Наказ №97 Про проведення державної підсумкової атестації - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №116 Про створення державних атестаційних комісій для проведення... 1 52.49kb.
Наказ №221 Про затвердження складу атестаційних комісій для проведення... 1 50.64kb.
Перелік основних нормативних документів для проведення державної... 1 29.96kb.
Методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації... 1 63.81kb.
Наказ №38 с. Гоголів Про закінчення 2011-2012 навчального року та... 1 84.27kb.
Наказ №136 Про порядок звільнення учнів (вихованців) 9, 11 (12) 1 236.66kb.
Наказ № Про порядок закінчення 2012-2013 навчального року та проведення... 1 55.29kb.
Наказ №186 Про порядок закінчення навчального року та проведення... 3 627.63kb.
Наказ №44 Про порядок закінчення навчального року та проведення державної... 1 92.6kb.
Про проведення Державної підсумкової атестації із загальноосвітніх... 1 16.61kb.
Наказ № «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної... 1 54.62kb.
Конкурсу «Улюблений учитель» 1 22.69kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ №97 Про проведення державної підсумкової атестації - сторінка №1/1
Славутицька міська рада Київської області

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2


______________________________________________________________________________

вул. Курчатова, 17, м. Славутич, Київська область, 07100

тел./факс 2-16-10, тел. 2-16-08

Ідентифікаційний код № 23568683


Н А К А З
13.05.2013 №97
Про проведення державної

підсумкової атестації
Відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.04.2008 №319, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.02.2008 №94 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.02.2008 №151/14842, зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 23.11.2010 №1116 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09.12.2010 за №1237/18532, Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2000 №584, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.12.2000 за №924/5145 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.03.2008 №186), зі змінами, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.05.2012 №528 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.05.2012 за №750/21063, листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.05.2012 №1/9-399 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2012/2013 навчального року», від 06.02.2008 №1/9-61 "Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів", від 08.02.2010 №1/9-67 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту", від 28.04.2012 №1/9-326 «Про врахування середнього бала документа про базову загальну середню освіту», від 08.02.2013 №1/9-92 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році", наказу департаменту освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації від 18.02.2013 №45 “Про закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах Київської області, згідно з наказом відділу освіти за № 12 від 11.03.2013, наказу по школі від 14.03.2013 за № 50 та на підставі рішення педагогічної ради № 6 від 13.05.2013,
Н А К А З У Ю:


  1. Провести державну підсумкову атестацію у 4,9,11 класах згідно з розкладом, погодженим заступником міського голови, завідуючим відділом освіти Линкевичем О.Б. (додається).

  2. Покласти відповідальність за дотриманням порядку проведення державної підсумкової атестації та обєктивністю оцінювання на атестаційні комісії, затверджені у встановленому порядку (додаються).

  3. Затвердити матеріали для проведення державної підсумкової атестації у 9,11-х класах відповідно до переліку предметів, визначених п.1 цього наказу.

  4. Затвердити склад груп для складання державної підсумкової атестації (додаток 1).

  5. Затвердити графік чергування вчителів під час проведення державної підсумкової атестації (додаток 2).

  6. Затвердити склад апеляційних комісій (додаток 3).

  7. Класним керівникам: Набок О.І., Набок Н.Г., Овчинник С.В.,

Салтиковій О.А. провести розяснювальну роботу з випускниками щодо складання державної підсумкової атестації.

  1. Ярош С.М., завгоспу, забезпечити підготовку кабінетів до проведення державної підсумкової атестації.

  2. Затвердити графік консультацій до державної підсумкової атестації

(додаток 4,5).

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи Г.В. Рубан



З наказом ознайомлені:

В.М.Заікіна О.М.Каранда

Л.І.Горбунова І.М.Мекшун

Л.А.Петренко Л.М.Норенко

О.В.Симонов О.В. Міненко

С.В.Овчинник О.В.Сіраш

С.М. Ярош І.В.Джума

С.В. Сіраш Я.А.Горох

Н.Г.Набок О.І.Набок

Н.М.Сивець Т.І.Шалабай

В.М.Семако В.І.Лата

Л.Г.Смоліговець


ПОГОДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

виконавчого комітету

Славутицької міської ради

Київської області

______________О.Б. Линкевич
Розклад

проведення державної підсумкової атестації

в 9, 11-х класах та екстернів Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Славутицької міської ради Київської області у 2012-2013 н.р.


Дата
Клас

27.05.

2013

28.05

2013

29.05.

2013

31.05.

2013

04.06

2013

07.06.

