Рішення від 13 вересня 2012 року „Про Програму благоустрою, озеленення, поліпшення стану довкілля населених пунктів Станишівської сі - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про проведення на території сільської ради двомісячника благоустрою... 1 102.6kb.
Розпорядження 27. 02. 2012 №233/А-2012 Про підготовку та проведення... 1 248.55kb.
Рішення від «16» вересня 2011 року №97 Про затвердження Правил благоустрою... 1 230.6kb.
Закону України «Про благоустрій населених пунктів» 1 83.35kb.
Рішення про внесення змін І доповнень до Програми благоустрою населених... 1 68.3kb.
Рішення від 27 листопада 2012 року №148 смт. Воловець Про схвалення... 1 11.7kb.
Розпорядження голови стрийської районної державної адміністрації... 1 132.42kb.
Розпорядження міського голови 29. 03. 2013 91 р Про створення штабу з 1 54.86kb.
Рішення від "17" січня 2013 р №13 «Про визначення замовника робіт... 1 32.27kb.
Розпорядження 19. 09. 2012 №659 Про проведення осіннього місячника... 8 1260.32kb.
Рішення від 10. 11. 2011 №420 Про затвердження Програми благоустрою... 1 54.03kb.
Час формування гранітів житомирського комплексу волинського мегаблока... 1 70.22kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від 13 вересня 2012 року „Про Програму благоустрою, озеленення, поліпшення - сторінка №1/1


УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬСТАНИШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Двадцять четверта сесія VІ скликання
РІШЕННЯ
Від 13 вересня 2012 року
„Про Програму благоустрою, озеленення,

поліпшення стану довкілля населених пунктів

Станишівської сільської ради на 2012-2015 роки”
Для дотримання чистоти та порядку на території населених пунктів, забезпечення зовнішнього освітлення вулиць, утримання в належному стані вулиць, доріг, заслухавши інформацію сільського Матвійчука Ю.В., виступи депутатів Соломко В.М., Клименко К.А., Кухарської Ю.В., керуючись ст.26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року №105, Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів сільської ради на 2012 рік, затвердженої рішенням 16 сесії 6 скликання від 05.01.2012 року, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:


 1. Затвердити Програму благоустрою, озеленення, поліпшення стану довкілля населених пунктів Станишівської сільської ради на 2012-2015 роки (далі – Програма), що додається.

 2. Виконкому сільської ради здійснювати контроль за виконанням Програми та інформувати за підсумками року.

 3. Рекомендувати виконкому сільської ради:

  1. Забезпечити виконання Програми;

  2. Передбачити в місцевих бюджетах необхідні кошти на благоустрій, озеленення, поліпшення стану довкілля підвідомчої території;

  3. Щороку проводити місячник прибирання та приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів;

  4. Під час проведення місячника санітарної очистки особливу увагу зосередити на прибиранні та вивезенні побутових відходів і сміття, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, приведенні в належний санітарний стан місць поховань та закріплених територій (вулиць, доріг). Звернути увагу на благоустрій природних джерел питного водопостачання.

  5. Організовувати та проводити загально районну акцію з посадки дерев та наведення санітарного порядку, залучивши до цієї справи підприємства, установи, організації, навчальні заклади, приватних підприємців, на територіях, закріплених згідно рішення сесії сільської ради, визначивши види і обсяги робіт.

  6. Вжити конкретних заходів щодо повного освоєння коштів, передбачених в місцевому бюджеті на благоустрій, при необхідності вносити зміни до них, залучати позабюджетні кошти, спонсорські кошти, кошти громадян.

  7. Спільно з Житомирською філією “Райавтодор” вжити заходів щодо проведення в належний стан зупинок громадського транспорту, дорожніх знаків, елементів мостів та переходів.

Сільський голова: Ю.В.Матвійчук

Додаток


до рішення 24 сесії

6 скликання сільської ради

від 13.09.2012р.


ПРОГРАМА

по благоустрою, озелененню, поліпшення стану довкілля населених пунктів Станишівської сільської ради на 2012-2015 роки

І. Загальні положення
Програма по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів Станишівської сільської ради (далі – Програма) розроблена на виконання вимог Закону України “Про благоустрій населених пунктів України”.

