Рішення 20 року № Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затве - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської... 1 95kb.
Рішення " 22 " вересня 2011 року №214 Про хід виконання програми... 1 100.91kb.
Рішення від " 15 " лютого 2013 року №520 Звіт про виконання програми... 1 78.62kb.
Програма розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року 3 1090.8kb.
Рішення від жовтня 2011 року № м. Новий Буг Про зміни та доповнення... 1 14.29kb.
Рішення від "27" липня 2012 року №430 Про хід виконання програми... 1 84.01kb.
Рішення від " 15 " лютого 2013 року №512 Про хід виконання районної... 1 289.57kb.
Рішення від "26" квітня 2013 року №577 Про хід виконання програми... 1 39.69kb.
Рішення 20. 04. 2012 №11 Про Програму розвитку позашкільної освіти... 1 254.21kb.
Рішення від "26" квітня 2013 року №560 Про хід виконання районної... 1 72.95kb.
Інформація відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації... 1 36.55kb.
Зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про внесення... 1 43.36kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення 20 року № Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку - сторінка №1/1

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Шосте скликання

Тридцять шоста сесія
РІШЕННЯ
____ ____________20__ року №_____
Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої рішенням районної ради від 3 лютого 2011 року №68
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ковальчук Г.Р. про хід виконання районної цільової програму розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої рішенням районної ради від 3 лютого 2011 року №68, районна рада
в и р і ш и л а:
1.Інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ковальчук Г.Р. про хід виконання районної цільової програму розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої рішенням районної ради від 3 лютого 2011 року №68, взяти до відома.


Голова ради В. Ничипорук

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої рішенням районної ради від 03 лютого 2011 року № 68
В системі освіти району функціонує три позашкільні навчальні заклади: комунальний заклад «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (далі – Березнівський БДЮТ), комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Березнівської районної ради (далі – Березнівська КДЮСШ), комунальний заклад «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівської районної ради (далі – Соснівський ЦЕНТКТ). Станом на травень поточного року заняттями у даних навчальних закладах було охоплено 3625 вихованців, що становить 35 % від загальної кількості школярів.

Із 239 гуртків, секцій, творчих об’єднань, організованих даними позашкільними навчальними закладами, 159 працюють на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Внаслідок розширення мережі творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів у Березнівському БДЮТ кількість гуртків у відділі технічної творчості збільшено із 10 до 20 в 2013-2014 навчальному році, у Соснівському ЦЕНТКТ створено відділи еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої роботи.

1 вересня 2013 року введено в експлуатацію навчальне приміщення Березнівського БДЮТ (перебувало на реконструкції з 2007 року), у якому обладнано 10 навчальних кабінетів, актова зала і майстерня. Придбано і встановлено новий навчально-комп’ютерний комплекс (11+1), встановлено нові меблі та оформлено нові стенди в кабінетах, в актовому залі встановлено новий плазмовий телевізор, закуплено професійну відеокамеру, туристичне спорядження на загальну суму 342 тис. грн.

Протягом звітного періоду замінено котел опалювальної системи у Соснівському ЦЕНТКТ, придбано спортінвентарю для Березнівської КДЮСШ на суму в 75 тис. грн.

Позашкільні навчальні заклади системи освіти в основному забезпечені навчальними програмами.

У Березнівському БДЮТ, Соснівському ЦЕНТКТ функціонують кабінети, забезпечені комп’ютерами. Усі три позашкільні установи підключені до мережі Інтернет.

Відповідно до планів роботи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районного методичного кабінету проводяться масові заходи, вихованці позашкільних навчальних закладів (за наявності фінансування) беруть участь у змаганнях та конкурсах обласного рівня.

У січні 2014 року проведено І етап (районний) щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (84 учасники). В ІІ етапі (обласному) взяли участь 41 юних науковців, переможцями стали 19 осіб (2 – перших місця, 5 – других місць, 12 - третіх). Швед Інна (учениця Березнівської гімназії) та Васюк Оксана (учениця Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» взяли участь у ІІІ (фінальному) етапі конкурсу-захисту, де Швед Інна виборола І місце.

