Рішення від " " 2011 року № м. Прилуки Про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької м - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від " 08 " грудня 2011 року №20 місто Прилуки Про виконання... 1 106.95kb.
Рішення м. Прилуки № Про виконання доручень виборців 1 66.2kb.
Рішення м. Прилуки № Про виконання доручень виборців 1 102.04kb.
Інформація про виконання розпорядження міського голови №17 (о) 4 585.92kb.
Рішення 25 сесії міської ради 6 скликання №743-vi від 15. 02. 1 15.55kb.
Рішення міської ради ( сесії скликання ) № від 2011 року Секретар... 3 560.43kb.
Рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання 21. 1 24.79kb.
Рішення №557 від " 23 " лютого 2012 року 20 сесія міської ради 6... 1 28.36kb.
Рішення 25" листопада 2011 року №790 Про хід виконання рішення міської... 1 43.59kb.
Рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання 21. 1 44.43kb.
Рішення 10 сесії міської ради VІ скликання 28. 07. 2011 №234 положенн... 1 140.4kb.
Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника... 1 46.8kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від " " 2011 року № м. Прилуки Про виконання доручень виборців, зауважень - сторінка №1/1

УКРАЇНА
П р и л у ц ь к а м і с ь к а р а д а


Ч е р н і г і в с ь к о ї о б л а с т і

( ______ сесія шостого скликання)


П Р О Е К Т РІШЕННЯвід “ “ 2011 року №__
м. Прилуки
Про виконання доручень виборців,

зауважень та пропозицій, висловлених

депутатами Прилуцької міської ради

на 18 сесії міської ради 6 скликання

від 10 листопада 2011 року

Відповідно до статей 17 та 23 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 43 Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання міська рада вирішила:

Інформацію про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 18 сесії міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року, узяти до відома (додається).

Міський голова Ю.В.БЕРКУТ

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради

на 18 сесії міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року
Прізвище, ім’я,

по батькові депутата

Зміст зауважень, пропозицій

Зміст доручення

Виконавець

Інформація про виконанняЯРЕМЕНКО С.В.

Підняте питання стосовно необхідності надання роз’яснень щодо причини відхилення протесту прокурора (20.10.2011р.) на незаконні дії начальника управління освіти КЛИМЕНКО Т.М. в частині наповнюваності п’ятого класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 в кількості 39 учнів, та адміністративного позову Прилуцької міжрайонної прокуратури до Прилуцького міськрайонного суду (31.10.2011р.) по вищезазначеному питанню.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальнику управління освіти міської ради надати відповідні роз’яснення на підняті депутатом питання.

МИСАН Г.В.

КЛИМЕНКО Т.М.Депутату надана інформація по піднятому питанню.БАБІЙ М.О.

Підняте питання щодо порушення прав депутата взяти участь в обговоренні додатку 2 до проекту рішення «Про надання, вилучення, затвердження конфігурації земельних ділянок, дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою та проекту відведення земельних ділянок» (18 сесія міської ради 6 скликання від 10.11.11 р.).

Голові постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян розглянути підняте депутатом питання.

КІЧА В.В.

Як повідомив голова профільної депутатської комісії КІЧА В.В., згідно законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання, депутат міської ради здійснює свою діяльність шляхом участі в пленарних засіданнях ради та засіданнях постійних депутатських комісій. У тому разі , якщо депутат не входить до складу відповідної депутатської комісії, він не позбавлений права брати участь у її засіданні шляхом участі в обговоренні питань та має право дорадчого голосу. Про дату засідання постійних депутатських комісій депутат може отримати інформацію у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради. Даних щодо заборони депутату Бабію М.О. брати участь у засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів до комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян не надходило.

КІЧА В.В. запропонував доручити секретарю міської ради Правосуду О.М. отримати письмові пояснення від депутата Бабія М.О. та голови профільної депутатської комісії Прозура О.В. щодо даного питання і в разі необхідності повторно розглянути на засіданні профільної комісії.

ГАВРИШ О.М.

Підняте питання щодо необхідності внесення змін до Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання в частині надання депутатам матеріалів сесії на електронних носіях.

Секретарю міської ради, голові постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян розглянути підняте депутатом питання.ПРАВОСУД О.М.

КІЧА В.В.Як повідомив голова профільної депутатської комісії КІЧА В.В., діючим Регламентом Прилуцької міської ради 6 скликання передбачено надання депутатам матеріалів (проектів рішень, документів) для здійснення депутатської діяльності як на електронних, так і на паперових носіях, що у свою чергу позбавляє необхідності прийняття норми, яка б дублювала вже існуючу.ЛУЦАК В.Г.

