Рішення №31 "28" лютого 2013р. (30 сесія 6 скликання) Про затвердження комплексної Програми Профілактики злочинності та правопорушен - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від " 15 " лютого 2013 року №512 Про хід виконання районної... 1 289.57kb.
Рішення від 21. 03. 2013р. №137/14-vi м. Чернівці Про затвердження... 1 54.33kb.
Рішення 27. 02. 2013 м. Ромни Про стан виконання Комплексної програми... 1 205.86kb.
Рішення від 28. 03. 2012 №1 м. Первомайськ Про затвердження Комплексної... 1 366.66kb.
Рішення від " 07 " лютого 2008 року м. Прилуки Про хід виконання... 1 68.87kb.
Додаток до розпорядження голови облдержадміністрації від " 14 "лютого... 1 348.57kb.
«Про стан виконання заходів щодо реалізації Комплексної програми... 1 257.87kb.
Рішення №36 /6 " 19 " червня 2013 р м. Кремінна Про виконання Комплексної... 1 16.28kb.
Рішення обласної ради від 27 січня 2006 року №742-32/IV,,Про затвердження... 3 980.11kb.
Рішення обласної ради від 27 січня 2006 року №742-32/IV,,Про затвердження... 1 112.44kb.
Рішення від " " 2011 року місто Прилуки Про хід виконання міської... 1 111.7kb.
Закон України від 11. 09. 2003 №1160-iv „Про засади державної регуляторної... 1 251.74kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення №31 "28" лютого 2013р. (30 сесія 6 скликання) Про затвердження комплексної - сторінка №1/1
копія

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКА МІСЬКА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ


№ 31 “28” лютого 2013р.


(30 сесія 6 скликання)
Про затвердження комплексної Програми

Профілактики злочинності та правопорушень

в місті Орджонікідзе на 2013-2015 роки

___________________________________________________

Керуючись Законом України «Про міліцію», Указом Президента України від 18 лютого 2002 року № 143/2002 «Про заходи щодо дальшого зміцнення правопорядку, охорони прав та свобод громадян», Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2012 року № 767 «Про затвердження плану заходів з виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року» та Бюджетним кодексом України, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити комплексну Програму профілактики злочинності та правопорушень в місті Орджонікідзе на 2013-2015 роки (згідно додатку).
2. Координацію роботи щодо реалізації програми покласти на начальника Орджонікідзевського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області Крижовця М.Є., контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Онікієнко О.О. та на постійну депутатську комісію з питань законності та правопорядку, захисту прав споживачів, цивільного захисту та оборонної роботи (Литвиненко Б.Б.).
Міський голова І.І. Цупров
Завізував:
Заступник міського голови

з правових питань А.С. Маглиш

Вик: Крижовець М.Є.,42601

Додаток


до рішення 30 сесії 6 скликання

№ 31 від «28» лютого 2013 р.Комплексна програма

профілактики злочинності та правопорушень в місті Орджонікідзе

на 2013 - 2015 роки
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Програма разроблена на виконання Законів України «Про міліцію», “Про звернення громадян“, Указу Президента України від 18 лютого 2002 року № 143/2002 та постанови кабінету Міністрів від 20.12.2006р. №1767 «Комплексна програма профілактики правопорушень на 2007-2009 рік», бюджетного кодексу України.

Державна політика у сфері забезпечення законності і правопорядку є пріоритетним напрямком діяльності всіх органів влади, яка здійснюється в інтересах суспільства, з урахуванням можливостей України, її економічного , соціального, політичного, культурного розвитку та позитивного світового досвіду.

Основний тягар у боротьбі зі злочинністю несе міліція, яка вимушена працювати в умовах підвищених навантажень. На одного працівника міліції Орджонікідзевського МВ ГУМВС в місті припадає 9,1 злочини на місяць, що перевищує загальнодержавний рівень в 3 рази. Із скоєних злочинів навантаження на одного працівника міліції Орджонікідзевського МВ по розкритим злочинам складає 6,1 злочини на місяць. На одного працівника карного розшуку припадає 5,2 злочинів на місяць, одним дільничим інспектором міліції обслуговується в средньому 2,8-3,3 тисяч населення, в провадженні у одного слідчого знаходиться 8-9 кримінальних справ на місяць. Все це перевищує нормативні навантаження в середньому в 1,5-2,2 рази.

В теперішній час приділяється першочергова увага на комплектування служби дільничних інспекторів міліції, патрульно-постової служби, карного розшуку.

За 2012 рік Орджонікідзевським міським відділом зареєстровано та розглянуто більше 3100 повідомлення про скоєні правопорушення.

