Рішення 22. 02. 2013 №4 Про Програму розвитку дорожнього господарства Чернігівського району на 2013 рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення 26. 04. 2013 №2 Про Програму розвитку культури Чернігівського... 6 795.61kb.
Рішення 22. 02. 2013 №14 Про Програму розвитку освіти Чернігівського... 5 972.12kb.
Рішення Чернігівської районної ради від «19» червня 2013 року «Про... 5 761.69kb.
Рішення 06. 07. 2012 №2 Про Програму розвитку зернового господарства... 1 212.19kb.
Рішення від № Звіт про виконання міської програми розвитку дорожнього... 1 65.19kb.
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації... 1 152.15kb.
Рішення 22. 02. 2013 №11 Про програму розвитку охорони здоров’я Чернігівського... 1 172.7kb.
Рішення 24 сесії шостого скликання 22. 02. 2013 №247 Про програму... 8 1854.25kb.
Рішенням районної ради від грудня 2012 року «Про Програму економічного... 4 958.68kb.
Рішення 22. 02. 2013 №7 Про Програму планування території Чернігівського... 1 148.93kb.
Рішення №57-16/12 Про Програму економічного І соціального розвитку... 7 1544.29kb.
Публічне акціонерне товариство «дтек шахта комсомолець донбасу» Код... 1 43.85kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення 22. 02. 2013 №4 Про Програму розвитку дорожнього господарства Чернігівського - сторінка №1/1

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДАЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шостого скликання

Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ22.02.2013
№ 4


Про Програму розвитку дорожнього господарства Чернігівського району на 2013 рік


Керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», з метою забезпечення ефективного та цільового використання державних коштів на розвиток дорожнього господарства Чернігівського району у 2013 році, Чернігівська районна рада Запорізької області ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму розвитку дорожнього господарства Чернігівського району на 2013 рік (далі – Програма), що додається.
2. Чернігівській районній державній адміністрації:

1) дозволити, у разі необхідності, здійснювати уточнення обсягів фінансування Програми по територіях району та по об’єктах, відповідно до бюджетних призначень, в межах затверджених обсягів асигнувань;

2) забезпечити організацію виконання Програми та інформувати районну раду про хід її виконання до 15 лютого 2014року.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з фінансових, соціально-економічних питань і бюджету Чернігівської районної ради Запорізької області.Голова ради

О.П.Романчук


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення районної ради

22.02.2013 № 4


Програма

розвитку дорожнього господарства

Чернігівського району на 2013 рік
1. Мета Програми

Метою цієї Програми є реалізація державної політики щодо створення безпечних умов руху в частині утримання вулично-дорожньої мережі.

Для досягнення поставленої мети визначені основні напрями:

поліпшення стану вулиць та доріг комунальної власності населених пунктів району, приведення їх у належний технічний стан;

здійснення заходів щодо поліпшення умов руху транспорту та пішоходів у найбільш небезпечних місцях вулично-шляхової мережі.

2. Склад проблеми та обґрунтування

необхідності її розв’язання програмним методом

На сьогодні автодорожня галузь є одним з найважливіших ланцюгів транспортної системи, від стану якої значною мірою залежить економіка і розвиток виробничого потенціалу як Чернігівського району, так і Запорізької області в цілому.

Дороги та вулиці населених пунктів Чернігівського району побудовані більше 30 років тому і не відповідають вимогам сучасного автомобільного руху та технічним параметрам. В умовах різкого збільшення інтенсивності руху дорожнє покриття не витримує навантаження.

Важливою складовою автотранспортної інфраструктури є вулиці і дороги населених пунктів, що є комунальною власністю. Через незадовільний стан вони викликають постійні нарікання користувачів та власників транспортних засобів.

Загальна протяжність вулиць і доріг населених пунктів Чернігівського району складає 251,7 км, у тому числі з твердим покриттям – 181,2 км.

Разом з тим, не всі ці дороги прийняті на баланс органів місцевого самоврядування, тобто не є комунальною власністю. Так, із загальної протяжності доріг у комунальну власність прийняті 144,1 км (57,2 %), у тому числі з твердим покриттям – 101,0 км (55,7 %).

Однією з основних причин та умов виникнення дорожньо-транспортних пригод та зростання аварійності на автомобільних дорогах є їх незадовільний стан.

Збереження і розвиток мережі автомобільних доріг, поліпшення їх експлуатаційних характеристик залежить, в першу чергу, від стану фінансування заходів, пов’язаних з розвитком автомобільних доріг.

Постійне недофінансування дорожнього господарства призводить до різкого зменшення обсягів дорожніх робіт у порівнянні з нормативними вимогами і, як наслідок, дорожню мережу району – до незадовільного стану.

3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми

Розв’язання зазначеної проблеми можливо здійснювати за такими напрямами:

збереження існуючої мережі автомобільних доріг комунальної власності;

створення умов для безпечного пересування автомобільними дорогами пасажирів та вантажів шляхом удосконалення та розвитку мережі автомобільних доріг комунальної власності;

сприяння економічному та соціальному розвитку району.

Для реалізації визначених напрямів необхідне спрямування фінансових ресурсів на ремонт та утримання доріг комунальної власності у населених пунктах району.

