Річний план державних закупівель на 2013 рік (зі змінами) Державне агентство рибного господарства України - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Річний план державних закупівель на 2013 рік (зі змінами) Державне агентство рибного - сторінка №1/1
РІЧНИЙ ПЛАН
державних закупівель
на 2013 рік (зі змінами)

__Державне агентство рибного господарства України__


(найменування замовника – розпорядника державних коштів)

Предмет закупівлі

Код КЕКВ

Джерело фінансування

Окремі частини предмета закупівлі

Процедура закупівлі

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі

1

2

3

4

5

6

Дослідження та розробки в галузі біологічних наук

2281
2804030

Державний бюджет

Моніторинг біологічних ресурсів та розробка довгострокових і короткострокових прогнозів промислу. Визначення можливого вилову водних біоресурсів у районах Світового океану, що представляють інтерес для добувного флоту України. Розробка наукових основ раціонального рибальства і рекомендацій щодо використання водних біоресурсів у Світовому океані.

Відкриті торги

лютий

Вивчити динаміку чисельності і стан запасів водних біологічних ресурсів Чорного моря і Керченської протоки для визначення можливих лімітів і прогнозів вилучення та регулювання рибальства, розробити довгострокові прогнози промислової обстановки та прогнози на путину.

Вивчити стан популяцій, розробити біологічні обґрунтування лімітів і прогнозів вилучення водних біоресурсів, заходи з регулювання рибальства в Азовському морі та лиманах Азовського басейну (Сивашу, Утлюцькому та Молочному лиманах).

Наукове забезпечення реалізації міжнародних зобов’язань України, обумовлених її членством у CITES, стосовно осетрових видів риб в 2013 році.

Оцінити стан промислових об’єктів у внутрішніх водоймах Північно-Західного Причорномор’я і на прилеглому шельфі Чорного моря, вивчити динаміку їх чисельності для визначення можливих лімітів та прогнозів допустимого вилучення і регулювання рибальства, розробити довгострокові прогнози промислової обстановки.

Наукові дослідження щодо забезпечення виконання українською стороною рекомендацій Регіональної Стратегії збереження та раціонального управління популяціями осетрових в пониззі Дунаю та північно-західній частині Чорного моря відповідно до CITES.

Наукові дослідження стану запасів водних біоресурсів, визначення щорічних прогнозів вилову у Київському, Канівському, Кременчуцькому, Дніпродзержинському, Каховському водосховищах і Дніпровсько-Бузькому лимані на період 2013-2017 рр. та розробка оптимального режиму їх рибопромислової експлуатації.

Наукове забезпечення молекулярно-генетичної експертизи походження осетрових риб та продукції з них.

Розробити інструкцію із штучного відтворення чорноморського, азовського калканів та глоси.

Дослідження та розробки в галузі загальнотехнічних наук


2281

2804030


Державний бюджет

Розробити рибоводно-технологічні нормативи аквакультури в умовах України.

Відкриті торги

лютий

Здійснити наукові дослідження щодо приведення технологічних документів з виробництва рибної продукції у відповідність з міждержавними стандартами, введеними у дію в Україні.

Наукові дослідження щодо забезпечення сучасного рівня нормативних документів на продукцію у сфері рибного господарства з метою державного регулювання внутрішнього ринку рибо продукції.

Дослідження та розробки в галузі державного управління

2281
2804030

Державний бюджет

Наукове забезпечення двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва України у сфері рибного господарства.

Відкриті торги

лютий

Науковий аналіз матеріалів досліджень у Світовому океані, виконаних АзЧерНІРО, ПівденНІРО, Південпромрозвідка і Південрибпошук, контроль якості даних, приведення їх до міжнародних форматів зберігання та обміну.

.


Пара та гаряча вода; постачання пати та гарячої води

2271
35.30.1 (за ДК 016-2010)Закупівля у одного учасника

серпень

Затверджений рішенням Комітету з конкурсних торгів від 02.10.2013 № 10.

Голова Комітету з конкурсних торгів

В.С. Дроник

(прізвище, ініціали) (підпис) М. П.

Секретар Комітету з конкурсних торгів


О.В. Старікова(прізвище, ініціали)  (підпис)