Рішення №3 «27» жовтня 2011 року ХІІ сесія шостого скликання Про хід виконання програми - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення чотирнадцята сесія VI скликання від 05 жовтня 2012 року Про... 1 41.6kb.
Рішення №164 16 червня 2011 року 7 сесія 6 скликання Про хід виконання... 1 66.96kb.
Рішення 26. 04. 2013 м. Ромни Про хід виконання рішення Роменської... 1 65.79kb.
Рішення 21 лютого 2013 року 19 сесія 6 скликання Про хід виконання... 1 93.14kb.
Рішення від «22» листопада 2011 року №2 ХІІІ сесія шостого скликання м. 1 82.89kb.
Додаток до рішення районної ради шостого скликання від 14. 12. 1 98.54kb.
Рішення № ХХV сесія шостого скликання Баштанка Про хід виконання... 1 16.55kb.
Рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання 14 червня 2013... 1 61.38kb.
Інформація про хід виконання Програми правової освіти населення області... 1 259.07kb.
Рішення №215 15 вересня 2011 року 9 сесія 6 скликання Про хід виконання... 1 68.34kb.
Рішення №213 15 вересня 2011 року 9 сесія 6 скликання 1 51.63kb.
Наказ №1243 Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх... 9 1436.83kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення №3 «27» жовтня 2011 року ХІІ сесія шостого скликання Про хід виконання програми - сторінка №1/1


УКРАЇНА

НОВООДЕСЬКА МІСЬКА РАДА НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 3
«27» жовтня 2011 року

ХІІ сесія шостого скликання


Про хід виконання програми

“Молода громада міста Нова Одеса”


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення сесії міської ради від 13.12.06 № 2 “Про затвердження Програми “Молода громада міста Нова Одеса на 2007-2011 роки”, заслухавши інформацію секретаря міської ради Пустовойтенко О.П. про хід виконання Програми міська рада

ВИРІШИЛА:


  1. Інформацію секретаря міської ради Пустовойтенко О.П. прийняти до відома (додається).

  2. Секретарю міської ради (Пустовойтенко) та начальнику відділу з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями (Ситчик) підготувати заходи з розробки Програми на 2012-2015 роки та винести на розгляд чергового засідання сесії міської ради.

  3. Начальнику відділу з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями (Ситчик) відновити роботу по організації проведення рейдів – перевірок місць відпочинку молоді із залученням представників райдержадміністрації та районного відділу УМВС.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Пустовойтенко О.П.

Міський голова О.П. Поляков
Інформація про хід виконання міської Програми “Молода громада міста Нова Одеса на 2007-2011 роки”, затвердженої рішенням міської ради від 13.12.2006 року № 2.

На виконання Програми “Молода громада міста Нова Одеса” були розроблені, відповідно до розділу VI Програми 18 основних заходів.  1. Сприяти розвитку молодіжного руху в місті, забезпечити підтримку молодіжного виконкому.

Одним із напрямків розвитку молодіжного руху в місті є робота молодіжного виконкому.

Молодіжний виконком працює з 2006 року. Неодноразово члени молодіжного виконкому брали участь у благоустрою міста (молодіжний парк, центральний сквер, пам’ятник першому поселенцю). Згідно плану роботи брали участь у благодійних акціях до міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності. У спортивних заходах до Дня захисту дітей, до Дня молоді, до Дня Козацтва (Покрови). Проводили конкурс малюнку «Місто очима дітей», захід боротьби проти куріння та інші.

Молодіжним виконкомом розробляється План заходів на півріччя. При затвердженні чергового Плану головою молодіжного виконкому звітується про виконання попереднього.


  1. Сприяти створенню молодіжних громадських організацій та клубних об’єднань молоді.

У рамках реалізації молодіжної політики в м. Нова Одеса міськвиконкомом тільки за 2011 рік реалізовано понад 20 заходів спільно з 7 громадськими організаціями, в яких взяли участь понад 2 тис. чоловік( Турнір з волейболу, турнір з важкої атлетики, спортивні змагання до Дня Незалежності, змагання до Дня міста, міське свято Івана Купала, святкові заходи до Дня Перемоги святковий концерт до Дня захисту дітей і.т.д.).

З міською радою тісно співпрацюють молодіжні громадські організації шкіл міста. У 2009 році – це написання молодіжних грантів та їх реалізація. Молодіжними громадськими організаціями проводяться заходи, за підтримки виконавчого комітету міської ради.

Міська влада сприяє участі представників інтелектуальної, творчої молоді міста у конкурсах та інтелектуальних іграх різних рівнів. За останні чотири роки великої підтримки зі сторони міськвиконкому отримав рух інтелектуальних ігор в місті. Обдаровані діти міста – члени клубу «Ерудит» Новоодеської гуманітарної гімназії постійно брали участь в Молодіжному кубку світу інтелектуальних ігор, що проводиться в стінах Миколаївського державного університету ім. П.Могили. З ініціативи керівника клубу інтелектуальних ігор «Ерудит» міста Проценка І.М. виконавчим комітетом міської ради було організовано фестиваль інтелектуальних ігор на кубок міського голови за участю команд міста Нова Одеса та м. Миколаєва, Первомайська.

3. Залучати міську молодь до участі у масових заходах міської ради, сприяти їх проведенню згідно культурно –спортивного календаря.

Більшість культурно-спортивних заходів, що проводяться міською радою, направлені на участь у них шкільної молоді та учнів ліцею. Заходи затверджуються щорічно на засіданнях виконавчого комітету. Проблематичним залишається залучення до заходів молоді позашкільного віку, так як громадських організацій цієї категорії молоді не створено, відповідних молодіжних організацій на підприємствах не існує.4. Для працевлаштування молоді забезпечити бронювання робочих місць на підприємствах, вирішити питання про можливість стажування на підприємствах міста та в органах місцевого самоврядування з подальшим працевлаштуванням.

