Рішення від " 15 " лютого 2013 року №512 Про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень н - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення Чернігівської районної ради від вересня 2013 р. "Про звіт... 1 229.43kb.
Рішення від "26" квітня 2013 року №564 Про хід виконання районної... 1 124.96kb.
Рішення від " 15 " лютого 2013 року №525 Звіт про виконання районної... 1 55.41kb.
Рішення від "26" квітня 2013 року №577 Про хід виконання програми... 1 39.69kb.
Рішення №31 "28" лютого 2013р. (30 сесія 6 скликання) Про затвердження... 1 61.81kb.
Рішення від " " 2011 року місто Прилуки Про хід виконання міської... 1 111.7kb.
Рішення чотирнадцята сесія VI скликання від 05 жовтня 2012 року Про... 1 41.6kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 вересня... 1 25.19kb.
Рішення від "26" квітня 2013 року №560 Про хід виконання районної... 1 72.95kb.
Додаток до рішення обласної ради від 19 червня 2013 року № Інформація... 1 176.65kb.
Інформація про хід виконання Програми правової освіти населення області... 1 259.07kb.
Основні джерела та чинники небезпеки, прогнозування небезпек та захист... 1 129.33kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від " 15 " лютого 2013 року №512 Про хід виконання районної комплексної програми - сторінка №1/1


УКРАЇНА

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Рівненської області

Шосте скликання

(Двадцять перша сесія)

РІШЕННЯ
від "_15_" _лютого_ 2013 року №_512_
Про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2011 року №124
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Федоренка С.В. про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2011 року №124, районна рада
в и р і ш и л а:
1.Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Федоренка С.В. про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2011 року №124, взяти до відома.

Голова ради В. Лашта


ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2011 року №124з/п

Передбачено обласною програмою

Виконано в районі

1.

Розглядати на засіданнях колегії райдержадміністрації, засіданнях виконавчих комітетів сільських, селищної, міської рад, нарадах питання про стан забезпечення законності, правопорядку, координації зусиль з профілактики правопорушень. У разі необхідності вносити корективи до місцевих програм.

На виконання розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.02.2011 № 64 прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.03.2011 № 127 “Про районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки”. Дана програма затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2011 року №124.

Органами місцевого самоврядування району розроблено власні програми профілактики злочинності та правопорушень.

Постійно здійснюється аналіз стану правопорядку в районі, постійно розглядається на оперативних нарадах, періодично на Дні контролю, щорічно на засіданні колегіїї райдержадміністрації.


2.

Забезпечити через засоби масової інформації широке та постійне інформування населення про заходи щодо зміцнення законності й наведення порядку в районі. Проводити зустрічі, прес-конференції, брифінги керівників правоохоронних органів з представниками засобів масової інформації з висвітлення практики боротьби зі злочинністю.

Здійснювати заходи щодо забезпечення підвищення рівня правової освіти населення, громадської правосвідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь з використанням соціальної реклами, спрямованої на профілактику правопорушень.Районним відділом УМВС України в Рівненській області надано 77 матеріалів в районну газету “Надслучанський вісник” та 165 матеріалів на місцеве радіомовлення. Проведено 5 брифінгів та 4 телефонні лінії керівництва відділу з представниками засобів масової інформації з висвітлення практики боротьби зі злочинністю.

Районним управлінням юстиції налагоджена співпраця з редакцією районної газети “Надслучанський вісник” та районним місцевим радіомовленням ТРК “Березне”, завдяки, яким постійно здійснюються інформування населення району щодо забезпечення підвищення рівня правової освіти, громадської свідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь.

З метою надання консультативної безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним верствам населення при виконавчих комітетах сільських, селищної, міської рад постійно працює «Громадська приймальня». Відповідно до графіка, затвердженого головою районної державної адміністрації, керівники та спеціалісти окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади надають кваліфіковані, безкоштовні консультації жителям району.

Крім того для роз'яснення окремих питань чинного законодавства, надання юридичних роз'яснень та консультацій на телерадіокомпанії “Березне” працюють наступні рубрики: “Голос Феміди”, “Один для всіх”, “Консультує фахівець”.3.

