Рішення від 08. 02. 2013 №975 Про виконання міської комплексної Програми розвитку фізичної культури - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від 29. 03. 2012 №621 Про хід виконання міської комплексної... 1 103.32kb.
Довідка про хід виконання Комплексної міської програми розвитку фізичної... 1 173.67kb.
Рішення про затвердження комплексної програми розвитку фізичної культури... 1 334.86kb.
Рішення від 27 грудня 2012 року №682/14 м. Стаханов Про затвердження... 1 283.99kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №247-11-06 Про виконання районної... 1 243.2kb.
Рішення від 12. 12. 2012 року смт Краснопілля Про виконання районної... 1 380.86kb.
Рішення про зняття з контролю рішення районної ради від 13 січня... 1 73.92kb.
Рішення від 2012 року № м. Стаханов Про виконання Програми розвитку... 1 121.72kb.
Рішення 26. 06. 2013 м. Ромни Про хід виконання міської комплексної... 1 127.79kb.
Рішення №26/4 " 06 " червня 2012 р м. Кремінна Про виконання Програми... 1 30.12kb.
Рішення від. № сесія скликання смт к азанка Про затвердження Програми... 1 200.66kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 24. 06. 1 372.1kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від 08. 02. 2013 №975 Про виконання міської комплексної Програми розвитку - сторінка №1/1

УКРАЇНА

НОВОКАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
37 сесія 6 скликання

РІШЕННЯ

від 08.02.2013 №975


Про виконання міської комплексної

Програми розвитку фізичної культури

та спорту на 2008 – 2011 роки,

подовженої на 2012 рік


Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника відділу у справах, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Сичова К.О. про виконання міської комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки, подовженої на 2012 рік, затвердженої рішенням міської ради від 09 грудня 2011 року №465, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про виконання міської комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки, подовженої на 2012 рік взяти до відома (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Григорьєва А.В. та постійну комісію з питань гуманітарної політики та гласності (Севрюков Г.І.).

Міський голова В.І. Коваленко

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання міської комплексної Програми

розвитку фізичної культури та спорту

на 2008-2011 роки, подовженої на 2012 рік

Більшість пунктів Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2012 році в нашому місті виконується.

Фізичне виховання та фізкультурно-спортивна робота у навчально-виховній сфері:

- створюються умови для рухової активності дітей та молоді в кожному навчальному закладі;

- продовжується запровадження в усіх навчальних закладах системи багатоступеневих змагань;

- щорічно проводяться міські комплексні спортивні заходи, міська Спартакіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Непогані результати у 2011-2012 навчальному році показали Новокаховська гімназія, загальноосвітні школи №1, №10, №8, №3, професійний електротехнічний ліцей, вище професійне училище, ПТУ-14, Новокаховський політехнічний коледж, Новокаховський приладобудівний технікум, Новокаховський гуманітарний інститут ВНЗ ВМУРоЛ «Україна»;

- проводиться робота по підготовці та проведенню в загальноосвітніх навчальних закладах міста державної фізкультурно-оздоровчої програми «Козацький гарт», «Тато, мама, я – спортивна сім’я», «Олімпійський тиждень» та «Олімпійське лелеченя», складання учнями та студентами навчальних нормативів з фізичної культури;

- залучаються до занять фізичною культурою і спортом на пільгових умовах діти-сироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також такі, які потребують посиленої педагогічної уваги.

Фізкультурно-оздоровча робота у виробничій та соціально-побутовій сферах:

- постійно проводяться міські спартакіади колективів фізичної культури, фізкультурно-спортивних товариств «Україна», «Спартак», «Динамо»;

- в навчальних закладах міста проводиться робота по покращенню фізичної підготовки допризовної молоді, навесні проводиться міська спартакіада допризовної молоді, а команда міста Нова Каховка в обласній Спартакіаді допризовної молоді 2012 року посіла третє місце;

- серед колективів фізкультури виробничої сфери найкраще поставлена фізкультурно-оздоровча робота у ВАТ «АПФ «Таврія», «Херсонгаз», «Укртелеком», ГЕС;

- в місті продовжують діяти спортивні клуби: «Класік», «Піраміда», «Ритм», «Мегаполіс», «Фітнес Фабрика», «Актив»;

- проводиться певна фізкультурно-оздоровча робота за місцем проживання і відпочинку громадян: 2012 року комунальними підприємствами міста зроблено поточний ремонт майже всіх спортивних майданчиків міста, проводяться ігри з футболу, настільного тенісу, шахів, шашок та інші;

- відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту постійно надає всебічну допомогу міським радам фізкультурно-спортивних товариств “Україна”, «Спартак», «Динамо», «Колос» у проведенні галузевих і міжгалузевих Спартакіад, фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів.

Спортивна діяльність.

