Рішення 2011 р. № Про звіт голови районної у місті ради Пазюка М. Д. про свою діяльність та роботу виконавчих органів ради - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення 30. 11. 2011 р. №59/7-vi про звіт голови районної у місті... 5 663kb.
Звіт міського голови про свою роботу, міської ради та її виконавчих... 1 582.75kb.
Звіт Миргородського міського голови про роботу міської ради та її... 4 766.03kb.
Рішення від 21. 12. 2011 р смт Липова Долина Про звіт голови районної... 3 416.87kb.
Звіт голови районної ради про свою діяльність Шановні депутати та... 1 109.53kb.
Звіт міського голови про свою роботу та роботу виконавчих органів... 2 401.31kb.
Звіт про роботу міської ради та її виконавчих органів ради за 2012 рік 4 726.86kb.
Рішення 30. 04. 2013 № Про звіт голови Кобеляцької районної ради... 1 180.58kb.
Звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2011 рік Заслухавши... 1 44.01kb.
Рішення від 23 лютого 2012 року Про звіт голови районної ради про... 21 3049.88kb.
Звіт про свою діяльність та очолюваних мною виконавчого комітету... 1 147.39kb.
Рішення 30. 11. 2011 р. №59/7-vi про звіт голови районної у місті... 5 663kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення 2011 р. № Про звіт голови районної у місті ради Пазюка М. Д. про свою діяльність - сторінка №1/5ПРОЕКТУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

7 сесія VI скликання
РІШЕННЯ

_____________ 2011 р. № ______

Про звіт голови районної у місті ради

Пазюка М.Д. про свою діяльність та

роботу виконавчих органів ради

за звітний період
Заслухавши та обговоривши звіт голови районної у місті ради Пазюка М.Д. про свою діяльність та роботу виконавчих органів ради за звітний період, районна у місті рада відзначає, що головою та виконавчими органами районної у місті ради проведено певну роботу з реалізації власних і делегованих повноважень.

З метою залучення територіальної громади до активної участі у вирішенні нагальних питань мешканців району виконавчі органи ради тісно співпрацювали з органами самоорганізації населення, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, громадськими формуваннями у взаємодії з правоохоронними органами, тощо.

Особлива увага приділялась виконанню показників районного бюджету. У 2011 році всього до районного бюджету надійшло 82,2 млн.грн. Власних надходжень за звітний період надійшло понад 1 млн.грн., що складає 101% від плану. Пріоритетом фінансування були і залишаються питання соціального захисту населення, утримання і ремонту житлового фонду та благоустрою території району.

У звітному періоді вживались заходи щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, збереження житлового фонду. Для підтримки цієї галузі направлено 10,1 млн.грн. Важливою складовою у сфері утримання житлового фонду є своєчасне та якісне проведення капітального ремонту житлового фонду. На 2011 рік бюджетними асигнуваннями було передбачено виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду на суму 8,2 млн.грн., з яких освоєно коштів в сумі 4,9 млн.грн. Значна увага також приділялася проведенню поточного ремонту житлового фонду на що спрямовано 10,8 млн.грн.

Забезпечувалось виконання делегованих повноважень з питань державної політики у сфері праці, соціального захисту малозабезпечених громадян, пенсіонерів, інвалідів, сімей з дітьми. Зокрема, у звітному періоді призначено більше 10 тис. державних соціальних допомог різним категоріям населення на загальну суму понад 61,2 млн.грн., нараховано 3452 субсидії, відшкодовано пільг за житлово-комунальні послуги на суму понад 11 млн.грн., надано адресну грошову допомогу 1877 малозабезпеченим громадянам району.

Проводилась відповідна робота щодо покращення санітарного стану та благоустрою території району. Зокрема, в районі особлива увага приділяється проведенню місячників санітарної очистки та благоустрою території. Протягом весняного, літнього та осіннього місячників організовані і виконані роботи по ліквідації 112 стихійних смітників та 8 сміттєзвалищ, прибрано 685 дворів, прибрано територію 4-х парків, 10 скверів, береги і русло р. Клокучка, територію 3-х кладовищ. Налагоджений контроль за прибиранням дворових територій, парків та скверів.