Забезпечувати захист конституційних прав і свобод людини та громадянина, щороку ґрунтовно вивчати та аналізувати стан роботи із заявами і скаргами громадян.

В районному відділі УМВС України в Рівненській області діє постійна комісія по контролю за станом обліково-реєстраційної дисципліни, яка вивчає та аналізує стан роботи із заявами і скаргами громадян та вживає вичерпних заходів щодо вирішення аргументованих звернень та поновлення порушених прав громадян.

В районному відділені Костопільської МДПІ розглянуто 35 звернень громадян, які були на прийомі в посадових осіб через громадську приймальню. На особистому прийомі прийнято 848 громадян.4.

Забезпечити функціонування централізованих баз даних про результати розгляду та зміст скарг громадян, аналіз та усунення причин і чинників, що спричиняють їх повторність.

В системі МВС України функціонує інтегрована інформаційно-пошукова система “АРМОР” до якої вноситься вся наявна інформація про кримінальні правопорушення, злочини та пригоди, які надійшли протягом доби до чергової частини. Протягом звітного періоду в РВ УМВС України в Рівненській області зареєстровано 2852 заяви та повідомлень. Відповідно до положень нового КПК України розроблено в системі “Армор” БД Статистика -2012, де відображається інформація про всі зареєстровані в ЄРДР на території району кримінальні правопорушення.

5.

Забезпечити проведення профілактичних і просвітницьких заходів для дітей, молоді та їх батьків з питань протидії поширенню наркоманії, пропаганди здорового способу життя та цінності сім'ї із залученням медичних працівників, громадських організацій та благодійних фондів. Проводити культурно-мистецькі акції, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, протидію поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму. Через засоби масової інформації пропагувати загальнолюдські цінності та національні духовні традиції, вести правову освіту молоді.

Березнівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою запобігання правопорушень, підвищення рівня правової освіти серед населення проведено 59 профілактичних та просвітницьких заходів (охоплено 1307 осіб). Спільно з працівниками загальноосвітніх закладів систематично проводяться профілактичні заходи (рейди) спрямовані на виявлення та вилучення дітей з небезпечного оточення, залучення дітей до навчання. Спеціалісти центру СССДМ прийняли участь у 25 рейдах.

З нагоди Міжнародного дня боротьби з наркоманією проведено інформаційно-просвітницьку акцію “Не будь байдужим”. В рамках акції проведено опитування щодо відношення молоді до проблем наркоманії (охоплено 100 осіб), роздано 400 інформаційно-методичних листків “Немає поганих речей, є їх погане застосування”.

З нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом проведено інформаційно-просвітницьку акцію “Разом за життя”. В рамках акції організовано 4 відеолекторії та 4 лекції (103 учасники). До проведення акції залучено 7 волонтерів, роздано 100 символічних стрічок та 100 інформаційно-методичних листків “Немає поганих речей, є їх погане застосування”.

З метою вторинної профілактики серед неповнолітніх осіб схильних до правопорушень (13 неповнолітніх) та неповнолітніх засуджених до покарань без позбавлення волі (2 осіб) здійснено екскурсійну поїздку в Дубенську виховну колонію для неповнолітніх.

По місцевому радіо в рамках рубрики “Поради психолога молодим” прозвучало 58 радіопередач з питань пропаганди загальнолюдських цінностей, духовності, здорового способу життя.

Відділом охорони здоров'я райдержадміністрації розроблені заходи медичних працівників району в пропаганді здорового способу життя. Проведені Всеукраїнські акції “Життя без тютюнопаління”, “Тверезість”, “Всесвітній день боротьби з наркоманією та СНІДом”, “Антинаркотик”.6


Уживати заходів, спрямованих на викриття фактів хабарництва та корупції у сферах, що мають значення для району та держави в цілому, серед службових осіб, наділених розпорядчими функціями держави, працівників правоохоронних органів, у системі судочинства та сферах охорони здоров'я і освіти. Оприлюднювати інформацію про заходи щодо протидії корупції.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області протягом звітного періоду задокументовано 1 факт хабарництва, 2 факти кримінальної корупції та 1 факт адміністративної корупції.

7.

