Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту сучасної моделі навчального закладу „Школа сприяння здоров’ю” Номінація „Освітн - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №332 м. Київ Про організацію та проведення обласного етапу... 1 118.71kb.
Наказ №1102 Про підсумки проведення конкурсу захисту сучасної моделі... 1 201.78kb.
Навчання без шкоди для здоров’я довідник-практикум керівника та педагогів... 1 90.26kb.
Методичні рекомендації щодо соціально-психологічного супроводу діяльності... 1 68.91kb.
Наказ №605 Про затвердження Концепції формування позитивної мотивації... 1 218.23kb.
Наказ №1152 Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт... 1 46.87kb.
Про стан виховної роботи в Малорогозянській зош І-ІІІ ступенів за... 1 35.7kb.
Основні вимоги щодо організації діяльності навчального закладу —... 1 103.66kb.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської... 1 38.62kb.
Конкурсу «Космічні фантазії» Номінація "Образотворче мистецтво" 1 159.32kb.
Інформація про учнів-переможців І етапу, які беруть участь у ІІ етапі... 1 86.5kb.
Робоча програма французька мова (за проф спрямуванням) (назва навчальної... 2 469.15kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту сучасної моделі навчального - сторінка №1/1

Додаток


до наказу Міністерства освіти

і науки, молоді та спорту



23.08.2012 № 945
Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної

моделі навчального закладу „Школа сприяння здоров’ю
Номінація „Освітньо-інформаційні центри

з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю

  1. Вінницька обласна станція юних натуралістів (директор Драгомирецька Ольга Авксентіївна).

  2. Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького (директор Мишковець Олександр Андрійович).

  3. Дошкільний навчальний закдад № 88 „Казка” м. Кривого Рогу Довгінцевського району (завідуюча Кузуб Алла Миколаївна).

  4. Обласний комунальний заклад освіти „Криворізька загальноосвітня санаторна школа - інтернат № 8 І-ІІ ступенів” (директор Карленко Наталія Вікторівна).

  5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 111 м. Дніпропетровська (директор Ткачук Людмила Володимирівна).

  6. Томаківська загальноосвітня спеціалізована школа №1 Томаківського району (директор Філь Тамара Павлівна).

  7. Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Мелітопольської міської ради Запорізької області (директор Коваль Наталія Володимирівна).

  8. Запорізький навчально-виховний комплекс "Мала гуманітарна академія"

(директор Овдієнко Людмила Кронідівна).

  1. Бердянська багатопрофільна гімназія № 2 Бердянської міської ради Запорізької області (директор Забудько Людмила Степанівна).

продовження додатка

  1.  Свалявська гімназія Закарпатської області (директор Туряниця Вікторія Георгіївна).

  2.  Великоберезнянська гімназія Великоберезнянської районної ради Закарпатської області (директор Іваниця Марія Василівна).

  3.  Старинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області (директор Кравченко Сергій Миколайович).

  4.  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 м. Білої Церкви Київської області (директор Садаєва Ольга Іванівна).

  5.  Вишгородська районна гімназія «Інтелект» Київської області (директор Шубко Інна Василівна).

  6.  Станція юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області (директор Пахомова Інна Андріївна).

  7.  Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району м. Києва (директор Герасимова Альбіна Степанівна).

  8.  Дошкільний навчальний заклад № 72 «Гномик» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області (завідуюча Діброва Світлана Венедиктівна).

  9. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Солгутове Гайворонського району Кіровоградської області (директор Захаренко Микола Сергійович).

  10.  Веселівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області (директор Хлань Валентина Гордіївна).

  11.  Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Долинського району Кіровоградської області (директор Колісниченко Людмила Дмитрівна).

  12.  Маловодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинського району Кіровоградської області (директор Райкович Олександр Володимирович).

  13.  Підлісненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівської райдержадміністрації Кіровоградської області (директор Чабан Наталія Володимирівна).

продовження додатка

  1.  Бориславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Львівської області (директор Славич Ярослав Іванович).

  2.  Рава-Руський професійний ліцей Жовківського району Львівської області (директор Букієвська Жанна Яківна).

  3.  Хорольська гімназія Полтавської області (директор Копайгора Микола Миколайович).

  4.  Петракіївський навчально-виховний комплекс Полтавської області (директор Загрива Людмила Михайлівна).