В районній у місті раді та її виконавчих органах створено належні умови для повного, всебічного і об’єктивного розгляду звернень мешканців.

Приділялась значна увага забезпеченню законності діяльності виконавчих органів, правильному застосуванню і дотриманню норм чинного законодавства. Ефективно працює адміністративна комісія, на засіданнях якої, за звітний період, розглянуто 1217 адміністративних справ, в результаті чого до районного бюджету порушниками сплачено 132,4 тис.грн.

Однак в роботі виконавчих органів ради є окремі недоліки. Не в повному обсязі виконуються роботи з утримання, експлуатації та ремонту житлового фонду. Необхідно працювати над підвищенням якості наданих житлово-комунальних послуг. Недостатньо інтенсивно ведеться робота щодо погашення заборгованості за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, неналежним чином проводиться претензійно-позовна робота комунальними та приватними підприємствами, що утримують житловий фонд. Повільними темпами відбувається реформування житлово-комунальної галузі. Мають місце окремі недоліки в забезпеченні належного санітарно-екологічного стану і дотриманні правил благоустрою на території району.

Враховуючи вищевикладене та керуючись п.17 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.9 ст.9 Регламенту роботи районної у місті ради VІ скликання, районна у місті рада


В И Р І Ш И Л А:
1. Звіт голови районної у місті ради Пазюка М.Д. про свою діяльність та роботу виконавчих органів ради за звітний період прийняти до відома (додається).

2. Заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальнику фінансового управління Адамку І.І. вживати заходів щодо збільшення доходної частини районного бюджету, посилити контроль за ефективним використанням бюджетних коштів.

3. Начальнику управління житлового господарства районної у місті ради Бураку О.К.:

- проводити роботу щодо виконання заходів із прискорення реформування житлово-комунальної галузі;

- продовжити практику створення в будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, впроваджувати систему управителів будинками.

4. Керівникам комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств району (Годжаєву Т.Ш., Долгому Є.І., Тунику Я.М., Збаранській Є.А., Мельнику М.І.):

- першочергову увагу приділяти питанням утримання житлового фонду в належному технічному та санітарному стані;

- суттєво підвищувати якість послуг, які надаються мешканцям району;

- забезпечити всебічність, об’єктивність та оперативність розгляду звернень громадян, усувати причини їх виникнення;

- посилити роботу щодо погашення заборгованості мешканцями за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території, належним чином проводити претензійно-позовну роботу;

- забезпечити звітність перед мешканцями багатоквартирних будинків щодо наданих послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, отриманих коштів та їх використання;

- активно впроваджувати нові прогресивні технології та форми господарювання.

Рекомендувати керівникам приватних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств району (Читайло В.Б., Баланюку Д.В., Бацановському В.О.) неухильно дотримуватися договірних зобов’язань щодо утримання житлового фонду, забезпечення санітарного стану території мікрорайонів та надання якісних послуг мешканцям.

5. Начальнику відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану районної у місті ради Марчаку М.І. посилити контроль за утриманням території району в належному санітарно-екологічному стані. Спільно з фірмою ”Альтфатер-Чернівці” завершити роботу щодо заключення угод на вивезення ТПВ у спец-пакетах з мешканцями приватної забудови.

6. Начальнику управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвській В.П. удосконалювати роботу управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради щодо запровадження єдиної технології прийому громадян за призначенням та наданням соціальних допомог.

7. Начальнику відділу по роботі із зверненнями громадян районної у місті ради Козмек Т.І. вживати заходів, спрямованих на вдосконалення набутих та запровадження нових форм і методів роботи зі зверненнями громадян та організаційно-практичної роботи на посилення контролю за станом їх розгляду, підвищення персональної відповідальності керівників виконавчих органів районної у місті ради за виконання вимог згідно з законодавством.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної у місті ради Даведюк І.С.

Голова ради М. Пазюк

З В І Т


голови районної у місті ради Пазюка М.Д. про свою діяльність

та роботу виконавчих органів за звітний період


Шановні депутати, запрошені!