Уживати заходів, спрямованих на виявлення злочинних схем у сфері земельних відносин, під час відчуження земель, зміни їх цільового призначення, надання у власність особливо цінних земель, земель природо-заповідного, лісового, водного фонду та сільськогосподарського призначення, а також при виконанні топографо-геодезичних робіт, продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, надання земельних ділянок у приватну власність для будівництва і обслуговування житлових будинків.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області протягом звітного періоду задокументовано 1 злочин у сфері земельних відносин.

8.

Уживати заходів спрямованих на виявлення та ліквідацію злочинних схем, пов'язаних з легалізацією доходів, у тому числі одержаних організованими групами і злочинними організаціями, фактів необґрунтованого формування податкового кредиту, діяльності підприємств з ознаками фіктивності, “конвертаційних центрів”, недобросовісних небанківських фінансових установ, що залучають вклади населення, припинення діяльності суб'єктів господарювання, що задіяні в таких схемах, викриття корумпованих чиновників, які сприяють накопиченню та відмиванню тіньового капіталу або контролюють ці процеси.

Районним відділенням Костопільської міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області та районним відділом УМВС України в Рівненській області злочинних схем, пов'язаних з легалізацією доходів, у тому числі одержаних організованими групами і злочинними організаціями, фактів необґрунтованого формування податкового кредиту, діяльності підприємств з ознаками фіктивності, “конвертаційних центрів”, недобросовісних небанківських фінансових установ, що залучають вклади населення, припинення діяльності суб'єктів господарювання, що задіяні в таких схемах виявлення не було.

9.

Здійснювати заходи, спрямовані на викриття та припинення сумнівних фінансових операцій у фінансово-кредитній, бюджетній сферах, паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах, виявлення фактів незаконного відшкодування податку на додану вартість при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності тощо.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області в 2012 році було виявлено 6 злочинів у фінансово-кредитній сфері, 17 злочинів у бюджетній сфері, 2 злочини в агропромисловому комплексі.

10.

Проводити службові перевірки за фактами вчинення корупційних діянь державними службовцями. Своєчасно застосовувати заходи до осіб, через неналежне виконання службових обов'язків якими створено передумови до вчинення корупції. Щокварталу проводити взаємозвірки стосовно осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності за корупційні дії, уживати заходів щодо звільнення таких осіб із займаних посад.

В 2012 році фактів вчинення корупційних діянь державними службовцями виявлено не було.

11.

З метою попередження протиправних дій з боку працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підвищення рівня їх правової підготовки, проводити навчання з питань додержання антикорупційного законодавства.

Виконавчими комітетами сільських, селищної, міської рад періодично, згідно розроблених графіків проводяться навчання щодо вивчення антикорупційного законодавства. Відмітки про проведення таких навчань зазначаються у спеціально заведеному журналі.

12.

Проводити роботу із дотримання вимог чинного законодавства щодо здійснення операцій з металобрухтом. Уживати заходів із виявлення та закриття нелегальних приймальних пунктів, фіктивних заготівельних фірм.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області в 2012 році було зареєстровано 9 фактів незаконних операцій з металобрухтом.

13.

Налагодити взаємний обмін інформацією між банківськими установами та РВ УМВС України в Рівненській області для оперативного реагування, створити єдину базу підроблених банківських платіжних карток, а також, у випадку спроби здійснення операцій підробленими платіжними картками, негайно інформувати РВ УМВС України в Рівненській області та Костопільське міжрайонне відділення управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Між банківськими установами району і РВ УМВС України в Рівненській області налагоджено взаємний обмін інформацією для оперативного реагування.

14.

Здійснювати заходи із супроводження процедур державних закупівель з метою викриття можливих фактів закупівлі за завищеними цінами, проведення фіктивних операцій, придбання недоброякісної продукції, недобросовісної конкуренції, безпідставного надання переваг одному з учасників, недопущення нецільового використання коштів цільових фондів, а також спрямованих на ліквідацію наслідків стихійних лих та техногенних катастроф.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області зареєстровано 17 злочинів, пов'язаних з державними закупівлями, з них 10 злочинів пов'язані з коштами державного бюджету, з яких 4 пов'язані з коштами Чорнобильського фонду, 2 у сфері державних закупівель, а також 7 злочинів пов'язаних з коштами місцевих бюджетів.

15.

