Прес-анонс «Відкритий доступ» у Харкові - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Прес-анонс «Відкритий доступ» у Харкові - сторінка №1/1
blank_a4_word

Прес-анонс

«Відкритий доступ» у Харкові
15 квітня о 19:00 в арт-кафе «Корова» за адресою вул. Петровського, 37 відбудеться показ та обговорення документального фільму-альманаху «Відкритий доступ».

В дискусії візьмуть участь режисер новели «Школа» Дмитро Коновалов та герої цієї новели - Геннадій Торкоченко і Сергій Черняхов, керівник напрямку доступу до публічної інформації Партнерства «Новий громадянин» Аліса Рубан. Модератор дискусії: журналістка, учасниця руху «Стоп Цензурі!» Наталія Соколенко.

Фільм-альманах складається з 5 новел: “Межигір’я” (автор - Володимир Тихій), “Афганець” (автор - Дмитро Коновалов), “Школа” (автор - Сергій Андрушко), “Дім з химерами” (автор - Жанна Довгіч), “У кутку” (автор - Дмитро Тяжлов).

Трейлери: Межигір’я, Школа

Події зображені в альманасі розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

«Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

Також під час заходу буде презентовано фото-проект «Відкритий Доступ», у фотозйомці якого взяли участь 22 провідних українських журналісти.

Вхід на захід вільний!

Фільм створено за ініціативи ГО “Центр UA” (Партнерство Новий Громадянин).Більш детальна інформація за посиланням: http://vidkrytyi-dostup.com/

З усіх питань просимо звертатись до Аліси Рубан – alisa.ruban@gmail.com, (050) 302-94-35.