Предметів експериментальної форми одягу, взуття і спорядження для генералів Державної пожежної охорони - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Гігієна одягу та взуття Гігієна одягу 1 64.5kb.
Обережно обмороження ! Зима 1 29.78kb.
Повідомлення про неї пожежної охорони, евакуація людей та повідомлення... 1 26.44kb.
Перелік окремих професій, робота на яких надає працівникові право... 1 200.51kb.
Тема. Український національний костюм. Виконання композицій «Одяг... 1 119.56kb.
Сучавська торгово-промислова палата 1 39.42kb.
Інформація про розміри взуття надається в метричній та штихмасовій... 1 118kb.
Марнотратство або втрата військового майна. Порушення правил поводження... 1 98.17kb.
Пожежі скажемо ми: «Ні!» (позакласний захід для учнів 8 класу) 1 187kb.
Реєстр виставкових заходів, що проводитимуться у 2012 році за сприянням... 1 100.78kb.
Рішення іvсесія VI скликання від 30. 05. 2011 р. №51 Про затвердження... 2 597.4kb.
Закон україни про Українське козацтво 1 224kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Предметів експериментальної форми одягу, взуття і спорядження для генералів Державної - сторінка №1/1
опис
предметів експериментальної форми одягу, взуття і спорядження

для генералів Державної пожежної охорони.


1. Чоловіча форма одягу

1.1. Папаха

Висока стінка у вигляді зрізаного конуса з натурального каракулю сірого кольору, чотирикутний сукняний ковпак, який виступає над верхнім краєм стінки на 4-5 сантиметрів з лампасного сукна малинового кольору. На шви верхньої частини ковпака настрочений галун сріблястого кольору завширшки 4-6 міліметрів. По центру - кокарда.
1.2.Шапка-вушанка

Чотирикутний ковпак із шапкового сукна чорного. Козирок і напотиличник з навушниками із натурального каракулю чорного кольору. По центру козирка - кокарда.


1.3.Кашкет парадний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини кольору "бордо". Околиш з вовняної тканини чорного кольору, два канти з приборного сукна кольору "бордо". Кашкет з ускладненою вишивкою гілок калини та збільшеною кокардою сріблястого кольору на околиші, яка переходить на тулію. Вздовж канту по верхньому краю тулії - шнур сріблястого кольору. Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею. По краю козирка вишита смужка металізованою ниткою сріблястого кольору у вигляді шнура (кісточки), позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками (для генералів).


1.4. Кашкет повсякденний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини сірого кольору, канти з приборного сукна сірого кольору. Кашкет з ускладненою вишивкою гілок калини та збільшеною кокардою сріблястого кольору на околиші, яка переходить на тулію. Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею або сукном чорного кольору, позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками.


1.5. Пілотка повсякденна

Стінки виготовлені з вовняної тканини сірого кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна малинового кольору. По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".


1.5. Пілотка парадна

основний колір - чорний, оздоблення - білого кольору.


1.6. Мундир парадний

Із вовняної тканини кольору "бордо" на підкладці, подовжений напівприлягаючого силуету, , двобортний, з відкладним коміром і лацканами. Кути коміра з вишивкою гілок калини, з оздобленням відльоту та уступами коміра вишитою смужкою у вигляді шнура (кісточки). Застьобується мундир на два ґудзики, чотири ґудзики декоративні. Пілочки з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка на фігурній кокетці, оздоблена рельєфами зі шлицями, має хлястики по лінії талії, які закріплюються двома ґудзиками сріблястого кольору.

Рукави двошовні, з фігурними обшлагами. По краю обшлагів оздоблення вишивкою листків калини та по центру ґудзик сріблястого кольору. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Погони нашивні чорного кольору, з оздобленням: шнуром сріблястого кольору по краям, з вишитою восьмигранною зіркою, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перехрещених перначівоздоблених вінком сріблястого кольору;
1.7. Кітель повсякденний

Із вовняної тканини сірого кольору, напівприлягаючого силуету, двобортний, з відкладним коміром і лацканами. Пілочки з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами.

