Рішення №8 18 січня 2013 року ХХVIII сесія шостого скликання Про звіт постійної комісії з питань - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від 28 листопада 2012 року №4 хуііі сесія шостого скликання... 1 72.95kb.
Рішення 21 лютого 2013 року 19 сесія 6 скликання Звіт постійної комісії... 1 97.54kb.
Звіт голови постійної комісії з питань соціального захисту населення... 1 12.27kb.
Рішення від № ХХ сесія шостого скликання м. Баштанка Про звіт голови... 1 57.09kb.
Рішення XVІІ сесії районної ради шостого скликання 23 лютого 2011... 1 99.55kb.
Рішення (шостого скликання) 29 березня 2013р. №420 Про звіт голови... 1 27kb.
Рішення від 2012 року № XІX позачергова сесія шостого скликання с. 1 72.48kb.
Рішення від «30» 05 2013 №926 37 сесії 6 скликання Про звіт голови... 1 119.67kb.
Рішення коростишівської міської ради (тринадцята сесія шостого скликання) 1 13.4kb.
Рішення (десята сесія шостого скликання) 27 грудня 2012 року м. 1 21.05kb.
Рішення №167 29 грудня 2011 року 8 сесія 6 скликання Про надання... 1 20.96kb.
Положення про уповноваже ого з прав дітей ( дитяч ого омбудсмен а ) 1 47.4kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення №8 18 січня 2013 року ХХVIII сесія шостого скликання Про звіт постійної комісії - сторінка №1/1


УКРАЇНА

НОВООДЕСЬКА МІСЬКА РАДА НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 8

18 січня 2013 року ХХVIII сесія шостого скликання


Про звіт постійної комісії з питань

законності, депутатської діяльності,

етики та захисту прав громадян


Відповідно до пункту 11 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 5.11 Регламенту роботи міської ради шостого скликання та заслухавши звіт постійної депутатської комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики та захисту прав громадян, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт постійної депутатської комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики та захисту прав громадян про роботу за 2012 рік взяти до відома.

2. Інформацію про роботу постійної депутатської комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики та захисту прав громадян надрукувати в офіційному виданні Новоодеської міської ради міської газети «Новоодеський вісник» (Опанасенко ) та запропонувати читачам висловити свої зауваження, пропозиції щодо подальшої депутатської діяльності у визначених напрямках.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Пустовойтенко О.П.

Міський голова О.П.Поляков

Звіт

Шановні депутати! Шановний голово! Шановні запрошені!

Постійна комісія з питань законності, депутатської діяльності, етики та захисту прав громадян була обрана на другій сесії міської ради VІ скликання. У складі комісії 8 депутатів, які на сьогоднішній день, із деякими змінами працюють в складі постійної комісії. Це депутати Шелудченко В.Я. (голова комісії), Бобилюк Н.В. (заступник голови комісії), Гузенко В.В. (секретар), Аніщенко Л.М., Білоус М.В., Журавель В.Г., Єфремов В.В., Маліцька Н.О.

Відповідно до компетенції, визначеної Положенням про постійні депутатські комісії міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30 листопада 2010 року №2, комісія працювала згідно плану роботи на 2012 рік та регламенту роботи міської ради, в тісній співпраці з відділами міськвиконкому та секретарем міської ради.

За звітний період проведено 11 планових засідань спільно з комісією з питань комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, на яких розглядались питання порядку денного сесії, а також було проведено 2 позапланових засідань комісії.

По кожному із цих пунктів можна розповідати окремо, але я не буду на цьому зупинятись, так як ви знаєте про результати наших рішень. На засідання комісії запрошувались службовці міськвиконкому та посадові особи по яким розглядались питання.

Протягом року внесено на розгляд сесій цілий ряд питань, з якими звертались до депутатів міської ради виборці, а саме: питання пасажирських автоперевезень, встановлення автобусних зупинок, дитячих майданчиків, екологічні питання, питання поліпшення стану комунальних доріг тощо. Члени комісії активно працюють над розробкою регуляторних актів (2012 рік - 7 актів), у підготовці міських програм: Комплексна програма профілактики злочинності та захисту конституційних прав і свобод громадян, Безбар’єрна Нова Одеса, Міська комплексна програма поліпшення зовнішнього освітлення міста. У роботі узгоджувальної комісії розгляду земельних спорів, працюють і надають необхідні консультації мешканцям міста в округах.

Згідно плану роботи комісії в наступному році планується заслухати на депутатській комісії: про стан роботи і виконання рішень міської ради, про результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, про дотримання правил благоустрою міста Нова Одеса, про хід виконання Програми «Забезпечення заходів з організації рятування на водах на 2010-2015 роки», юридичний відділ з питань роботи по захисту інтересів громади та міської ради в судових органах.

Безумовно в роботу комісії будуть вноситись корективи, яких буде вимагати час.

