Прес-реліз Шановні колеги! З 22 по 24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Виставка ефективних рішень для усіх видів об’єктів нерухомості Прес-реліз 11. 1 17.54kb.
Visit Ukraine — ставка на в’їзний туризм Прес-реліз 30. 10. 1 28.72kb.
Парад цифрових інновацій Прес-реліз 26. 10. 2006 26 жовтня у виставковому... 1 30.02kb.
«Промисловий холод» — місце зустрічі фахівців Прес-реліз 28. 1 23.88kb.
Прес-реліз 27. 02. 2007 27 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» 1 31.56kb.
«eia: електроніка І промислова автоматизація» — найбільша в Україні... 1 17.55kb.
Виставка go!Sport: спорт — як бізнес, спорт — як життя Прес-реліз 01. 1 23.21kb.
Шановні пані та панове! 16-18 жовтня 2012 р у Виставковому центрі... 1 69.49kb.
GO!Sport — заради спортивної націЇ! Прес-реліз 29. 08. 2007 29 серпня... 1 30.44kb.
Новий бізнес-рік на ринку систем та засобів безпеки україни починається... 1 29.55kb.
Від «Здоров’я жінки та дитини» до «Здорової нації» Прес-реліз 29. 1 27.29kb.
Гривнях на купівлю нового автомобіля 1 114.68kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Прес-реліз Шановні колеги! З 22 по 24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» - сторінка №1/1

Прес-реліз

Шановні колеги!
З 22 по 24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1, вхід Д) відбудеться V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 89-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2013 році.

Виставка представить 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. Зокрема,

95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ;

589 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;

27 – регіональних органів управління освітою;

25 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв;

24 - навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;

36 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, електронних проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, інтернет-проектів.

Уперше в межах виставки буде представлений освітній павільйон 19 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки, які запропонують програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами, співробітництво в галузі освіти, проведення спільних наукових і технічних досліджень, конференцій і семінарів, обмін академічною інформацією. Представлять експозиції зокрема, Пекінський університет; Університет Циндао; Пекінський лісотехнічний університет; Центральний китайський педагогічний університет; Китайський геологічний університет (Ухань); Чендуський Університет традиційної китайської медицини; Даляньський морський університет; Донхуанський університет; Хуачжунский сільськогосподарський університет; Хехайський університет; Хуачжунский університет науки і технології; Цзянсинський університет економіки та фінансів; Університет технологій Ланьчжоу; Нанкинський університет інформатики і технологій; Китайський університет океанології; Південно-західний транспортний університет; Південно-західний університет; Шанхайський університет традиційної китайської медицини; Чжецзянський технологічний університет.Досвід співпраці з українськими колегами презентуватимуть агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS, компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Сучасні засоби навчання, електронні проекти, програми та рішення для галузі освіти представлять: компанія INTEL UKRAINE, Національний проект «Відкритий світ», представництво «Epson Europe B.V.» в Україні, компанії «АВ-ПРО», «Панасонік Україна Лтд», «Майкрософт» - рішення для освіти, компанія «2х3 Україна» - представництво польського виробника ТМ 2х3, компанія «Інтер Системс» (ТМ BenQ, Vivitek), програмно-апаратний комплекс «Смарсі», благодійна організація «Освітні ресурси і технологічний тренінг», UNIVERSINET, компанія Пролего – представник LEGO Education (Лего освіти) в Україні, компанія «Інфолайф Київ», Всеукраїнська освітня Інтернет-мережа «Щоденник.ua», компанія «Інфол», фірма «1С Україна», Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг, ТМ QUICK TEACHER, компанія «ІНТЕРДИЗАЙН Україна», приватне акціонерне товариство «МТС УКРАЇНА» (мобільна академія для батьків, програма підтримки студентів, мобільний інтернет від МТС в школи).

На 109 науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, презентаціях відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

Згідно з Указом Президента України 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. У рамках Року дитячої творчості під час роботи виставки відбудеться відкрита стендова презентація робіт учнів і студентів Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти разом з представниками Росії та Казахстану представлять пересувну Міжнародну виставку дитячих робіт.

22 жовтня 2013 р. відбудуться:

- Нагородження дипломами «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України», які зайняли в рейтингу І-ІІІ місця.

- Презентації досягнень регіональних органів управління освітою, закладів освіти та підприємницьких структур з упровадження інновацій, зокрема:«Освітній округ як інноваційна модель управління», представляє департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

«Науково-методичне та організаційно-управлінське забезпечення інноваційного розвитку освітнього простору Закарпаття», представляє департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.

«Розробка та упровадження системи мережної взаємодії суб’єктів регіонального освітнього простору як основи інноваційного розвитку», представляє Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

«Трансфер інноваційних технологій проекту «Хенкель Академія» у професійну освіту», представляє компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)».

- Нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій Почесними нагородами. На конкурс подано 454 роботи.23 жовтня 2013 р. відбудуться:

- Круглий стіл з теми: «Обговорення плану реалізації стратегії розвитку освіти до 2021 року», представляє відділення стратегії і розвитку освіти державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України.

- Семінар з теми: «Освітні проекти щодо створення інноваційного середовища в системі професійної освіти», представляє відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України.

- Виставка-презентація діяльності органів студентського самоврядування, молодіжних громадських та профспілкових організацій студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Роль громадських організацій у розвитку соціальної активності студентів».

Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських форумів в Україні.
Запрошуємо педагогів і керівників навчальних закладів, наукових установ,

органів управління освітою, старшокласників, студентів і батьків

відвідати виставку «Інноватика в сучасній освіті»!
Виставка працює:

22 -23 жовтня 2013 р. – 10.00 – 18.00

24 жовтня 2013 р. – 10.00 – 16.00

ВХІД ВІЛЬНИЙ


З щирою повагою,

Оргкомітет виставки

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89E-mail: expo@vsvit.com.ua

Http://www.innovosvita.com.ua