Рішення Від „ 25 04 2013 р. №182 Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів області у водоймах - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про проведення двомісячника по охороні та відтворенню рибних запасів... 1 62.38kb.
Наказ №38 20 березня 2013 р м. Луганськ Про встановлення весняно-літньої... 1 77.03kb.
На Запорізькому водосховищі з 05 квітня по 13 червня 2013 року 1 23.32kb.
Наказ №50 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,... 1 27.12kb.
Про затвердження Інструкції про порядок здійснення штучного розведення... 1 178.43kb.
Державний комітет статистики україни (Держкомстат України) 1 70.85kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 04. 1 67.32kb.
Про затвердження Порядку справляння збору за спеціальне використання... 1 47.84kb.
Про затвердження Інструкції про порядок здійснення штучного розведення... 1 176.25kb.
Про затвердження Програми розвитку інфраструктури ринку риби, інших... 1 236.78kb.
Про затвердження Інструкції про порядок здійснення штучного розведення... 1 192.54kb.
Розпорядження першого заступника голови обласної державної адміністрації 18. 1 68.12kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення Від „ 25 04 2013 р. №182 Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів - сторінка №1/1

ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Вінницької області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Рішення

Від „ 25 ” 04 2013 р. №__182___


Про заходи з охорони і відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів області у водоймах на території Ладижинської міської ради на період нересту риби у 2013 році.

Відповідно до Закону України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», з метою охорони, відтворення й збільшення рибних запасів у водоймах на території Ладижинської міської ради, створення умов для весняно-літнього нересту риби, керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


В И Р І Ш И В:


  1. Провести у період заборони промислового, спортивного і любительського вилову риби дво- та тримісячники з охорони рибних запасів та інших водних живих ресурсів під назвою «Нерест - 2013».

  2. Затвердити «План заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах, які знаходяться на території Ладижинської міської ради на період весняно-літньої заборони на вилов риби 2013 року» (додається).

  3. Комунальним засобам масової інформації забезпечити висвітлення у засобах масової інформації ходу реалізації затверджених заходів.

  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Анущенка П.Д.

Міський голова В.І.Коломєйцев

Вик. Магера І.В.
Погоджено:

Головний спеціаліст юридичного відділу

Бучко О.М.
Перший заступник міського голови

Анущенко П.Д.

Керуючий справами

Терепа В.М.

Додаток до рішення виконкому №182 від 25.04.2013 р.

ПЛАН

заходів щодо посилання контролю за охороною рибних запасів та інших

водних живих ресурсів на території Ладижинської міської ради на

період весняно-літньої заборони на вилов риби 2013 року.№ п/п

Заходи

Термін виконання


Виконавці

Організувати проведення спільних нарад представників природо - охоронних та правоохоронних заходів для ознайомлення з оперативним станом на водоймах та відпрацювання спільних заходів на період весняно-літньої заборони.

До 10 квітня 2013 р.

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекції у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області, громадські природо-охоронні організації.Створити постійно діючі оперативні групи з числа працівників головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, регіональної державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Ладижинського МВМ УМВС Україні у Вінницькій області, громадської організації «За чисте довкілля», ЗМІ.

До 10 квітня

2013 р.


Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державна екологічна інспекції у Вінницькій області. Ладижинський МВМ УВС України у Вінницькій області, громадські природоохоронні організації, ЗМІ.Забезпечити виїзд оперативних груп на період нересту риби, закріпивши за ними спеціальний автотранспорт і технічні засоби для посилення рибоохоронної роботи, згідно з графіком.

Квітень-червень

2013 р.Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державна екологічна інспекції у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УВС України у Вінницькій області, громадські природоохоронні організації, громадська організація «Ладижинська міська природо-охоронна організація «За чисте довкілля» та громадськість.Провести на водоймах, які знаходяться на території Ладижинської міської ради комплексну операцію «Нерест - 2013», із залученням інспекторів рибоохорони Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області , засобів масової інформації та громадськості. Результати операції висвітлювати в місцевій пресі, по радіо та телебаченню.

Квітень-липень

2013 р.


Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекції у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області, громадські природоохоронні організації, КП ТРК «Лада», КП «Нове місто».Здійснити рейдові перевірки ринків та місць торгівлі в м. Ладижин з метою недопущення торгівлі забороненими знаряддями лову, рибою і рибо - продуктами, особливо цінних видів риб, що знесені до червоної книги України осетрових, іншими водними живими ресурсами. Першочергову увагу звернути на виявлення джерел постачання незаконно добутої риби.Квітень -липень

2013 р.


Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекції у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області, управління ветеринарної медицини м.Ладижин, громадські природоохоронні організації міста, ЗМІ.
Посилити державний ветеринарно-санітарний контроль на ринках, за реалізацією живої риби, інших водних живих ресурсів, дозволити реалізацію при наявності ветеринарних документів, що засвідчують її походження, якість та безпеку.

Квітень - липень

2013 р.


Управління ветеринарної медицини м. Ладижин

Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області.

3 метою виявлення фактів перевезення незаконно виловленої і придбаної приватним шляхом риби, практикувати спільні чергування працівників відділу ДАІ Ладижинського МВМ УМВС України у Вінницькій області та інспекторів рибоохорони на автошляхах, які ведуть до районів інтенсивного рибальства.

Квітень - липень

2013 р.


Відділ ДАІ Ладижинського МВМ УМВС України у Вінницької області, Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекції у Вінницькій області.Організувати на місцевому радіо проведення «круглих столів» за участю керівників і спеціалістів Головного державного управління охорони, використання та відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, громадських природоохоронних організацій, пов’язаних з охороною рибних запасів та регулювання рибальства, незаконного продажу приватними особами цінних видів риби т а ікри.

Квітень -липень

2013 р.


КП ТРК «Лада», Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області, громадські природо-охоронні організації.З метою поліпшення профілактичної роботи, питання охорони рибних запасів та боротьби з браконьєрством широко висвітлювати у місцевих засобах масової інформації.

Протягом нерестового періоду

Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Ладижинський МВМ УМВС України у Вінницькій області, громадські природо - охоронні організації, КП ТРК «Лада», КП «Нове місто».


Керуючий справами В.М.Терепа