ПАХОМОВ Д.А.Підняте питання щодо незадовільного стану доріг по вулицях Шмідта, Тургенєва та Чайковського.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатами питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., питання щодо незадовільного стану доріг по вулицях Шмідта, Тургенєва та Чайковського розглянуто за участю спеціалістів управління житлово-комунального господарства міської ради.

Усі роботи, які проводяться в житлово-комунальному господарстві міста, виконуються відповідальними особами в межах виділеного цільового фінансування з міського бюджету та наявних матеріально-технічних ресурсів підприємств.

Бюджетним кодексом України з 2011 року змінено доходні джерела фінансування дорожнього господарства у населених пунктах: замість податку з власників транспортних засобів введено збір за першу реєстрацію транспортного засобу та збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом. Таким чином, очікувані надходження до міського бюджету 2011 року у 6,7 рази менші за надходження 2010 року.

Рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради №529 від 18 жовтня 2011 року “Про передачу функцій замовника” передано функції замовника управлінню житлово-комунального господарства міської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по капітальному ремонту проїзної частини вулиці Шмідта в місті Прилуки Чернігівської області. Названа документація буде сприяти залученню коштів з державного бюджету для виконання капітального ремонту проїзної частини вулиці Шмідта.

Ураховуючи вищевикладене та беручи до уваги обмежений фінансовий ресурс міського бюджету, на даний час немає можливості вирішити порушені питання.
ПАХОМОВ Д.А.

Підняте питання щодо необхідності встановлення дорожнього знака обмеження швидкості або «лежачого поліцейського» біля філіалу ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 по вул.Незалежності.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


Депутату надана інформація по піднятому питанню.КАШПУР І.В.

Підняте питання щодо необхідності заміни дорожнього знака 3.21 «В’їзд заборонено» на дорожній знак 3.1 «Рух заборонено» на розі вул.Земської та Київської (біля МБТІ).

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., виконувати заміну дорожнього знака 3.21 “В’їзд заборонено” на дорожній знак 3.1 “Рух заборонено” на розі вулиць Земської та Київської недоцільно.

Оскільки дорожній знак 3.21 “В’їзд заборонено” згідно Правил дорожнього руху забороняє в’їзд усіх транспортних засобів, крім оперативних транспортних засобів, для виконання невідкладних завдань при умові увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки руху, а дорожній знак 3.1 “Рух заборонено” не розповсюджується на водіїв транспортних засобів, що рухаються по встановлених маршрутах, водіїв-інвалідів, позначених відповідним знаком “Інвалід”, водіїв, транспортних засобів, обслуговуючих громадян або їм належать, котрі проживають чи працюють у цій зоні, а також водіїв транспортних засобів, обслуговуючих підприємства, які розташовані в позначеній зоні.


КАШПУР І.В.

Підняте питання щодо необхідності освітлення у вечірній час тротуарів, доріг, стежок, що ведуть до всіх дитячих садочків, у тому числі до НВК №15 (почепити ліхтарі по ІІ пров.Миколаївському) та до ДНЗ №23 по вул.Козачій. Пропозиція депутата: закупити сучасні ліхтарі, які автоматично вмикаються у вечірній час.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., 16 листопада 2011 року працівниками КП «Міськсвітло» були встановлені ліхтарі по ІІ пров.Миколаївському (НВК№15).

Щодо освітлення у вечірній час дороги до ДНЗ №23 по вул.Козачій повідомляємо, що до даного закладу немає лінії електромереж.

Стосовно питання закупівлі сучасних ліхтарів, які автоматично вмикаються у вечірній час, повідомляємо, що на даний час немає можливості придбати такі ліхтарі у зв’язку з обмеженістю коштів у міському бюджеті.
КІЧА В.В.

Підняте питання щодо необхідності внесення на розгляд виконавчого комітету питання врегулювання дорожнього руху на перехресті вул.Бособрода та вул.Земської шляхом зняття дорожнього знака 4.2 «Рух праворуч».

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., питання щодо врегулювання дорожнього руху на перехресті вул.Бособрода та вул.Земської шляхом зняття дорожнього знака 4.2 «Рух праворуч» вирішено позитивно.КІЧА В.В.

Підняте питання щодо внесення на розгляд виконавчого комітету питання врегулювання дорожнього руху на перехресті вул.Київської та вул.Гімназичної в обох напрямках вул.Київської шляхом зняття дорожніх знаків 4.4. «Рух прямо або праворуч» та 4.5 «Рух прямо або ліворуч».

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., питання щодо врегулювання дорожнього руху на перехресті вул.Київської та вул.Гімназичної в обох напрямках вул.Київської шляхом зняття дорожніх знаків 4.4. «Рух прямо або праворуч» та 4.5 «Рух прямо або ліворуч» вирішено позитивно.

Секретар міської ради О.М.ПРАВОСУД