Спинка на кокетці, оздоблена рельєфами зі шлицями. Рукави двошовні, з фігурними обшлагами та трьома декоративними петлями і гудзиками. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Кант малинового кольору по краю обшлагів, коміра та клапану прорізних бокових кишень. У кутах коміра гаптування сріблястого кольору у вигляді листків калини з трьома ягодами. На кожній пілочці підкладки по одній прорізній кишені з листочками, які застібаються на петлю та ґудзик. Погони нашивні сірого кольору, з вишитою восьмигранною зіркою металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перехрещених перначівоздоблених вінком сріблястого кольору.
1.8. Куртка повсякденна

Із вовняної тканини сірого кольору, з відкладним коміром та лацканами, з пришивним поясом, із застібкою на "блискавку" до низу. Бокові частини пояса стягнуті еластичною стрічкою. Нагрудні прорізні кишені з клапанами, що застібаються на петлі та формені ґудзики сріблястого кольору, та бокові прорізні кишені з листочками. Спинка на кокетці з двома м'якими складками розташованими по лінії пришивання кокетки. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на дві петлі та два формених ґудзики сріблястого кольору. Внизу на горішній частині рукава по три м'які складки, спрямовані в бік ліктьового шва. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Куртка на підкладці. Для кріплення погонів на рівні плечових швів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик сріблястого кольору. Погони сірого кольору, з вишитою восьмигранною зіркою металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перехрещених перначівоздоблених вінком сріблястого кольору.


1.10. Брюки навипуск

для парадної форми одягу Із вовняної тканини чорного кольору, з пришивним подовженим поясом, який застібається на металевий гачок і петлю та ґудзик, застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму "блискавку", По дві м'яких складки на передніх половинках На поясі п'ять хомутиків для ременя. Кишені в бокових швах штанів. Лампаси та канти в бокових швах брюк кольору "бордо". Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застібається на навісну петлю і ґудзик.


. Брюки навипуск

сірого кольору для повсякденної форми, з пришивним подовженим поясом, який застібається на металевий гачок і петлю та ґудзик, застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму "блискавку", По дві м'яких складки на передніх половинках На поясі п'ять хомутиків для ременя. Кишені в швах передніх половинок штанів, з кантами по боковим швам та лампасами малинового кольору. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застібається на навісну петлю і ґудзик.


1.11. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини сіро-голубого кольору для повсякденної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома м'якими складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. У кутах коміра гаптування сріблястого кольору у вигляді листків калини з трьома ягодами. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. . Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.11. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини білого кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. У кутах коміра гаптування сріблястого кольору у вигляді листків калини з трьома ягодами. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона

.

1.11. СорочкаІз гладкофарбованої сорочкової тканини чорного кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. У кутах коміра гаптування сріблястого кольору у вигляді листків калини з трьома ягодами. Рукава вшивні, двошовні, коротки У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона
1.12. Галстук

Сірого кольору для повсякденної форми, кольору "бордо" для парадної форми одягу з вишивкою символіки металізованою ниткою сріблястого кольору. Галстук складається з основної деталі, вузла і шийки. Широкий кінець основної деталі закінчується кутом, шийка з основної тканини, тасьма еластична і фурнітура металева.


ОПИС

предметів експериментальної форми одягу,

взуття і спорядження Державної пожежної охорони,

які мають спеціальні звання полковника внутрішньої служби

1. Чоловіча форма одягу
1.1.Папаха

Висока стінка у вигляді зрізаного конуса з натурального каракулю сірого кольору, чотирикутний сукняний ковпак, який виступає над верхнім краєм стінки на 4-5 сантиметрів з лампасного сукна - із шапкового сукна чорного кольору. На шви верхньої частини ковпака настрочений галун сріблястого кольору завширшки 4-6 міліметрів. По центру - кокарда.