Програма розроблена метою реалізації державної політики України в галузі благоустрою, озеленення та поліпшення стану довкілля на території сільської ради.

Населені пункти Станишівської сільської ради знаходяться в поліській зоні України, на березі р.Тетерів, в південно-східній частині від обласного центру м.Житомир.

Загальна площа території населених пунктів складає 518,45 га. До адміністративно-територіального складу сільської ради входять три населені пункти: с.Станишівка, с.Слобода-Селець, с.Бистрі. На території знаходять два водоймища та протікають дві річки: р.Тетерів та р.Гуйва, що використовуються як джерела водопостачання, зрошення, товарного виробництва риби, а також для культурно-побутових потреб.

Протягом останніх років через відсутність необхідних коштів у сільському бюджеті, зокрема у сфері благоустрою, накопичилась значна кількість проблем, які потребують негайного вирішення.

На території сільської ради налічується 16 км 150 м доріг, в тому числі – 11,950 км. – с.Станишівка, 4,2 км. – с.Слобода-Селець, 2,0 км. – с.Бистрі. З них - 7,410 км. потребують капітального ремонту та в подальшому постійного обслуговування.

В населених пунктах накопичується велика кількість твердих побутових відходів, для захоронення яких необхідно щоб був полігон. Сільською радою організовано централізований збір та вивезення відходів в с.Станишівка та с.Слобода-Селець, для чого встановлено 30 контейнерів. Але за часи відсутності централізованого збору та в зв’язку з недобросовісним проживанням членів Станишівського садівничого товариства виникають небажані стихійні сміттєзвалища, які необхідно ліквідовувати.

Зелені насадження вздовж траси Житомир-Сквира та на території населених пунктів переважно тополі, липи, клени, які досягли вікової межі і потребують негайної заміни, в зв’язку із тим, що більшість із них фаутні (заражені омелою) і знаходяться в аварійному стані, загрожують безпеці людей, будівель і автотранспорту.

На території сільської ради розташовані 3 кладовища, 4 братські могили, пам’ятники, обеліски, які потребують постійного догляду, упорядкування та ремонту в зв’язку з фізичним зношенням. На кладовищах існують захоронення ще 18-19 століття, з яких велика частина не доглядається громадянами.

На території населених пунктів знаходяться лінії електропередач, які перебувають на обслуговуванні Зарічанського РЕМ. На даний час виникла гостра необхідність в реконструкції вуличного електроосвітлення в селах, для чого виготовлено проекти електроосвітлення та проведено роботи по освітленню вулиці в с.Бистрі.Протягом 2011-2012 років розміщено в селах 6 дитячих майданчиків, розпочато капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишівка, але також виникла необхідність в розміщенні парків, зелених зон для відпочинку громадян в населених пунктах.
ІІ. Мета та основні завдання Програми
Програма благоустрою – це комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму, що здійснюється на території, з метою їх належного утримання, благоустрою, раціонального використання та охорони навколишнього середовища, в умовах якого, забезпечується захист довкілля, санітарне та епідеміологічне благополуччя населення.
Основною метою Програми є:

 • організація робіт з очищення та озеленення території населених пунктів;

 • ремонт та утримання в належному стані вулиць, доріг;

 • реконструкція вуличного електроосвітлення;
 • споживання електроенергії за рахунок зниження встановленої потужності та використання багатотарифних приладів обліку спожитої електроенергії;


 • обслуговування мереж зовнішнього освітлення за рахунок збільшення строку використання високоефективних освітлювальних приладів.

