Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’яза- них на підприємствах, установах та організаціях у 2011 році та заходи - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження 10. 11. 2011 смт Нова Ушиця № 1 40.13kb.
Розпорядження 27. 12. 2011 м. Миколаїв №722-р Про стан військового... 1 54.43kb.
Виконавчий комітет нікопольської міської ради 1 182.04kb.
Рішення 20. 12. 2012. №435 м. Володимир-Волинський Про підсумки стану... 1 120.94kb.
Рішення від 21 листопада 2012 року №483 Про внесення змін у Додаток... 1 22.16kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації "Про внесення... 1 13.1kb.
Розпорядження 19. 12. 2011 №934 м. Тетіїв Про бронювання у 2012 році... 1 90.91kb.
Розпорядження голови Менської районної державної адміністрації „Про... 1 70.88kb.
Розпорядження Прилуцької районної державної адміністрації „Про бронювання... 1 36.81kb.
Проведено вивчення можливостей підприємств відносно працевлаштування... 1 97.18kb.
Розпорядження від 28. 11. 2011 №364-р «Про бронювання на підприємствах... 1 169.31kb.
Постанова №205-цд-1-е про накладення санкції за правопорушення на... 1 42.75kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’яза- них на підприємствах - сторінка №1/1

Про стан військового обліку та

бронювання військовозобов’яза-

них на підприємствах, установах

та організаціях у 2011 році та

заходи щодо його поліпшення

На виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.94 №377 “Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників” особовим складом Маріупольського об’єднаного міського та Іллічівсько-Володарського об’єднаного районного військових комісаріатів, управління з питань цивільної безпеки та захисту населення міської ради у 2011 році було перевірено стан військового обліку та бронювання на 125 підприємствах, установах, організаціях міста та у виконавчих органах міської ради.

Позитивно відзначена військово–облікова робота таких підприємств, установ, організацій: публічне акціонерне товариство “Металургійний комбінат “Азовсталь” (Цкітішвілі), публічне акціонерне товариство “Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча” (Бойко), державне підприємство “Маріупольський морський торговельний порт” (Росинський).

Перевірено стан військового обліку та бронювання у 11 підприємствах, установах, організаціях комунальної власності. Військовий облік військовозобов’язаних і призовників у цих підприємствах, установах організаціях відповідає вимогам керівних документів. Кращим серед перевірених підприємств є стан роботи у комунальному комерційному підприємстві “Маріупольтепломережа” (Раус), комунальному підприємстві “Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” (Клименко), комунальному підприємстві “Комбінат комунальних підприємств” (Федай).

Проведена звірка облікових даних військовозобов’язаних і призовників у виконавчих органах міської ради.

Керівники підприємств, установ, організацій за стан військово–облікової роботи за 2011 рік до відповідальності не притягувалися. Серед перевірених підприємств немає таких, де керівники не здійснюють контроль за станом військово–облікової роботи.

Підприємств, які отримали незадовільну оцінку за ведення військового обліку, немає.

У ході перевірки виявлено ряд недоліків які були усунені у встановлені строки.

За порушення правил військового обліку (ст. 211 КоАП) у 2011 році до адміністративної відповідальності військовозобов’язані не притягувалися.

Керуючись Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”, ст. 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком міської ради

ВИРІШИВ:


1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій:

1.1. Посилити контроль за станом роботи щодо ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.94 №377 “Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників”.

1.2. Бронювання військовозобов’язаних здійснювати згідно з вимогами “Інструкції щодо бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та воєнного часу”.

2. Управлінню з питань цивільної безпеки та захисту населення міської ради (Виноградов) разом із Маріупольським об’єднаним міським військовим комісаріатом (Іванченко) здійснювати перевірки стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах, організаціях комунальної власності згідно графіку.

3. Керівникам виконавчих органів міської ради здійснювати контроль за виконанням заходів щодо військового обліку військовозобов’язаних і призовників.

4. Загальне керівництво за виконанням цього рішення покласти на військового комісара Маріупольського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Іванченка Д.А. та тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Іллічівсько-Володарського об’єднаного районного військового комісаріату прапорщика Балджи О.М.
Міський голова Ю.Ю.Хотлубей