Новобузька районна рада проект - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Новобузька районна рада проект - сторінка №1/1

УКРАЇНА


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОБУЗЬКА РАЙОННА РАДА ПРОЕКТ

РІШЕННЯ


від 2013 року №_____


м. Новий Буг ______ сесія 6 скликання
Про внесення змін і доповнень в додаток 1 рішення районної ради від 23 квітня 2013 року № 510 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального підприємства телерадіокомпанії «Новобузьке районне телерадіомовлення» в оперативне управління на баланс некомерційній установі – міжрайонній телерадіокомпанії»

Заслухавши інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Сенчиної Г.М. про внесення змін і доповнень в додаток 1 рішення районної ради від 23 квітня 2013 року №510 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального підприємства телерадіокомпанії «Новобузьке районне телерадіомовлення» в оперативне управління на баланс некомерційній установі – міжрайонній телерадіокомпанії», враховуючи клопотання головного редактора комунального підприємства телерадіокомпанії «Новобузьке районне телерадіомовлення» від 30.08.2013 р. №127, рекомендацію постійної комісії районної ради з питань промисловості, торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва, регуляторної політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад від ________2013 р. № ____ , відповідно до пунктів 19, 20 статті 43, частини п’ятої статті 60, Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада


ВИРІШИЛА :
1. Інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Сенчиної Г.М. взяти до відома.
2. Надати згоду на внесення змін і доповнень в додаток 1 рішення районної ради від 23 квітня 2013 року № 510 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального підприємства телерадіокомпанії «Новобузьке районне телерадіомовлення» в оперативне управління на баланс некомерційній установі – міжрайонній телерадіокомпанії» (додається ).

3. Директору некомерційної установи – міжрайонної телерадіокомпанії (Счасливцева О.В.) забезпечити приймання-передачу вищезазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.


4. Начальнику відділу економічного розвитку , торгівлі і туризму райдержадміністрації (Хриплива Н.О.) забезпечити контроль за прийманням-передачею майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва, регуляторної політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад (Кочерга Ю.П.).

Голова районної ради В.Г.Терзієва

Додаток 1

до рішення районної ради

від ______2013 р. № ____
ДОДАТКОВИЙ ПЕРЕЛІК МАЙНА

спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району,

яке передається з балансу комунального підприємства телерадіокомпанії «Новобузьке районне телерадіомовлення»

в оперативне управління на баланс некомерційній установі – міжрайонній телерадіокомпанії (основні засоби)


п/п

Назва об’єкту

Інвентарний номер

Рік введення в експлуатацію

Первісна балансова вартість (грн.)

Знос (грн.)

Залишкова вартість, (грн.)

1

2

3

4

5

6

7

14.

Камкодер (відеокамера) «Cannon»

МX-2 140


1067003

2003

12231

12231

-

15.

Кофр (сумка)

1067008

2003

335

335

-
Всього:12566

12566

-


Керуюча справами Н.К.Співак