 • реконструкція пішохідного містка через річку Тетерів;

 • будівництво дитячого садочка;

 • створення парків, зелених зон, місць для масового відпочинку громадян;

 • висадка нових зелених насаджень;

 • догляд за зеленими насадженнями та квітниками;

 • дотримання громадського порядку, створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;

 • робота, пов’язана з охороною довкілля, в тому числі із запобіганням забрудненню річок, інших водоймищ;

 • впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів;

 • утримання в належному стані спортивних споруд, дитячих майданчиків;

 • збереження історико-культурної спадщини;

 • проведення робіт по централізованому збиранню та вивезенню відходів та розвиток сфери з їх поводженням;

 • утримання в належному стані кладовищ;

 • охорона і раціональне використання земель;

 • зменшення викидів забруднюючих речовин та покращення стану атмосферного повітря;

 • забезпечення мешканців населених пунктів якісною питною водою;

 • запобігання забруднення підземних та поверхневих вод;

 • боротьба з шкідливими рослинами (амброзією);

 • закупівля та оренда механічного обладнання, проведення заходів для обкосу трав, вирубки дерев, чагарників з метою підтримання зеленого покрову газонів та зелених насаджень.

Для виконання завдань Програми необхідно здійснити такі планово-організаційні заходи:

 • реконструкція, ремонт та утримання в належному стані комунальних доріг;

 • відновлення мереж зовнішнього освітлення;

 • підвищення експлуатаційних якостей мереж вуличного освітлення шляхом встановлення енергозберігаючих світильників вуличного освітлення;

 • організація ефективного управління у сфері виробництва і надання послуг з обслуговування, утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення;

 • догляд за зеленими насадженнями;

 • реконструкція пішохідного містка через р.Тетерів;

 • будівництво дитячого садочка;

 • проведення санітарної очистки території;

 • обладнання прибудинкових територій майданчиками під розміщення контейнерів для збору побутових відходів;

 • здійснення санітарної вирубки сухостою;

 • догляд за клумбами і газонами;

 • утримання в належному стані місць відпочинку населення підвідомчих територій;

 • прочистка та обрізка живоплоту;

 • утримання обочин доріг шляхом систематичного прибирання порослі;

 • ліквідація несанкціонованих звалищ;

 • утримання в належному кладовищ, пам’ятників, обелісків;

 • забезпечення освітлення сіл;

 • будівництво та утримання малих форм, спортивних, дитячих майданчиків;

 • закупівля, оренда механічного обладнання – трактору, косарки для обкосу трав, автовишки, бензопил ля видалення сухостою дерев;

 • знешкодження хімічним способом та збирання трупів безпритульних тварин (собак);

 • очищення від об’яв та реклами об’єктів благоустрою;

 • усунення пошкоджень елементів благоустрою (їх відновлення) до стану їх функціонального використання за призначенням, який відповідає вимогам державних стандартів, норм і і правил;

 • улаштування стендів (дощок) для розміщення об’яв, офіційної реклами;

 • залучати до оплачуваних громадських робіт з благоустрою населених пунктів осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості;

Для вирішення питань розвитку, благоустрою, збереження зелених зон, необхідно виконати такі основні планово-організаційні заходи:

 • збільшення зелених насаджень (парки, сквери, місця загального відпочинку) територій;

 • додаткові захисні насадження уздовж доріг, залізниць, навколо промислових підприємств;

 • озеленення прибережних ділянок для берегоукріплення їх від зсувів і розмивів поверхневими водами;

 • активне впровадження квіткового оформлення населених пунктів, в’їзд до них, вертикального озеленення фасадів;

 • оновлення якісного стану і збільшення асортименту зелених насаджень при здійсненні реконструкції і ремонтів об’єктів зеленого господарства, своєчасне виконання комплексних агротехнічних, заходів з утримання зелених насаджень, їх захисту від хвороб і шкідників, кореневого і позакореневого підживлення добривами;

 • провести проектування об’єктів благоустрою;

 • проведення комплексної модернізації та технічного переоснащення мереж зовнішнього освітлення, в тому числі:

  1. - заміна світильників та утилізація зношених світильників ;

   1. - заміна пуско-регулюючої апаратури;

   2. - заміна певних ділянок повітряних та кабельних ліній електромережі.

 • встановлення приладів для автоматичного керування освітленням.


ІІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія сільської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

Фінансування заходів із благоустрою може здійснюватись за рахунок коштів місцевих бюджетів, державного бюджету, коштів підприємств, установ, організацій, добровільних внесків юридичних осіб та громадян, інших джерел, що не суперечать чинному законодавству (обсяги в додатку №1).
ІV. Очікувані результати виконання Програми
Виконання Програми дасть можливість забезпечити:


 • утримання та ремонт доріг та вулиць у населених пунктах;

 • поліпшення санітарного стану навколишнього природного середовища сільської ради та створення кращих умов для життєдіяльності населення;

 • зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;

 • підвищення рівня якості послуг, що надаються населенню з питань благоустрою та санітарного очищення;

 • забезпечити безпеку пересування учасників дорожнього руху ;

 • зменшити рівень аварійності на дорогах сільської ради ;

 • зменшити до мінімального рівня витрати і втрати при наданні послуг зовнішнього освітлення ;

 • знизити кількість аварійних ситуацій на об’єктах зовнішнього освітлення;

Очікуваних результатів можна досягти через оприлюднення та доведення до відома населення сільської ради Програми та проведення заходів з благоустрою, навчання та роз’яснення через засоби масової інформації чи публічного обговорення за місцем проживання, роботи, у відповідних закладах освіти.

Секретар: К.А.Клименко

Додаток №1

до рішення 24 сесії 6 скликання

від 13.09.2012 року
Обсяги фінансування заходів щодо реалізації Програми по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів Станишівської сільської ради на 2012-2015 рокиДжерела фінансування

Всього

Орієнтовний обсяг фінансування за роками,

тис.грн.

2012

2013

2014

2015

державний, обласний, районний бюджет
182

225

555

785

сільський бюджет
718

1215

1 730

1875

інші джерела
90

130

100

150

Разом:
990

1 165

2 570

2 810

Секретар: К.А.Клименко

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬСТАНИШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Двадцять четверта сесія V скликання

РІШЕННЯ
Від 13 вересня 2012 року

“Про затвердження Програми

“Капітальний ремонт існуючого

стадіону в с.Станишівка на 2012-2015 роки””


Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 4 Закону України “Про охорону дитинства”, статті 11 Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, на виконання пункту 3 Постанови Верховної Ради України від 17.11.2006 N 372-V “Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з розвитку фізичної культури і спорту” та з метою забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей, створення умов для занять фізичною культурою населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, заслухавши інформацію сільського голови Матвійчука Ю.В., виступи депутатів Гарбовської Л.М., Козирко О.М., сільська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму “Капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишіва на 2012-2015 роки” згідно з додатком.

2. Встановити, що виконавчий комітет Станишівської сільскої ради є замовником та координатором виконання заходів, передбачених Програмою “Капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишівка на 2012-2015 роки“

3. Виконавчому комітету сільської ради:

3.1. Узгодити проведення капітального ремонту існуючого стадіону, забезпечити прийняття його в експлуатацію в установленому порядку.

3.3. Подавати сесії сільської ради, постійній комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю звіт про хід виконання Програми, затвердженої пунктом 1 цього рішення, один раз у квартал.

3.4. Розробити та подати на затвердження сесії сільської ради Програму розвитку фізкультури та спорту на території Станишівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю.

Сільський голова: Ю.В.Матвійчук

Додаток


до рішення 24 сесії 6 скликання

сільської ради

від 13.09.2012 року

ПРОГРАМА

"Капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишівка"

на 2012-2015 роки

1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ


Найменування програми:

"Капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишівка” (далі Програма).

Замовник — координатор програми:

- виконавчий комітет Станишівської сільської ради;

Виконавці програми:

- постійна комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю — забезпечує контроль за виконанням програми;

- виконавчий комітет Станишівської сільської ради — фінансування програми;

- виконавчий комітет Станишівської сільської ради, постійна комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю  — забезпечують якісне виконання і дотримання термінів програми.

Мета і завдання програми:

- З метою поступової заміни, ремонту морально застарілого стадіону на новий, який відповідатиме вимогам безпеки, виконавчий комітет сільської ради підготував на розгляд сесії сільської ради проект Програми капітального ремонту існуючого стадіону в с.Станишівка на 2012-2015 роки, з урахуванням потреб мешканців населених пунктів сільської ради:№ п\п

Населений пункт

Стадіон

Кількість, один.

Орієнтовна вартість, тис. грн.