  5.  Комсомольський навчально-виховний комплекс ім. Л. І. Бугаєвської „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – Ліцей” Полтавської області (директор Тузікова Алла Миколаївна).

  6.  Нагірянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області (директор Гриньків Степан Миколайович)

  7. Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області (директор Паюл Лариса Миколаївна).

  8.  Авторська М. П. Гузика експериментальна спеціалізована І-ІІІ ступенів школа-комплекс м. Южного Одеської області (директор Гузик Микола Петрович).

  9.  Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -гімназія» с. Кам’янка Ізмаїльського району Одеської області (директор Саказли Тамара Андріївна).

  10.  Вилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кілійського району Одеської області (директор Іванова Прасковія Іванівна).

  11.  Навчально-виховний комплекс «Вилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Кілійського району Одеської області (директор Соловйова Алла Георгіївна).

  12.  Шабська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Білгород-Дністровського району Одеської області (директор Тихоплав Сергій Миколайович).

продовження додатка

  1.  Гімназія №1 Іллічівської міської ради Одеської області (директор Антонова Лідія Федорівна).

  2.  Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Тернопільської області (директор Жолобанюк Оксана Дмитрівна).

  3.  Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області (директор Бабенко Марина Станіславівна).

  4.  Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області (директор Колодько Олег Сергійович).

  5.  Зідьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г. І. Ковтуна Зміївської районної ради Харківської області (директор Носик Ольга Йосипівна).

  6.  Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області (директор Здор Сергій Вікторович).

  7. Куп’янський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області (директор Швайка Людмила Анатоліївна).

  8.  Лозівський колегіум № 2 Лозівської міської ради Харківської області (директор Назаренко Олена Сергіївна).

  9.  Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Люботинської міської ради Харківської області (директор Мельник Наталія Олександрівна).

  10.  Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 міста Чугуєва Харківської області (директор Климчук Ірина Петрівна).

  11. Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради Харківської області (директор Луценко Людмила Вікторівна).

  12.  Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області (директор Шкурапет Наталя Іванівна).

  13.  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області (директор Скрипниченко Лариса Миколаївна).

продовження додатка

  1.  Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області» (директор Назарова Ольга Володимирівна).

  2.  Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 13» Харківської обласної ради (директор Михайленко Галина Володимирівна).

  3.  Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (директор Федосєєва Світлана Володимирівна).

  4.  Державний професійно-технічний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» (директор Скльомін Сергій Вікторович).

  5.  Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище сфери послуг» (в. о. директора Матвійчук Лариса Іванівна).

  6.  Чугуївський професійний аграрний ліцей Харківської області (директор Волик Олександр Миколайович).

  7.  Славутський ліцей-інтернат Хмельницької області (директор Саприкін Олена Яківна).

  8.  Загальноосвітня школа № 46 м. Херсона (директор Дмитрієнко Ольга Юріївна).

  9.  Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Чернігівської області (директор Ященко Людмила Володимирівна).

  10.  Навчально-виховний комплекс № 24 „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня” Уманської міської ради Черкаської області (директор Данилюк Ірина Семенівна).

  11.  Шевченківська спеціалізована школа-інтернат Звенигородської районної ради Черкаської області (директор Терещенко Ліна Денисівна).

продовження додатка



Номінація „Загальноосвітній навчальний заклад”

  1. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» м. Горохів Волинської області (директор Зінчук Володимир Володимирович).

  2. Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Луцької міської ради» Волинської області (директор Чорна Наталія Валентинівна).

  3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Ковеля Волинської області (директор Шворак Світлана Іванівна).

  4. Навчально-виховний комплекс № 1 м. Каменя-Каширського Волинської області (директор Тішкова Людмила Андріївна).

  5. Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю м. Дніпропетровська (директор Онопрієнко Тетяна Іванівна).

  6. Комунальний заклад освіти „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27” Дніпропетровської міської ради (директор Полехіна Ольга Леонідівна).

  7. Комунальний заклад освіти „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №101” Дніпропетровської міської ради (директор Шепель Алла Борисівна).

  8. Донецький профільний ліцей № 135 Будьонівської районної ради в місті Донецьку (директор Сизоненко Наталя Миколаївна).

  9. Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 Макіївської міської ради Донецької області (директор Лемтюгова Тетяна Яківна).

  10. Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В. Г. Бондарчука Житомирського району Житомирської області (директор Вербило Лариса Василівна).