Щорічно виконавчим комітетом міської ради приймається рішення, за поданням центру зайнятості населення, щодо бронювання робочих місць на підприємствах , організаціях та установах міста. У 2011 році не заброньовано жодного робочого місця, в зв’язку із наявністю даної категорії громадян на підприємствах міста, відповідно до проведеного центром зайнятості моніторингу. Центром зайнятості проводиться навчання та перенавчання молоді для можливості конкурувати на ринку праці та залучення молоді до малого бізнесу.

Щорічно в міській раді проходять практику студенти Новоодеського ПАЛу та ВУЗів міста Миколаєва. У 2011 році проходили практику 5 студентів.


  1. Сприяти організації оплачуваних громадських робіт для участі учнівської молоді у вільний від навчання (канікулярний) час.

Даний пункт програми не виконувався, через відсутність коштів у міському бюджеті.

  1. Сприяти роботі літніх таборів відпочинку на базі загальноосвітніх шкіл для дітей молодшої вікової групи.

Міськвиконкомом проводяться культурно-спортивні заходи із залученням дітей, які відпочивають у шкільних таборах. Щорічно проводиться підготовка міського пляжу, обстеження дна річки для можливості організації відпочинку дітей на водоймах міста.

Надавалася матеріальна та організаційна допомога для відпочинку дітей міста в спортивному таборі відпочинку «Індіана» в Ольвії.7. Згідно плану спільних заходів залучати молодь до роботи громадської організації Бузької Гетьманської Козацької девізії.

З 2006 по 2010 рік проводилися спортивні заходи до Дня Покрови на стадіоні «Колос» із залученням шкіл району та області.  1. Встановити стипендію міського голови для обдарованої молоді.

З метою підтримки і розвитку талановитої молоді міста в 2011 році Новоодеською міською радою прийняте рішення про підвищення розміру стипендії стипендіатам міської ради учням, які навчаються в навчальних закладах міста, за досягнення значних успіхів в навчанні, сприяння уславленню міста на обласному та всеукраїнському рівнях. В цьому році виплачено 5 стипендій по 500 грн. 19 учнів міста за високі досягнення в навчанні та 15 учнів за активну участь в громадському житті міста були нагороджені цінними подарунками.

Раніше згідно програми стипендія виплачувалася двічі на рік за підсумками 1 та 2 півріччя за поданням адміністрацій шкіл, в розмірі по 100 грн.В міській газеті відвести рубрику для висвітлення роботи молодіжного виконкому та сприяти у ведені рубрики «Молодь міста».

Всі заходи, які проводяться молодіжним виконкомом постійно висвітлюються на сторінках газети «Новоодеський вісник». Члени молодіжного виконкому мають можливість висвітлювати на сторінках газети не лише роботу молодіжного виконкому а й шкільні заходи (ЗОШ № 1 – Андреєва і., ЗОШ № 2 – Спіян Н., ЗОШ № 3 - Козбур Є., гуманітарна гімназія – Освальд К.).10. Провести інвентаризацію житла міста для виявлення можливості надання житла молодим сім’ям. Сприяти в першочерговому наданні житла шляхом утворення молодіжних кооперативів.

Інвентаризацію житла по місту проведено. Житло надається згідно черговості. На обліку у міській раді знаходиться 20 молодих сімей. 1 дитині сироті надано житло (Щебликіна Катерина Олександрівна) з числа соціального житла по вул. Комарова.11. Сприяти залученню інвестицій у житлове будівництво з бронюванням житла для молоді.

Житлово-комунальним відділом проводиться вивчення пропозицій щодо залучення інвестицій у житлове будівництво.12. Організувати проведення систематичних рейдів –перевірок місць відпочинку молоді з метою попередження негативних явищ та протиправної поведінки молоді.

Окремим видом роботи з молоддю є профілактика негативних явищ серед неповнолітніх. З цією метою члени громадської інспекції у справах неповнолітніх постійно брали участь в спільних рейдах по перевірці громадського порядку, попередження бездоглядності, правопорушень серед неповнолітніх та дотримання правопорядку в місцях відпочинку молоді з метою попередження негативних явищ та протиправної поведінки молоді. Матеріали про роботу інспекції постійно висвітлювались в міській газеті «Новоодеський вісник».13. – 16. Сприяти створенню молодіжного центру молодих сімей. Створити міський молодіжний центр «Довіра», молодіжне підприємництво, проведення конкурсу «Молода сім’я року».

В зв’язку з тим що повноваження з даних питань має відділ у справах сім’ї Новоодеської РДА вирішувати ці питання без їх сприяння неможливо. Існують напрацювання щодо створення центру молодих сімей.17. Організувати створення на території міста літнього дискотечного майданчику.

Виконавчим комітетом міської ради за сприянням депутатського корпусу відновлено роботу міського будинку культури по вулиці Малиновського, в якому неодноразово проводилися дискотеки на літньому майданчику.

2. Побажання молоді відкриття сучасного кінотеатру, планується врахувати в майбутньому в роботі міського будинку культури.

18. Організація Дня відкритих дверей для молоді міста.

Проводиться щорічно для активістів шкіл та ліцею.

Аналізуючи хід виконання Програми в цілому хочеться відмітити що її виконання залежить від співпраці з навчальними закладами міста, відділами райдержадміністрації та районної ради.

Всі зауваження та пропозиції щодо виконання Програми будуть враховані в розробці нової Програми на 2012-2015 роки.
Секретар міської ради О.П.Пустовойтенко.