Наказ гуон ода від 13. 02. 2012 р. №144 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2011/20 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ гуон ода від 14. 02. 2012 р. №153 Про підсумки проведення ІІІ... 1 137.19kb.
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р. №87 Про підсумки проведення ІІІ... 1 111.68kb.
Наказ гуон ода від 20. 01. 2012 р. №80 Про підсумки проведення ІІІ... 1 68.31kb.
Наказ №81 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 256.49kb.
Наказ №68-од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 133.26kb.
Наказ №71 Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 3 632.1kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 133.8kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу 51 Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 130.55kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії... 1 233.53kb.
Наказ №45 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 123.97kb.
Наказ №112-од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 60.7kb.
Симферопольский районный отдел образования от 06 марта 2012 г. 1 130.18kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ гуон ода від 13. 02. 2012 р. №144 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської - сторінка №1/1
Наказ ГУОН ОДА

від 13.02.2012 р. № 144

Про підсумки проведення ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 2011/2012 навчальному році

На виконання наказу головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 18. 01. 2012 р. № 61 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (І тур) у 2011–2012 н. р.» та 27. 01. 2012 р. № 98 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІ тур) у 2011–2012 н. р.», відповідно до рішення оргкомітету та журі за підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в Івано-Франківській області від 10 лютого 2012 р.



НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2. Нагородити:



2.1. Дипломами І ступеня:

2.1.1 Лабенського Данила Володимировича, учня 7 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.1.2. Диндина Романа Ігоровича, учня 8 класу Долинської гімназії № 1 Долинської районної ради

2.1.3. Герасимчука Дениса Ігоровича, учня 8 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.1.4. Сподар Ірину Володимирівну, ученицю 9 класу Долинської гімназії № 1 Долинської районної ради

2.1.5.Луцюка Ігоря Ігоровича, учня 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.1.6.Ільницького Івана Володимировича, учня 10 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.1.7. Лупу Андрія Миколайовича, учня 10 класу Довговойнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.1.8. Санчина Михайла Олеговича, учня 11 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.2. Дипломами ІІ ступеня:

2.2.1. Пакіжа Тараса Васильовича, учня 7 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.2.Бігуна Віталія Богдановича, учня 7 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.2.3.Малярчука Романа Васильовича, учня 7 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Коломийської міської ради

2.2.4.Сєрову Мирославу Олегівну, ученицю 7 класу Надвірнянської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 2 Надвірнянської районної ради

2.2.5.Бойчук Олену Андріївну, ученицю 8 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради

2.2.6. Сеника Юрія Олеговича, учня 8 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.2.7.Данилюка Павла Дмитровича, учня 8 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.2.8.Грабарського Сергія Івановича, учня 8 класу Томашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

2.2.9.Суботяк Богдану Ігорівну, ученицю 8 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Коломийської міської ради

2.2.10. Бойчук Дарину Тарасівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.11. Дудишина Володимира Ігоровича, учня 9 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.2.12.Радош Вікторію Ігорівну, ученицю 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.2.13.Глібовицького Богдана Ігоровича, учня 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

2.2.14.Семанів Богдану Миколаївну, ученицю 9 класу Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради.

2.2.15.Дембовського Степана Сергійовича, учня 10 класу Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району

2.2.16. Хоботіна Максима Вікторовича, учня 10 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.2.17. Равшера Тараса Андрійовича, учня 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.18. Романіва Любомира Івановича, учня 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.19. Боклашка Андрія Тарасовича, учня 10 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.2.20.Костика Ігоря Васильовича, учня 10 класу Парищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради.