  11. Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14 Житомирської області (директор Григорцевич Олександр Валерійович).

  12. Степногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Василівської районної ради Запорізької області (директор Кваша Олександр Васильович).

продовження додатка



  1. Вознесенська гімназія "Орієнтир" Мелітопольської районної ради Запорізької області (директор Стреліна Віра Октавіанівна).

  2. Запорізький навчально-виховний комплекс № 23 Запорізької міської ради Запорізької області (директор Озеров Олександр Дмитрович).

  3. Бердянська гімназія № 1 „Надія” Бердянської міської ради Запорізької області (директор Сергієнко Валентина Павлівна).

  4. Гімназія м. Ужгорода Закарпатської області (директор Роман Сергій Іванович).

  5. Гімназія № 2 м. Білої Церкви Київської області (директор Плєшаков Анатолій Васильович).

  6. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 м. Білої Церкви Київської області (директор Мерімерін Олег Володимирович).

  7. Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинського району Київської області (директор Михайлова Стелла Євгенівна).

  8. Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Сятошинського району Київської області (директор Пашинська Тетяна Анатоліївна).

  9. Чечеліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області (директор Позивай Ольга Андріївна).

  10. «Навчально-виховне об'єднання - «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (директор Тиханська Тетяна Іванівна).

  11. Новоандріївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області (директор Пасічна Любов Павлівна).

  12. Гімназія № 34 „Либідь” м. Києва (директор Страшна Лідія Серафімівна).

продовження додатка



  1. Загальноосвітня школа № 286 Голосіївського району м. Києва (директор Марченко Людмила Юріївна).

  2. Загальноосвітня школа № 158 Дніпровського району м. Києва (директор Литошко Любов Григорівна).

  3. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Вороців Яворівського району Львівської області (директор Тизьо Марія Василівна).

  4. Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Львівської області (директор Мальцева Оксана Тадеївна).

  5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області (директор Фоменко Наталія Андріївна).

  6. Миколаївський муніципальний колегіум Миколаївської міської ради (директор Січко Сергій Миколайович).

  7. Затоківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» м. Білгорода – Дністровського Одеської області (директор Урсакій Світлана Василівна).

  8. Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області (директор Маланюк Валентина Степанівна).

  9. Навчально-виховний комплекс «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Іллічівської міської ради Одеської області (директор Козлова Наталя Ігорівна).

  10. Кобеляцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської області (директор Масич Таїсія Олександрівна).

  11. Загальноосвітня школа № 12 м. Кременчука Полтавської області (директор Івановський Олександр Васильович).

  12. Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Рівненської області (директор Кириша Світлана Гнатівна).

  13. Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 (директор Іванець Наталія Олександрівна).

продовження додатка

  1. Шосткинська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів Сумської області (директор Захарченко Валерій Степанович).

  2. Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Тернопільської області (директор Альохіна Ганна Йосипівна).

  3. Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою

військово-фізичною підготовкою” Хмельницької області (директор Корнатовський Павло Михайлович).

  1. Іванковецький навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів, школа мистецтв” Хмельницького району Хмельницької області (директор Довганюк Зоя Улянівна).

  2. Відділ освіти Куп’янської міської ради Харківської області (начальник Пасічник Світлана Михайлівна).

  3. Золочівський дитячий будинок Золочівської районної ради Харківської області (директор Бондаренко Тетяна Анатоліївна).

  4. Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області (директор Катасонова Світлана Пилипівна).

  5. Катеринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області (директор Шукалюков Юрій Львович).

  6. Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області (директор Шевчун Олег Володимирович).

  7. Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Харківської міської ради Харківської області (директор Філіппова Наталя Олексіївна).

  8. Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області (директор Прибиловська Наталія Василівна).

  9. Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області (директор Кравченко Раїса Миколаївна).

продовження додатка



  1. Комунальний заклад «Харківський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс ім. В. Г. Короленка Харківської обласної ради» (директор Білоусов Олександр Миколайович).

  2. Любимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району Херсонської області (директор Ткаченко Жана Данилівна).

  3. Вікнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області (директор Верстюк Тетяна Іванівна).

  4. Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради (в.о. директора Шарапа Людмила Володимирівна).

  5. Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області (директор Шулежко Анатолій Васильович).

Номінація «Дошкільний навчальний заклад»

  1. Дошкільний навчальний заклад № 23 “Берізка” м. Вінниці (завідуюча Білик Катерина Давидівна).