4. Строки та етапи виконання Програми

Реалізація заходів і завдань Програми запланована впродовж 2013 року.

5. Перелік заходів і завдань Програми

Основним завданням Програми є збереження від руйнування існуючої мережі автомобільних доріг та забезпечення їх ефективного функціонування.

З метою задоволення потреб користувачів у безпечному та комфортному русі автомобільними дорогами комунальної власності планується поступове проведення капітального та поточного ремонту, що створить достатні споживчі властивості мережі автомобільних доріг та приведення їх у відповідність з сучасними технічними вимогами.

Перелік заходів і завдань Програми наведено у додатку 1 (додається).
6. Ресурсне забезпечення Програми
Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок державних коштів, а саме:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (далі – субвенція з державного бюджету);

субвенції з державного бюджету обласному бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (далі – субвенція з обласного бюджету).

У 2013 році на ремонт та утримання доріг комунальної власності у населених пунктах району планується спрямувати 600,3 тис. грн., у тому числі: за рахунок субвенції з державного бюджету - 462,2 тис. грн., субвенції з обласного бюджету – 138,1 тис. грн.

Розподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах по Чернігівському району наведено в додатку 2 (додається).

Розподіл обсягів субвенції з державного бюджету обласному бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах по Чернігівському району наведено в додатку 3 (додається).


7. Організація управління та контролю за ходом виконання Програми

Замовниками робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності та головними розпорядниками коштів:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах є Чернігівська селищна та сільські ради;

субвенції з державного бюджету обласному бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах є Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації.

Замовники робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності та головні розпорядники коштів несуть повну відповідальність за цільове використання бюджетних коштів, повне їх освоєння протягом 2013 року, достовірність розрахунків на фінансування Програми та за своєчасну і якісну звітність із використання цих коштів.

Контроль за виконанням Програми здійснюється Чернігівською районною державною адміністрацією, постійною комісією з фінансових, соціально-економічних питань і бюджету Чернігівської районної ради Запорізької області.

8. Очікувані кінцеві результати виконання Програми
Реалізація Програми дасть змогу забезпечити:

поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг комунальної власності району та приведення його у відповідність з вимогами нормативних документів;

зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод;

забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов для руху транспортних засобів і пішоходів вулицями й дорогами населених пунктів району;

підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Характеристика

Програми розвитку дорожнього господарства

Чернігівського району на 2013 рік


1. Назва: Програма розвитку дорожнього господарства Чернігівського району на 2013 рік.
2. Підстава для розроблення: спрямування державний коштів на забезпечення утримання в належному стані мережі автомобільних доріг комунальної власності.
3. Ініціатор – головний замовник: Чернігівська районна рада.
4. Розробник: відділ економічного розвитку та торгівлі Чернігівської районної державної адміністрації
5. Мета: реалізація державної політики щодо створення безпечних умов руху в частині утримання вулично-дорожньої мережі.
6. Початок: 2013 рік, закінчення: 2013 рік.
7. Етапи виконання: 2013 рік.
8. Загальні обсяги фінансування 600,3 тис. грн.
9. Очікувані результати виконання: поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг комунальної власності та приведення його у відповідність з вимогами нормативних документів; зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод; забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов для руху транспортних засобів і пішоходів вулицями й дорогами населених пунктів; підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Додаток 1

до Програми розвитку дорожнього господарства

Чернігівського району на 2013 рік


Перелік заходів і завдань Програми
Найменування

заходів


Обсяг фінансування у 2013 році, тис. грн.

У тому числі:

субвенція з державного бюджету

субвенція з обласного бюджету

Виконання дорожніх робіт - всього


600,3

462,2

138,1

у тому числі:


поточний ремонт

доріг комунальної власності286,0

147,9

138,1

капітальний ремонт

доріг комунальної власності314,3

314,3

0

Замовники та головні розпорядники коштів
Чернігівська селищна та сільські ради Чернігівського району

Департамент капітального будівництва обласної державної адміністрації

Додаток 2

до Програми розвитку дорожнього господарства

Чернігівського району на 2013 рік


Розподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктахпо Чернігівському району


Назва території району

Передбачено на 2013 рік (грн.)

Всього

в тому числі на:

поточний ремонт

капітальний ремонт

Чернігівська селищна рада

239220

76550

162670

Богданівська сільська рада

26300

0

26300

Верхньотокмацька сільська рада

18320

18320

0

Владівська сільська рада

20080

0

20080

Новоказанкуватська сільська рада

11460

0

11460

Новомихайлівська сільська рада

11180

11180

0

Новополтавська сільська рада

35640

24820

10820

Обіточненська сільська рада

20400

0

20400

Панфілівська сільська рада

17030

17030

0

Просторівська сільська рада

25420

0

25420

Стульневська сільська рада

15520

0

15520

Широкоярська сільська рада

21630

0

21630

Всього по району

462200

147900

314300

Додаток 3

до Програми розвитку дорожнього господарства

Чернігівського району на 2013 рік


Розподіл обсягів субвенції з державного бюджету обласному бюджету

на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктахпо Чернігівському району


Назва території району

Передбачено на 2013 рік (грн.)

Всього

в тому числі на:

поточний ремонт

капітальний ремонт

Чернігівська селищна рада

138100

138100

0

Всього по району

138100

138100

0