Рішення колегії від 10 квітня 2012 року м. Київ №11 Про результати роботи Міністерства у січні-березні та завдання на другий квартал - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення колегії від 25 липня 2013 року м. Київ №7 Про результати... 1 81.24kb.
Рішення колегії від 28 січня 2013 року м. Київ №1 Про основні підсумки... 1 38.45kb.
Наказ №379 м. Київ Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства... 1 134.93kb.
Наказ №1049 м. Київ Про затвердження рішень Атестаційної колегії... 3 586.27kb.
Розпорядження від " 01 " квітня 2013р. №69-р 1 161.22kb.
Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти... 1 192.76kb.
Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти... 1 191.99kb.
Рішення від 05. 12. 2012 №782 м. Дружківка Про проведення приписки... 1 98.35kb.
Виконання плану роботи за ІІІ квартал поточного року та надати до... 1 279.94kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27. 1 268.48kb.
Рішення від «23» січня 2012 року «Про епідситуацію із захворюваності... 1 33.6kb.
Рішення Одеської міської ради №3307-vi 1 329.76kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення колегії від 10 квітня 2012 року м. Київ №11 Про результати роботи Міністерства - сторінка №1/1
Міністерство надзвичайних ситуацій УкраїниРІШЕННЯ КОЛЕГІЇ
від 10 квітня 2012 року м. Київ № 11

Про результати роботи Міністерства

у січні-березні та завдання на другий

квартал поточного року

Розглянувши інформацію про результати роботи Міністерства у січні-березні та завдання на другий квартал поточного року, Колегією відмічено виконання завдань, визначених Президентом України та Урядом, реалізацію пріоритетів Міністерства на 2012 рік.

Органами управління та підрозділами цивільного захисту впродовж звітного періоду забезпечено оперативне реагування на 56 класифікованих надзвичайних ситуацій (зменшення порівняно з аналогічним періодом 2011 року на 15,2 %), 16 тис. 696 пожеж (збільшення на 34,2 %). Врятовано життя 1 тис. 372 особам та матеріальних цінностей на суму близько 850 млн. гривень.

В умовах екстремально низьких температур зимового періоду Міністерством забезпечено розгортання в усіх регіонах 3 тис. 482 пунктів обігріву, в яких надано допомогу понад 230 тис. громадян. Розчищено майже 1 тис. км доріг, евакуйовано із снігових заметів близько 500 автомобілів. У цей період не допущено загибелі жодної людини від переохолодження в автомобільних заторах на автошляхах, на гірських перевалах, туристичних маршрутах під час надзвичайних ситуацій і подій, до ліквідації наслідків яких залучалися підрозділи МНС України.

Під час ліквідації наслідків підтоплень відкачано близько 50 тис. куб. м води з площі понад 20 тис. гектарів, прокопано близько 10 км водовідвідних каналів.

Більш оперативно діяли за призначенням під час надзвичайних ситуацій підрозділи територіальних органів МНС України в Дніпропетровській (Бутківський В.В.), Донецькій (Ільченко М.В.), Кіровоградській (Федорчак В.В.), Львівській (Дмитровський С.Ю.), Одеській (Боделан В.Р.), Сумській (Волик Г.Б.) та Харківській (Одарюк П.В.) областях.

Піротехнічними підрозділами впродовж звітного періоду виявлено і знешкоджено понад 4,7 тис. вибухонебезпечних предметів та очищено територію загальною площею близько 94 гектарів.

Здійснюються підготовчі заходи з реалізації у 2012 році Державної цільової екологічної програми ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А 0829 (м. Лозова Харківської області), практичне виконання яких планується розпочати з 17 квітня.

Проводиться підготовка сил до виконання основних заходів з організації реагування на надзвичайні ситуації відповідно до визначеного порядку дій органів управління і підрозділів МНС України в період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Прийнято 19 розроблених МНС законодавчих та нормативно-правових актів. Верховною Радою України прийнято Закон України від 13 березня 2012 р. №4499-VI "Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112", у першому читанні - проект Загальнодержавної цільової соціальної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2012–2016 роки.

Кабінетом Міністрів України схвалено та внесено на розгляд Верхової Ради України розроблений Міністерством проект Кодексу цивільного захисту України.

Установами гідрометеорологічної служби забезпечено виконання завдань та функцій щодо здійснення спостережень та забезпечення інформацією і прогнозами про фактичний стан та очікувані зміни погодних умов, водного режиму, зокрема в період пропуску весняної повені.

