Рішення Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Шишковецької сільської ради на 2011 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення про задіяння процедури розробки регуляторного акта з питання... 1 240.34kb.
Рішення міської ради «Про встановлення розміру орендної плати за... 1 123.5kb.
Рішення «Про встановлення ставок по оплаті за землю, оренду земельних... 1 44.78kb.
Рішення сільської ради методика розрахунку орендної плати та пропорції... 1 124.79kb.
Додаток 1 до проекту рішення Богданівської сільської ради №233-14/vі... 1 128.04kb.
Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта "Про встановлення... 3 560.46kb.
Рішення №>89 від «19» травня 2011 року 1 12.11kb.
Рішення про затвердження ставок орендної плати на 2013 рік за оренду... 1 27.54kb.
Рішення про затвердження ставок орендної плати на 2013 рік за оренду... 1 26.76kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту... 1 193.17kb.
Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері... 1 213.67kb.
Львівський апеляційний адміністративний суд 1 37.47kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками - сторінка №1/1
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

до проекту рішення «Про встановлення ставок орендної плати

за користування земельними ділянками на території Шишковецької сільської ради на 2011 рік.
Розробник регулярного акта: виконавчий апарат сільської ради

Відповідальна особа: Банар С.М.
1.Визначення та аналіз проблеми.

На сьогодні не втратила гостроти проблема наповнення бюджету сільської ради. Основним джерелом наповнення сільського бюджету є дохід від сплати земельного податку та орендної плати за землю.

Тому у зв’язку з вимогами Закону України від 11.09.2003р. № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 01.07.2010 №2388 – VI із внесеними до нього змінами, з метою збільшення доходів сільського бюджету необхідно прийняти рішення «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Шишковецької сільської ради на 2011 рік».

2. Визначення цілей державного регулювання.

Відповідно до Положення підпункту 4 пункту 8 розділу 11 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. № 107-VІ внесено зміни до Закону України «Про оренду землі» від 06.10.1998 р. № 161-ХІV, керуючись ст.93,96,124,126 Земельного кодексу України, розділу 3 ст. 18 Закону України «Про оренду землі», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Основною метою прийняття даного проекту рішення є сприяння збільшенню надходжень коштів до сільського бюджету.

3. Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей.

Одним з альтернативних способів вирішення проблеми збільшення доходів сільського бюджету є укладення договорів оренди з землекористувачами та контроль за своєчасним нарахуванням та сплатою коштів за орендовані земельні ділянки.4. Обгрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акту

Законом України «Про оренду землі», Податковим кодексом України передбачено, що органи місцевого самоврядування приймають відповідні рішення.

Враховуючи наведене строк дії регуляторного акту передбачена до закінчення 2011 року.
5. Визначення очікуваних результатів.

Прийняття законопроекту та його реалізація сприятиме збільшенню надходжень до сільського бюджету та вирішення соціальних проблем і поліпшення ситуації в сільській громаді.

Очікуваними результатами регуляторного акту є:

стабільна заробітна плата працівників;

гарантія оплати за енергоносії;

розвиток соціально-культурної сфери на селі.6. Визначення показників результативності запропонованого регуляторного акту.

Основною метою регуляторного акту є забезпечення установ, що знаходяться на балансі сільської ради в їх потребах на покрашення добробуту населеного пункту.7. Заходи та терміни з відстеження результативності акта

Результативність діючого регуляторного акта буде відстежуватись за рахунок здійснення контролю та аналізу за надходженням коштів до сільського бюджету від сплати орендної платиПовідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта –  проекту рішення сесії Шишковецької сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Шишковецької сільської ради на 2011 рік»

Виконавчим апаратом Шишковецької сільської ради  розроблено проект рішення сесії Шишковецької сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Шишковецької сільської ради на 2011 рік», метою якого є  забезпечення реалізації державної політики сфері регулювання земельних відносин, спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку громади.

Проект даного розпорядження розроблено відповідно вимог Податкового Кодексу України, Положення підпункту 4 пункту 8 розділу 11 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. № 107-VІ внесено зміни до Закону України «Про оренду землі» від 06.10.1998 р. № 161-ХІV, керуючись ст.93,96,124,126 Земельного кодексу України.

Впровадження регуляторного акту дозволить вирішити конкретні завдання щодо забезпечення виконання сільського бюджету, вирішення частини соціальних проблем села та розвитку інфраструктури села

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 60221, Шишковецька сільська рада, вул. Головна, 31, с.Шишківці, Сокирянського району Чернівецької області, тел. 4-91-42. Е-mail. sh_sr@bk.ruЗ метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Internet на офіційному порталі територіальних громад Чернівецької області на сторінці: http://gromady.cv.ua/sk/rada/214/ (розділ «Документи»).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 60221, Шишковецька сільська рада, вул. Головна, 31, с.Шишківці, Сокирянського району Чернівецької області, тел. 4-91-42, або на адресу електронної пошти (e-mail): sh_sr@bk.ru

Секретар сільської ради С.М. Банар