2013

10.06

2013

11

Українська мова

(переказ)

900





Технології

900



Українська

література

(письмово)

900













11










Історія України

(письмово)

1400











екстерни

Українська мова

(переказ)

900





Історія України

(письмово)

900


Українська

література

(письмово)

900













9




Біологія

(письмово)

900





Українська мова

(диктант)

900


Математика

(письмово)

900


Географія

(письмово)

900


Правознавство

(практичний курс)

(усно)

900





Директор школи Г.В.Рубан
ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

виконавчого комітету

Славутицької міської ради

Київської області
______________О.Б. Линкевич

Склад комісії

для проведення державної підсумкової атестації в 4 класі Славутицької

загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради

Київської області в 2012/2013 н.р.

Дата

Час

Кабінет

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

14.05

2013


930

211

Українська мова



Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Набок Ольга Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

16.05.

2013


930

211

Читання

Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Набок Ольга Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

21.05

2013


930

211

Математика



Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Набок Ольга Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

Директор школи Г.В.Рубан


ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

виконавчого комітету

Славутицької міської ради

Київської області

______________О.Б. Линкевич
Склад комісії

для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі Славутицької загальноосвітньої

школи І – ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради Київської області в 2012/2013 н.р.

Дата

Час,

кабінет

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

28.05.

2013


900

103 каб.


9

Біологія

(письмово)



Заікіна Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Сивець Наталія Миколаївна, освіта вища, учитель біології, керівник міського МО вчителів природничих наук, спеціаліст вищої категорії

Набок Надія Геннадіївна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

31.05.

2013


900

311 каб.


9

Українська мова

(диктант)



Рубан Ганна Вікторівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії. Відмінник освіти України

Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Мекшун Ірина Михайлівна,

освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії




04.06.

2013


900

415 каб.


9

Математика (письмово)

Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Салтикова Олександра Анатоліївна, освіта вища, учитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії

Шалабай Тетяна Іванівна, освіта вища, учитель математики та фізики, керівник творчої групи «Інтелект», спеціаліст першої категорії

07.06.

2013


900

408 каб.


9

Географія

(письмово)



Рубан Ганна Вікторівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії. Відмінник освіти України

Сіраш Олег Васильович,

учитель географії, біології, спеціаліст другої категорії



Сивець Наталія Миколаївна, освіта вища, учитель біології, керівник міського МО вчителів природничих наук, спеціаліст вищої категорії

10.06.

2013


900

411 каб.


9

Правознавство (практичний курс)

(усно)


Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Заікіна Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Петренко Людмила Анатоліївна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст першої категорії


Директор школи Г.В.Рубан


ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник міського голови,

завідуючий відділом освіти

виконавчого комітету

Славутицької міської ради

Київської області

______________О.Б. Линкевич


Склад комісії

для проведення державної підсумкової атестації в 11 класі та екстернів

Славутицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2

Славутицької міської ради Київської області в 2012/2013 н.р.


Дата

Час, кабінет

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Члени атестаційної комісії

27.05

2013


900

313 каб.


11,

екстерни


Українська мова

(переказ)



Горбунова Людмила Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, керівник міського та шкільного МО вчителів української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії

Овчинник Світлана Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії

Мекшун Ірина Михайлівна,

освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії




29.05

2013


900

409 каб.


екстерни

Історія України (письмово)

Заікіна Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Петренко Людмила Анатоліївна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст першої категорії


Джума Ірина Василівна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст

31.05

2013


1400

409 каб.


11

Історія України (письмово)

Рубан Ганна Вікторівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії. Відмінник освіти України

Петренко Людмила Анатоліївна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст першої категорії


Джума Ірина Василівна, освіта вища, учитель історії, спеціаліст

31.05

2013


900

313 каб.


11,

екстерни


Українська література (письмово)

Заікіна Валентина Миколаївна, освіта вища, учитель історії та правознавства, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Овчинник Світлана Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії

Лата Віра Іванівна,

Освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії




Директор школи Г.В.Рубан
Додаток 1

до наказу №97

від 13.05.2013

Склад

груп для проведення державної підсумкової атестації в 11 класах та екстернів

Українська мова 27.05




Адруженко Катерина

Мирошниченко Павло




Адаменко Дмитро

Меліков Михайло




Благодир Степан

Отрох Владислав




Горбатюк Ігор

Прищепа Юрій




Ковальчук Владислав

Плющ Роман

Кухар Володимир

Середа Єлизавета

Лобур Анастасія

Хропатий Євгеній

Луговська Катерина

Халько Єлизавета




Мартин Євгенія

Суходольський Ярослав




Маховик Антоніна

Чернявський Давид




Екстерни




Захарченко Юрій







Комлєва Олександра







Луцай Володимир







Мишко Юлія







Мокрицька Ліана







Історія України 29.05




Екстерни




Захарченко Юрій







Комлєва Олександра







Луцай Володимир







Мишко Юлія







Мокрицька Ліана







Технології 29.05




Адруженко Катерина

Мирошниченко Павло




Адаменко Дмитро

Меліков Михайло




Благодир Степан

Отрох Владислав




Горбатюк Ігор

Прищепа Юрій




Ковальчук Владислав

Плющ Роман




Кухар Володимир

Середа Єлизавета




Лобур Анастасія

Хропатий Євгеній




Луговська Катерина

Халько Єлизавета




Мартин Євгенія

Суходольський Ярослав




Маховик Антоніна

Чернявський Давид




Українська література 31.05

Історія України 31.05




Горбатюк Ігор

Меліков Михайло




Кухар Володимир

Ковальчук Владислав




Хропатий Євгеній

Плющ Роман




Халько Єлизавета

Благодир Степан




Адруженко Катерина

Луговська Катерина




Суходольський Ярослав

Адаменко Дмитро




Отрох Владислав

Мирошниченко Павло




Маховик Антоніна

Чернявський Давид




Лобур Анастасія







Мартин Євгенія







Середа Єлизавета







Прищепа Юрій







Екстерни







Захарченко Юрій







Комлєва Олександра







Луцай Володимир







Мишко Юлія







Мокрицька Ліана

















Додаток 2

до наказу №97

від 13.052013
Г Р А Ф І К

чергування вчителів під час проведення державної підсумкової атестації у 9, 11 класах та екстернів




з/п

Назва предмету, форма атестації

Дата проведення, час

Клас

Кабінет

Черговий учитель

1

Українська мова (переказ)

27.05.2013,

900



11, екстерни

313

Сіраш О.В.

2

Біологія (письмово)

28.05.2013,

900



9

103

Джума І.В.

3

Історія України (письмово)

29.05.2013

900



екстерни

409

Сіраш О.В.

4

Українська література (письмово)

31.05.2013

900



11, екстерни

313

Набок Н.Г.

5

Історія України (письмово)

31.05.2013

1400



11

409

Сіраш О.В.

6

Українська мова (переказ)

31.05.2013

900



9

311

Набок Н.Г.

7

Математика (письмово)

04.06.2013

900



9

415

Смоліговець Л.Г.

8

Географія (письмово)

07.06.2013

900



9

408

Овчинник С.В.

9

Правознавство (практичний курс)

(усно)


10.06.2013

900



9

411

Каранда О.М.


Додаток 3

до наказу №97

від 13.052013

СКЛАД

апеляційних комісій


Предмет

Голова апеляційної комісії

Заст. голови апеляційної комісії

Члени апеляційної комісії

Укр. мова та література,

світова література,

російська мова


Рубан Г.В.

Горбунова Л.І


Овчинник С.В.

Мекшун І.М.



Фізика,

математика,

інформатика,


Рубан Г.В.

Шалабай Т.І.

Салтикова О.А.

Норенко Л.М.



Історія,

людина і світ,

правознавство,

етика, художня культура



Заікіна В.М.

Петренко Л.А.


Джума І.В.

Каранда О.М.



Хімія,

біологія, екологія,

основи здоров'я,

природознавство



Рубан Г.В.

Набок Н.Г.


Сіраш О.В.

Сивець Н.М.




Географія

Рубан Г.В.

Сіраш О.В.

Сивець Н.М.

Набок Н.Г.



Англійська мова

Горбунова Л.І.

Міненко О.В.

Каранда О.М.


Фізична культура,

захист Вітчизни



Горбунова Л.І.

Семако В.М.

Набок Н.Г.

Сивець Н.М.




Додаток 4

до наказу №97

від 13.05.2013

ГРАФІК

проведення консультацій до державної

підсумкової атестації учнів 9 класу



п/п

Назва предмету

П.І.Б. учителя

Кабінет

День тижня, час проведення

1

Біологія

Сивець Н.М.

103

вівторок

1515



2

Українська мова

Горбунова Л.І.

311

вівторок

1600



3

Математика

Салтикова О.А.

415

середа

830



4

Географія

Сіраш С.В.

408

п’ятниця

1520



5

Правознавство

(практичний курс)



Заікіна В.М.

411

четвер

1520




Додаток 5

до наказу №97

від 13.05.2013

ГРАФІК

проведення консультацій до державної

підсумкової атестації учнів 11 класу



п/п

Назва предмету

П.І.Б. учителя

Кабінет

День тижня, час проведення

1

Українська мова

Овчинник С.В.

313

п’ятниця

1520



2

Історія України

Петренко Л.А.

409

четвер

1520



3

Українська література

Овчинник С.В.

313

четвер

1520