Проблемним питанням залишається незадовільний рівень технічного оснащення органів та підрозділів цивільного захисту, зокрема через невідповідність бюджетних видатків, які передбачено державними та цільовими програмами у сфері діяльності МНС України. Поряд з цим, у зв’язку із продовженням виконання заходів з реформування територіальних органів, виникла проблема простроченої заборгованості за комунальні платежі та спожиті енергоносії. Проблемним також залишається питання подальшого удосконалення регуляторної діяльності, зокрема завершення погодження та прийняття нормативно-правових актів, які відповідають європейським стандартам тощо. Значна кількість питань пов’язана із наданням аварійно-рятувальними підрозділами платних послуг.


З метою забезпечення подальшого виконання завдань, визначених Національним планом дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженим Указом Президента України від 12 березня 2012 р. № 187, та пріоритетними завданнями Міністерства на 2012 рік Колегія

ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про результати роботи Міністерства у січні-березні 2012 року взяти до відома.
2. Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г.Б.), Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П.Й.), Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б.Ю.) забезпечити виконання завдань, визначених на 2012 рік Державною цільовою екологічною програмою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А 0829 (м. Лозова Харківської області) на 2011-2013 роки та Державної цільової соціальної програми протимінної діяльності МНС України на 2009-2014 роки.
3. Державній інспекції техногенної безпеки України (Улинець Е.М.), Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г.Б.), Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П.Й.), Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б.Ю.) забезпечити повне виконання Галузевого деталізованого плану заходів Інтегрованої концепції забезпечення безпеки і правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Строк – у встановлені терміни


4. Територіальним органам МНС України:

4.1. Вжити заходів щодо забезпечення готовності органів та підрозділів до дій за призначенням під час завершення пропуску весняної повені та паводків, а також підготовки до літнього пожежонебезпечного періоду. Не допустити погіршення стану готовності у період реформування та проведення кадрових призначень.


4.2. Організувати проведення підпорядкованими аварійно-рятувальними підрозділами профілактичних обстежень об’єктів туристичних відвідувань, укладання угод з метою постійного і обов’язкового на договірній основі обслуговування ними місць туристичної діяльності в гірських, лісових і спелеологічних районах, геологічних територій і об’єктів, гірничих об’єктів, що використовуються як заповідники, пам’ятників природи, лікувальних і оздоровчих закладів. Про хід виконання доповісти через Департамент управління рятувальними силами (Марченко Г.Б.).

Строк – до 1 липня 2012 року


4.3. Завершити перепризначення і комплектування вакантних посад в органах та підрозділах територіальних управлінь. Особливу увагу звернути на збереження висококваліфікованих та досвідчених фахівців. Доповісти через Департамент кадрів та роботи з особовим складом (Ціцак О.В.).

Строк – до 11 травня 2012 року


4.4. Звернути особливу увагу на пришвидшення ліквідації територіальних органів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи як юридичних осіб публічного права, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 січня 2012 р. № 30.
4.5. Вжити вичерпних заходів щодо своєчасного погашення заборгованості за комунальні послуги та спожиті енергоносії.
5. Головному територіальному управлінню МНС України в м. Києві (Тополов О.С.) спільно з Київською міською державною адміністрацією ретельно проаналізувати причини недоліків, виявлених під час проведення комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки. За результатами аналізу вжити вичерпних заходів щодо їх усунення. Інформацію про стан усунення недоліків надати до МНС України.

Державній інспекції техногенної безпеки України (Улинець Е.М.), департаментам та іншим самостійним структурним підрозділам апарату Міністерства забезпечити в межах компетенції надання необхідної допомоги ГТУ МНС України в м. Києві.

Строк – до 1 грудня 2012 року
6. Департаменту цивільного захисту (Квашук В.П.), Відділу взаємодії з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України та з питань координації роботи центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через Міністра (Теличко В.І.), Управлінню правового забезпечення (Поворозник Р.Р.) забезпечити супроводження проекту Кодексу цивільного захисту України у Верховній Раді України, звернувши особливу увагу на посилення взаємодії з комітетами Верховної Ради України під час опрацювання проекту Кодексу, пришвидшення його розгляду на засіданнях відповідних комітетів.

Строк – до прийняття Верховною Радою

України
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників Міністра відповідно до розподілу обов’язків.

Міністр,


голова Колегії В. Балога