Наказ гуон ода від 14. 02. 2012 р. №153 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2011/2012 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ гуон ода від 24. 01. 2012 р. №87 Про підсумки проведення ІІІ... 1 111.68kb.
Наказ гуон ода від 13. 02. 2012 р. №144 Про підсумки проведення ІІІ... 1 147.88kb.
Наказ гуон ода від 20. 01. 2012 р. №80 Про підсумки проведення ІІІ... 1 68.31kb.
Наказ №45 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 123.97kb.
Наказ №68-од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 133.26kb.
Наказ №71 Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 3 632.1kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади... 1 133.8kb.
Наказ №81 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської... 1 256.49kb.
Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії... 1 233.53kb.
Наказ №112-од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 60.7kb.
Наказ №127/од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 73.8kb.
Магістерської роботи 1 95.16kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Наказ гуон ода від 14. 02. 2012 р. №153 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської - сторінка №1/1
Наказ ГУОН ОДА

від 14.02.2012 р. № 153


Про підсумки проведення ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології у 2011/2012 навчальному році

На виконання наказу головного управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 24. 01. 2012р. №88 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (теоретичний тур) у 2011–2012 н. р.» та від 31.01.2012р. №108 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (практичний тур) у 2011–2012 н. р.», відповідно до рішення оргкомітету та журі за підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в Івано-Франківській області від 4 лютого 2012 р.



НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади з біології.

2. Нагородити:



2.1. Дипломами І ступеня:

2.1.1. Шербу Роксолану Михайлівну, ученицю 8 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

2.1.2. Соколовську Христину Остапівну, ученицю 9 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

2.1.3. Репетило Ірину Ігорівну, ученицю 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

2.1.4. Бідочку Оксану Ігорівну, ученицю 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

2.2. Дипломами ІІ ступеня:

2.2.1. Яськів Вікторію Ярославівну, ученицю 8 класу Рожнятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

2.2.2. Лопухіну Тамару Олегівну, ученицю 8 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.3. Парцела Руслана Володимировича, учня 8 класу Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.2.4. Гальчук Христину Володимирівну, ученицю 8 класу Ісаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тлумацької районної ради

2.2.5. Павлюк Інну Богданівну, ученицю 9 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №21 Івано-Франківської міської ради

2.2.6. Семанів Богдану Миколаївну, ученицю 9 класу Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

2.2.7. Пукач Ілону Віталіївну, ученицю 9 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради

2.2.8. Семеновича Романа Петровича, учня 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.9. Скиданович Олександру Ігорівну, ученицю 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.10. Матчишина Сергія Мирославовича, учня 10 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Коломийської міської ради

2.2.11. Рибчака Станіслава Юрійовича, учня 10 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.2.12. Гуменюка Василя Федоровича, учня 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

2.2.13. Мудрого Віталія Васильовича, учня 11 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

2.2.14. Григорчук Ольгу Олегівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.2.15. Микитина Василя Петровича, учня 11 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради



2.3. Дипломами ІІІ ступеня:

2.3.1. Гарасим'юк Ірину Михайлівну, ученицю 8 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради

2.3.2. Галуньку Богдану Богданівну, ученицю 8 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.3.3. Копачинську Аліну Романівну, ученицю 8 класу Станьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

2.3.4. Крису Марію Ярославівну, ученицю 8 класу Тязівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради

2.3.5. Рогозіну Ірину Вікторівну, ученицю 8 класу Коломийської гімназії імені М.Грушевського Коломийської міської ради

2.3.6. Тарановського Миколу Володимировича, учня 8 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.3.7. Фатяк Уляну В'ячеславівну, ученицю 8 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.3.8. Юзишин Марію Віталіївну, ученицю 8 класу Отинійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.9. Лесюк Любов Дмитрівну, ученицю 8 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.10. Шкондеюк Яну Олексіївну, ученицю 8 класу Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради

2.3.11. Данилів Мар'яну Володимирівну, ученицю 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

2.3.12. Давиденко Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

2.3.13. Ружило Іллю Михайловича, учня 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.14. Дарвіш Катерину Набілівну, ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

2.3.15. Бучинську Ірину Романівну, ученицю 9 класу Мостищанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

2.3.16. Кисиличак Юлію Андріївну, ученицю 9 класу Калуської гімназії Калуської міської ради

2.3.17. Мрічка Юрія Васильовича, учня 9 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

2.3.18. Тарасюка Богдана Ігоровича, учня 9 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.19. Рудик Богдану Ігорівну, ученицю 9 класу Коломийського прирордничо-математичного ліцею Коломийської міської ради