2.2.21. Дем'янчука Івана Михайловича, учня 11 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.22. Вінтоняка Ярослава Дмитровича, учня 11 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.23. Семчук Вікторію Олександрівну, ученицю 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.2.24.Гойванюка Тараса Ярославовича, учня 11 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

2.2.25. Томащука Назарія Івановича, учня 11 класу Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради



2.3. Дипломами ІІІ ступеня:

2.3.1. Лаврів Олену Ігорівну, ученицю 7 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1Городенківської районної ради

2.3.2. Приймака Олега Ярославовича, учня 7 класу Голосківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.3. Куліша Сергія Юрійовича, учня 7 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

2.3.4. Данилюка Миколу Івановича, учня 7 класу Рожнівського навчально-виховного комплексу Косівської районної ради

2.3.5. Крайника Миколу Тарасовича, учня 7 класу Долинської гімназії № 1  Долинської районної ради

2.3.6. Марчука Назарія Івановича, учня 7 класу Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Яремчанської міської ради

2.3.7. Гузоватого Михайла Івановича, учня 7 класу Сівка-Калуського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради

2.3.8.Гринів Надію Миколаївну, ученицю 8 класу Підмихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.3.9.Дацків Марію Володимирівну, ученицю 8 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради

2.3.10. Томей Тетяну Василівну, ученицю 8 класу Кобаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Косівської районної ради

2.3.11. Білецького Назара Андрійовича, учня 8 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.3.12.Лилака Андрія Юрієвича, учня 8 класу Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради

2.3.13.Мукана Віктора Володимировича, учня 8 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради

2.3.14.Наконечну Оксану Андріївну, ученицю 8 класу Залукв"янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицького району

2.3.15.Гуляк Марину Всеволодівну ученицю 8 класу Отинійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.16. Цвікович Валерію Василівну, ученицю 8 класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинський районної ради

2.3.17. Вощинського Віктора Віталійовича, учня 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.18.Дунець Софію Ігорівну, ученицю 9 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.3.19. Нагірного Ярослава Михайловича, учня 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.20. Ружило Іллю Михайловича, учня 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.21.Павлюка Івана-Павла Васильовича, учня 9 класу Коломийського прирордничо-математичного ліцею Коломийської міської ради

2.3.22. Говдяка Юрія Васильовича, учня 9 класу Старобогородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради

2.3.23. Боднара Миколу Орестовича, учня 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

2.3.24. Пакіжа Олексія Васильовича, учня 9 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.3.25. Грицак Лілію Ігорівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.26. Семеновича Романа Петровича, учня 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.3.27. Скаб'яка Віктора Васильовича, учня 10 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.3.28. Ускова Віктора Віталійовича, учня 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

2.3.29. Двояка Степана Ігоровича учня 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.30. Медик Руслану Сергіївну, ученицю 10 класу Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.3.31. Грешка Івана Ігоровича, учня 10 класу Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Рогатинський районної ради

2.3.32. Дзьобу Уляну Олегівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.33. Адамовського Богдана Івановича, учня 11 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.34.Бедрія Василя Михайловича, учня 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради

2.3.35.Бойцуна Ігоря Євгенович, учня 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради

2.3.36.Копильця Михайла Миколайовича, учня 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.3.37. Чіха Володимира Івановича, учня 11 класу Парищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради

2.3.38.Гук Зоряну Василівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.3.39. Пицко Наталію Ярославівну, ученицю 11 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

3. За високі показники в роботі з обдарованими учнями, підготовку неодноразових переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

3.1. Нагородити грамотою головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації:



3.1.1. Педагогічні колективи:

3.1.1.1. Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічного ліцею при Івано-Франківському університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

3.1.1.2. Калуської гімназії Калуської міської ради

3.1.1.3. Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

3.1.1.4. Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

3.1.1.4. Долинської гімназії № 1 Долинської районної ради



3.1.1.5. Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

3.1.2. Педагогічних працівників:

  1. Ананевич Галину Миколаївну, учителя математики Сівка-Калуського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради

  2. Білецьку Віру Дмитрівну, учителя математики Калуської гімназії Калуської міської ради

  3. Богоніс Марію Володимирівну, учителя математики Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

  4. Бойчука Ігоря Михайловича, учителя математики Томашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

  5. Брусак Ярославу Василівну, учителя математики Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

  6. Буник Ірину Павлівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  7. Василишин Ольгу В'ячеславівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  8. Василишин Тамару Богданівну, учителя математики Калуської гімназії Калуської міської ради

  9. Вельч Галину Семенівну, учителя математики Івано-Франківського обласного ліцею–інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

  10. Вінтонюк Галину Миколаївну, учителя математики Городенківської гімназії Городенківської районної ради

  11. Гринів Наталію Михайлівну, учителя математики Отинійської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

  12. Груб'як Олександру Степанівну, учителя математики Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицько району

  13. Джус Марія Миколаївна, учителя математики Підмихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

  14. Древаль Надію Миколаївну, учителя математики Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

  15. Дуркало Галину Василівну, учителя математики Калуської гімназії Калуської міської ради

  16. Зборовську Лілію Мар’янівну, учителя математики Калуської гімназії Калуської міської ради

  17. Івановського Івана Борисовича, учителя математики Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради.