У звітному періоді я, як голова районної у місті ради, у тісній співпраці з депутатами, постійними комісіями та виконавчими органами прагнув організувати роботу так, щоб рада якомога повніше та ефективніше виконувала власні і делеговані повноваження, вела цілеспрямовану роботу з реалізації прийнятих рішень і розпоряджень, з метою забезпечення належного утримання житлового фонду, дотримання правил благоустрою та санітарного стану території, функціонування соціальної сфери, дотримання прав та задоволення потреб мешканців району.


Шановні депутати!

Згідно зі ст. 51 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” голова ради одночасно очолює виконавчий комітет відповідної ради. Таким чином, моя діяльність була невідривно пов’язана як із радою так і з її виконавчим комітетом та виконавчими органами ради.

У звітному періоді проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 170 питань, виконання 17 рішень взято на контроль. Це, зокрема, питання соціального захисту населення, утримання житлового фонду, благоустрою та санітарного стану території району, стан виконання планових завдань з надходження до Пенсійного фонду України для забезпечення сталого фінансування виплат пенсій та допомог в районі, фінансово-господарської діяльності окремих підприємств, що утримують житловий фонд району та цілий ряд інших.

На виконання передбачених законом повноважень мною, як головою ради, у звітному періоді видано 650 розпоряджень, з них – 527 з кадрових питань та 392 доручення.

Фундаментом діяльності ради є кадровий потенціал, тому нами цілеспрямовано ведеться робота з підбору, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів. За звітний період прийнято на службу в районну раду 18 осіб, 11 просунуто по службі з кадрового резерву. Проведено щорічну оцінку виконання посадовими особами покладених на них обов’язків і завдань, атестовано 62 посадові особи. Затверджено дієвий кадровий резерв на поточний рік, до якого включено 74 особи.

В звітному періоді широко забезпечувалася гласність роботи ради та виконавчих органів. Найважливіші події з життя району систематично висвітлювалися в засобах масової інформації та на офіційній сторінці Web-сайту Шевченківської районної у місті ради.

Протягом звітного періоду проводилися організаційно-масові заходи по відзначенню державних та місцевих свят.

Шановні депутати!

Фінансовою основою функціонування районної у місті ради та її виконавчих органів по реалізації передбачених законом повноважень є районний бюджет, тому одним з пріоритетних завдань є його наповнення та оптимальний розподіл видатків.

Хочу відзначити, що в звітному періоді, незважаючи на фінансову кризу, досягнуто помітного збільшення обсягу бюджету району. Так, у 2011 році до загального фонду бюджету району надійшло майже 81,8 млн.грн., що на 25,5 млн.грн. більше надходжень відповідного періоду 2010 року.

По власних доходах за цей період залучено 1,0 млн.грн. План перевиконаний майже по всіх доходних джерелах, крім державного мита виконання по якому становить лише 89,8 % і недоотримано 84,5 тис. грн.

Для збільшення надходжень до бюджету розроблено та впроваджено безперервну систему контролю за отриманням належних податків і зборів. Постійно проводиться робота щодо доведення до фізичних та юридичних осіб нарахованих суми по платі за землю та відповідного контролю за своєчасним перерахуванням їх до бюджету.

До спеціального фонду районного бюджету за звітний період надійшло більше 404,0 тис. грн. Основна частина цих коштів направлена на капітальний ремонт житлового фонду, фінансову підтримку житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств, оплату праці відділу технічного нагляду за капітальним ремонтом житлового фонду та інші. Також, для здійснення заходів з виконання спільного проекту з Світовим банком „Вдосконалення системи соціальної допомоги” з Державного бюджету на ремонт приміщення управління праці та соціального захисту населяння отримано субвенцію в сумі 39,6 тис. грн.

Загалом до загального та спеціального фондів районного бюджету з початку року надійшло 82,2 млн. грн.

Слід зазначити, що видаткова частина бюджету за цей період виконана на 95,3 відсотки., що складає 81,3 млн.грн.

Одним із пріоритетних напрямків видатків бюджету району була і залишається підтримка малозабезпечених та незахищених верств населення. На ці цілі використано майже 80 відсотків загального обсягу бюджету.

Другий важливий напрямок використання коштів бюджету – розвиток житлового господарства району. На ці цілі з початку року було спрямовано майже 10,1 млн.грн., з яких на капітальний ремонт і реконструкцію житлового фонду направлено більше 4,9 млн.грн.

