Рішення міської ради VІ скликання 28. 02. 2013 №763 Положення про звання "Почесний громадянин міста Чернівців" (далі Положення) Зага - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення 14 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про затвердження... 1 154.76kb.
Положення про звання "Почесний громадянин міста Прилуки" м. 1 35.03kb.
Додаток до рішення міської ради від 17. 12. 2010 №2/12 положення... 1 67.83kb.
Положення про порядок будівництва та встановлення гаражів на території... 1 134.86kb.
Рішення №56 17. 02. 2011 р. 4 сесія 6 скликання 1 55.52kb.
Рішення XІІІ сесія VІ скликання від 18 серпня 2011 року №286 Про... 1 40.54kb.
Рішення 27. 06. 2012р. №555 VI 19 сесія 6 скликання Про затвердження... 1 99.3kb.
Рішення від 22 квітня 2013 року №22-18/vi м. Монастирище Про присвоєння... 1 13.23kb.
Положення про звання "Зразковий музей" Загальні положення 1 52.37kb.
Рішенням сесії селищної ради 22. 03. 2012 №291-10/2012 положення... 1 49.11kb.
Положення про звання "почесний доктор дрогобицького державного педагогічного... 1 95.26kb.
Лекція з правознавства Тема. Сутність громадянства України 1 44.02kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення міської ради VІ скликання 28. 02. 2013 №763 Положення про звання "Почесний - сторінка №1/1


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення міської ради

VІ скликання

28.02.2013 № 763
Положення

про звання “Почесний громадянин міста Чернівців”

(далі – Положення)


1. Загальні положення
1.1. Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” засноване рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради депутатів трудящих від 14 березня 1969 року № 127/5.
1.2. Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” є найвищою нагородою Чернівецької міської ради. Звання присвоюється громадянам України та іноземним громадянам, які проживають або проживали в місті Чернівцях, за особливі заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток економіки, освіти, науки, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, за активну благодійну, культурно-просвітницьку, громадську та іншу діяльність, що сприяє популяризації Чернівців в Україні та на міжнародній арені.
1.3. Рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” приймається Чернівецькою міською радою.
1.4. Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” присвоюється щороку, напередодні Дня міста, одній, як виняток, – двом особам.
1.5. На присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” подаються кандидатури осіб, які були нагороджені двома і більше відзнаками Чернівецької міської ради.
1.6. Особам, яким присвоєно звання “Почесний громадянин міста Чернівців”, вручається відповідний диплом, посвідчення, стрічка і нагрудний знак Почесного громадянина міста Чернівців.
1.7. Церемонія вручення атрибутів Почесного громадянина міста Чернівців, зазначених в пункті 1.6. цього Положення, відбувається під час святкових заходів до Дня міста і проводиться Чернівецьким міським головою, а в разі його відсутностісекретарем Чернівецької міської ради, чи одним із заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

2. Порядок подання кандидатур та присвоєння

звання “Почесний громадянин міста Чернівців”
2.1. Право подання кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” мають:

2.1.1. Чернівецький міський голова.

2.1.2. Секретар Чернівецької міської ради.

2.1.3. Постійні комісії Чернівецької міської ради.

2.1.4. Трудові колективи підприємств, установ, організацій міста Чернівців усіх форм власності.

2.1.5. Громадські організації, профспілки, творчі спілки тощо.


2.2. Пропозиції щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” подаються Чернівецькому міському голові до 01 липня поточного року. Клопотання, що надійшли після вказаного терміну, в поточному році не розглядаються і з відповідним письмовим роз’ясненням повертаються суб’єктам подання.
2.3. Самовисування на звання “Почесний громадянин міста Чернівців” не розглядаються.
2.4. При поданні кандидатури на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” до міської ради подаються такі документи:

2.4.1. Клопотання, подане одним із суб’єктів, зазначених у пункті 2.1 цього Положення.