2.3.20. Притулу Анжелу Василівну, ученицю 9 класу Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

2.3.21. Бендас Іванну Володимирівну, ученицю 9 класу Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

2.3.22. Трачука Любомира Миколайовича, учня 9 класу Ліснохлібичинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.23. Шушваль Вікторію Іванівну, ученицю 9 класу Гавриляцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тлумацької районної ради

2.3.24. Максимчук Христину Михайлівну, ученицю 9 класу Ворохтянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради

2.3.25. Мельник Діану Тарасівну, ученицю 9 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради

2.3.26. Грешка Івана Ігоровича, учня 10 класу Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Рогатинської районної ради

2.3.27. Богославця Остапа Миколайовича, учня 10 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.3.28. Шаєхову Ірину Фанусівну, ученицю 10 класу Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Калуської міської ради

2.3.29. Андрейчука Івана Петровича, учня 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

2.3.30. Духовича Дмитра Михайловича, учня 10 класу Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицького району

2.3.31. Клипича Назара Руслановича, учня 10 класу Снятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника Снятинської районної ради

2.3.32. Дениса Івана Васильовича, учня 10 класу Великокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.33. Хому Христину Романівну, ученицю 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

2.3.34. Дзьомбак Тетяну Володимирівну, ученицю 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради

2.3.35. Грицак Лілію Ігорівну, ученицю 10 класу Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

2.3.36. Плитус Вікторію Михайлівну, ученицю 10 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

2.3.37. Петріва Остапа Володимировича, учня 10 класу Калуської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Калуської міської ради

2.3.38. Чубатого Володимира Степановича, учня 10 класу Рогатинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Рогатинської районної ради

2.3.39. Босович Соломію-Марію Любомирівну, ученицю 11 класу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

2.3.40. Люту Ольгу Романівну, ученицю 11 класу Великокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

2.3.41. Головчак Марію Василівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради

2.3.42. Дуридівку Олега Вікторовича, учня 11 класу Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради

2.3.43. Гром'як Лілію Юріївну, ученицю 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Івано-Франківської міської ради

2.3.44. Копцюх Христину Русланівну, ученицю 11 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради

2.3.45. Дем'янчук Катерину Степанівну, ученицю 11 класу Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Надвірнянської районної ради

2.3.46. Навроцького Богдана Михайловича, учня 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

2.3.47. Дигодюк Юлію Володимирівну, ученицю 11 класу Коломийської гімназії імені М.Грушевського Коломийської міської ради

2.3.48. Семенчук Анну Іванівну, ученицю 11 класу Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивчення англійської мови Коломийської міської ради

2.3.49. Долинку Юлію Ігорівну, ученицю 11 класу Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей» Калуської міської ради

2.3.50. Йосипишин Дарію Василівну, ученицю 11 класу Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району

3. За високі показники в роботі з обдарованими учнями, підготовку неодноразових переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

3.1. Нагородити грамотою головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації:

3.1.1. Педагогічні колективи:

3.1.1.1. Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

3.1.1.2. Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічного ліцею при Івано-Франківському університеті нафти і газу» Івано-Франківської обласної ради

3.1.1.3. Калуської гімназії Калуської міської ради

3.1.1.4. Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

3.1.1.4. Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради

3.1.1.5. Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради

3.1.1.6. Долинського природничо-математичного ліцею Долинської міської ради

3.1.1.7. Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості

3.1.1.8. Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району

3.1.1.9. Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

3.1.1.10. Коломийської гімназії імені М. Грушевського Коломийської міської ради

3.1.1.11. Снятинської гімназії Снятинської районної ради

3.1.1.12. Великокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

3.1.1.13. Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

3.1.1.14. Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

3.1.1.15. Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

3.1.1.16. Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

3.1.1.17. Снятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника Снятинської районної ради

3.1.2. Педагогічних працівників:

3.1.2.1. Андріюка Василя Петровича, учителя Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Косівської районної ради

3.1.2.2. Басараба Олега Івановича, учителя Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

3.1.2.3. Бахмат Наталію Богданівну, учителя Рожнятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

3.1.2.4. Бігун Надію Богданівну, учителя Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

3.1.2.5. Бобко Наталію Святославівну, учителя Мостищанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

3.1.2.6. Боклащук Любов Михайлівну, учителя Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради

3.1.2.7. Бонарєву Світлану Олександрівну, учителя Коломийського прирордничо-математичного ліцею Коломийської міської ради

3.1.2.8. Бреславську Тетяну Петрівну, учителя Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

3.1.2.9. Витвицьку Тетяну Григорівну, учителя Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради

3.1.2.10. Гавриляк Оксану Одесіївну, учителя Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Івано-Франківської міської ради