За звітній період своєчасно і в повному обсязі забезпечено фінансування захищених статей видатків (зарплати, енергоносіїв, тощо) та недопущено по них бюджетної заборгованості.


Шановні депутати!

Пріоритетним напрямком діяльності районної ради була і залишається постійна турбота про найбільш соціально незахищені верстви населення, які сьогодні гостро потребують державної підтримки. Ця робота знаходиться під моїм постійним контролем, оскільки це один із основних сегментів повноважень районної ради. Опікується цими питаннями районне управління праці та соціального захисту населення.

Станом на 01.10.2011 р. на обліку в районній у місті раді перебуває 37004 особи, з них: ветерани війни - 4220, ветерани праці - 11152, інваліди - 6807, отримувачів соціальних допомог – 7022, та інші.

Впродовж звітного періоду призначено 10008 державних соціальних допомог на загальну суму 61,2 млн.грн., в тому числі субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги 3452 особам на загальну суму понад 3 млн.грн. З врахуванням змін з оплати за житлово-комунальні послуги населення протягом звітного періоду проведено 74672 перерахунки розмірів діючих субсидій на загальну суму 421,8 тис.грн.

Варто зауважити, що кількість осіб, які звернулися за отриманням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порівнянні з 2009 роком зменшилася на 42% (2009 р. – 369; 2011 р. – 233).

Разом з тим, кількість сімей, які звернулися за отриманням субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ збільшилась, в порівнянні з 2009 роком на 45 % (2009 р. - 2638; 2011 р. - 3831).

З метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, посилення адресності надання державних соціальних виплат, в районі реалізовано заходи передбачені Проектом „Удосконалення системи соціальної допомоги” із-за фінансової підтримки Світового банку. Зокрема створено Приймальню громадян, проведено ремонт в кабінетах, де розташовані робочі місця спеціалістів задіяних в процесах надання соціальних виплат, що дало змогу значно покращити умови праці спеціалістів та спростити процедуру прийому для відвідувачів.

Разом з тим, за браком коштів, не облаштовано пандусами приміщення Приймальні, не виконані роботи по впорядкуванню прилеглої території.

Продовжувалась робота по наданню пільг з оплати за житлово-комунальні послуги пільговій категорії населення району. У звітному періоді скористалося пільгами 16620 осіб на загальну суму 11 млн. 149 тис.грн.

Здійснювалися заходи по виконанню бюджетних програм, спрямованих на соціальний захист осіб, потерпілих від аварії на ЧАЕС. За звітний період вищевказаній категорії населення призначено соціальних допомог та компенсаційних виплат на загальну суму 1 млн. 216 тис. грн.

У звітному періоді подальший розвиток отримала робота з матеріальної підтримки соціально незахищених мешканців за рахунок можливостей місцевого самоврядування. Зокрема, 1 тис. 199 малозабезпечених громадян району отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 252,8 тис. грн., засобами пересування та реабілітації забезпечено 302 особи, санаторно-курортним лікуванням – 63 черговиків. Безкоштовним гарячим харчуванням скористались 80 одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів, послугами лазень на пільгових умовах – 874 громадян.

Проведено ряд заходів щодо відзначення Дня Перемоги. Зокрема, проводилась робота щодо надання ветеранам війни посильної матеріальної допомоги, в тому числі через спонсорські внески. Щорічно ветеранам війни виплачується одноразова грошова допомога до Дня Перемоги за рахунок коштів Державного бюджету. У 2011 році таку допомогу отримало 4270 ветеранів та членів сімей загиблих на суму 1млн. 405 тис. грн.

Протягом звітного періоду в районі проведено відповідну роботу щодо виконання контрольних функцій за правильністю та своєчасністю призначення, перерахунків та виплати пенсій, контролю за дотриманням трудового законодавства та вимог охорони праці на підприємствах, установах та організаціях району.

Продовжувалась робота щодо дотримання першочерговості виплати заробітної плати роботодавцями району. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 жовтня поточного року склала 51,6 тис.грн., що є значно меншою порівняно з аналогічним періодом минулого року.


Шановні депутати!