Здійснено 3819 виїздів слідчо-оперативних груп на місця скоєних злочинів. Своєчасні виїзди на місця подій дали можливість розкрити 381 злочинів, в тому числі по “гарячих слідах” понад 130 злочинів. Із розкритих - 230 крадіжок з квартир та домоволодінь громадян 89 крадіжок, скоєних в господарствах різних форм власності, навмисних вбивств – 2, пограбувань – 52, розбійних нападів – 4.

Однак, в той же час складається тяжке становище з матеріально-технічним забезпеченням МВС. Кошторисом на утримання підрозділів управління Міністерства внутрішніх справ України в області видатки на продовольчі пайки, канцелярські і господарські потреби, оплату відряджень, придбання та утримання автомобільної, компьютерної та спеціальної техніки, засобів зв”язку за рахунок державного бюджету не передбачені.

Наявність великої кількості невирішених проблем у правоохоронній діяльності, пов”язанних значною мірою з відсутністю необхідних коштів, не завжди дозволяє органам внутрішніх справ вийти на належний рівень ефективного протистояння злочинності в місті, забезпечити належну охорону правопорядку в громадських місцях.

У сучасних умовах гостро стає проблема створення необхідних умов для організації професійної підготовки та виконання покладених на міський відділ завдань, у тому числі:


 • зміцнення матеріально-технічної бази;

 • проведення ремонтно-відновлюваних робіт приміщення міського відділу;

 • забезпечення соціально-побутових умов для співробітників міського відділу.


2. МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ:
Мета програми полягає у запобіганні виникненню умов, що сприяють вчиненню правопорушень, удосконаленні методів роботи з їх профілактики, забезпеченні захисту конституційних прав та свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів, створенні умов для проведення ефективної правової та виховної роботи серед населення, поступового нарощування зусиль у цій справі правоохоронних органів.

Основними завданнями Програми є: • розроблення нових форм і методів профілактики правопорушень та запровадження їх у практику

 • посилення контролю за дотриманням законодавства під час провадження господарської діяльності, набуття та реалізації майнових прав

 • усунення причин виникнення тіньового сектору економіки та створення умов для його ліквідації

 • забезпечення прав інтелектуальної власності та збереження історико-культурних цінностей

удосконалення роботи із соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

забезпечення розвитку мережі соціальних закладів, зокрема для бездомних громадян і безпритульних дітей.

забезпечення захисту законних інтересів неповнолітніх, зокрема захисту від жорстокого поводження, експлуатації та насильства

виконання інформаційно-пропагандистських та культурно-виховних програм профілактики правопорушень

 • удосконалення форм і методів профілактики правопорушень та підвищення ефективності оперативно-розшукових заходів у сфері протидії організованій злочинності та корупції

 • удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення профілактичної діяльності

 • запобігання вчиненню злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до їх вчинення.


3. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ:
Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах видатків, передбачених для головних розпорядників бюджетних коштів, відповідальних за її виконання.

Кошти спрямовуються Орджонікідзевському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області на виконання завдань програми: • 2013 рік – 10558,32 грн.

 • 2014 рік – 95000,0 грн.

 • 2015 рік – 95000,0 грн.

Обсяг фінансування Програми може уточнюватись у процесі складання проекту міського бюджету м. Орджонікідзе на відповідний рік.

Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють обсяг коштів, що можуть бути виділені з місцевих бюджетів для здійснення заходів, визначених Програмою.

Контроль за використанням бюджетних коштів, передбачених для здійснення заходів, визначених Програмою, здійснюється в порядку, встановленому законодавством.

4. УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ:
Координація розробки і реалізації заходів згідно з напрямами Програми здійснюється керівництвом Орджонікідзевського МВ ГУМВС і контролюється постійною комісією з питань законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян засобами масової інформації.
5. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ:
Виконання Програми дасть змогу:

активізувати діяльність центральних і місцевих органів влади, пов’язану з профілактикою правопорушень, удосконалити механізм координації роботи із залучення до цього процесу громадськості.

створити систему профілактики правопорушень, спрямовану на соціальну адаптацію осіб, звільнених з місць позбавлення волі, посилення боротьби з алкоголізмом, наркоманією, злочинністю та бездоглядністю неповнолітніх, іншими антисоціальними явищами.

Основними результатами Програми має стати створення належних умов матеріально-технічного забезпечення Орджонікідзевського міського відділу, що дозволить своєчасно ефективно реагувати на всі повідомлення та заяви про здійснені правопорушення, приймати належні заходи по профілактиці, запобіганню, розкриттю та розслідуванню злочинів, здійснених на території м. Орджонікідзе. А також здійснювати заходи по охороні громадського порядку в місті, своєчасно впливати на криминогенну ситуацію в місті, що повинно привести до підвищення професіональної майстерності працівників міського відділу і підвищення іміджу міліції в цілому.


Секретар міської ради Г.А. Тарасенко