1.2.Шапка-вушанка

Чотирикутний ковпак із шапкового сукна чорного кольору. Козирок і напотиличник з навушниками із натурального каракулю чорного кольору. По центру козирка - кокарда.


1.3.Кашкет парадний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини кольору "бордо". Околиш чорного кольору, два канти з приборного сукна кольору "бордо". Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею або сукно чорного кольору, позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками.


1.4. Кашкет повсякденний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини сірого кольору. Околиш і два канти з приборного сукна сірого кольору. Кашкет з кокардою сріблястого кольору. Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею або сукно чорного кольору, позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками;


1.5. Пілотка

Стінки виготовлені з вовняної тканини сірого кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна малинового кольору - повсякденна, По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".

1.5. Пілотка

Стінки виготовлені з вовняної тканини чорного кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна білого кольору - парадна. По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".


1.6. Мундир парадний

Із вовняної тканини кольору "бордо", напівприлягаючого силуету, двобортний, з відкладним коміром і лацканами. Із застібкою на два ґудзики, з чотирма декоративними. Пілочки з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка на фігурній кокетці, оздоблена рельєфами зі шлицями, має хлястики по лінії талії, які закріплюються двома ґудзиками сріблястого кольору. Рукави двошовні, з фігурними обшлагами. з оздобленням вишитою смужкою у вигляді шнура (кісточки) та по центру ґудзика сріблястого кольору. Відліт та уступ коміра з вишитою смужкою у вигляді шнура (кісточки) . Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Погони нашивні чорного кольору, з оздобленням: шнуром сріблястого кольору по краям, з вишитими восьмигранними зірками та емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні, металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перначів накладених один на одний.


1.7. Кітель повсякденний

Із вовняної тканини сірого кольору, напівприлягаючого силуету, двобортний, з відкладним коміром і лацканами. Із застібкою на два ґудзики, з чотирма декоративними. Пілочки з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка оздоблена рельєфами зі шлицями. Рукави вшивні двошовні, з фігурними обшлагами та трьома декоративними петлями і гудзиками. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. На підкладці пілочок дві прорізні кишені з листочками, які застібаються на петлю та ґудзик. Погони нашивні сірого кольору, з вишитими восьмигранними зірками металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перначів накладених один на одний.


1.8. Куртка повсякденна

Із вовняної тканини сірого кольору, з відкладним коміром та лацканами, з пришивним поясом, із застібкою "блискавку" до низу. Бокові частини пояса стягнуті еластичною стрічкою. Нагрудні прорізні кишені з клапанами, що застібаються на петлі та формені ґудзики сріблястого кольору, та бокові прорізні кишені з листочками. Спинка на кокетці з двома складками. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на дві петлі та два формених ґудзики сріблястого кольору. Внизу на горішній частині рукава по три складки, спрямовані в бік ліктьового шва. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Куртка на підкладці. Для кріплення погонів на рівні плечових швів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик сріблястого кольору. Погони сірого кольору, з вишитими восьмигранними зірками металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перначів накладених один на одний.


1.9. Брюки навипуск

Із вовняної тканини чорного кольору для парадної форми одягу, з пришивним поясом, який застібається на металевий гачок і петлю, застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму-"блискавку". На передніх половинках виточки по одній на кожній. На поясі п'ять хомутиків для ременя. Передні половинки з прорізними кишенями, з кантами кольору "бордо" по боковому шву. На правій боковій кишені всередині кишеня для жетона. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застьобується на навісну петлю і ґудзик.


1.9. Брюки навипуск

Із вовняної тканини сірого кольору для повсякденної форми одягу, з пришивним поясом, який застібається на металевий гачок і петлю, застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму-"блискавку". На передніх половинках виточки по одній на кожній. На поясі п'ять хомутиків для ременя. Передні половинки з прорізними кишенями в рамку. З кантами малинового кольору. На правій боковій кишені всередині кишеня для жетона. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застьобується на навісну петлю і ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини сіро-голубого кольору для повсякденної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини білого кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини чорного кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.