В районі злагоджено працює районна рада ветеранів війни та праці під керівництвом Третяка Миколи Івановича, яка об’єднує та координує 28 первинних організацій, до складу яких входять понад 13 тисяч ветеранів війни, праці, Збройних Сил та правоохоронних органів. В умовах сьогодення значна частина цих людей потребує всебічної допомоги. В цьому напрямку плідно працює центр Волонтерського руху. В первинних ветеранських організаціях налічується 170 ветеранів-волонтерів, які опікують 208 одиноких людей похилого віку, що потребують постійної уваги та підтримки.

Не залишилась осторонь вирішення проблем ветеранів і районна рада. За звітний період 81 учасник Великої Вітчизняної війни та 32 одиноких ветеранів праці та пенсіонери отримали матеріальну допомогу на суму 10,370 тис.грн.

Вдалося забезпечити ветеранів війни путівками в санаторії. За рік, що минув, 39 ветеранів війни мали можливість оздоровитися в санаторіях.

В минулому році в помешканнях 9 ветеранів війни виконано ремонтні роботи та замінено 31 газовий прилад.
Шановні депутати!

Одним з пріоритетних напрямків діяльності районної у місті ради є утримання та функціонування житлового фонду району. Цю ділянку роботи забезпечує районне управління житлового господарства, п’ять комунальних і три приватних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємства.

У звітному періоді на розвиток житлово-комунального господарства було передбачено 12,2 млн.грн.

Важливою складовою у сфері утримання житлового фонду є своєчасне та якісне проведення капітального ремонту житлового фонду. На 2011 рік бюджетними асигнуваннями було передбачено виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду на суму 8,2 млн.грн., з яких освоєно коштів в сумі 4,9 млн.грн.

Значна увага протягом звітного періоду приділялася проведенню поточного ремонту житлового фонду. На ці цілі в минулому році було освоєно 10,8 млн.грн.

За 9 місяців поточного року виконано ремонт покрівель в 192 будинках площею 9861м2, замінено 1825м.п. мереж холодного водопостачання в 135 будинках, 922м.п. каналізаційних мереж у 97 будинках, відремонтовано 26 опалювальних пічок. Проведено профілактику та ремонт 93 електрощитових, відремонтовано 166 оголовків димовентканалів.

З метою фінансової підтримки КЖРЕП та приватних підприємств, які обслуговують житловий фонд району, у 2010 році з районного бюджету було виділено 87,9 тис.грн. на знесення аварійних дерев, 5,1 млн.грн. на прибирання прилоткової частини доріг і тротуарів, 294,9 тис.грн. на прибирання і покіс газонів, 34 тис.грн. на придбання урн.

Районною у місті радою здійснюється контроль за діяльністю КЖРЕП та ПП району щодо забезпечення ними відповідної якості послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та надання їх в повному обсязі. З моменту введення нових розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно яких запроваджено розрахунки окремо по кожному будинку, значно посилився контроль за діяльністю КЖРЕП та ПП району і з боку мешканців будинків.

Основним джерелом доходів житлових підприємств району є квартирна плата та експлуатаційні витрати. У 2010 році нарахування склали 23,2 млн.грн. Фактично надійшло 22,7 млн.грн., або 98% з урахуванням погашення боргів. Станом на 1 жовтня поточного року заборгованість населення за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території складає 6,0 млн.грн. Це негативно впливає на стан діяльності підприємств, адже саме ці кошти сьогодні можна було б спрямувати на утримання та ремонт житлового фонду, розвиток підприємств.

З кожним роком розвивається альтернативна форма утримання житлового фонду – створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які приймають на баланс житловий фонд і самостійно вирішують питання управління ним. У 2010 році створено 11 таких об’єднань, а за 9 місяців поточного року – 4. Всього на території району діє 110. ОСББ є доброю основою реформування форм утримання житлового фонду, адже багаторічний досвід довів, що найефективнішим управителем майна завжди є його власник. Вже за практику районної ради стало вирішення питань належного утримання житлового фонду району, де мешканці створили ОСББ.

Так, за кошти державного та місцевого бюджетів впродовж 2010 року було проведено ремонт машинних відділень на 12 ліфтах в 7 будинках на загальну суму 154,8 тис.грн. та виконано ремонт м’яких покрівель на 8 будинках площею 5185м2 загальною вартістю робіт 1 млн. 849 тис.грн.

