Перше вересня з першокласниками - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Підготовчі заняття з майбутніми першокласниками 1 28.89kb.
Методичні рекомендації щодо проведення у 2012/2013 навчальному році 1 106.95kb.
Урок- математичне заняття з майбутніми першокласниками Підготувала... 1 315.09kb.
«Перше вересня – день незвичайний» ( Звучать позивні) Ведучий 1 102.79kb.
Шановні батьки! Заняття з майбутніми першокласниками проводиться... 1 36.51kb.
Йдемо до школи по-філіппінськи 1 39.5kb.
Критерії оцінювання робіт з англійської мови 1 16.85kb.
Тема Корекційно –розвиваюче заняття «Знайомство з майбутніми першокласниками»... 1 37.96kb.
22 вересня 1943 року визволено місто Новомосковськ 1 67.9kb.
Інформаційний бюлетень нових надходжень до фондів Бібліотеки кнукіМ... 2 381.22kb.
Інформаційний бюлетень нових надходжень до фондів Бібліотеки кнукіМ... 2 393.12kb.
З кожним роком це по-справжньому всенародне свято набуває все більшого... 1 12.95kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Перше вересня з першокласниками - сторінка №1/1
Перше вересня з першокласниками

Для першокласників перший день перебування в школі – важлива в житті подія. Тому особливо цінно, щоб він запам’ятався дітям як хвилюючий, яскравий, неординарний день. Слід не забувати, що для дорослих День Знань – свято, а для 6-річної дитини – і радість, і сум, і тривога, і хвилювання; потяг до нового і страх перед невідомим.

Діти, які вперше переступають поріг школи, чекають довгожданої зустрічі з першою вчителькою, бажають, щоб їх помітили та почули, менш за все вони хочуть бути в цей день пасивними глядачами. Учителеві необхідно так організувати роботу, щоб першокласники відчули свою значимість, те, що в школі на них чекає багато несподіваних відкриттів, захоплюючих зустрічей, цікавих вражень.

Для того, щоб художнє оформлення школи створило урочистий настрій, варто прикрасити подвір’я малюнками на асфальті, приміщення − святковими лозунгами, фігурками героїв улюблених казок, мультфільмів, іграшками, квітами, гірляндами, кульками.

Вихід першокласників на урочисту лінійку доцільно організувати коридором вишитих рушників, різнокольорових стрічок та кульок. Під час урочистостей можна прочитати вітальні телеграми, адресовані школярам, вручити символічний ключ до знань, подарувати повітряні кульки з різними побажаннями чи пам’ятні сувеніри.

Після лінійки на перший урок дітям бажано іти разом з батьками.

Орієнтовна тема першого уроку для першокласників «Моя рідна школа».

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України, увагу першокласників слід закцентувати на тому, що школа – це велика і дружна родина, у якій діти не лише здобувають знання, а й вчаться дружити, спілкуватися між собою, вирішувати проблеми, допомагати один одному, виконувати внутрішній розпорядок, зберігати традиції, гідно нести звання учня.

Структура та план проведення уроку – це творчий доробок кожного вчителя, враховуючи індивідуальні особливості учнів. Це може бути урок-знайомство, урок-мандрівка, урок-казка, урок-подорож, урок-сюрприз, урок-вистава тощо.

Для проведення першого уроку бажано залучити учнів старших класів, батьків, заздалегідь підготувати майбутніх першокласників.За участь у святі (конкурсах, змаганнях тощо) потрібно кожному учневі вручити нагороду (медалі, ордени, сувеніри, книги). Жодна дитина не повинна залишитись поза увагою, адже враження, які отримають першокласники від першого дня перебування у школі будуть визначати їх подальше ставлення і до школи, і до навчання в ній.

Приготуйте і роздайте учням шаблони квітів із написаними усередині іменами. Надайте можливість першокласникам розфарбувати свої квітки, а потім разом сплетіть віночок класу.