Рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання 14 червня 2013 року Ізяслав - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання 14 червня 2013... 1 96.11kb.
Рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання 14 червня 2013 1 333.39kb.
Рішення дев’ятої сесії шостого скликання від 18 жовтня 2011 року... 1 30.19kb.
Рішення четвертої сесії районної ради шостого скликання від 24 червня... 1 26.66kb.
Рішення двадцять другої сесії шостого скликання 28 лютого 2013 року 1 308.36kb.
Рішення (п'ятнадцята сесія шостого скликання) 27 березня 2013 року м. 1 150.17kb.
Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» 1 18.14kb.
Рішення XXIX сесії районної ради шостого скликання 2013 року № Про... 1 25.41kb.
Рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання … травня 2013... 1 22.35kb.
Розпорядження 20 лютого 2013 року Баштанка №12-р Про скликання ХХІІІ... 1 34.35kb.
Рішення XXІ сесії шостого скликання 25. 06. 2013 р. №305 Про внесення... 1 40.47kb.
Рішення колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва... 4 789.8kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання 14 червня 2013 року Ізяслав - сторінка №1/1

ІЗЯСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА


ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

двадцять четвертої сесії

шостого скликання


14 червня 2013 року

Ізяслав20

Про хід виконання цільової соціальної Програми

«Молодь Ізяславщини» на 2011 – 2015 роки

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про хід виконання цільової соціальної Програми «Молодь Ізяславщини» на 2011 – 2015 роки, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання цільової соціальної Програми «Молодь Ізяславщини» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії районної ради шостого скликання від 31.05.2011 № 6 взяти до відома (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради О.Колоднюка. та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту ( голова комісії – В. Левченко).


Голова ради М. Борисюк


Додаток

до рішення двадцять четвертої сесії

районної ради шостого скликання

від 14 червня 2013 року № 20Інформація

про виконання « Про хід виконання районної цільової соціальної Програми «Молодь Ізяславщинни» на 2011 – 2015 роки»
Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації протягом двох років виконуються заходи, заплановані районною цільовою соціальною Програмою «Молодь Ізяславщини» на 2011- 2015 роки.

Було проведено ряд заходів в напрямках протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, наркоманії та соціалізації молоді кризових категорій. В загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені декади, тижні присвячені Дню порозуміння з ВІЛ- інфікованими, в ході яких відбулися наступні заходи:

- урок здоров’я «Захисти себе від ВІЛ»;

- виховна година «СНІД - загроза ХХІ століття», «Скажи курінню НІ!», «Нікотин - отрута», «Як запобігти ВІЛ - інфікуванню. Знати , а не лякатись», «Шляхи передачі СНІДу»;

- шкільні акції: «Не будь байдужим – візьми стрічку», «Ми за життя без СНІДу», «Стрічка порозуміння»;

- в шкільних бібліотеках організовані інформаційні виставки «СНІД! Загроза людству»;

В Плужненському НВК для учнів 1-4 класів класні керівники провели виховні години з елементами рольових ігор «Загартуйся і будь здоровим», «Чистота - запорука здоров’я», «Режим дня», «Шкідливі звички». Для учнів 5-8 класів рольову гру «Суд над шкідливими звичками», класні збори «Шкідливі звички в нашому класі», ранок «Ми за здоров’я». Учні старших класів організували вечір за конкурсною програмою «Молодь обирає здоров’я». Шкільним психологом організовано відеоперегляд «Правда про куріння», «10 причин по яких не слід вживати наркотики», в 11 класі фільм - лекція «Наркоман».

В Теліжинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. вчителями та учнями створено електронні презентації на виховну тематику «Шкідливі звички».

В Ізяславському НВК №2 для учнів 5-9 класів організували та провели конкурс соціальної реклами «Спасибі – НІ!», тренінг «НІ - шкідливим звичкам». Молодші школярі стали активними учасниками свята здоров’я. Проведено батьківський лекторій «Особливості статевого виховання». Проведено цикл радіопередач «Молоде покоління обирає здоров’я», «Біда має ім’я – наркотик», «Бути здоровим – це мистецтво». З учнями 10 -11 класів працівник районного центру соціальних служб Болотюк Є.В. провів лекцію «СНІД - чотири букви, що наводять жах», для учнів 9 класів організовано перегляд відеофільму «Технология спивания».

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 на педагогічній раді розглядалося питання «Реалізація превентивного підходу до організації виховної роботи в школі».

В Мислятинській ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 10-11 класів проведено тестування «Перевір свої знання про ВІЛ та СНІД». Старшокласники стали учасниками віртуального журналу «Здоровий спосіб життя, як основа профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу».

1 грудня 2012 у місті, за ініціативи районного відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, на базі районного Будинку творчості дітей та юнацтва за участю учнів старших класів міських шкіл, Плужненського агроліцею була проведена акція «Знаючи, захисти себе», присвячена Дню порозумінню з ВІЛ - інфікованими. Учні шкіл разом із вчителями пройшли колоною від центральної площі міста до Будинку творчості дітей та юнацтва, де й відбувся мітинг. У кожного з учасників на грудях була червона стрічка - символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД.

