Проект правил користування внутрішньо будинковою та прибудинковою парковкою в осбб «Чорний віл» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Проект правил користування внутрішньо будинковою та прибудинковою парковкою в осбб - сторінка №1/1
ПРОЕКТ Правил користування внутрішньо будинковою та прибудинковою парковкою в

ОСББ «Чорний віл»

Терміни.

Правила користування внутрішньо будинковою та прибудинковою парковкою в

ОСББ «Чорний віл» - внутрішньо нормативний документ ОСББ «Чорний віл», який конкретизує приписи загального характеру з метою регулювання поведінки автовласників, зареєстрованих автовласників та гостей у правовідносинах з ОСББ «Чорний віл» при користуванні внутрішньо будинковою та прибудинковою парковкою.

Прибудинкова парковка - частина прибудинкової території житлового комплексу ОСББ «Чорний віл» по пр. Чорновола, 67 «Б», «В» у м. Львові, призначена для тимчасового паркування транспортних засобів.

Внутрішньо-будинкова парковка - частина цокольного приміщення розташована в житловому комплексі ОСББ «Чорний віл» по пр. Чорновола, 67 «Б», «В» у м. Львові призначена для тимчасового паркування транспортних засобів.

Проїзд - частина асфальтованої прибудинкової території, призначена для в'їзду, виїзду, проїзду транспортних засобів між будинками, наскрізні проїзди на парковці, пожежні проїзди по периметру будинків.

Автовласник - власник приміщення в житловому комплексі ОСББ «Чорний віл», який періодично або постійно користується прибудинковою або внутрішньо-будинковою автомобільною парковкою.

Парко місце – чітко визначене технічним паспортом місце (довжина, ширина тощо) для зберігання автотранспорту.

Зареєстрований автовласник - автовласник, зареєстрований в комп'ютерній програмі доступу та отримав належним чином електронний чіп - брелок від автоматичних в'їзних / виїзних воріт.

Гість - особа, яка не є власником, мешканцем або користувачем приміщення в житловому комплексі ОСББ «Чорний віл», який короткочасно скористався паркуванням.

Електронний чіп - брелок або смарт - карта, запрограмовані на відкриття автоматичних в'їздних / виїзних воріт та шлангбаума.

Автотранспорт, який доставляє вантажі - автомобілі, що разово в'їжджають на територію комплексу для доставки вантажу власнику.

Штрафна санкція – вид стягнення який застосовується до порушника, який накладається рішенням правління ОСББ «Чорний віл» в межах визначених правилами користування парковками. Штрафна санкція включається до повідомлення на оплату житлово-комунальних послуг і є обов’язковою до оплати.

Спеціальні автомашини - пожежні, міліція, швидка допомога, аварійні, вивезення побутового сміття та інші.

Сател – система електронного контролю управління доступом в внутрішньо-будинковий паркінг.

Загальні положення

Правила обов'язкові для виконання всіма автовласниками і гостями прибудинкової і внутрішньо-будинкової парковки.

Будь-які зміни та доповнення до цих Правил приймаються загальними зборами або у відповідності до чинної редакції статуту ОСББ «Чорний віл».

Режим роботи паркінгів – цілодобово.

За користування паркінгами знімається платня і становить:


 • 90 гривень в місяць для власників парко місць в внутрішньо будинковому паркінгу

 • 350 гривень для власників квартир в буд «Б», «В» по пр. Чорновола, 67 у м. Львові

 • від 400 до 500 гривень для інших користувачів. Кінцеву вартість по інших користувачах встановлюється рішенням правління і є індивідуальне у кожному випадку та залежить від розташування парко місця.

Порядок в'їзду на територію парковки.

Автовласники і гості при в'їзді повинні зв'язатися з черговим по домофону на в'їзних воротах, повідомити номер своєї квартири (гості - номер квартири, в яку слідують), своє прізвище, ім'я, по батькові, марку та державний номерний знак автомобіля. Зареєстровані автовласники при в'їзді повинні докласти брелок до зчитувального пристрою перед воротами.

В'їзд на територію паркування здійснюється тільки через в'їзні ворота, виїзд - тільки через виїзні.

Крім того на прибудинкову територію ОСББ «Чорний віл» мають право заїжджати наступні автомобілі: • сторонні автомашини, які в'їжджають на територію комплексу для доставки вантажу мешканцю квартири та офіційне таксі із законними атрибутами такого (шашечки, візуальні реквізити таксі тощо);

 • разовий короткочасний (не більше 30 хвилин) в'їзд за телефонною просьбою мешканця будинку на пост консьєржів;

 • спеціальні автомашини (пожежники, міліція, швидка допомога, аварійні, вивезення побутового сміття та інші).

Автомашини зареєстрованих автовласників та спеціальні автомашини можуть користуватися всіма постами в'їзду/виїзду.

Права та обов'язки при користуванні паркуванням.

Права автовласників.

