Про роботу із зверненнями громадян у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації за 1-ше півріччя 2012 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
На колегію «Про роботу зі зверненнями громадян за 2010 рік у Петриківській... 1 132.98kb.
Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян 1 63.84kb.
Аналітична доповідь про стан організації роботи зі зверненнями громадян... 1 142.6kb.
Оголошення рішення колегії «Про роботу із запитами і зверненнями... 1 44.94kb.
Наказ №107 Про роботу зі зверненнями громадян та затвердження графіка... 1 27.1kb.
Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян дпc у Житомирській... 1 35.58kb.
Та органів місцевого самоврядування району у 2012 році 1 85.53kb.
Доповідна записка про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками... 1 87.34kb.
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян в облдержадміністрації... 1 273.34kb.
Аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за... 1 47.56kb.
Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до... 1 30.18kb.
Законом України «Про цивільну оборону України» 1 15.28kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про роботу із зверненнями громадян у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації за - сторінка №1/1
Про роботу із зверненнями громадян

у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації

за 1-ше півріччя 2012 року

Робота із зверненнями громадян є одним з найважливіших напрямків діяльності районної державної адміністрації.

За І півріччя 2012 року до районної державної адміністрації надійшло 152 звернення (на 12 звернень більше ніж за відповідний період минулого року) від 444 громадян. З них – 85 надійшли поштою, 45 отримано на виїзному прийомі громадян, 22 звернення подані на особистому прийомі керівництва райдержадміністрації. З органів влади вищого рівня за звітний період до райдержадміністрації надійшло 75 звернень. Порушено 202 питання, з яких 186 вирішено позитивно і дано роз’яснення по суті.

Найчастіше люди звертаються по питанню отримання державних актів на землю, приватизації та оренди землі, благоустрою територій, визначення соціального статусу, надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат, призначення і перерахунок пенсії, будівництва та ремонту місцевих доріг, водозабезпечення, ремонту та експлуатації будинків, комунальних мереж, діяльність закладів освіти.


Мали місце й колективні звернення жителів, зокрема з сіл Житники, Виноградне, Курашівці, Степанки, Обухів. Від них надійшло 18 звернень з земельних питань, діяльності закладів освіти, благоустрою населених пунктів, водозабезпечення, електропостачання тощо.

Керівництвом райдержадміністрації приділяється особлива увага вирішенню питань, з якими звертаються ветерани праці, інваліди війни, учасники бойових дій, люди похилого віку, багатодітні сім’ї, одинокі матері. З цих питань надійшло 28 звернень.

Не всі питання, які піднімалися жителями району, можна було вирішити в повній мірі, особливо ті, що стосувалися фінансових витрат та матеріальних ресурсів. Тому 16 звернень знаходиться на контролі.

Для вирішення порушених у зверненнях питань залучалися управління, відділи, інші структурні підрозділи райдержадміністрації. В процесі розгляду звернень не були порушені терміни їх розгляду, передбачені Законом України «Про звернення громадян». Проводиться робота, щоб не допускати формального, поверхового підходу в процесі їх розгляду.

З метою проведення прямого діалогу з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань на місцевому рівні, зменшення кількості звернень до вищих органів влади, організовано комплексні виїзди в територіальні громади, щоб вивчити та вирішити існуючі проблеми територіальних громад безпосередньо на місці. За І півріччя цього року робочою групою на чолі з головою райдержадміністрації та його заступниками було здійснено 48 виїздів у територіальні громади сіл Котюжани, Степанки, Петримани, Наддністрянське, Бахтин, Долиняни, Дружба, Роздолівка, Перекоринці, Курашівці, Вищеольчедаїв, Привітне та інші.

Після особистого втручання голови райдержадміністрації В.М. Анікеєнко було позитивно вирішено питання по забезпеченню населення скрапленим газом, ремонту інвалідного візка інваліду дитинства, перерахунку пенсії, видано державні акти на земельні ділянки в с. Обухів, упорядковуються в інтересах громадян маршрутні перевезення. Також відремонтовано дороги в ряді сіл району, проведено освітлення вулиць та підключення електроживлення в с. Житники, здійснено ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, організовано їх водозабезпечення та водовідведення, вживаються заходи по оновленню систем теплозабезпечення.

За підсумками виїзних прийомів давалось ряд доручень відповідальним за їх виконання, що дало можливість значній кількості громадян отримати допомогу у вирішенні нагальних проблем, або кваліфіковану відповідь на порушені питання.

Працює телефонна «гаряча лінія», про що жителі району щотижнево повідомляються на сторінках районної газети «Наше Придністров’я». Згідно графіків роботи телефонної «гарячої лінії» (з 11 до 12 год) за І півріччя 2012 року в управління, відділи та інші структурні підрозділи райдержадміністрації надійшло 13 дзвінків від жителів району. Найбільше їх хвилювали питання щодо призначення, перерахунку пенсії, кредитування на придбання житла, щодо здачі в оренду земель, санітарно-курортне лікування, забезпечення ліками, призначення житлових субсидій та інші.Забезпеченню конституційного права громадян на звернення й надалі приділятиметься особлива увага з боку райдержадміністрації та її посадових осіб.

Головний спеціаліст

загального відділу апарату

райдержадміністрації Оксана Смешняк