Переможці були відзначені грамотами відділу молоді і спорту районної державної адміністрації.

Під час акції представники районної ради лідерів учнівського самоврядування провели експрес-анкетування жителів міста.

Відповідно до плану заходів районної Програми щодо організації змістовного дозвілля та підтримки обдарованої молоді, були проведені районні конкурси команд КВК, спортивно-масові заходи для молоді в усіх територіальних громадах району. Забезпечено проведення молодіжних культурно-мистецьких акцій до Дня Святого Валентина, Дня молоді, Дня незалежності України, Дня студента.

Значна робота проводилась відділом у напрямках виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей.

В районі створено центр практичної психології та соціальної роботи( зав.Горпинич К.І.), в загальноосвітніх школах працює 25 шкільних практичних психологів.

Виконуючи всі етапи роботи з обдарованими дітьми, психологічна служба проводить діагностику інтересів, здібностей, які визначають рівень освітньої діяльності учнів, анкетування, спостереження, аналіз індивідуальних карт досягнень учнів, розробку пам’яток і порад педагогам, які працюють з обдарованими дітьми, розробку рекомендацій батькам по роботі з обдарованими дітьми.

Беручи до уваги психолого-фізіологічні показники дітей, шкільними психологами створено шкільні банки даних цієї категорії дітей, а на їх основі районний банк даних, на обліку в якому перебуває 209 школярів.

Для розвитку творчих здібностей дітей в районі діють 4 інноваційні заклади та 2 освітніх округи.

У 2011-2013 профільним навчанням охоплено 806 школярів 10-11 класів, за навчальним планом універсального профілю навчається 52 учні.

Науково-дослідницькою, експериментальною, пошуковою роботою у 24 навчальних закладах займається 267 школярів, які є слухачами, кандидатами у дійсні члени, дійсними членами МАН. Ці учні не тільки працюють над виконанням наукових робіт, а й пишуть реферати, виконують проекти, беруть участь у різних конкурсах, наукових конференціях.

У загальноосвітніх школах району учні залучаються до різних форм роботи, які сприяють їх творчому зростанню, зокрема:

- гурткової робота, якою охоплено 4380 школярів;

- відвідуванню курсів за вибором( у 36 закладах 4204школярі);

- відвідуванню факультативних занять( у 28 закладах - 1130 школярів).

Міжшкільні факультативи - діють на базі 4 навчальних закладів, у 30 групах займається більше 450 школярів.

Все більшої активності набуває участь учнів освітніх закладів району у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах «Колосок» - 2011рік - 645 учнів, «Смішний колосок» - 340 учнів, «Левеня» - 2011рік - 120 учнів, «Кенгуру» -2011рік - 694 учні, «Бобер» - 2011рік - 21 учень.

В рамках Програми значна робота проводиться в напрямку виховання патріотизму, розвитку духовності, моральності, підростаючого покоління. Наприклад педагоги та учні Плужненського НВК провели традиційну екскурсійно - туристичну поїздку по місцях партизанської слави рідного краю, зустрілися із учасником партизанського руху Верцінським Т.О.

В Борисівському НВК проходить тиждень краєзнавства, під час якого організовано велопробіг «Стежками партизанської слави», члени краєзнавчого гуртка готують тематичний радіоефір. Учні 7-8 класів відвідують районний краєзнавчий музей.

18 вересня в Радошівському НВК проведено з ветераном Давидюком Степан Михайловичем.

Учні Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст. спільно із працівниками будинку культури проводять зустріч із жителями села «Хай славиться, Хмельниччино, ім’я твоє!».В усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проходять наступні заходи: волонтерські загони «Спадкоємці Перемоги» організували упорядкування могил учасників партизанського руху, організували та провели акцію «Поспішаймо до оселі ветерана», привітали з Днем партизанського слави учасників партизанського та підпільного руху; проведені лінійки пам’яті «Подвиг їх безсмертний»; організовані тематичні виставка в шкільних бібліотеках; учні відвідують експозицію в районному краєзнавчому музеї, присвячену партизанському руху на території Ізяславщини; проводяться інформаційні години «Партизанський рух на Поділлі в роки Великої вітчизняної війни», «Ті дні у пам’яті народній», «Народ пам’ятає, народ славить», читацька конференція по книзі «Від Путивля до Карпат»;усний журнал «Сповідь ветерана», літературно - музична композиція для учнів 4- 7 класів «Вічно жива пам’ять»; історичний колаж «Мій край - моя історія жива», в шкільних краєзнавчих музеях проведені тематичні екскурсії, поповнені новими експонатами експозиції музеїв.


Начальник відділу освіти,

молоді та спорту Р.Б.Конончук