2012 року в місті Нова Каховка проводилася значна робота по виконанню заходів щодо реалізації комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки, подовженої на 2012 рік у сфері фізичної культури і спорту, основною метою якої є створення сприятливих організаційних, соціально-економічних, політико-правових умов для залучення якомога більшої кількості різних верств населення, перш за все дітей, підлітків, юнаків, дівчат, молоді до занять фізичною культурою і спортом, проведення фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання і відпочинку, у сільській місцевості, у виробничій та побутових сферах, підтримка спорту високих досягнень.

За підсумками міської спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів перше місце зайняла ЗОШ №1, друге місце посіла Новокаховська гімназія, третьою стала ЗОШ №3.

Нова Каховка у 2012 році є лідером на Херсонщині в сфері фізичної культури та спорту.

В змаганнях – VІ літніх спортивних іграх молоді Херсонщини 2012 року місто Нова Каховка зайняла ІІ місце, міські команди вибороли такі місця (волейбол серед дівчат І місце, волейбол серед юнаків ІІІ місце, допризовна молодь ІІІ місце, баскетбол юнаки І місце, баскетбол дівчата ІІІ місце, гирьовий спорт І місце, пляжний волейбол серед дівчат І місце, пляжний волейбол серед юнаків IV місце, настільний теніс ІІ місце, спортивне орієнтування IІІ місце).

В обласній Спартакіаді серед учнів загальноосвітніх закладів районів та міст області в 2011-2012 навчальному році ІІ місце посіли юнаки з баскетболу, настільний теніс І командне місце, волейбол дівчата ІІ місце, пляжний волейбол дівчата ІІ місце, легка атлетика ІІІ місце.

В місті Нова Каховка проводиться значна кількість, як обласних так і всеукраїнських змагань з різноманітних видів спорту на високому організаційному і професійному рівнях.

Кращі спортсмени міста з боксу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, кікбоксингу, легкої атлетики, веслуванню на байдарках і каное, тенісу, настільного тенісу, таеквон-до, футболу, стрільби з лука, кіокушин-карате, більярдного і вітрильного спорту успішно виступають на обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Крім того, спортсмени та команди міста Нова Каховка на всеукраїнських та міжнародних змаганнях посіли такі місця:

Павлова Анастасія стала чемпіонкою світу серед юніорів у складі збірної команди України та срібною призеркою в особистому заліку м.Лас Вегас. За підсумками спортивного року Анастасія визнана кращою спортсменкою 2012 в Херсонській області.

Столярова Катерина друге місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики (семиборство) у приміщенні м.Запоріжжя. На Чемпіонаті України з легкої атлетики (багатоборство) у приміщенні сьоме місце м.Суми.

Галкіна Поліна стала Чемпіонкою України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів в бігу на 60 метрів з бар’єрами м.Запоріжжя. Зайняла друге місце в бігу на 60 метрів з бар’єрами на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів м.Суми.

Калініна Ангеліна у складі збірної команди України з тенісу зайняла третє місце на Чемпіонаті Європи віком учасників до 16 років, що проходив у Чехії.

Недопьокін Ігор на Чемпіонаті України з гирьового спорту посів друге місце у двоборстві.

Харченко Юрій на IX Чемпіонаті України серед ветеранів у ваговій категорії до 90 кілограм став чемпіоном України в боротьбі на праву руку та бронзовим призером в боротьбі на ліву руку м.Харків.

Вітовщик Юрій у ваговій категорії до 80 кілограм став срібним призером в боротьбі на праву руку м.Харків.

Піскунов Гліб став Чемпіоном на Чемпіонаті України з легкої атлетики (метання молоту) серед молодших юнаків з результатом 65 метрів 20 сантиметрів. На Чемпіонаті України з метання в місті Ялта серед юнаків віком 14-15 років посів перше місце та серед юніорів четверте місце.

Кошлійчук Валентин на Чемпіонаті України з легкої атлетики (метання молоту) серед старших юнаків посів п’яте місце з результатом 52 метри 68 сантиметрів.

Узун Федір на Чемпіонаті України з легкої атлетики (метання молоту) серед юніорів посів четверте місце з результатом 59 метрів 12 сантиметрів.

Новожилова Ірина на Чемпіонаті України з легкої атлетики (метання молоту) посіла третє місце з результатом 64 метри 98 сантиметри. Також Ірина було учасницею літніх Олімпійських ігор у Лондоні.

Тоткало Владислав у складі збірної команди України з настільного тенісу зайняв перше місце, а також четверте в особистому заліку на міжнародному турнірі в Румунії. На Чемпіонаті України серед юнаків друге місце в особистому розряді, та перше місце в парному розряді.

Калугін Владислав на Чемпіонаті України посів третє місце у парному змішаному розряді.

