Прес-анонс Міської соціальної акції «Платформа людяності» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Прес-анонс Міської соціальної акції «Платформа людяності» - сторінка №1/1
Прес-анонс Міської соціальної акції «Платформа людяності»

Громадськість запропонує владі, за якими напрямами їм краще співпрацювати
2 грудня з 10.30 до 16.00 год. на базі оздоровчого табору «Лідер» (Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 16 (3-тя лінія)) відбудеться Міська соціальна акція «Платформа людяності».
Мета заходу - залучити активну та небайдужу молодь до процесу розробки основних напрямів фінансування діяльності Київських молодіжних та дитячих громадських організацій владою міста у 2012 році.
Учасники заходу проведуть виставку-презентацію, під час якої оприлюднять результати впровадження проектів та програм, які отримали фінансування у році поточному.
У заході візьмуть участь начальник Головного управління в справах сім’ї, молоді та спорту Вовк Володимир Семенович, Голова Громадської ради з питань молодіжної політики при ГУССМ Людмила Рудкевич, радник Голови Київської міської державної адміністрації Станіслав Куценко, керівники провідних київських молодіжних громадських організацій

 

Організатор: Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської  міської державної адміністрації, Громадська рада з питань молодіжного руху при ГУССМ та Молодіжна громадська організація «Київський міський центр творчих ініціатив для дітей та молоді «Дельфін»».


Акредитація журналістів: 063-738-88-83 Анна Гавріна, 483-35-82 Анна Редчиць