1.11. Галстук

Сірого кольору для повсякденної форми, кольору "бордо" для парадної форми одягу. Галстук складається з основної деталі, вузла і шийки. Широкий кінець основної деталі закунчується кутом, шийка з основної тканини, тесьма еластична і фурнітура металева.


ОПИС


предметів експериментальної форми одягу,

взуття і спорядження Державної пожежної охорони,

які мають спеціальні звання молодший лейтенант - підполковник внутрішньої служби

1. Чоловіча форма одягу


1.1.Шапка-вушанка

Чотирикутний ковпак із шапкового сукна чорного. Козирок і напотиличник з навушниками із натуральної овчини чорного кольору.

По центру козирка - кокарда.
1.3.Кашкет парадний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини кольору "бордо". Околиш чорного кольору, два канти з приборного сукна малинового кольору. Кашкет із збільшеною кокардою сріблястого кольору на околиші, яка переходить на тулію. Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею або сукно чорного кольору, позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками.


1.4. Кашкет повсякденний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини сірого кольору. Околиш і два канти з приборного сукна малинового кольору. Кашкет кокардою з сріблястого кольору. Козирок обтягнутий зверху замінювачем лакової шкіри, знизу замшею або сукно чорного кольору, позумент металізований сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками;


1.2.Кашкет парадний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини кольору "бордо", околиш чорного кольору, канти з приборного сукна кольору "бордо". Козирок пластмасовий, позумент сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками.


1.3. Кашкет повсякденний

Денце овальної форми, стінки з вовняної тканини сірого кольору. Околиш і два канти з приборного сукна сірого кольору, кашкет з кокардою сріблястого кольору. Козирок , пластмасовий, позумент сріблястого кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками;


1.4. Пілотка

Стінки виготовлені з вовняної тканини сірого кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна малинового кольору. По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".

1.5. Пілотка

Стінки виготовлені з вовняної тканини чорного кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна білого кольору - парадна. По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".


1.5. Мундир парадний

Для старшого начальницького складу - із вовняної тканини кольору "бордо", напівприлягаючого силуету, для середнього начальницького складу однобортний, з відкладним коміром і лацканами. Із застібкою на три ґудзики, пілочки з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка оздоблена рельєфами зі шлицями, має хлястики по лінії талії, які закріплюються двома ґудзиками сріблястого кольору . Рукави двошовні, з трьома декоративними ґудзиками і петлями внизу. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Погони нашивні чорного кольору, з оздобленням: з вишитими восьмигранними зірками, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та перечна стрічка завширшки 8 міліметрів вишитою металізованою ниткою сріблястого кольору.

1.6. Кітель повсякденний

Із вовняної тканини сірого кольору, напівприлягаючого силуету, однобортний, з відкладним коміром і лацканами. Із застібкою на два ґудзики, пілочка з відрізними бочками та виточками, боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка з середнім швом, зі шліцею. Рукави двошовні з трьома декоративними ґудзиками і петлями внизу. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. На підкладці пілочок прорізні кишені з листочками, які застібаються на петлю та ґудзик. Погони нашивні сірого кольору, з вишитими восьмигранними зірками металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перехрещених перначів( середнього начальницького складу на погонах замість двох перехрещених перначів- поперечна стрічка завширшки 8 міліметрів вишитою металізованою ниткою сріблястого кольору).