2.4.2. Біографічні дані про кандидата та обґрунтування його особливого вкладу в розвиток міста, які дають підставу присвоїти звання “Почесний громадянин міста Чернівців”. У біографічних даних має міститись інформація про інші державні нагороди та нагороди Чернівецької міської ради, яких була удостоєна ця людина.

2.4.3. Витяг із рішення керівного органу організації, яка здійснює подання на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців”.


2.5. Клопотання про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” без подання зазначених у пункті 2.4 документів не розглядаються та повертаються суб’єкту подання.

2.6. Розгляд кандидатур на звання “Почесний громадянин міста Чернівців” здійснює комісія з питань розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” (далі – Комісія).

Засідання Комісії проводиться, як правило, раз в рік, у липні-серпні. За підсумками роботи Комісія приймає рішення щодо осіб, кандидатури яких буде подано на розгляд Чернівецької міської ради. Секретар Комісії оформляє протокол засідання, який підписують голова та секретар Комісії.

Рішення про рекомендування кандидатури на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” приймається на засіданні Комісії щодо кожної кандидатури окремо більшістю голосів від загального складу Комісії. Якщо кількість голосів рівна, то вирішальним є голос голови Комісії.


2.7. Роботу з узагальнення клопотань, підготовки матеріалів для розгляду на засіданні комісії з питань розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” та підготовки проекту рішення виконавчого комітету міської ради про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” виконує відділ з питань кадрової роботи міської ради.
2.8. Рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Чернівців” приймається на засіданні Чернівецької міської ради щодо кожної кандидатури окремо.
2.9. Кандидатури, за яких не проголосувала більшість депутатів від загального складу ради, можуть розглядатись повторно, але не раніше ніж через 2 роки.
3. Права та соціальні пільги осіб,

удостоєних звання “Почесний громадянин міста Чернівців”
3.1. Особа, удостоєна звання “Почесний громадянин міста Чернівців”, на території міста Чернівців має такі права та соціальні пільги:

3.1.1. Безкоштовний проїзд в міському пасажирському транспорті (крім таксі).

3.1.2. Першочерговий прийом посадовими особами місцевого самоврядування та працівниками комунальних підприємств і установ міста Чернівців.

3.1.3. Почесна участь у міських офіційних заходах з нагоди святкування визначних дат і урочистих подій.

3.1.4. Пільги з оплати за житлово-комунальні послуги у вигляді відшкодування повністю або частково обов’язкової частки оплати за житлово-комунальні послуги при призначенні житлових субсидій, відповідно до Положення про порядок надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги деяким малозабезпеченим категоріям населення.
3.2. Галерея портретів Почесних громадян міста Чернівців поповнюється портретом особи, якій присвоєно звання “Почесний громадянин міста Чернівців”.
3.3. У разі смерті Почесного громадянина міста Чернівців та при зверненні до міської ради особи, що зобов’язалась здійснити його поховання, витрати на організацію, проведення поховання здійснюються за рахунок коштів міського бюджету, в розмірі, що не перевищує розміру 3-х мінімальних заробітних плат на момент поховання.

4. Обмеження щодо присвоєння звання “Почесний громадянин

міста Чернівців” та порядок його позбавлення
4.1. Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” не може бути присвоєно особам, які скоїли злочин, були засудженими і судимість яких не погашена.
4.2. Почесний громадянин міста Чернівців може бути позбавлений цього високого звання, якщо він своєю поведінкою дискредитує себе перед територіальною громадою, а також у разі порушення ним Конституції та Законів України, що доведено у встановленому законом порядку.
4.3. Питання щодо позбавлення звання “Почесний громадянин міста Чернівців” вирішується на засіданні Чернівецької міської ради.
4.4. Особа, позбавлена звання “Почесний громадянин міста Чернівців”, втрачає права та соціальні пільги, передбачені цим Положенням.
4.5. У випадку позбавлення звання “Почесний громадянин міста Чернівців” усі атрибути Почесного громадянина міста Чернівців повертаються до Чернівецької міської ради.