У поточному році проведено ремонт покрівлі ОСББ „Струмок,17” на вул.Котляревського,5 за умовою 50% співфінансування мешканців та 50% за рахунок місцевого бюджету на суму 32,0 тис.грн. Також згідно Програми Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 року №169 „Про затвердження використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотних проектів у сфері житлово-комунального господарства” на території району проведено заміну 4 ліфтів на 4 будинках ОСББ з дольовою участю мешканців, що склала 20% від вартості робіт. Загальна вартість робіт складає 1 млн. 62 тис.грн.

Сьогодні кардинально може змінити ситуацію на краще запровадження визнаного у всьому світі інституту управителів багатоквартирного будинку. Управитель, маючи спеціальну освіту та кваліфікацію, зможе на договірних основах організовувати належне утримання будинків та прилеглих територій, забезпечити контроль за повнотою та якістю послуг.
Шановні депутати!

Важливим компонентом реформування житлово-комунальної галузі є залучення до утримання житлового фонду органів самоорганізації населення, які посідають значне місце в системі місцевого самоврядування. На даний момент на території Шевченківського району функціонує 49 органів самоорганізації населення. Серед них 5 квартальних комітетів, 7 – вуличних та 37 – будинкових.

В звітному періоді, незважаючи на існуючі проблеми, переважній більшості комітетів вдалося вирішити чимало нагальних питань. Зокрема, за ініціативи голови будинкового комітету будинку №50 на проспекті Незалежності наведено належний санітарний стан на дитячому майданчику; будинковим комітетом будинку №74 на проспекті Незалежності наведено належний санітарний стан на прибудинковій території – облаштовано клумби та висаджено квіти; будинковим комітетом будинку №8 на вул. Стасюка виконано ремонт сходових клітин та прибирання в підвалах будинку; головою квартального комітету вулиці і провулку Іліуци систематично проводяться заходи з благоустрою даної вулиці.

Районна у місті рада сприяє діяльності органів самоорганізації населення та допомагає вирішувати конкретні справи.


Шановні депутати!

Розвиваючи ті напрацювання, які ми мали в попередні роки, у звітному році вдалося організувати і виконати спільними зусиллями чималий обсяг робіт по благоустрою району та забезпеченню належного санітарного та екологічного стану, чистоти і порядку.

Протягом звітного періоду працівниками відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану на порушників складено 606 адмінпротоколів, 128 актів, винесено 300 попереджень. Сума отриманих коштів від адмінштрафів складає 115,5 тис.грн. Видано 418 ордерів на проведення земляних робіт. Сума коштів за видані ордери складає понад 43,3 тис.грн.

На виконання рішення 49 сесії міської ради V скликання від 25.02.2011р. №1254 „Про попередження та зменшення вживанню тютюнових виробів”, в районі згідно графіка за участю депутатів районної у місті ради, дільничних інспекторів міліції проводяться рейди-перевірки. Під час проведення рейдів на злісних порушників складаються протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності.

В районі особлива увага приділяється проведенню місячників санітарної очистки території. Протягом весняного, літнього та осіннього місячників санітарної очистки та благоустрою території району організовані і виконані роботи по ліквідації 112 стихійних смітників та 8 сміттєзвалищ, прибрано 685 дворів. Прибрано територію 4-х парків, 10 скверів, береги і русло р. Клокучка від вул. Гагаріна до вул. Зарожанської, територію 3-х кладовищ, приведено в належний санітарно-технічний стан 82 дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчики, 86 зупинок очікування громадського транспорту. На території району посаджено 690 дерев та 2010 кущів.

Налагоджений контроль за прибиранням дворових територій, парків та скверів. Тільки під час осіннього місячника санітарної очистки територій було прибрано 68 вулиць, 540 дворів, ліквідовано 56 сміттєзвалищ. Чимало зусиль вкладається і на утримання в належному стані берегів річки Клокучка, схилів, пустирів та території кладовищ.

Проведено 5 акцій за участю депутатів районної у місті ради, студентів Чернівецького національного університету, медичного університету, львівської залізниці по ліквідації сміттєзвалищ, посадці дерев і кущів, прибиранню берегів та русла р. Клокучка.