З метою захисту майнових прав клієнтів банківських установ та кредитних спілок, що здійснюють діяльність на території Рівненської області, систематично проводити заходи, спрямовані на виявлення правопорушень та злочинів, учинених службовими особами банківських установ та кредитних спілок під час надання банківських послуг та реалізації кредитних програм, забезпечити моніторинг звернень клієнтів кредитно-фінансових установ та відповідне реагування. Здійснювати заходи із недопущення діяльності на території області "фінансових пірамід".

Районним відділом УМВС України в Рівненській області задокументовано 6 злочинів у фінансово-кредитній сфері, з них 2 у банківській сфері.

16.

Здійснювати перевірки дотримання суб’єктами підприємництва вимог законодавства з питань інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області задокументовано 1 злочин за ст.176 КК України, виявлено 5 злочинів, складено 2 адміністративні протоколи за ст.164 КУпАП.

17.

Уживати заходів до зменшення заборгованості суб’єктів підприємницької діяльності перед бюджетом. Забезпечувати моніторинг своєчасності оплати праці найманим працівникам, виявляти факти прихованих трудових відносин. Запровадити систематичний обмін інформацією з цих питань між органами виконавчої влади та правоохоронними органами.

Станом на 20.12.2012 заборгованість із виплати заробітної плати по підприємствах, установах, організаціях району відсутня. Головним державним інспектором Територіальної державної інспекції праці з питань праці в Рівненській області з початку 2012 року проведено 46 перевірок підприємств, установ, організацій різних форм власності та СПД — фізичних осіб щодо дотримання законодавства про працю. Виявлено факти несвоєчасної виплати заробітної плати на 7 суб'єктах господарювання. За результатами перевірок матеріали на 5 керівників направлено до суду, на 1 керівника — до Березнівської районної прокуратури для вирішення питання щодо порушення кримінальної справи по ст. 175 КК України, 1 — притягнуто до адмінвідповідальності з накладанням штрафу.

З метою захисту прав громадян, пов'язаних з легалізацією трудових відносин, робочими групами районної координаційної ради з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення вивчалися питання щодо легального використання робочої сили. Обстеженнями охоплено 286 суб'єктів господарювання. В ході обстежень виявлено 66 осіб, у яких відсутні трудові договори.

Акти щодо виявлених порушень направлялись до Територіальної державної інспекції праці з питань праці в Рівненській області для вжиття заходів. Головним державним інспектором праці за порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин направлено до суду 7 протоколів.

За результатами роботи районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з початку 2012 року легалізовано роботу 42 найманих працівників.18

Організовувати проведення перевірок розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо дотримання вимог законодавства в роботі цих закладів.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області систематично проводячи відпрацювання розважальних закладів району виявлено 9 порушень за ст.156 КУпАП. 2 розважальні заклади були позбавленні ліцензії.

19.

Обмежити відвідування неповнолітніми ігрових залів, комп'ютерних клубів, відеотек, дискотек, кафе, барів у вечірній час (до 21 години у зимовий та до 22 години у літній періоди).

Рішеннями виконавчих комітетів сільських, селищної, міської рад вирішено обмежити відвідування неповнолітніми ігрових залів, комп'ютерних клубів, відеотек, дискотек, кафе, барів у вечірній час (до 21 години у зимовий та до 22 години у літній періоди).

20.

Організувати проведення в навчальних закладах області усіх рівнів акредитації тижнів правових знань.

Управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у жовтні та грудні 2012 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах проведено традиційні тижні правових знань.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області у навчальних закладах району було проведено 39 виступів на правову тематику.21.

Забезпечити своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік, систематичну перевірку умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім'ям адресної допомоги, проведення обстеження житлово-побутових умов учнів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Станом на 15.12.2012 в районі нараховується 34 неблагополучні сім'ї, в яких виховується 67 дітей, 1 дитина, яка систематично залишає постійне місце проживання. Працівниками служби у справах дітей проведено обстеження умов проживання та профілактичну роботу в 122 сім’ях, де батьки не забезпечують належних умов проживання та виховання для дітей. За звітний період службою ініційовано 3 позови з питань позбавлення батьківських прав.