Автовласники і гості мають право на в'їзд і користування парковкою. Будь-який автовласник має право отримати чіп від автоматичних воріт і таким чином стати зареєстрованим автовласником.

Зареєстрований автовласник може передавати наявні у нього чіп в користування членам своєї родини або користувачам свого приміщення, при цьому відповідальність за дії осіб, що використовують чіп, несе автовласник, на якого чіп зареєстрований.

Автовласники мають права використання парковки в будь-який час доби.

Гість має право тимчасового користування парковкою на строк не більше однієї доби з моменту в'їзду на паркування.

Зареєстровані автовласники і автовласники, які не користуються чіпом для в’їзду на парковку, володіють однаковими правами і обов'язками.

Автовласники зобов'язані:


 • дотримуватися усіх правил дорожнього руху, в т.ч. встановлені для руху по території житлової забудови;

 • дотримуватися всіх норм безпеки з метою недопущення заподіяння шкоди здоров'ю собі або іншим особам, псування приватного майна або загального майна житлового комплексу;

 • паркувати транспортні засоби способом, що не перешкоджає вільному проїзду і виїзду інших припаркованих транспортних засобів;

 • не перешкоджати проїзду транспорту екстрених служб та транспорту обслуговуючих житловий комплекс;

 • не перешкоджати проведенню прибирання території.

З метою виконання цього пункту співробітники ОСББ або обслуговуючої організації за 1 (одну) добу до планового прибирання повинні розмістити відповідне оголошення для автовласників на дошках оголошень в холах перших поверхів або на вхідних дверях в під'їзди, або в інших добре видимих ​​місцях. Автовласники повинні виконати зазначені в оголошенні інструкції (звільнити парковку або її частину, переставити транспортний засіб і т.п.).

У зимовий час у разі паркування протягом більше 3 (трьох) діб поспіль на одному місці самостійно проводити прибирання ділянки в межах 1 м по периметру свого припаркованого транспортного засобу.Забороняється:

 • в'їзд на паркування без прикладання чіпа до зчитувача або без повідомлення черговому консьєржу про відсутність чіпа;

 • рух по проїздам і парковці зі швидкістю, що перевищує 10 км / год;

 • парковка на проїздах (в т.ч. пожежних проїздах вздовж будинків) із створенням перешкоди для наскрізного руху транспорту (парковка в два ряди);

 • парковка на газонах, пішохідних доріжках і дитячих майданчиках;

 • парковка на майданчику, виділеної для установки і навантаження сміттєвих контейнерів, а також перед в'їздами на цей майданчик;

 • парковка (крім паркування на проїздах) транспортного засобу способом, який блокує вільний виїзд інших припаркованих транспортних засобів без залишення під склом автомобіля на видному місці і добре читається свого діючого контактного телефону;

 • парковка транспортного засобу способом «резервування»;

 • стоянка транспортного засобу з включеним двигуном більше ніж на 15 хв;

 • парковка вантажних транспортних засобів, в т.ч. з дозволеною масою до 3,5 тн, за винятком короткочасного в'їзду для завантаження і вивантаження;

 • парковка несправних та аварійних транспортних засоби на термін більше 10(десяти) календарних днів;

 • в’їзд транспортних засобів у внутрішньо будинковий паркінг з висотою більш – 2,20 м, довжиною – більш 6,00 м.;

 • в’їзд транспортних засобів, що перебувають в аварійному стані, із значними кузовними ушкодженнями або на буксирі;

 • паління і розпивання горілчаних виробів та вживання наркотичних речовин;

 • зовнішня мийка, протирання, чищення транспортних засобів, ремонт, технічне обслуговування транспортного засобу (заміна і доливка мастил/рідин тощо) в внутрішньо будинковому паркінгу;

 • зберігання і використання на території паркінгів або в транспортному засобі вибухонебезпечних, отруйних, пожежонебезпечних, наркотичних та інших заборонених чинним законодавством речовин;

 • зберігання побутового, будівельного сміття, запчастин інших предметів на території паркінгів;

 • передача чіпів в користування іншим особам, крім членів сім'ї автовласника або інших законних користувачів його приміщення.

Процедура отримання чіпа від автоматичних воріт.

Чіпи можуть бути видані тільки на особистий легковий авто або мототранспорт. Один чіп видається тільки на один транспортний засіб. Чіпи видаються тільки на ім'я автовласника/власника приміщення. Власник приміщення, що бажає отримати чіп, повинен від свого імені подати відповідну письмову заяву на ім'я голови правління ОСББ. При цьому він надає такі відомості та документи:

- Свої прізвище, ім'я, по батькові;

- Адреса приміщення у власності;

- Контактний мобільний телефон;

- Марку, колір і державний реєстраційний номер автомобіля;

- Технічний паспорт на автомобіль;

- Свідоцтво про право власності на парко місце.

Подавши заяву, автовласник таким чином підтверджує, що повністю ознайомився і згоден з цими правилами користування підземним паркінгом, згоден оплатити вартість отриманих чіпів і щомісячно/щоквартально/щорічно сплачувати встановлений тариф за користування паркінгом.