  18. Ільницьку Світлану Йосипівну, учителя математики Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

  19. Кардаш Зоряну Денисівну, учителя математики Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

  20. Кібаш Наталію Михайлівну, учителя математики Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Надвірнянської районної ради

  21. Ковальчишин Марію Миколаївну, учителя математики Парищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради

  22. Котелко Марію Петрівну, учителя математики Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради

  23. Лавер Надію Орестівну, учителя математики Залукв"янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицького району

  24. Лещишин Ганну Федорівну, учителя математики Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради

  25. Лисишину Ганну Георгіївну, учителя математики Коломийського прирордничо-математичного ліцею Коломийської міської ради

  26. Малофій Марію Богданівну, учителя математики Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради

  27. Малярчук Олександру Романівну, учителя математики Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Коломийської міської ради

  28. Мальовану Галину Миколаївну, учителя математики Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

  29. Марчук Олесю Миколаївну, учителя математики Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Яремчанської міської ради

  30. Мілевську Наталію Петрівну, учителя математики Довговойнилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуський районної рад

  31. Онісімчук Людмилу Петрівну, учителя математики Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради

  32. Пахолюк Світлану Степанівну, учителя математики Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

  33. Пиж Єву Петрівну, учителя математики Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Коломийської міської ради

  34. Полатайко Рому Василівну, учителя математики Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Надвірнянської районної ради

  35. Попадюк Ірину Михайлівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  36. Притулу Галину Степанівну, учителя математики Старобогородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради

  37. Протас Наталію Володимирівну, учителя математики Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

  38. Процко Ірину Юріївну, учителя математики Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

  39. Рожика Романа Вікторовича, учителя математики Калуської гімназії Калуської міської ради

  40. Рокетську Наталію Михайлівну, учителя математики Долинської гімназії №1 Долинської районної ради

  41. Рудак Марію Дмитрівну, учителя математики Парищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради

  42. Савчук Оксану Богданівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  43. Савчук Ярославу Михайлівну, учителя математики Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради

  44. Салій Галину Северинівну, учителя математики Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Рогатинської районної ради

  45. Семанів Галину Володимирівну, учителя математики Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

  46. Семенишин Надію Омелянівну, учителя математики Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради

  47. Серемчук Наталію Михайлівну, учителя математики Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

  48. Соломон Стефанію Петрівну, учителя математики Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

  49. Таравську Ганну Степанівну, учителя математики Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

  50. Тижук Марію Іллівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  51. Ткачівську Надію Василівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  52. Тришака Степана Андрійовича, учителя математики Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

  53. Цибульську Ірину Володимирівну, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  54. Черкача Василя Миколайовича, учителя математики Рожнівського навчально-виховного комплексу Косівської районної ради

  55. Чорнооку Оксану Ярославівну, учителя математики Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коломийської районної ради

  56. Шарманського Богдана Ярославовича, учителя математики Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

  57. Штеньович Лариса Вікторівна, учителя математики Долинської гімназії №1 Долинської районної ради

  58. Шутку Галину Василівну, учителя математики Кобаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Косівської районної ради

4. Івано-Франківському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.), начальникам відділів і управлінь освіти райдержадміністрації і міськвиконкомів, керівникам загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів:

4.1. Проаналізувати результати проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2011/2012 навчальному році, забезпечити моральне та передбачити матеріальне стимулювання учнів, учителів за активну участь у підготовці, організації, проведенні олімпіади.

4.2. Сприяти підвищенню ролі учнівської олімпіади з математики у пошуку й підтримці талановитої та обдарованої учнівської молоді.

4.3. Організувати висвітлення результатів олімпіади з математики у засобах масової інформації.



5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Мрічко М. М.

Начальник

головного управління Зінаїда Болюк