1

с.Станишівка

1

1 500

Програма підготовлена з урахуванням пропозицій постійної комісії при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю, виконкому сільської ради та містить оптимально опрацьовані заходи щодо забезпечення досягнення визначеної мети.

Терміни реалізації програми:

2012-2015 роки.

Обсяги і джерела фінансування програми:

Загальна вартість програми складає: 1 млн. 500 тис. грн.

Проектом Програми передбачається капітальний ремонт існуючого стадіону в с.Станишівка, Житомирського району.

Передбачається, що фінансовим забезпеченням реалізації Програми є кошти сільського бюджету та кошти інвесторів.

Обсяги фінансування заходів Програми за кошти сільського бюджету на 2012-2015 роки формуються на основі Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради на 2012-2015 роки.

Очікувані кінцеві результати від реалізації програми:

- покращення існуючого стану стадіону для забезпечення населення сільської ради об’єктом інфраструктури.

Система організації контролю за виконанням програми:

загальний контроль за реалізацією програми здійснюється постійною комісією при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю.

замовники і виконавці заходів програми несуть відповідальність за їх якісне і своєчасне виконання, раціональне використання коштів і матеріальних ресурсів, що виділяються на реалізацію програми;

відповідальні замовники та виконавці заходів програми надають постійній комісії при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю щоквартальні звіти про хід роботи;

за відсутності фінансування заходів програми замовники і виконавці, вносять до Станишівської сільської ради пропозиції про зміну термінів їх виконання;

хід і результати виконання заходів програми можуть розглядатися на засіданнях сесії Станишівської сільської ради із заслуховуванням звітів голови постійної комісії при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю, керівника замовника і виконавця.

2. ОБҐРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ,


ПЕРЕДБАЧЕНИХ ПРОГРАМОЮ

Програма по капітальному ремонту існуючого стадіону в с.Станишівка на 2012-2015 роки розроблена на виконання доручення Президента України від 08.11.2005 р. N 96 та у відповідності до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

На сьогоднішній день на території Станишівської сільської ради рахується 2 спортивні та шість дитячих майданчиків, 1 стадіон. У своїй більшості спортивні майданчики, стадіон побудовані 15-20 років тому, морально застаріли і потребують заміни або модернізації. Але з причин відсутності коштів в місцевому бюджеті на будівництво нових спортивних майданчиків, вживаються відповідні заходи щодо ремонту існуючого стадіону.

Виконання Програми капітального ремонту існуючого стадіону в с.Станишівка можливе лише за умови фінансування її за кошти сільського, районного, обласного, державного бюджетів та за допомоги інвесторів, коштів громадян.


3. ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЄЮ


Загальний контроль за реалізацією Програми здійснює постійна комісія при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю.

Замовник і виконавець заходів Програми несуть відповідальність за їх якісне і своєчасне виконання, раціональне використання фінансових коштів і ресурсів, що виділяються на реалізацію Програми.

Співвиконавці заздалегідь надають відповідним виконавцям звіти про виконання програмних заходів щодо своєї спеціалізації.

За відсутністю фінансування заходів програми замовники-виконавці за узгодженням з постійною комісією при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю вносять до Станишівської сільської ради пропозиції про зміну термінів їх виконання.

Хід і результати виконання заходів програми можуть розглядатись на засіданнях сесії Станишівської сільської ради із заслуховуванням звітів керівника замовника і виконавця Програми.

4. ЕТАПНІСТЬ ВИКОНАННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ РОБІТ


Виконання робіт по капітальному ремонту існуючого стадіону в с.Станишівка планується на 3-4 квартал 2012 року, 1-4 квартал 2015 року.

5. ЗАХОДИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ “КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ІСНУЮЧОГО СТАДІОНУ В С.СТАНИШІВКА НА 2012-2015 РОКИ"


Виконавці: виконавчий комітет Станишівської сільської ради.

Контроль: постійна комісія при Станишівській сільській раді з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку і питань пов’язаних з депутатською діяльністю.
№ п\п

Адреса майданчика

Орієнтовна вартість (тис. грн.)

Виконавці

1

с.Станишівка, вул. Кооперативна

1 500

Виконком сільської радиСекретар: К.А.Клименко