Комісія бере активну участь у правовій освіті населення. Протягом року проводяться тижні права, надається безоплатна юридична допомога малозабезпеченим верствам населення, на шпальтах міської газети «Новоодеський вісник» друкуються матеріали юридичної тематики. Співпраця депутатів комісії з юридично-земельним відділом міськвиконкому дає нам багато матеріалів для прийняття конкретних рішень та планування нашої роботи на майбутнє.

Серед пріоритетів у роботі постійних депутатських комісій є підготовка та законність прийняття рішень міською радою. Так, за 2012 рік нашої роботи не було опротестовано прокуратурою міста ні одне із наших рішень. Оскаржені в судах різних інстанцій лише деякі рішення, які ми приймали раніше. Це свідчить про непогану роботу, як нашої комісії, так і в цілому депутатського корпусу та спеціалістів апарату. Всього у 2012 році спеціалісти юридично-земельного відділу міськвиконкому брали участь у 99 судових засіданнях. А це майже 200 робочих днів.

Аналізуючи роботу засідань всіх постійних комісій, хочу повідомити, що частина депутатів забула про таку норму регламенту як робота в постійних депутатських комісіях. Деякі депутати та голови фракцій були присутні на засіданнях депутатських комісій чи пленарних засіданнях ради тільки декілька разів. Я розумію, що депутати в міський раді не звільнені від основної роботи, але, шановні депутати, давайте планувати так свою роботу, щоб ми не забували і про наші депутатські обов’язки. І дуже добре, коли не маючи змоги бути присутнім на засіданні депутат, згідно закону, повідомляє про неможливість бути присутнім. А якщо зовсім навпаки, і, пропустивши більше половини засідань, із 12 була присутня тільки на 4 засіданнях, депутат і голова фракції Іпатенко Р.І. звертається до міської ради про притягнення винних посадових осіб апарату міськвиконкому до відповідальності, так як її не ознайомили в домашніх умовах з проектами рішень чи строками проведення засідань, які були затверджені ще на початку року, а саме - 10 січня 2012 року. До того ж сама голова фракції в телефонному режимі повідомлена про проведення засідань. А безпідставні обвинувачення, перекручування фактів, нестриманість у висловлюваннях зовсім не пасують депутату міської ради.

Під час підготовки звіту на сесіях я спілкувався з частиною депутатського корпусу по даній проблемі і була оприлюднена така думка. Ми прийшли в міську раду за партійними списками, і рішення фракції для нас є обов’язковим. Я не заперечую проти цього. Давайте активніше працюйте в комісіях і намагайтесь аргументами відстояти точку зору ваших політичних сил. А не робіть показуху в звітах для обласних партійних організацій та не пишіть хвальковитих пустих реляцій, задовольняючи власні бізнесові інтереси. Адже незалежно від наших політичних уподобань за нами стоїть громада міста та її інтереси, конкретні люди та їх життя, а не «бидлячий народ», як про це говорять деякі депутати міської ради, розміщуючи відеоролики в інтернеті .

Також, особисто я вважаю, що нами, депутатами, недостатньо ведеться робота по звітам депутатів про їх роботу в раді, окрузі про виконання ними депутатських обов’язків, рішень та доручень ради і постійних комісій. Звіти депутатів показали б реальну картину довіри народу до влади, до депутатів, і роботу депутатів, що реалізована не на словах, а на ділі.

Виходячи з вищесказаного, комісія має намір в майбутньому періоді вийти з цілим рядом проектів на сесію, а саме:

- про організацію звітів депутатів міської ради;

- про внесення змін в діючий регламент роботи міської ради щодо впорядкування роботи ради. Комісія готова співпрацювати з кожним окремо депутатом і фракціями, а також посадовими особами по удосконаленню діючого регламенту міської ради.

Спільними діями ми зможемо усунути ті прогалини, які на сьогоднішній день мають місце в діючому регламенті і тим самим забезпечити стабільність роботи міської ради.

Ми також маємо намір спільно з постійною комісією з питань комунальної власності, містобудування, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, і за допомоги всього депутатського корпусу завершити реалізацію проекту по створенню прибережної зони відпочинку біля території ТОВ СП «Нібулон».

Депутатами нашої комісії проводиться значна робота і в інших напрямках. Я хочу особливо відзначити роботу членів комісії Бобилюк Н.В., Гузенко В.В., Аніщенко Л.М., Білоус М.В., Журавель В.Г., Єфремов В.В., депутатів інших комісій Середу Л.О., Попова С.С., Косенчука О.В., Боєва О.М., Андреєва В.А. та багатьох інших і подякувати їм за спільну роботу. Вони не тільки ефективно працюють в раді, а й беруть безпосередню участь в мажоритарних округах, надають фінансову та практичну допомогу.Ми готові приймати пропозиції по покращенню роботи нашої комісії від всіх заінтересованих в цьому як посадових осіб, так і депутатів міської ради.
Дякую за увагу!
Голова комісії В.Я.Шелудченко