Вихованці позашкільних навчальних закладів є активними учасниками обласних та Всеукраїнських конкурсів з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» з початкового технічного моделювання, обласного конкурсу з оригамі «Паперовий світ», обласної виставки-конкурсу юних фотолюбителів «Моя Україно!», обласного фестивалю повітряних зміїв «Поліське небо», обласного конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай», обласних конкурсів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», «Український сувенір», писанкарства «Воскресни, писанко!», обласного та Всеукраїнського гуманітарного конкурсів УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії», Міжнародного конкурсу з образотворчого мистецтва «Дружать діти на планеті», екологічних обласних конкурсів: «Мій голос віддаю я на захист природи», «Зоологічна галерея», «Новорічна композиція», Всеукраїнського дитячого конкурсу «Таланти багатодітної родини», конкурсів вокального і хореографічного напрямків та багатьох інших.

Впродовж 2013 року проведено 18 Спартакіаду школярів району, за підсумками 16 обласної Спартакіади школярі Березнівщини посіли 5-те загальнокомандне місце. Триває 19 Спартакіада школярів району.

На базі Районного Будинку дитячої та юнацької творчості працюють районна школа лідерів учнівського самоврядування «Лідер в тобі» та районна рада учнівського самоврядування. Навчання учнівського активу проводяться у формі творчих конкурсів, тренінгів, змагань тощо. З метою підвищення рівня професійної майстерності координаторів учнівського самоврядування були проведені майстер-класи та тренінгові заняття щодо організації роботи з учнівським активом.

З вересня 2010 року в закладі функціонує Дитяча дорадча рада (в рамках впровадження Стратегії «Березнівський район – територія, дружня до дітей», за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні). Результатом роботи ради є визначення актуальних проблем щодо забезпечення прав дітей, врахування їх думки при прийнятті рішень органами місцевого самоврядування.

Навчання членів дорадчої ради проходить у формі тренінгів, зустрічей з представниками районної та Березнівської міської рад, громадських організацій.

Щорічно в районі проводиться конкурс-ярмарок педагогічної творчості, на якому педпрацівники позашкільних установ представляють свої методичні розробки у номінації «Позашкільна освіта».

Науково-методичною радою при районному методичному кабінеті розглянуто та рекомендовано для поширення досвід роботи керівника вокального гуртка Березнівського БДЮТ Карповець Н.В.

Протягом 2013 року позашкільні навчальні заклади було забезпечено 6-ма примірниками видань навчально-методичної літератури.

21 листопада 2013 року на базі Соснівського ЦЕКТКТ відбулося засідання творчої лабораторії педагогів-виховників (секція педагогів позашкільних навчальних закладів) з теми «Виховний простір позашкільного навчального закладу як важливий чинник формування екологічної культури учнівської молоді».

Відповідно до перспективного плану на 2013-2014 навчальний рік усі педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів пройшли курси підвищення кваліфікації на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Разом з тим, існує ряд проблем та недопрацювань.

В зв’язку зі значною фінансовою затратністю (браком коштів) повільно здійснюється оновлення матеріально-технічної бази позашкільних установ (є вкрай бідною).

З тієї ж причини не налагоджено тісних партнерських зв’язків з позашкільними навчальними закладами сусідніх держав, як зазначено в Програмі.

Забезпеченість комп’ютерною технікою навчального кабінету Соснівського ЦЕНТКТ – на рівні мінімуму.

Потребує капітального ремонту система опалення Центру еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості, необхідно замінити вікна на енергоощадні.

Картинги, на яких діти з великим бажанням хочуть займатися, придбані 40 років тому і не відповідають вимогам технічної безпеки.

Не проведено реконструкцію причалу веслувальної бази Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, потребує вдосконалення матеріальна база для проведення занять у відділах веслування на байдарках і каное та стрільби з лука.

В зв’язку зі складною соціально-політичною ситуацією в державі протягом нинішнього року не проведено ряду заходів за напрямками позашкільної освіти районного рівня, команди району на взяли участі у багатьох заходах обласного рівня.

Начальник управління

освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації Г.Ковальчук

Хильчук Петро Іванович

5-68-43


АРКУШ - ПОГОДЖЕННЯ
рішення Березнівської районної ради

від «____» _____________ 20__ року № ____


Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої рішенням районної ради від 3 лютого 2011 року №68
Рішення підготував:

Начальник управління

освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації Г. Ковальчук

ПОГОДЖЕНО:
Заступник голови районної ради Л. Пилипчук

В.о. першого заступника голови

районної державної адміністрації В. Партак

Голова постійної комісії районної

ради з питань гуманітарної політики В. Лашта

Керуючий справами Б. ДроженецьВ.о. начальника відділу організаційного та

правового забезпечення діяльності ради В. Мадей