географія рідного краю»

Переможців:

  • Пужняк Анастасію, Чокалюк Богдану, Тітова Олександра, Бевцик Олександра, Кудрявцева Бориса, Ліщенко Сюзанну, Ставчанського Богдана, Мадея Андрія – СЗОШ№41;

  • Лабінського Віктора, Щеткову Олександру, Курсеїтову Каріну, Мартинюка Назарія – ліцей №2;

Лауреатів:

  • Філіпчук Ірину – гімназія №5;

  • Щепетову Анну, Лютик Христину, Бієна Дениса, Юрчака Василя – ЗОШ №12;

  • Колотило Миколу, Демчакова Василя – ЗОШ №22;

  • Васьківській Надії – ліцей №4;

  • Єфімовій Єлені, Ковблек Олесі, Верещинській Тетяні – ЗОШ №5;

  • Лізун Яну, Миндреску Дмитра, Осташек Вікторію, Сумарюка Богдана, Філатова Сергія, Флорю Антона – ЗОШ №16;

  • Делікат Оксану, Делікат Олену – ЗОШ №38;

  • Ткач Валентину – ЗОШ №17.

2. Оголосити подяку учасникам пошукових загонів:

  • Дорошу Марку, Присакар Ірині - гімназія № 4;

  • Паланійчук Яні - ЗОШ № 2;

  • Варварич Наталії, Беженар Альоні, Ковальчуку Сергію, Славінській Валерії, Кочурці Катерині - ЗОШ № 3;

  • Краєзнавчому гуртку 8-В класу - ЗОШ № 6;

  • Панчук Катерині, Сидоровій Марії, Морараш Олександрі – ЗОШ №8;

  • Гамаль Олександрі, Мороз Анастасії. Безерко Анастасії, Пауну Віктору, Томинець Марії, Гунді Христинї, Митюк Юліані - ЗОШ № 11;

  • Балинському Івану, Жовтяку Владиславу, Шелухіній Анастасії - ЗОШ № 30;

  • Мельник Анастасії - ЗОШ №31;

  • Гаврилець Анастасії - НВК «Берегиня»;

  • Сизоненко Віктору, Перепилюку Денису, Хапіцькій Надії - ЗОШ № 37;

  • Ілащук Ользі, Ткачук Христині, Фаб’ян Анастасії, Венічуку Валентину – ЗОШ №39;

  • Бульбі Ірині, Королик Юлії, Остафійчуку Павлу, Корнійчуку Вадиму - ЗОШ № 39;

  • Гурткам «Люби і знай, свій рідний край», «Стежками рідного краю» - ЗОШ № 40;

  • Сірій Христині, Плачінті Аліні, Маліцькій Ганні, Малиш Мар’яні – НВК «Любисток»;

3.Оголосити подяку керівникам учнівських пошукових загонів :

  • Матіішин Л. Б., вчителю укр.мови та літератури, Жуковській Е.М., вчителю образотворчого мистецтва та художньої культури, Панчук Л.І., вчителю історії, Котляру М.Д., керівнику гуртка гімназії № 2;

  • Демянчук В. С., Сірман Л.М., вчителям укр.мови та літератури; Козій С.М., вчителю історії; Труфин Н. М., вчителю обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва , Мельник Л.П., вчителю історії , Мельник В.В., вчителю географії ЗОШ № 11;

  • Теслюковій О.А., вчителю історії ЗОШ №4;

  • Фуштей А.Ф., вчителю географії ЗОШ № 20;

  • Попович Н.М., вчителю географії , Палійчуку І.О., вчителю історії ЗОШ №31;

  • Калену В. Є., вчителю історії ЗОШ № 6;

  • Сивак Н.М., вчителю історії, Лукащук Я. О., вчителю географії гімназії № 4;

  • Бадай О.С., вчителю географії ЗОШ № 24;

  • Мінтале В.А., вчителю історії гімназії № 1;

  • Зушман О.Р., вчителю укр.мови та літератури , Мудряку В. І., вчителю історії гімназії № 7;

  • Одинак З.М., керівнику гуртка МПДЮ;

  • Гордашко Н.В., вчителю географії ЗОШ № 27;

  • Гушуватій В.В., вчителю українознавства ЗОШ №30;

  • Зелковській В.С., вчителю географії ЗОШ № 2;

  • Кушнерюк Н.М., вчителю укр.мови та літератури ЗОШ №28;

  • Ворожбит Л.І., вчителю історії, Чопюк Ж.І., вчителю географії ЗОШ № 16;

  • Гордеєвій Р.В., вчителю укр.мови та літератури , Петрушко Л.В., вчителю географії, Фуштей А.І., вчителю історії ЗОШ №3;

  • Іванович О.П., вчителю історії , Прокоп’євій Ю.Ю., вчителю географії ЗОШ №40;

  • Гамаль Н.В., вчителю географії ЗОШ39;

  • Шепенюк В.В., вчителю історії ЗОШ №1;

  • Підлубній Н.В., вч.укр.мови і літератури ; Ходзінській Л.М.,вчителю початкових класів, Григорашик О.В., вчителю біології ЗОШ №38;

  • Лупан Г.П., вчителю географії НВК «Берегиня»;

  • Мадей Г.В., вчителю географії СЗОШ №41;

  • Андрюк Н.В., вчителю географії ЗОШ №12;

  • Пілат У.І., вчителю географії ліцею №4;

  • Народовій Н.В, вчителю географії СЗОШ №22;

  • Вальківу М.С., вчителю географії, Вишківській Л.М.,вчителю історії НВК «Любисток»;

  • Ревезі О.З., вчителю географії ЗОШ №8;

  • Совяку А.М., вчителю географії гімназії № 3;

  • Чернезі Л.І., Скрипник Т.Ю.,вчителям географії ЗОШ № 5;

  • Заблотовській А.Г, вчителю географії ЗОШ №37;

  • Образцовій І.Г., вчителю географії гімназії № 5;

  • Харик О.М., вчителю біології ЗОШ №17;

  • Голубченко Н.А., вчителю біології, Корчинській А.В., вчителю географії ліцею №2.

4. Керівникам навчальних закладів:

4.1. Розглянути на педагогічних радах навчальних закладів результати конференції, вжити заходи щодо продовження роботи туристсько-краєзнавчого напрямку в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді України «Моя Батьківщина – Україна».

4.2. Розробити систему заходів щодо покращення краєзнавчої роботи в навчальних закладах.

5. Центру дитячої та юнацької творчості , відділу туристсько-краєзнавчої роботи управління освіти Чернівецької міської ради продовжити координаційну та методичну роботу в закладах освіти міста.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника начальника управління освіти Олійника Г.С.


Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради В.С. Малишевська
Виконавець:

Головний спеціаліст

управління освіти О.І. Шевчук
Ознайомлені:

Перший заступник начальника

управління освіти Г.С.Олійник