Команда СКНТ «Юність» місто Нова Каховка виступає у клубному Чемпіонаті України з настільного тенісу серед чоловічих команд;

Клубному Чемпіонаті України з настільного тенісу серед чоловіків, Південний регіон команда юність посіла третє місце.

У 2012 році в місті Нова Каховка пройшла друга обласна спартакіада серед депутатів, досить вдало виступила збірна команда депутатів Новокаховської міської ради;

Збірна команда державних службовців міста Нова Каховка на ХІ обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців районів та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення зайняла перше загальнокомандне місце виборовши призові місця в змаганнях з волейболу перше місце, шахи перше місце, шашки перше місце, міні-футбол перше місце;

Футбольна команда «Енергія» в Чемпіонаті України з футболу ІІ ліга посіла IV місце в групі А. Почався Чемпіонат України сезону 2012-2013 років команда «Енергія» продовжує виступати у другій лізі в групі «Б».

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради отримав диплом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, як лауреат футбольного сезону 2011-2012 років у номінації «Краще місто області з розвитку дитячо-юнацького футболу».

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради разом з ДЮСШ і спортивними клубами сприяє розвитку приоритетних в місті видів спорту: легкої атлетики, стрільби із луку, баскетболу, волейболу, футболу, боксу, велоспорту, тенісу, настільного тенісу, вільної боротьби, гирьового спорту, пляжного волейболу та інших.

Інвалідний спорт.

В місті Нова Каховка працює філія обласного центру «Інваспорту», в якій близько 121 спортсмен займається легкою атлетикою, стрільбою із лука, шахами, шашками, волейболом, баскетболом, футболом, бочка, влітку – плаванням.

Постійно проводяться міські змагання за програмою спартакіади “Повір у себе”, а збірні команди міста успішно приймають участь у відповідних обласних і всеукраїнських змаганнях.

Створюються умови для систематичних занять стрільбою із лука членам паралімпійської команди України, які займаються на спортивний комплекс зі стрільби із луку «Динамо».

Постійно проводяться спортивні змагання і свята для спортсменів-інвалідів різних нозологій.

Спортивні споруди міста надаються спортсменам-інвалідам безкоштовно.

Сільський спорт.

Найкращі умови для занять сільських трудівників та членів їх родин створені у ВАТ “АПФ “Таврія” – в Центральній Основі, селищах Райське, Тополівка;

Проводяться спортивно-масові заходи відповідного населеного пункту, під час державних свят, змагань з футболу, волейболу, гирьового спорту, шашок, шахів та інше.

Матеріально-технічне забезпечення.

Проводився поточний ремонт найбільших спортивних споруд міста: спорткомплекс «Динамо», стадіон «Енергія», спортзали «Будівельник», «Олімпійські надії», ФОК «Гарт», шахово-шашковий клуб, тенісні корти (ремонт туалетів та душових), а також майже всі спортивні зали навчальних закладів. Продовжується будівництво приміщення для 3-х тенісних кортів.

Фінансове забезпечення.

2012 року виділено з міського бюджету і використано 149125,00 грн. з них по програмі перевезення виділено та використано 27031,00 грн. На підтримку КП «Спорт для всіх» виділено та використано 587656,00 грн.

Інформаційне забезпечення.

Спортивна інформація про проведені змагання та про участь в змаганнях команд міста Нова Каховка постійно висвітлюється по міському радіо, в газетах «Нова Каховка», «Ключі», «Ділові новини», «Таврійський експрес», на офіційному сайті міста Нова Каховка.

Організаційне забезпечення.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради надає допомогу у створені нових спортивних клубів, організовує і проводить в місті навчально-тренувальну і спортивну роботу.

Кадрове забезпечення.

В місті Нова Каховка незначна ротація кадрів. Продовжують працювати ветерани фізичної культури і спорту.

Вчителі фізичної культури та спорту, тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл проходять перепідготовку в інститутах удосконалення вчителів. Цього року 6 вчителів фізичної культури пройшли перепідготовку.

Основні проблеми в сфері фізичної культури і спорту в місті:

1. Недостатня кількість спортивної форми, інвентарю та обладнання, перш за все, в навчальних закладах міста і дитячо-юнацьких спортивних школах.

2. Відсутність педагогів-організаторів фізкультурно-оздоровчої роботи на спортивних майданчиках за місцем проживання і відпочинку громадян.

3. Відсутність інструкторів з фізичної культури і спорту в Дніпрянській селищній і Райській сільській радах.

4. Відсутність басейну, обладнаних місць для навчання дітей плаванню влітку.

5. Не розпочато будівництво водно спортивної бази «Нептун».в.о. начальника відділу у справах сім’ї,

молоді, фізичної культури та спорту К.О.Сичов