Прес-анонс 2012 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Прес-анонс 2012 - сторінка №1/1

Прес-анонс 2012


Тисячі українських велосипедистів виїдуть на вулиці у Велодень

26 травня у Києві та ще у близько тридцяти містах України відбудуться велопаради, що зберуть десятки тисяч велосипедистів у спільному велопробізі за взаємоповагу на дорогах. Центральні вулиці міст повністю або частково будуть перекриті для автотранспорту.

Учасники Велодня виступають за здоровий та активний спосіб життя, створення цивілізованих умов для пересування велосипедистів, заохочення екологічних альтернатив приватним автомобілям.

Збори учасників у містах почнуться о 9:00, старт о 10:00. 

Щоб дізнатися про місце старту у кожному місті, перегляньте карту Велодня.

Масові велопробіги у містах України відбуваються щороку з 2004. З 2008 року до киян, які були ініціаторами акції "Велосипедом на роботу" та Велодня, почали долучатися інші українські міста. Акція не є політичною і є проявом доброї волі велосипедистів України.Більше про історію Велодня

Контакти:

Ірина Бондаренко,

097 699 10 38      

isbondarenko at avk.org.ua


Пресс-анонс 2012


Тысячи украинских велосипедистов выедут на улицы в Велодень

26 мая в Киеве и еще в около тридцати городах Украины состоятся велопарады, которые соберут десятки тысяч велосипедистов в общем велопробеге за взаимное уважение на дорогах. Центральные улицы городов полностью или частично будут перекрыты для автотранспорта.

Участники Велодня выступают за здоровый и активный способ жизни, создание цивилизованных условий для передвижения велосипедистов, поощрение экологических альтернатив частным автомобилям.

Чтоб узнать точное место старта в каждом городе, посмотрите карту Велодня.

Массовые велопробеги в городах Украины происходят ежегодно с 2004. С 2008 к киевлянам, которые были инициаторами акции "На велосипеде на работу" и Велодня, стали присоединяться другие украинские города. Акция не политическая, и является проявлением доброй воли велосипедистов Украины.

Больше об истории Велодня

Контакты:

Ирина Бондаренко,097 699 10 38      

isbondarenko at avk.org.ua