1.7. Куртка повсякденна

Із вовняної тканини сірого кольору, з відкладним коміром та лацканами, з пришивним поясом, із застібкою "блискавку" до низу. Бокові частини пояса стягнуті еластичною стрічкою. Нагрудні прорізні кишені з клапанами, що застібаються на петлі та формені ґудзики сріблястого кольору, та бокові прорізні кишені з листочками. Спинка на кокетці з двома складками. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на дві петлі та два формених ґудзики сріблястого кольору. Внизу на горішній частині рукава по три складки, спрямовані в бік ліктьового шва. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Куртка на підкладці. Для кріплення погонів у плечові шви вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик сріблястого кольору. Погони: - для старшого начальницького складу сірого кольору, з вишитими восьмигранними зірками металізованою ниткою сріблястого кольору, емблемою у вигляді державного герба (тризубець) на синьому фоні металізованою ниткою сріблястого кольору та розміщенням на краю погона двох перначів накладених один на одний; - для середнього начальницького складу на погонах замість двох перехрещених перначів- поперечна стрічка завшир. 8 міліметрів вишитою металізованою ниткою;

1.9. Брюки навипуск

Із вовняної тканини чорного кольору для парадної форми одягу, з пришивним поясом, який застібається на металевий гачок і петлю, застібкою в середньому шві передніх половинок на петлі і ґудзики. На передніх половинках виточки по одній на кожній, кишені в швах передніх половинок. На поясі п'ять хомутиків для ременя., з кантами кольору "бордо" по боковому шву. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застьобується на навісну петлю і ґудзик.


1.9. Брюки навипуск

Із вовняної тканини сірого кольору для повсякденної форми одягу, з пришивним поясом, який застібається на металевий гачок і петлю, застібкою в середньому шві передніх половинок на петлі і ґудзики. На передніх половинках виточки по одній на кожній, кишені в швах передніх половинок На поясі п'ять хомутиків для ременя.. З кантами малинового кольору в бокових швах. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застьобується на навісну петлю і ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини сіро-голубого кольору для повсякденної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини білого кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини чорного кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.


1.10. Галстук

Сірого кольору для повсякденної форми, кольору "бордо" для парадної форми одягу. Галстук складається з основної деталі, вузла і шийки. Широкий кінець основної деталі закінчується кутом, шийка з основної тканини, тасьма еластична і фурнітура металева.

опис

предметів експериментальної форми одягу,взуття і спорядження молодшого начальницького,

рядового складу та курсантів навчальних закладів

Державної пожежної охорони,

які мають спеціальні звання внутрішньої служби

1. Чоловіча форма одягу

1.1 .Шапка-вушанка

Чотирикутний ковпак із шапкового сукна чорного. Козирок і напотиличник з навушниками із натуральної овчини чорного кольору По центру козирка - кокарда.

.

1.2. Кашкет повсякденнийДенце овальної форми, стінки з вовняної тканини сірого кольору. 0колиш і два канти з приборного сукна сірого кольору. Кашкет з кокардою сріблястого кольору. Козирок пластмасовий з підборядним ремінцем чорного кольору, який кріпиться двома форменими ґудзиками.
1.3. Пілотка повсякденна

Стінки виготовлені з вовняної тканини сірого кольору, денце з тканини типу саржа, канти по верхнім краям виготовлені з приборного сукна малинового кольору. По центру нашивається кокарда сріблястого кольору, на відстані 6 сантиметрів від кокарди нашивається нашивка "прапор та герб України".


1.4. Кашкет польовий

Денце, стінки, козирок та навушники, що застібаються на два ґудзики, виготовляються з змішаної тканини темно сірого кольору, з моделі, яка передбачається для спец підрозділів міліції. По центру - кокарда захисного кольору.


1.5. Куртка повсякденна

Із вовняної тканини сірого кольору, з відкладним коміром та лацканами, з пришивним поясом, із застібкою "блискавку" до низу. Бокові частини пояса стягнуті еластичною стрічкою., Нагрудні прорізні кишені з клапанами, що застібаються на петлі та формені ґудзики сріблястого кольору, та бокові прорізні кишені з листочками. Спинка на кокетці з двома складками. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на дві петлі та два формених ґудзики сріблястого кольору. Внизу на горішній частині рукава по три складки, спрямовані в бік ліктьового шва. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Куртка на підкладці. Для кріплення погонів у плечеві шви вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик сріблястого кольору. Погони: - для молодшого та рядового складу: прапорщиків - вишита восьмигранна зірка сріблястого кольору, старшинського та сержанського - стрічки сріблястого кольору; - курсантів - буква "К" сріблястого кольору.