Секретар Чернівецької міської ради В. Михайлішин

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення міської ради

VІ скликання

28.02.2013 №_______
Опис

диплому, стрічки, нагрудного знакуПочесного громадянина міста Чернівців
1. Диплом Почесного громадянина міста Чернівців друкується на папері розміром 200х290 мм. На лицьовій стороні диплому міститься напис: Диплом Почесного громадянина міста Чернівців, прізвище, імя, по батькові особи, якій присвоєно це звання. Внизу ставиться підпис Чернівецького міського голови, а в разі його відсутності – секретаря Чернівецької міської ради, печатка, дата прийняття і номер рішення виконавчого комітету міської ради. Диплом ламінується з лицьової сторони.
2. Стрічка Почесного громадянина міста Чернівців – прямокутне шовкове полотнище розміром 230х20 см, що складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Кольороподіл стрічки імітує Державний Прапор України. На правому боці стрічки міститься напис золотистого кольору “Почесний громадянин міста Чернівців”.

Стрічка одягається через праве плече і носиться в урочистих випадках.
3. Нагрудний знак “Почесний громадянин міста Чернівців” виготовляється з мельхіору, нейзильберу (художнє срібло), позолоти (960 проба), за ювелірними технологіями і складається з 4-х випилених пластин, з'єднаних між собою технікою орденської клепки срібними штирями в кількості 7 шт.

Відбиток складових частин конструкції знаку виконується методом штамповки.

На лицьовому боці знаку зображено герб міста Чернівців, нижче якого прикріплено надпис “Почесний громадянин міста”.

Із зворотного боку знаку припаяно срібний штир, на який накручується бронзова закрутка.

3.1. Розміри знаку:


   1. Нижня пластина: ширина 45 мм, висота 47 мм.

   2. Середня накладка: ширина 35 мм, висота 41 мм.

   3. Верхня накладка: ширина 14 мм, висота 21 мм.

   4. Накладка «Почесний громадянин міста»: ширина 38 мм, висота 5 мм.

   5. Довжина штиря 9 мм, діаметр 3 мм.

   6. Діаметр закрутки 24 мм.


Секретар Чернівецької міської ради В. Михайлішин
Додаток

до рішення міської ради

VІ скликання

28.02.2013 №_______


Склад комісії з питань розгляду кандидатур на присвоєння звання

Почесний громадянин міста Чернівців”Голова комісії


Паскар

Олександр Євгенович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради


Заступник голови комісії


Ходоровський

Андрій Олександрович

-

начальник відділу інформації, зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин міської ради


Секретар комісії


Павлюк

Оксана Володимирівна

-

спеціаліст І категорії відділу з питань кадрової роботи міської ради


Члени комісії


Бажерін

Павло Никитович

-

голова Чернівецької міської ради ветеранів, Почесний громадянин міста Чернівців (за згодою)


Королянчук

Валерій Степанович

-

директор комунального спортивно-оздоровчого підприємства “Буковина”

(за згодою)
Куріцин

Альберт Вікторович

-

заслужений лікар України, головний лікар комунальної медичної установи «Міський клінічний пологовий будинок № 2» (за згодою)


Мельничук

Степан Васильович

-

заслужений діяч науки і техніки України, ректор Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (за згодою)


Мороз

Василь Гаврилович

-

заслужений будівельник України, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю “Чернівціжитлобуд”, Почесний громадянин міста Чернівців

(за згодою)

Осачук

Сергій Дмитрович

-радник, міська рада


Станкевич

Стелла Омелянівна

-

генеральний директор товариства з додатковою відповідальністю “Трембіта”, Почесний громадянин міста Чернівців, голова Ради директорів підприємств промислового комплексу міста Чернівців (за згодою)


Терон

Георгій Георгійович

-

голова Чернівецької обласної організації Національної спілки журналістів України (за згодою)


Секретар Чернівецької міської ради В. Михайлішин