3.1.2.11. Гладчук Ірину Олексіївну, учителя Снятинської гімназії Снятинської районної ради

3.1.2.12. Голинську Любов Михайлівну, учителя Калуського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей» Калуської міської ради

3.1.2.13. Данилюк Валентину Дмитрівну, учителя Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

3.1.2.14. Дацківа Володимира Леонідовича, учителя Долинського прирдничо-математичного ліцею Долинської районної ради

3.1.2.15. Деркевич Лесю Йосипівну, учителя Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Галицького району

3.1.2.16. Дідик Ярославу Володимирівну, учителя Пійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

4.1.2.17. Дойонко Наталію Олексіївну, учителя Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

4.1.2.18. Долик Марію Володимирівну, учителя Ліснохлібичинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

4.1.2.19. Дуридівку Світлану Мирославівну, учителя Снятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Василя Стефаника Снятинської районної ради

4.1.2.20. Дутчак Аллу Олександрівну, учителя Тязівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради

4.1.2.21. Жолобчук Меланію Володимирівну, учителя Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради

4.1.2.22. Жох Ольгу Євгеніївну, учителя Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради

4.1.2.23. Замостинську Галину Юріївну, учителя Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Рогатинської районної ради

4.1.2.24. Заячук Ірину Василівну, учителя Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

4.1.2.25. Кандюк Оксану Михайлівну, учителя Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради

4.1.2.26. Кінащук Галину Ростиславівну, учителя Отинійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

4.1.2.27. Косик Тамару Петрівну, учителя Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Івано-Франківської міської ради

4.1.2.28. Костюк Оксану Василівну, учителя Ісаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тлумацької районної ради

4.1.2.29. Крив'юк Лілію Михайлівну, учителя Коломийської гімназії імені М.Грушевського Коломийської міської ради

4.1.2.30. Левицьку Світлану Романівну, учителя Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

4.1.2.31. Лицур Наталію Борисівну, учителя Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

4.1.2.32. Лицура Юрія Миколайовича, учителя Івано-Франківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської міської ради

4.1.2.33. Лобойко Тетяну Володимирівну, учителя Калуської спеціалізованьої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Калуської міської ради

4.1.2.34. Лойош Галину Павлівну, учителя Калуської гімназії Калуської міської ради

4.1.2.35. Мацьків Марту Мирославівну, учителя Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Коломийської міської ради

4.1.2.36. Мельник Ірину Іванівну, учителя Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради

4.1.2.37. Павлюк Галину Василівну, учителя Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

4.1.2.38. Павлюк Світлану Степанівну, учителя Великокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

4.1.2.39. Потравич Галину Миколаївну, учителя Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Надвірнянської районної ради

4.1.2.40. Роїк Ярославу Богданівну, учителя Рогатинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Рогатинської районної ради

4.1.2.41. Романець Лесю Ярославівну, учителя Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Калуської міської ради

4.1.2.42. Сапотюк Юлію Сергіївну, учителя Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради

4.1.2.43. Сегиду Тетяну Олегівну, учителя Івано-Франківського обласного ліцею–інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

4.1.2.43. Сілецьку Олександру Петрівну, учителя Станьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради

4.1.2.44. Скочеляс Ольгу Петрівну, учителя Коломийської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивчення англійської мови Коломийської міської ради

4.1.2.45. Слободян Любов Ярославівну, учителя Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

4.1.2.46. Татарин Галину Богданівну, учителя Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради

4.1.2.47. Федоренко Ольгу Дмитрівну, учителя Ворохтянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради

4.1.2.48. Ференц Надію Іванівну, учителя Івано-Франківського обласного ліцею–інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради

4.1.2.49. Христіян Ірину Василівну, учителя Івано-Франківської обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу" Івано-Франківської обласної ради

4.1.2.50. Чубату Мирославу Степанівну, учителя Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Рогатинської районної ради

4.1.2.51. Шушваля Івана Івановича, учителя Гавриляцької загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів Тлумацької районної ради

4. Івано-Франківському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Зуб’як Р. М.), начальникам відділів і управлінь освіти райдержадміністрації і міськвиконкомів, керівникам загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів:

4.1. Проаналізувати результати проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2011/2012 навчальному році, забезпечити моральне та передбачити матеріальне стимулювання учнів, учителів за активну участь у підготовці, організації, проведенні олімпіади.

4.2. Сприяти підвищенню ролі учнівської олімпіади з біології у пошуку й підтримці талановитої та обдарованої учнівської молоді.

4.3. Організувати висвітлення результатів олімпіади з біології у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Мрічко М. М.




Начальник

головного управління Зінаїда Болюк