Рішення міської ради від 25. 02. 2011 р. №6/4 «Про місцеві податки і збори» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення міської ради від 05. 01. 2011 р. №6/4/3 "Про місцеві податки... 14 2989.03kb.
Рішення №13 від " 17 " червня 2011 року V сесія шостого скликання... 1 14.26kb.
Рішення№24 18. 01. 2011р м. Н. Розділ Про місцеві податки та збори 1 277.77kb.
Рішення про місцеві податки І збори 1 241.92kb.
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта... 1 22.42kb.
Додаток №4 до рішення дев’ятої сесії міської ради від 14 липня 2011... 1 22.37kb.
Рішення сесії міської ради «Про внесення змін до рішення ІІІ пленарного... 1 89.07kb.
Рішення міської ради від 19. 05. 05 №4/15/5 " Про внесення змін до... 1 280.5kb.
Рішення Чернігівської міської ради " Про внесення змін і доповнень... 1 100.88kb.
Рішення №116 від "28" грудня 2006 року м. Хмільник 15 сесія міської... 1 16.97kb.
Рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів... 2 354.02kb.
Рішення міської ради «Про сплату до бюджету міста комунальними підприємствами... 1 35.07kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення міської ради від 25. 02. 2011 р. №6/4 «Про місцеві податки і збори» - сторінка №1/1Аналіз регуляторного впливу

Назва регуляторного акту: Проект рішення міської ради “ Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 25.02.2011 р. № 6/4 «Про місцеві податки і збори».

Орган-розробник: управління економіки міськвиконкому, КП "Полігон"

Розробники: Субицька О.М. – заступник начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради

1.Визначення проблеми:

18 травня 2011 року міськвиконкомом було оголошено повторний конкурс на визначення суб’єктів господарювання для провадження діяльності із забезпечення паркування автотранспорту. На жаль, заяв щодо участі у конкурсі до міськвиконкому не поступало. Тому, з метою забезпечення надходжень до міського бюджету від збору за місця паркування транспортних засобів біля КП «Речовий ринок» було вирішено уповноважити КП «Речовий ринок» здійснювати такий збір на даній стоянці. Проте, до площі цієї земельної ділянки в розмірі 480 кв.м включено площі заїду та виїзду автотранспорту. Фактична площа, яка виділена під паркування автотранспорту, становить 200 кв.м. Тому, на часі виникла необхідність переглянути площу земельної ділянки біля КП «Речовий ринок».

Крім того, земельну ділянку біля БТ «Роксолана» рекомендовано виключити з переліку земельних ділянок, виділених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів. Підставою для прийняття такого рішення є потреба виділити одне місце для паркування підприємців біля будинку торгівлі «Роксолана», перший ряд взагалі забрати, так як це утруднює рух автотранспорту, а іншу частину на конкурсних засадах віддати під стоянку таксі.

У пункті 4 Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 4), затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2011 року №6/4 «Про місцеві податки і збори», дано перелік земельних ділянок, відведених для організації та провадження паркування. Тому, необхідно внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 25.02.2011 року №6/4 «Про місцеві податки і збори».2. Визначення груп, на які проблема має найбільший вплив.

Дія регуляторного акту поширюється на мешканців міста, суб’єктів підприємницької діяльності, КП «Речовий ринок» та виконавчий комітет міської ради. .3. Чому проблема не вирішується ринком і потребує державного втручання.

Ринок не може вирішити дане питання, оскільки прийняття місцевих нормативно-правових актів регуляторного характеру є компетенцією органів місцевого самоврядування.4. Чому проблема не вирішується наявними регуляторними актами і якими?

У діючому регуляторному акті у переліку земельних ділянок, які відведені для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, віднесено земельна ділянка біля БТ«Роксолана». А до площі земельної ділянки біля КП «Речовий ринок» включено площі заїду та виїзду автотранспорту5. Визначення цілей даного регулювання.

Прийняття даного рішення має на меті:  • забезпечити надходження до міського бюджету від збору за місця для паркування транспортних засобів,

  • забезпечити беззбиткову роботу КП «Речовий ринок» від надання платних послуг за паркування автотранспорту,

  • попередити порушення правил дорожнього руху через паркування транспортних засобів біля БТ «Роксолана».

6. Опис механізмів і заходів, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми.

Досягнення регуляторних цілей передбачається шляхом прийняття змін та доповнень до рішення міської ради від 25.02.2011 року №6/4 «Про місцеві податки і збори». Буде зменшено площу земельної ділянки, яка відведена під паркування транспортних засобів, біля КП «Речовий ринок» з 480 кв.м до 200 кв.м, а земельну ділянку біля БТ «Роксолана» - виключено з переліку цих земельних ділянок.

Це рішення буде процедурним документом, відповідно до якого буде здійснюватись нарахування збору за місця для паркування транспортних засобів.

7. Визначення і оцінка альтернативи регуляторного акту.

Серед альтернативних способів досягнення цілей даного регуляторного акту є:1) Збереження існуючого стану, тобто без змін

Збереження існуючого стану, тобто без змін діючої площі земельної ділянки біля КП «Речовий ринок» може призвести до збиткової роботи КП «Речовий ринок», яке в свою чергу не зможе заплатити збір до міського бюджету за місця для паркування автотранспорту. Залишення земельної ділянки біля БТ «Роксолана» у переліку відведених під паркування автотранспорту, і надалі буде створювати незручності для зупинення маршрутних таксі та нагромаджуватиме транспорт на перехресті вулиць Д.Галицького, Луцької, Ковельської. Ця ситуація потребує негайного вирішення.2)Прийняття запропонованого проекту рішення забезпечить вирішення проблем і є єдиним виходом із ситуації, що склалася.

8. Оцінка витрат і вигод, які виникатимуть внаслідок дії регуляторного акту.Сфери впливу

Вигоди

Витрати

Органи влади

Вирішення проблеми надходження до міського бюджету від збору за місця паркування транспортних засобів

Витрати на оприлюднення регуляторного акту.

КП «Речовий ринок»

Забезпечення прибутковості роботи, можливість прогнозування діяльності

Сплата збору за місця для паркування транспортних засобів

Суб‘єкти підприємницької діяльності

Упорядкування паркування транспортних засобів

Витрати на оплату послуг з паркування транспортних засобів

Мешканці міста9. Обґрунтування терміну чинності регуляторного акту.

Термін дії регуляторного акта безстроковий. Доповнення та зміни до нього будуть вноситися у разі зміни законодавства України, податкової політики, економічної ситуації та в інших випадках.10. Визначення показників (індикаторів) ефективності регуляторного акту:

Для відстеження ефективності дії регуляторного акту необхідно провести наступні дослідження:  • обсяги надходжень до міського бюджету від збору за місця для паркування транспортних засобів,

- показник прибутковості чи збитковості роботи КП «Речовий ринок» від надання платних послуг по паркуванню транспортних засобів.

11. Визначення заходів за допомогою яких буде здійснюватись відстеження ефективності акту.

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснюється до дня набрання ним чинності.

Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік після проведення базового відстеження.

Періодичні відстеження результативності будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.Відстеження ефективності прийнятого рішення визначеними вище показниками буде здійснено шляхом проведення відповідного статистичного аналізу з моменту його запровадження

Розробник : Субицька О.М.