Рішення від " 08 " грудня 2011 року №20 місто Прилуки Про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутата - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від " " 2011 року № м. Прилуки Про виконання доручень виборців... 1 88.27kb.
Рішення м. Прилуки № Про виконання доручень виборців 1 66.2kb.
Рішення м. Прилуки № Про виконання доручень виборців 1 102.04kb.
Інформація про виконання розпорядження міського голови №17 (о) 4 585.92kb.
Рішення про хід виконання доручень виборців, що надані депутатам... 1 48.1kb.
Розпорядження міський голова від 09. 01. 13 №5(о) Про розгляд І реалізацію... 1 116.74kb.
Пояснювальна записка до рішення міської ради «Про внесення змін до... 1 78.19kb.
Рішення від " " 2011 року місто Прилуки Про хід виконання міської... 1 111.7kb.
Рішення від 23. 05. 2013 р. №6/41 7 7 м. Білозерське Про заходи щодо... 1 109.08kb.
Рішення 11 грудня 2012 року м. Прилуки №566 1 26.98kb.
Рішення «28» грудня 2007 року місто Прилуки Про Технічний регламент... 10 2086.34kb.
Рішення від " 02 " 12 2008 року №642 м. Прилуки Про зняття з обслуговування... 1 28.47kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від " 08 " грудня 2011 року №20 місто Прилуки Про виконання доручень виборців - сторінка №1/1

П р и л у ц ь к а м і с ь к а р а д а


Ч е р н і г і в с ь к о ї о б л а с т і

(двадцята сесія шостого скликання)


РІШЕННЯвід “ 08 “ грудня 2011 року №20
місто Прилуки
Про виконання доручень виборців,

зауважень та пропозицій, висловлених

депутатами Прилуцької міської ради

на 16 сесії міської ради 6 скликання

від 6 жовтня 2011 року

Відповідно до статей 17 та 23 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 43 Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання міська рада вирішила:

Інформацію про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 16 сесії міської ради 6 скликання від 6 жовтня 2011 року, узяти до відома (додається).

Міський голова Ю.В.БЕРКУТ

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання доручень виборців, зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради

на 16 сесії міської ради 6 скликання від 6 жовтня 2011 року
Прізвище, ім’я,

по батькові депутата

Зміст зауважень, пропозицій

Зміст доручення

Виконавець

Інформація про виконанняКІЧА В.В.

Підняте питання щодо необхідності локального обмеження швидкості руху автотранспорту та встановлення знака 3.9. по вул.Перемоги (від рогу вулиці Перемоги і педагогічного коледжу до вул.Київської ).

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

розглянути підняте депутатом питання та внести відповідні пропозиції.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., виконавчим комітетом Прилуцької міської ради було прийняте рішення № 540 від 25.10 2011 року “Про встановлення дорожніх знаків”. Вищезгадане рішення передбачає обмеження швидкості руху автотранспорту по вулиці Перемоги від вулиці Київської до Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка /(вул.Перемоги,170)/ в обох напрямках.

Роботи, пов’язані з облаштуванням автодоріг міста дорожніми знаками у відповідності до рішення виконкому №540 від 25.10.2011 року, доручено виконати комунальному підприємству “Міськсвітло” за умови фінансування з міського бюджету.

Новим Бюджетним кодексом України з 2011 року змінено доходні джерела фінансування дорожнього господарства у населених пунктах: замість податку з власників транспортних засобів введено збір за першу реєстрацію транспортного засобу та збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом. Таким чином, очікувані надходження до міського бюджету 2011 року у 6,7 рази менше за надходження 2010 року.

Ураховуючи вищевикладене, станом на 28.10.2011 року виконати роботи по замовленню та встановленню дорожніх знаків, передбачених названим рішенням виконкому, немає можливості.


КІЧА В.В.

Підняте питання щодо надання інформації мешканцям будинку №60 по вул.Юрія Коптєва (Переяславська) про організацію, яка виконує підрядні роботи по прокладанню кабелю в будинку; про угоду (чи укладена відповідна угода); про законність дій даної організації, адже її працівники мають доступ до ключів від горища будинку.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

розглянути підняте депутатом питання та надати відповідну інформацію.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника КП «Прилукижитлобуд» Мозгова О.І., рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 22.08.2011 р.№436 наданий дозвіл КП «Прилукижитлобуд» на укладання договору майнового сервітуту з ПрАТ «Київстар» для проведення робіт по розміщенню технічних засобів телекомунікацій у будинках, що перебувають на балансі підприємства. Договір майнового сервітуту укладений 01.09.2011 року. Представниками ПрАТ «Київстар» проведена зустріч з мешканцями будинку, під час якої була надана інформація щодо виконання робіт з монтажу, обслуговування комутаційного обладнання, які не передбачають постійного виходу на покрівлю.ДОРОШЕНКО О.О.

Підняте питання щодо необхідності грейдерування від школи №13 вулиць Боброва, Фабричної та Тургенєва.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питанняНАЗІМ В.І.


За інформацією директора КП «Послуга» Ніязова Р.Ю., роботи по грейдеруванню вулиць Боброва, Фабричної та Тургенєва виконані в повному обсязі 2 листопада 2011 року.ДОРОШЕНКО О.О.

Підняте питання щодо необхідності спилювання сухого дерева (берези), яка може впасти на лінії електромереж та будинки №40 та №42 по вул.Тургенєва.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією в.о.директора КП «Міськсвітло» Черкаського А.М., роботи по спилюванню берези, яка може впасти на лінії електромереж та будинки №40 та №42 по вул.Тургенєва, будуть виконані згідно черги заявника №244, яка реєструється в управлінні житлово-комунального господарства міської ради.ГАВРИШ О.М.

