Рішення від № Звіт про виконання міської програми розвитку дорожнього господарства на 2011/14 роки за 2011 рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Додаток до рішення сесії № -21 -уі від «22» березня 2012 року Звіт... 1 121.65kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №255-11-06 Про виконання районної... 1 138.14kb.
Рішення від 08. 02. 2013 №975 Про виконання міської комплексної Програми... 1 95.83kb.
Звіт Про виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального... 1 64.28kb.
Рішення від " " 2011 № проект сесії скликання Про хід виконання Програми... 1 108.68kb.
Рішення від № м. Первомайськ Про виконання за 9 місяців 2011 року... 13 3323.16kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №247-11-06 Про виконання районної... 1 243.2kb.
Рішення від «30. 12»2011 №809-vi м. Чугуїв Про виконання міської... 1 75.97kb.
Рішення районної ради від 20. 04. 2011 року №9 «Про затвердження... 1 101.91kb.
Україна миколаївська область новобузька районна рада рішення від 12 2881.81kb.
Наказ №1027 Про затвердження плану заходів щодо виконання міської... 1 67.45kb.
І. В. Корунець порівняльна типологія англійської та української мов... 30 3044.74kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від № Звіт про виконання міської програми розвитку дорожнього господарства - сторінка №1/1
ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

XVI сесія міської ради VІ скликання

РІШЕННЯ
від ________ № ___
Звіт про виконання міської програми

розвитку дорожнього господарства

на 2011/14 роки за 2011 рік

Рішенням міської ради від 25.02.2011 р. № 113 затверджено міську програму розвитку дорожнього господарства на 2011/14 роки (далі - Програма).

Очікувані обсяги виконання Міської програми розвитку дорожнього господарства на 2011/14 роки:

Загальний обсяг фінансування, тис.грн.

Міський бюджет, тис.грн.

Державний бюджет, тис.грн.

Інші джерела, тис.грн.

План, який передбачено програмою на 2011 рік

137436,680

134436,680

3000,0

-

Обсяги фінансування у 2011 році:Загальний обсяг фінансування, тис.грн.

Міський бюджет, тис.грн.

Державний бюджет, тис.грн.

Інші джерела, тис.грн.

План

19917,26

19917,26

-

-

Факт

14536,58

14536,58

-

-

Метою Програми є поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг і мостів, дорожньої інфраструктури, забезпечення безперервності розвитку мережі автомобільних доріг, поліпшення технічних показників, підвищення безпеки руху, швидкості, економічності та комфортності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, розвиток автомобільного туризму, сприяння економічному та екологічно збалансованому розвитку дорожнього господарства.

Основним принципом Програми є значне збільшення обсягів робіт із будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг і мостів та поліпшенні їх якості.

Реалізація Програми забезпечить розвиток мережі автомобільних доріг, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану існуючих автомобільних доріг, підвищення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки автомобільних доріг, підвищення якості автомобільних доріг за рахунок впровадження прогресивних проектних рішень та сучасних технологій, розвиток дорожньої інфраструктури та поліпшення інформаційного забезпечення учасників дорожнього руху, удосконалення управління автомобільними дорогами.

Основна проблема дорожнього господарства полягає в тому, що транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг, мостів та дорожньої інфраструктури не забезпечує швидкого, комфортного, економічного і безпечного перевезення пасажирів та вантажів, а отже, прискореного соціально-економічного, екологічно збалансованого розвитку міста, підвищення конкурентоспроможності автомобільних доріг щодо транзитних перевезень, розвитку автомобільного туризму та безпеки руху транспорту і пішоходів.

Програмою визначено такі основні заходи:

- розвиток мережі автомобільних доріг міста та населених пунктів, які належать до міської територіальної громади;

- збереження мережі автомобільних доріг та забезпечення їх ефективного функціонування;

- підвищення рівня безпеки дорожнього руху за допомогою засобів дорожньої служби, розвиток дорожнього сервісу та інформаційного забезпечення учасників дорожнього руху;

- захист навколишнього природного середовища у процесі будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, з урахуванням потреб формування екомережі міста;  • підвищення ефективної інвестиційної та науково-технічної діяльності;

  • удосконалення засад функціонування дорожнього господарства.

Розвиток мережі автомобільних доріг передбачає реконструкцію та будівництво нових автомобільних доріг із твердим покриттям згідно із планом забудови міста.