Поновлено банк даних щодо неблагополучних сімей району. З початку 2012 року виявлено та поставлено на профілактичний облік 9 неблагополучних сімей, в яких виховується 22 дитини та 1 сім'я з приводу вчинення насильства в сім’ї (1 дитина). В кожному окремому випадку вжито заходів щодо припинення насильства по відношенню до дітей, захищено їхні права та інтереси.

З метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, а також виявлення осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність спільно з працівниками управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, РВ УМВС України в Рівненській області протягом 2012 року проведено 19 рейдів по місцях масового відпочинку, дозвілля дітей та молоді, комп’ютерних клубах та залах ігрових автоматів, закладах торгівлі та громадського харчування різних форм власності, сім’ях громадян району.

У 2012 році надійшло 1 повідомлення з Дубенської виховної колонії про неповнолітнього, який звільняється.22.

Забезпечити поповнення баз даних щодо переліку молодих людей, які звільнені з місць позбавлення волі, супровід та контроль неповнолітніх і молоді, які відбули покарання та звільнилися з місць позбавлення волі.

На даний час на профілактичному обліку РВ УМВС України в Рівненській області перебуває 22 особи.

23.

Здійснити заходи щодо забезпечення зайнятості неповнолітніх, надання учням та студентам послуг у працевлаштуванні під час канікул та у вільний від навчання час, забезпечити збереження існуючої мережі державних і громадських інститутів з надання соціальної підтримки неповнолітнім, які перебувають у складних життєвих умовах, посилити контроль за дотриманням законодавства про працю стосовно неповнолітніх.

В канікулярний та вільний від навчання час учні загальноосвітніх навчальних закладів займаються в гуртках, секціях, клубах за інтересами на базі шкіл, 3767 вихованців займається у позашкільних навчальних закладах. Відповідно до річних планів роботи освітніх установ систематично проводяться загальношкільні та класні масові заходи. При відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації функціонує підлітковий клуб “Колорит”, в якому займається 45 дітей.

За даний період на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 20 осіб віком до 18 років, з них 5 працевлаштовано.24.

У рамках виконання регіональних програм організації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи забезпечити розширення мережі спортивних клубів та секцій в дитячо-юнацьких спортивних школах на базі вивільнених приміщень комунальної власності, їх належного матеріального забезпечення, залучення до занять фізичною культурою і спортом на пільгових умовах дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей та підлітків, схильних до правопорушень.

У 35 загальноосвітніх навчальних закладах організовано роботу спортивних клубів на загальних підставах, які входять до складу культурно-дозвіллевих комплексів. В загальноосвітніх навчальних закладах, згідно затвердженого на кожен навчальний рік розкладу, забезпечується проведення першого етапу Всеукраїнської Спартакіади школярів (шкільних змагань). Впродовж 2012 року пройшла XVIІ Спартакіада школярів Березнівщини з 13 видів спорту. До занять фізичною культурою і спортом у секціях в загальноосвітніх навчальних закладах та комунальному закладі “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” районної ради залучаються діти-сироти, з малозабезпечених і багатодітних сімей, схильні до правопорушень.

25.

Проводити профілактичні заходи щодо виявлення осіб, які займаються виготовленням і продажем самогону та інших спиртних напоїв, з метою застосування до них заходів реагування відповідно до чинного законодавства України.

Проведеними заходами районним відділом УМВС України в Рівненській області по боротьбі з самогоноварінням до адміністративної відповідальності притягнуто 97 осіб.

Виконавчі комітети сільських, селищної, міської рад беруть участь у проведені рейдів дільничним інспектором міліції щодо виявлення осіб, які займаються продажем самогону.26.

Забезпечити контроль за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та притягненням до відповідальності винних осіб, вирішувати питання про позбавлення суб'єктів підприємництва ліцензій за незаконну торгівлю алкогольними напоями.

Працівниками районного відділу УМВС України в Рівненській області у 2012 році до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб. Два розважальних заклади були позбавленні ліцензії.

27.

Для підтримки загальнодержавних та регіональних програм боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів установити і розвивати зв'язки з неурядовими міжнародними громадськими організаціями, використовуючи з цією метою можливості благодійних фондів сприяння боротьбі з наркоманією та наркобізнесом.

За інформацією РВ УМВС України в Рівненській області на території району відсутні відділення неурядових міжнародних організацій по боротьбі з наркобізнесом.