Підняте питання щодо проведення до настання зимових холодів капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення в міській дитячій бібліотеці.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією директора КП «Прилукитепловодопостачання» Гавриша А.А., будівля за адресою: вул.Іванівська,57 знаходиться на балансі управління освіти, яке і відповідає за технічний стан будівлі та внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, холодного водопостачання та водовідведення.

При спілкуванні з завідуючою міської дитячої бібліотеки Гнатьєвою Е.В. про стан мереж водопостачання та водовідведення витоки на трубопроводах відсутні, але протікання було на внутрішньо- будинковій мережі водопостачання фондосховища Прилуцького краєзнавчого музею. 11 жовтня виконані ремонтні роботи на трубопроводі холодного водопостачання. На даний час витоків не виявлено.

ГАВРИШ О.М.

Підняте питання щодо необхідності негайної передачі приміщення сектора громадянства та імміграції та реєстрації фізичних осіб Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області (паспортний стіл) з балансу комунальної власності міста на баланс МВС у зв’язку з тим, що дане приміщення потребує капітального ремонту.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання та внести пропозиції.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника відділу комунальної власності міської ради Івченка В.В., питання щодо необхідності передачі приміщення по вул.Соборній,40, у якому розміщено сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області (паспортний стіл), у державну власність розглядалося на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово–комунального господарства, управління комунальним майном, будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів. Ураховуючи те, що приміщення за вказаною адресою орендується Прилуцьким МВ УМВС України в Чернігівській області, та беручи до уваги відсутність звернень від МВС України щодо його передачі, комісія вирішила не вносити дане питання на розгляд депутатів міської ради.
ГАВРИШ О.М.

У зв’язку зі змінами в чинному законодавстві щодо архітектури і землевпорядкування, які вимагають розроблення Генерального плану забудови міста та інших документів, з метою залучення позабюджетних коштів на їх виготовлення, підняте питання щодо необхідності проведення «круглого столу» чи іншого заходу за участю меценатів, представників бізнесу, підприємців, виробничників тощо.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання та внести пропозиції.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника відділу містобудування та архітектури міської ради Мірчука Р.В., з приводу залучення позабюджетних коштів на виготовлення містобудівної документації проводяться усні перемовини з потенційними інвесторами.

При фінансуванні робіт по виготовленню містобудівної документації відповідний відсоток коштів за рахунок інвесторів буде перераховано на рахунок розробника після прийняття відповідного рішення міської ради.


БАРНАШ Д.В.

Підняте питання щодо необхідності приведення до належного санітарного стану території колишньої школи №4.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання та внести пропозиції.НАЗІМ В.І.


Депутату надана інформація по піднятому питанню.ПРОЗУР О.В.

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2012 року набирає чинності Закон України «Про врегулювання містобудівної діяльності» підняте питання щодо інформування через засоби масової інформації населення щодо необхідності пришвидшення оформлення кінцевих документів, якщо пройдено 1-й етап надання дозволу на збір матеріалів та розробку технічної документації.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити інформування населення по піднятому депутатом питання.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника відділу містобудування та архітектури міської ради Мірчука Р.В., у листопаді поточного року на місцевому телебаченні у рубриці «Актуальне інтерв’ю» була надана інформація щодо необхідності прискорення оформлення кінцевих документів на розробку технічної документації з питань оформлення земельних ділянок.КАШПУР І.В.

Підняте питання щодо забезпечення безпеки руху у в/м №12 через встановлення дорожнього знака «Головна дорога», який має вказувати не на паливний склад, а на військове містечко.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання та внести пропозиції.НАЗІМ В.І.


За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Созінова О.С., виконавчим комітетом Прилуцької міської ради було прийняте рішення № 540 від 25.10 2011 року “Про встановлення дорожніх знаків”. Вищезгадане рішення передбачає організацію дорожнього руху на перехресті провулків та вулиць, які перетинаються біля залізничного переїзду “741 км”, що розташований в районі військового містечка №12.

Роботи, пов’язані з облаштуванням автодоріг міста дорожніми знаками у відповідності до рішення виконкому №540 від 25.11.2011 року, доручено виконати комунальному підприємству “Міськсвітло” за наявності коштів у міському бюджеті.

Новим Бюджетним кодексом України з 2011 року змінено доходні джерела фінансування дорожнього господарства у населених пунктах: замість податку з власників транспортних засобів введено збір за першу реєстрацію транспортного засобу та збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом. Таким чином, очікувані надходження до міського бюджету 2011 року у 6,7 рази менше за надходження 2010 року.

Ураховуючи вищевикладене, станом на 28.10.2011 року виконати роботи по замовленню та встановленню дорожніх знаків, передбачених названим рішенням виконкому, немає можливості.


КАШПУР І.В.

Підняте питання щодо необхідності перенесення двох гармат з території музею О.Кошового у сквер Вічної слави.

Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради розглянути підняте депутатом питання та внести пропозиції.МИСАН Г.В.


За інформацією заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисана Г.В., на даний час розглядається питання отримання дозволу від Міністерства культури України на тимчасову видачу із фондів музею цих експонатів. У разі його вирішення буде підготовлено проект рішення виконкому міської ради щодо переміщення гармат і розміщення їх відповідно до затвердженої схеми.

Секретар міської ради О.М.ПРАВОСУД