Чіпи видаються на руки тільки автовласникові/власнику приміщення або довіреній особі з пред'явленням письмової довіреності. У разі зміни будь-яких з перерахованих даних зареєстрований автовласник зобов'язаний протягом 5 (п'яти) днів надати в ОСББ нові актуальні дані.

У випадку несправності чіпа автовласник повинен звернутися в ОСББ для заміни чіпа. У разі втрати чіпа автовласник звертається до ОСББ з відповідною заявою про видачу нового чіпа замість загубленого.

Відповідальність.

За порушення даних правил і правил користування підземним паркінгом Автовласники і Гості несуть відповідальність у відповідності до встановлених Правил та чинного законодавства.

За кожне порушення будь-якого з вимог Правил Правління ОСББ «Чорний віл» має право нарахувати автовласникові штраф у розмірі:

- за перший випадок – 100 гривень

- за другий випадок – 500 гривень

- за третій випадок – 1000 гривень

- за четвертий і кожен наступний випадок – 10000 гривень.

Накладенню штрафу передує складення акту адміністрацією ОСББ «Чорний віл» (голова правління, управитель, адміністратор) з обов’язковою присутністю не менше двох автовласників. Факт порушення необхідно зафіксувати фото чи/або відео зйомкою.

У разі блокування в’їзду/виїзду в паркінг / з паркінгу в будинку «Б» по пр. Чорновола, 67 у м. Львові, застосовувати до порушників накладення штрафних санкцій у розмірі, за перший випадок – 10000 гривень, другий випадок – 20000 гривень, третій випадок – 30000 гривень, за четвертий випадок – 40000 гривень, за п’ятий і кожен наступний випадок – 50000 гривень.

У разі порушення Правил Гостем штраф може бути нарахований власнику приміщення, до якого прибув даний Гість.

У разі систематичного порушення вимог Правил, в т.ч. користування підробленим чіпом (несанкціонованим чіпом, дублікатом, іншим чіпом який не зареєстрований в базі Satel) зареєстрованому автовласникові проводиться деактивація (відключення) всіх наявних у нього чіпів на термін від 1 (одиного) місяця до 3-х місяців.

За несвоєчасну оплату за послуги парковки проводиться відключення (деактивація) чіпа. Повторна активація (включення) чіпа проводиться після повної оплати заборгованості.

Деактивація (відключення) чіпа також проводиться в наступних випадках:

- Наявності загальної заборгованості зареєстрованого автовласника з оплати комунальних послуг терміном більше 3 (трьох) місяців;

- Втрати права власності на приміщення у внутрішньо будинковому паркінгу ОСББ «Чорний віл»;

Повторна активація (включення) чіпа здійснюється протягом 7 робочих днів після усунення причини, з якої була проведена деактивація. Перерахунок плати за користування чипом в разі його деактивації не проводиться.

У випадку ушкодження/знищення майна паркінгів, винна особа зобов’язана відшкодувати заподіяний збиток на вимогу ОСББ «Чорний віл».

Особливі умови.

При несанкціонованому знаходженні транспортного засобу на території будь-якого з паркінгів, або блокування виїзду/вїзду з паркінгів, адміністрація ОСББ (голова, управитель, адміністратор) залишає за собою право огляду й евакуації транспортного засобу за межі території ОСББ. При встановлені власника даного автомобіля, витрати понесені на евакуацію вносяться до особового рахунку на оплату комунальних послуг.

За ушкодження або крадіжку транспортного засобу, а також за схоронність речей, що зберігаються в ньому ОСББ «Чорний віл» не несе відповідальності.

Несправний транспортний засіб повинен бути негайно вилучений з території паркінгів силами й за рахунок власника.

Факт в’їзду на територію паркінгів підтверджує згоду автовласника з даними правилами та вартістю послуг.

Кошти отримані від автовласників за користування паркінгами витрачаються на покриття витрат по освітленню, прибиранню, обслуговуванню електронного доступу, обслуговування обладнання та на експлуатацію паркінгу яка необхідна для належного його утримання.

Автовласники сплачують авансовий платіж за 12 (дванадцять) місяців користування паркінгами.

Розцінки на утримання та експлуатацію паркінгів можуть бути змінені у разі відповідного рішення правління ОСББ «Чорний віл».

Відмова від оплати послуг внутрішньо будинкового паркінгу, оплати штрафу за порушення цих правил є підставою утримання транспортного засобу до виконання встановлених зобов’язань.

Дані правила вступають в чинність «01» лютого 2013 року, та є обов’язковим до виконання всіма автовласниками.Спори які виникають з реалізації даних Правил вирішуються сторонами шляхом переговорів. Якщо вирішити спір неможливо шляхом переговорів, сторони мають право звернутись в судові органи для його розгляду.

Чинність Правил користування підземним паркінгом які затверджені протоколом загальних зборів від 10.12.2010 року втрачається з моменту вступу цих правил в законну силу.