28.

Здійснювати заходи з припинення діяльності організованих злочинних груп, які спеціалізуються на збуті наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах, їх виготовленні у підпільних нарколабораторіях.

За інформацією РВ УМВС України в Рівненській області протягом звітного періоду злочинів за ст.317 КК України (утримання наркопритонів) на території району не допущено.

29.

Здійснювати систематичний контроль за дотриманням лікувально-профілактичними, аптечними закладами області ліцензійних умов, установлених для обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Проводити обстеження приміщень з метою виявлення рівня їх захисту, наявності охорони, перевірки кола осіб, допущених до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами.

Працівниками районного відділу УМВС України в Рівненській області систематично проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання під умовною назвою “Батискаф” на території району. Протягом звітного періоду зареєстровано одне порушення умов ліцензійної діяльності легального обігу, в ході детальної перевірки факт не підтвердився.

30.

Організовувати і проводити відпрацювання, спрямовані на попередження правопорушень з боку раніше судимих осіб, у тому числі в побуті, поліпшення профілактичної роботи серед осіб, які стоять на обліках в органах внутрішніх справ.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області у 2012 році складено 25 адміністративних протоколів за порушення правил адміністративного нагляду та порушена 1 кримінальна справа.

31.

Забезпечити взаємодію установ з виконання покарань із органами внутрішніх справ, місцевими органами виконавчої влади щодо побутового влаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

З метою забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі, прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 квітня 2010 року № 133 «Про план заходів з реалізації в районі Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, до 2015 року».

З початку року працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на профілактичний облік взято 15 осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Вищезазначені особи мають паспорти громадянина України. Забезпечується вирішення соціально – побутових питань даних осіб, надання матеріальної допомоги.У 2012 році молодим особам, звільненим з місць позбавлення волі, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надано 31 соціальну послугу.

32.

Здійснити комплекс організаційно-практичних заходів зі зниження рівня аварійності та тяжкості її наслідків, зокрема спрямованих на виявлення та переобладнання аварійно-небезпечних ділянок руху.

Протягом звітного періоду працівниками відділення ДАІ районного відділу УМВС України в Рівненській області надано 28 приписів зацікавленим організаціям про переобладнання аварійно-небезпечних ділянок руху. Протягом звітного періоду на автошляхах району вчинено 4 ДТП в яких загинуло 8 та травмовано 2 особи.

33.

З метою виявлення водіїв, що керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, вирішити питання щодо забезпечення відділу Державної автомобільної інспекції РВ УМВС України в Рівненській області спеціальним приладом для вимірювання вмісту алкоголю в повітрі, що видихається, "Alcotest 6810".

Протягом звітного періоду виявлено 120 осіб, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Також працівниками відділення ДАІ районного відділу УМВС України в Рівненській області виділено прилад «Alkotest 6810» для визначення факту вживання спиртних напоїв.

34.

З метою профілактики аварійності на автошляхах області вжити заходів щодо забезпечення відділу Державної автомобільної інспекції РВ УМВС України в Рівненській області спеціальним пристроєм вимірювання швидкісних режимів "Trucam".

У 2012 році відділенню ДАІ РВ УМВС України в Рівненській області виділено прилад вимірювання швидкісних режимів руху транспортних засобів “Беркут”.

35.

Розроблення та розповсюдження серед населення пам'ятки про засоби правомірного захисту від злочинних посягань та порядку дій у разі виявлення вибухових пристроїв, виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області протягом поточного року в районній газеті “Надслучанський вісник” було проведено 8 публікацій керівництва відділу про засоби правомірного захисту від злочинних посягань.

36.

Забезпечення неухильного виконання вимог законодавства щодо виявлення причин та умов, які сприяють учиненню злочинів. У разі формального розгляду посадовими особами подань уповноважених органів про вжиття заходів з усунення причин і умов, що сприяли вчиненню злочину, вирішувати питання про притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області за звітний період 2012 року направлено 151 подання про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочинів до місцевих органів влади.

37.

Організація діяльності юних помічників міліції, юних інспекторів безпеки дорожнього руху та проведення відповідних конкурсів серед дітей та молоді.

Управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відповідно до планів роботи загальноосвітніх навчальних закладів, за участю працівників відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території району, у вересні 2012 року проведено традиційний місячник “Увага! Діти на дорозі!”, з 16 по 22 листопада — тиждень безпеки дорожнього руху.

38.

Проведення пропагандистських заходів щодо популяризації участі громадян у громадських формуваннях з охорони громадського порядку і державного кордону, сприяння створенню нових та розширенню існуючих формувань.

Постійно на сходах сіл дільничними інспекторами міліції РВ УМВС України в Рівненській області проводяться заходи щодо залучення населення до участі у громадських формуваннях. Підібрано 9 кандидатів.

39.

Відповідно до статті 18 Закону України від 22.06.2000 № 1835 - ІІІ "Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону" та пункту 4 Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119/2005 "Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності" при формуванні місцевих бюджетів на 2011 - 2015 роки передбачати кошти для заохочення громадських помічників дільничних інспекторів міліції

Кошти для заохочення громадських помічників дільничних інспекторів міліції протягом 2012 року не виділялись.

40.

Вжити заходів щодо утворення або відновлення діяльності громадських формувань на підприємствах, в установах та організаціях, вищих навчальних закладах, організації їх матеріально-технічного забезпечення і стимулювання роботи.

На території району діє 25 громадських формувань. На території міської ради діє найбільше, куди входить 14 підприємств, установ, організацій та налічує 89 членів. Всього на території району у громадські формування входять 652 особи. З початку року членами ДНД спільно з працівниками ДІМ проведено 112 патрулювань, виявлено 78 правопорушень та розкрито 3 злочини.

41.

Забезпечити впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, систем навігації та інших мереж зв’язку з метою безперервного моніторингу транспортного процесу, контролю швидкісного режиму, передачі сигналу допомоги в разі виникнення надзвичайної ситуації, насамперед для транспортних засобів, що здійснюють регулярні пасажирські та вантажні перевезення.

Не впроваджено новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, систем навігації та інших мереж зв'язку з метою безперервного моніторингу транспортного процесу, контролю швидкісного режиму, передачі сигналу допомоги в разі виникнення надзвичайної ситуації,насамперед для транспортних засобів, що здійснюють регулярні пасажирські та вантажні перевезення.

42.

Упровадження використання портативного (автомобільного) терміналу підрозділами патрульно-постової служби для оперативного здійснення перевірок персональних даних затриманих осіб за наявними криміналістичними обліками.

У Березнівському РВ УМВС України в Рівненській області запроваджено в дію ІІПС «АРМОР» за допомогою якої здійснюється оперативна перевірка особи на причетність до порушення адміністративного чи кримінального законодавства, перебування на профілактичному обліку особи незалежно від місця проживання.

43.

Упровадження використання систем супутникового спостереження для встановлення місцезнаходження автомобілів та піших нарядів патрульно-постових служб.

На даний час супутникові системи спостереження введено лише за автомобілем, який здійснює перевезення спецконтингенту.

44.

Вжити заходів щодо надання окремих приміщень для розміщення дільничних пунктів міліції в кожному населеному пункті області та їх обладнання.

На даний час виділено 10 окремих приміщень для дільничних інспекторів міліції на території району.

45.

Проведення спільних перевірок з контролю за додержанням законодавства з питань охорони та використання природних ресурсів, проведення археологічних розвідок та розкопок.

На території району протягом звітного періоду зареєстровано 1 факт службової недбалості службовими особами Городищенської сільської ради, які без проведення польових обстежень земель та установлення меж ділянок історико-культурного значення вилучили з державної власності та передали у приватну власність земельну ділянку в с.Городище.

46.

Проведення спільних заходів, спрямованих на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, а також виявлення осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність.

З метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, а також виявлення осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність працівниками управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, РВ УМВС України в Рівненській області, службою у справах дітей райдержадміністрації протягом 2012 року проведено 19 рейдів по місцях масового відпочинку, дозвілля дітей та молоді, комп’ютерних клубах та залах ігрових автоматів, закладах торгівлі та громадського харчування різних форм власності, сім’ях громадян району.

Протягом звітного періоду кримінальні справи за ст. 304 КК України порушено не було.47.