Для виконання цього завдання передбачається:

реконструкція автомобільних доріг за кошти міського бюджету;


  • реконструкція автомобільних доріг на основі спів фінансування за кошти з обласного бюджету та субвенції з державного бюджету;

Будівництво автомобільних доріг із твердим покриттям до сільських населених пунктів забезпечить їх транспортні зв’язки з основною мережею автомобільних доріг та центром міста.

Збереження мережі автомобільних доріг та забезпечення її ефективного функціонування здійснюватиметься шляхом виконання комплексу робіт із ремонту та експлуатаційного утримання їх на основі даних системи контроля за станом покриття автомобільних доріг та мостів.

Особливе значення надаватиметься капітальному ремонту автомобільних доріг, які за рівнем інтенсивності руху транспортних засобів ще не потребують реконструкції, але через значне збільшення інтенсивності руху великовагових транспортних засобів у складі транспортних потоків дорожній одяг потребує поліпшення технічних характеристик, а також удосконалення системи водовідведення.

Першочергово здійснюватимуться роботи, спрямовані на збереження існуючої мережі автомобільних доріг, в’їзних до міста, із рухом громадського транспорту та інтенсивним рухом транспорту.

Джерела фінансування Програми визначаються відповідно до Закону України “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, за рахунок зборів за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, за першу реєстрацію транспортних засобів, за рахунок бюджету розвитку міського бюджету, а також інших джерел, що не суперечить чинному законодавству України. Бюджетні кошти міського бюджету спрямовуються в основному на збереження існуючої мережі доріг, забезпечення безпеки руху та екологічної безпеки доріг, інформаційне забезпечення учасників дорожнього руху. Будівництво нових доріг передбачається здійснювати переважно за рахунок субвенції з державного бюджету, кредитів та довгострокових фінансових інвестицій.

Фінансування Програми за рахунок бюджетів, згідно з додатками до Програми, уточнюється в процесі формування міського та обласного бюджетів на відповідний рік.

Очікуванні результати виконання Програми забезпечать:

- унеможливлення втрат із міського бюджету внаслідок незадовільного стану автомобільних доріг та збільшення надходжень до міського бюджету від транзитних перевезень, а також щорічних надходжень до міського бюджету;

- поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг і приведення його у відповідність до вимог нормативних документів; створення належної дорожньої інфраструктури;

- зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод;

- поліпшення транспортного сполучення із сільськими населеними пунктами;

- зменшення транспортних витрат у вартості товарів і послуг;

- збільшення обсягів дорожніх робіт та відповідно дорожньої будівельної індустрії;

- створення додаткових робочих місць у дорожній і суміжних галузях та робочих місць у результаті розвитку дорожньої інфраструктури та туристичного сервісу;

- удосконалення системи управління автомобільними дорогами;

- підвищення ефективності використання бюджетних коштів;

- залучення інших джерел фінансування на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг;

- зменшення негативного впливу автомобільних доріг, що будуються, на навколишнє середовище (за рівнем шуму, забруднення повітря, водних ресурсів і ґрунту);

- зменшення рівня забруднення атмосфери внаслідок транспортних і технологічних викидів та відходів;

- запобігання екзогенним, гео- і гідродинамічним явищам, що змінюють природні системи (осушення, заболочування, ерозія, зсуви тощо).

За час виконання програми виконано капітальний ремонт вулиць Ладичука, Польової (сел. Антонівка), Некрасова, Лісової, Полтавської, Рози Люксембург, Патона; та поточний ремонт вулиць Кременчуцької, Безроднього, Блюхера, Адмірала Сенявіна, Покришева, Нафтовиків, Червонопрапорної, 49 Херсонської гвардійської дивізії, Острівського шосе, просп. 200-річча Херсона, Миколаївського шосе та інші.

Обсяг відновлення асфальтобетонного покриття по даним вулицям за 2011 рік склав 61582 кв.м..


Стан виконання за час реалізації програми (%): 1,9 %
Стан виконання в 2011 році (%): 1,9 %
Розглянувши інформацію про хід виконання Програми розвитку дорожнього господарства на 2011/14 роки за 2011 рік, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 та частиною першою статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Взяти до відома інформацію про хід виконання міської програми розвитку дорожнього господарства на 2011/14 роки за 2011 рік.

2. Управлінню громадських зв’язків міської ради (Сазонова Т.В.) висвітлити зміст даного рішення у засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури (Козаков І.В.).

Міський голова В.В. Сальдо