1.6. Брюки навипуск

Із вовняної тканини сірого кольору, з пришивним поясом, який застібається на металевий гачок і петлю, застібкою в середньому шві передніх половинок на петлі і ґудзики. На поясі п'ять хомутиків для ременя. Передні половинки з виточками та прорізними кишенями в рамку. Задні половинки з виточками. На правій задній половинці прорізна кишеня з клапаном, який застьобується на навісну петлю і ґудзик. Канти малинового кольору в бокових швах брюк.


1.7. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини сіро-голубого кольору для повсякденної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.


1.8.Сорочка польова літня

Із змішаної тканини, з відкладним коміром на стояку, двома верхніми накладними кишенями з клапанами на липучке. Спинка на кокетці з двома м'якими складками у шві пришивання кокетки. Рукави вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлю та формений ґудзик. Внизу на горішній частині рукава по дві складки, спрямовані в бік ліктьового шва. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.
1.9.Брюки польові літні

Із змішаної тканини кольору, прямої форми, на поясі. Із м'якими складками на передніх половинках, з кишенями в швах передніх половинок, застібкою в середньому шві передніх половинок на петлі (одна з яких на поясі) та ґудзики. Пояс пришивний подовжений. На поясі шість хомутиків для ременя. Задні половинки з виточками. Низ із штрипками, що закріплюються у кроковому шві у підгін низу та пристьобується до бокового шва.


1.10. Галстук

Галстук сірого кольору для повсякденної форми. Галстук складається з основної деталі, вузла і шийки. Широкий кінець основної деталі закінчується кутом, шийка з основної тканини, тасьма еластична і фурнітура металева.

Жіноча форма
Мундир повсякденний

напівприлягаючого силуету, однобортний, з вовняної тканини сірого кольору, на підкладці. З відкладним коміром і лацканами,із застібкою на три гудзики. Пілочка оздоблена рельєфами, які виходять з плечового шва, та боковими прорізними кишенями з клапанами. Спинка з середнім швом та шлицею, оздоблена рельєфами. Рукава вшивні, двошовні. Низ рукавів оброблений фігурними обшлагами з трьома декоративними петлями й ґудзиками. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. Погони-хлястики вшиваються у шви вшивання рукавів


Брюки навипуск

повсякденні із вовняної тканини сірого кольору з пришивним подовженим поясом, який застібається на металевий гачок і петлю та ґудзик, застібкою в середньому шві передніх половинок на тасьму "блискавку", По дві м'яких складки на передніх половинках На поясі п'ять хомутиків для ременя. Кишені в бокових швах штанів. Задні половинки з виточками.


юбка

повсякденна із вовняної тканини сірого кольору з пришивним подовженим поясом, який застібається на металевий гачок і петлю та ґудзик. Має застібку в середньому шві заднього полотнища на тасьму "блискавку", шлицю. Передні і задні половинки з виточками. Юбка на підкладці.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини сіро-голубого кольору для повсякденної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.

1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини білого кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.1.10. Сорочка

Із гладкофарбованої сорочкової тканини чорного кольору для парадної форми. Сорочка з відкладним коміром, із застібкою до низу на петлі і ґудзики: одна на стояку коміра, дві на поясі, інші на пілочці. Пілочки з двома накладними кишенями з клапанами фігурної форми, які застібаються на петлі і ґудзики. Спинка з двома складками у шві пришивання кокетки. Бокові частини пришивного пояса стягнуті еластичною стрічкою. Рукава вшивні, двошовні, на пришивних манжетах, які застібаються на петлі та ґудзики. Шеврони нашиваються на лівий рукав - МВС України, на правий - Державна пожежна охорона. У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на петлю і формений ґудзик.