Проведення цільових оперативно-профілактичних операцій, спрямованих на виявлення та припинення протиправної діяльності у сфері захисту суспільної моралі.

Працівниками РВ УМВС України в Рівненській області під час проведення оперативно-профілактичних відпрацювань примірники з пропагандою насильства не вилучались.

48.

Здійснення заходів щодо забезпечення підвищення рівня правової освіти населення, громадської правосвідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь.

З початку року районним відділом УМВС України в Рівненській області надано 77 матеріалів в районну газету «Надслучанський вісник» та 165 матеріалів до місцевого радіомовлення.

49.

За результатами моніторингу фактів крадіжок художніх, історичних та інших культурних цінностей здійснювати заходи щодо забезпечення збереження та недопущення незаконного вивезення їх за кордон.

На території району протягом звітного періоду фактів крадіжок культурних цінностей не зареєстровано.

50.

Здійснення перевірок щодо стану додержання законодавства з недопущення утворення об'єднань громадян, програмні цілі або дії яких спрямовані на пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, а також використання спеціальних та військових звань, форменого одягу та атрибутики органів державної влади.

На даний час на території району подібних об'єднань громадян не зареєстровано.

51.

Організація та здійснення цільових оперативно-профілактичних операцій та рейдів, спрямованих на перевірку діяльності суб'єктів господарювання (туристичних агентств), виявлення злочинних груп, окремих осіб, причетних до вчинення злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.

Фактів торгівлі людьми на території району не виявлено.

52.

З метою запобігання злочинним посяганням із застосуванням зброї та вибухових пристроїв проти особи і суспільства, зокрема терористичним актам, здійснювати комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на виявлення, перекриття та ліквідацію каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших небезпечних предметів і речовин.

Районним відділом УМВС України в Рівненській області протягом року зареєстровано 12 фактів виявлення зброї, боєприпасів на території району. При розгляді даних матеріалів порушено 7 кримінальних справ за ст.263 ч.1 КК України, по 5 фактах відмовлено у порушенні кримінальної справи. Також протягом року виставлено 4 пости і забезпечено охорону місць виявлення боєприпасів часів ВВВ.

53.

Систематично обстежувати місця постійного зберігання і використання зброї та вибухових матеріалів, отруйних і сильнодіючих речовин, видавати відповідні дозволи для подальшого контролю, а також здійснювати профілактичні заходи щодо попередження зловживань і порушень установлених правил дозвільної системи.

На території району на даний час зареєстровано 1 об'єкт дозвільної системи, під час профілактичних перевірок даного об'єкта протягом року виявлено одне порушення за ст. 185 КУпАП.

54.

Проведення за узгодженням з відповідними службами інших держав спільних оперативно-розшукових заходів з виявлення та припинення етнічної злочинності, організованих груп, злочинних організацій та транснаціональних угруповань.55.

Вивчення досвіду іноземних держав у боротьбі з кіберзлочинністю, торгівлею людьми, протидії організованій злочинності та корупції, та його впровадження в діяльність правоохоронних органів.

В системі службової підготовки працівників РВ УМВС України в Рівненській області вивчається досвід іноземних держав у боротьбі з кіберзлочинністю, торгівлею людьми, протидії організованій злочинності та корупції.

56.

Сприяти підрозділам міліції та громадським формуванням з охорони громадського порядку і державного кордону в їх матеріально-технічному забезпеченні, уживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування діяльності таких формувань.

Протягом звітного періоду кошти з місцевих бюджетів не виділялись.

57.

Сприяти підрозділам міліції та громадським формуванням у матеріально-технічному забезпеченні, приведенні ізоляторів тимчасового тримання та кімнат затриманих у відповідність із затвердженими нормами та міжнародними стандартами шляхом проведення капітальних ремонтів, реконструкції та добудов. Уживати заходів щодо додаткового фінансування діяльності громадських формувань та облаштування зазначених приміщень.

Протягом звітного періоду кошти з місцевих бюджетів не виділялись.

58.

Сприяти матеріально-технічному забезпеченню спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією УМВС України в області, управління СБУ в області, прокуратури області, зокрема в придбанні сучасної спеціальної техніки для виявлення нових способів злочинів.

Протягом звітного періоду кошти з місцевих бюджетів не виділялись.