Регулярно оновлюється районний санітарно-екологічний об’єктив, в якому розміщуються фотоматеріали з недбайливого збереження природи та порушення санітарного стану та благоустрою.

Посадові особи районної у місті ради згідно графіка активно приймають участь у проведенні рейдів по недопущенню стихійної торгівлі на території району. Щоденно здійснюється контроль за 19 будівельними майданчиками щодо забезпечення під’їзних шляхів, здійснення мийки коліс автомобілів під час виїзду з майданчика, забезпечення належного санітарного стану на їх території.

На території району важливу увагу приділено роздільному збору сміття. Так, в поточному році, фірмою „Альтфатер-Чернівці” вже встановлено 50 контейнерів для роздільного збору скла, металу і пластмаси. Згідно заходів Комплексного плану благоустрою до 2015 р. заплановано встановити 302 таких контейнери.

Шановні депутати!

Протягом звітного періоду основні зусилля Шевченківської районної територіальної підсистеми цивільного захисту були спрямовані на забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення та оперативного реагування на події і надзвичайні ситуації.

В районній раді затверджено плануючі документи з організації роботи районної територіальної підсистеми цивільного захисту на поточний рік, розроблено план протипаводкових заходів, уточнено схему зв’язку та оповіщення з об’єктами району, відкоригована карта техногенно-екологічного стану району, уточнено План евакуації населення району, а також проведено навчально-методичні заняття з посадовими особами, які входять до складу районної евакуаційної комісії і комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом І кварталу 2011 року представниками районної інвентаризаційної комісії здійснені комплексні перевірки 41 захисної споруди.

В районі постійно організовується робота щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та здійснюється контроль з ліквідації аварій на об’єктах життєзабезпечення населення.

Відповідно до порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, на території району надзвичайних ситуацій місцевого, регіонального, рівня не виникало. Разом з тим, з початку року в районі виникло 43 пожежі та виявлено 2 вибухонебезпечних предмета.

Шановні депутати!

Керівництвом, посадовими особами районної у місті ради щоденно приділяється особлива увага реалізації конституційних прав мешканців на звернення. Ця діяльність у районній раді набула систематизованого характеру і будується на основних засадах Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”.

За звітний період до районної ради надійшло 3160 письмових та усних звернень, в яких мешканцями порушувалось 3164 питання. Серед основних питань, які порушували громадяни, 1345 – стосувалися сфери утримання і ремонту житлового фонду, в тому числі проведення обстеження будинків і квартир та покращання житлових умов; 1457 звернень надійшло з приводу питань соціального захисту громадян та 362 – з питань забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території району, реєстрації за місцем проживання та інших питань.

Із усіх отриманих звернень вирішено позитивно 1851, надано роз’яснення по 733 і у 69 випадках відмовлено. На даний момент 507 звернень знаходяться в стадії розгляду, в основному це звернення по проведенню капітального та поточного ремонту житлового фонду.

У відповідності до ст. 22 Закону України „Про звернення громадян” керівниками районної ради та її виконавчих органів регулярно проводяться особисті прийоми громадян у встановлені дні та години, а також здійснюється прийом звернень по телефону „Пряма лінія”, щомісячно практикуються виїзні прийоми за місцем проживання мешканців району, що дозволяє вчасно вирішувати питання, що хвилюють громадян та сприяє оперативному прийняттю рішень в інтересах громади та окремих людей.

На особистому прийомі мною, як головою ради, прийнято – 134 особи, заступниками – 36 осіб. Проведено 6 виїзних прийомів за місцем проживання мешканців. Крім цього, керівництво ради та інші посадові особи неодноразово виступали в прямому ефірі місцевого телебачення та радіомовлення, під час яких громадянам надавались роз’яснення з приводу порушених ними питань.

Головним у роботі зі зверненнями громадян є її результативність, тому керівництвом районної ради і надалі будуть вживатися заходи, спрямовані на вдосконалення набутих та запровадження нових форм і методів роботи зі зверненнями громадян та організаційно-практичної роботи на посилення контролю за станом їх розгляду, підвищення персональної відповідальності керівників усіх рівнів за виконання вимог згідно з законодавством.наступна сторінка >>