Наказ №738 Про поширення бази науково-дослідницького - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Наказ №738 Про поширення бази науково-дослідницького - сторінка №1/1
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ


07.08. 2008 № 738
Про поширення бази науково-дослідницького

експерименту за темою: «Система психологічної,

медичної, педагогічної і соціальної реабілітації

дітей і підлітків з девіантною та деліквентною

поведінкою» на Єнакіївську (Донецька область),

Свердловську (Луганська область), Харківську

(Харківська область) та Городоцьку (Львівська область)

загальноосвітні школи соціальної реабілітаціїКеруючись ст. 9 та 29 Закону України «Про загальну середню освіту», Указом Президента України від 11.07.05 № 1086 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей» та з метою поширення експерименту Фонтанської загальноосвітньої школи соціальної реабілітації за темою «Система психологічної, медичної, педагогічної і соціальної реабілітації дітей та підлітків з девіантною та деліквентною поведінкою» на Єнакіївську (Донецька область), Свердловську (Луганська область), Харківську (Харківська область) та Городоцьку (Львівську) загальноосвітні школи соціальної реабілітації
НАКАЗУЮ:


  1. З урахуванням наявності соціально-педагогічних проблем, що потребують вирішення, напрацьованого досвіду з психологічної, медичної, педагогічної та соціальної реабілітації дітей, котрі потребують особливих умов виховання, поширити з 1 вересня 2008 року базу науково-дослідницького експерименту за темою «Система психологічної, медичної, педагогічної і соціальної реабілітації дітей та підлітків з девіантною та деліквентною поведінкою» на Єнакіївську, Свердловську, Харківську та Городоцьку загальноосвітні школи соціальної реабілітації.

  2. Керівництво експериментом покласти на заступника директора з науково-дослідницької та організаційної роботи Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України Болтівця С.І. (за згодою).

  3. Директорам Фонтанської (Баранов В.В.), Свердловської (Турєєва Л.І.), Харківської (Шрамко С.С.), Єнакіївської (Федюкіна Н.В.) та Городоцької (Лютак Л.Я.) загальноосвітніх шкіл соціальної реабілітації внести обґрунтовані пропозиції щодо обсягів фінансування матеріально-технічного та фінансового забезпечення експериментальної діяльності закладів.

  4. Начальникам управління освіти і науки обласних державних адміністрацій Донецької (Соловйов Ю.І.), Луганської (Цимбал І.І.), Одеської (Демченко Д.М.), Харківської (Гаркавець В.П.), Львівської (Хобзей П.К.) сприяти проведення експерименту з розробки системи психологічної, медичної, педагогічної і соціальної реабілітації дітей та підлітків з девіантною та деліквентною поведінкою.

  5. Щорічно до 1 липня звітувати про підсумки експериментальної діяльності Міністерству освіти і науки України.

  6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Т.в.о. Міністра О.П. Гребельник