  2. Дошкільний навчальний заклад № 22 «Усмішка» (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування м. Орджонікідзе Дніпропетровської області (завідуюча Євич Марія Миколаївна).

  3. Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) № 43 комбінованого типу» Дніпропетровської міської ради (завідуюча Тищенко Валентина Олексіївна).

  4. Костянтинівський санаторний дошкільний навчальний заклад № 6 «Червона шапочка» Костянтинівської міської ради Донецької області (завідуюча Шевченко Марина Вікторівна).

  5. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 28 „Квітка Карпат” м. Івано-Франківська (завідуюча Василишин Алла Василівна).

  6. Дошкільний навчальний заклад № 12 «Джерельце» м. Білої Церкви Київської області (завідуюча Бублик Наталія Олександрівна).

  7. Дошкільний навчальний заклад № 4 „Казка” м. Долинська Кіровоградської області (завідуюча Малага Ірина Анатоліївна).

продовження додатка

  1. Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 295 Одеської міської ради Одеської області (завідуюча Туріва Світлана Іванівна).

  2. Одеський спеціальний дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 193 компенсуючого типу Одеської міської ради Одеської області (завідуюча Притиковська Світлана Дмитрівна).

  3. Кузнецовський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 комбінованого типу „Веселка” Рівненської області (завідуюча Грицюк Наталія Іванівна).

  4. Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 14 „Золотий півник” Сумської міської ради (завідуюча Якименко Наталія Іванівна).

  5. Дошкільний навчальний заклад №7 „Пролісок” м. Чорткова Тернопільської області (завідуюча Наконічевська Олена Василівна).

  6. Краснопавлівський дошкільний навчальний заклад № 3 (ясла-садок) загального розвитку «Оленка» Краснопавлівської селищної ради Лозівського району Харківської області (завідуюча Пак Луїза Такванівна).

  7. Куп’янський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області (завідуюча Шевченко Людмила Олексіївна).

  8. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу Харківської міської ради Харківської області (завідуюча Романова Юлія Анатоліївна).

  9. Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 9 „Оленка” Каховської міської ради Херсонської області (завідуюча Кириченко Тетяна Миколаївна).

  10. Ніжинський дошкільний навчальний заклад № 15 Чернігівської області (завідуюча Зима Наталія Антонівна).

  11. Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 89 „Віночок” Черкаської міської ради (завідуюча Хижняк Юлія Володимирівна).

продовження додатка



Номінація «Позашкільний навчальний заклад»

  1. Комунальний позашкільний навчальний заклад Центр позашкільної роботи та дитячої творчості «Альтаїр» м. Дніпропетровська (директор Гут Олена Анатоліївна).

  2. Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр творчості та дозвілля" Красноармійської міської ради Донецької області (директор Ляшенко Олена Володимирівна).

  3. Центр дитячої та юнацької творчості Гірницького району Макіївської міської ради Донецької області (директор Плакунова Вікторія Вікторівна).

  4. Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва (директор Савенко Наталія Іванівна).

  5. Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (директор Климчук Василь Васильович).

  6. Балаклійська районна станція юних натуралістів Харківської області (директор Пурдя Людмила Андріївна).

  7. Красноградський районний Центр позашкільної освіти Красноградської районної державної адміністрації Харківської області (директор Ігнатова Ольга Іванівна).

  8. Прилуцький центр творчості дітей та юнацтва Чернігівської області (директор Савченко Тетяна Михайлівна).

  9. Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області (директор Бакєєва Любов Володимирівна).

Номінація «Професійно-технічний навчальний заклад»

  1. Горлівське вище професійне училище № 37 Донецької обласної ради (директор Мамчур Борис Петрович).

  2. Свердловський професійний торгово-кулінарний ліцей Луганської області (директор Гардиш Віктор Володимирович).

продовження додатка



  1. Державний професійно-технічний навчальний заклад „Хотінський професійний аграрний ліцей” Сумського району Сумської області (директор Шабаль Олександр Сергійович).

  2. Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту Харківської області (директор Пихов Валерій Антонович).

  3. Державний заклад освіти Центр професійно-технічної освіти № 2 м. Харкова (директор Амірбеков Геннадій Джамалдінович).

Голова журі,

заступник директора Інституту

інноваційних технологій і змісту освіти Ю. І. Завалевський