Рішення від 28 листопада 2012 року №4 хуііі сесія шостого скликання Про звіт голови постійної комісії з питань апк, врегулювання зем - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від № ХХ сесія шостого скликання м. Баштанка Про звіт голови... 1 57.09kb.
Звіт постійної комісії з питань економіки, земельних відносин, екології... 1 45.29kb.
Рішення від 05 грудня 2012 року №4 с. ДобраКриниця ХХІІ сесія шостого... 1 14.96kb.
Рішення (шостого скликання) 29 березня 2013р. №420 Про звіт голови... 1 27kb.
Рішення від квітня 2012 року № шостого скликання с. Добра Криниця... 1 18.94kb.
Рішення коростишівської міської ради (тринадцята сесія шостого скликання) 1 13.4kb.
Рішення №8 18 січня 2013 року ХХVIII сесія шостого скликання Про... 1 59.08kb.
Рішення XVІІ сесії районної ради шостого скликання 23 лютого 2011... 1 99.55kb.
Рішення друга сесія VІ скликання від 16 грудня 2010 року №30 Про... 1 14.78kb.
Звіт голови постійної комісії з питань соціального захисту населення... 1 12.27kb.
Рішення 21 лютого 2013 року 19 сесія 6 скликання Звіт постійної комісії... 1 97.54kb.
Підсумки роботи апк красноградського району у 2012 році 1 28.78kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від 28 листопада 2012 року №4 хуііі сесія шостого скликання Про звіт голови - сторінка №1/1


УКРАЇНА

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
від 28 листопада 2012 року №4 ХУІІІ сесія шостого скликання
Про звіт голови постійної комісії

з питань АПК, врегулювання

земельних відносин, екології,

охорони навколишнього середовища

та раціонального використання

природних ресурсів.

Заслухавши та обговоривши звіт голови постійної комісії районної ради з питань АПК, врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Малюка А.М. про роботу постійної комісії з початку скликання, відповідно до пункту 8 частини першої статті 43, частини чотирнадцятої статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі статті 4.1 Регламенту Первомайської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 3 грудня 2010 року № 1, частини третьої статті 15 Положення про постійні комісії районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 3 грудня 2010 р. № 3, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань АПК, врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Малюка Анатолія Миколайовича взяти до відома (додається).

Голова районної ради Л.А.Цвігун



Додаток до рішення

районної ради

від «28» листопада 2012 р. №4

Звіт голови постійної комісії районної ради

з питань АПК, врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів
Шановні депутати!

До складу постійної комісії районної ради з питань АПК, врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів входить 7 депутатів. Очолює постійну комісію Малюк Анатолій Миколайович.

П'ять із семи членів постійної комісії є працівниками агропромислового комплексу району, безпосередньо працюють на селі.

Від початку роботи районної ради шостого скликання у складі нашої постійної комісії відбулися зміни. Відповідно до рішення № 8 ХІІ сесії шостого скликання від 20.04.2012 р. виведено зі складу постійної комісії Лазарєва Сергія Володимировича (на підставі заяви за власним бажанням) та введено Зозулінського Олександра Вікторовича.

Постійною комісією районної ради з питань АПК, врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів ведеться активна робота щодо вирішення питань агропромислового комплексу та питань, що виникають у сфері земельних відносин.

За період роботи районної ради з початку скликання проведено 15 засідань постійної комісії, всього розглянуто 168 питань, з них 160 сесійних та 8 планових питань. На контролі постійної комісії 38 рішень районної ради, що стосуються розвитку агропромислового комплексу району, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Крім того, постійна комісія забезпечує контроль за виконанням заходів 5 районних програм:


 • Програма поводження з твердими побутовими відходами на 2011 - 2015 роки;

 • Програма «Питна вода» до 2020 р.;

 • Програма охорони довкілля та раціонального природокористування Первомайського району на 2012 – 2016 роки;

 • Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території Первомайського району на період 2010-2012 р.р.;

 • Програма «Ліси Первомайщини» на період з 2009 по 2015 рр.

Метою даних програм є забезпечення екологічно безпечного навколишнього середовища та належного стану екосистеми на основі соціально-економічного потенціалу шляхом вирішення першочергових екологічних проблем.

На постійному контролі комісії відповідно до Програми «Питна вода» - поліпшення водозабезпечення населених пунктів району та контроль за діяльністю районних комунальних підприємств, які надають послуги з водопостачання жителям району.

На засіданнях постійної комісії розглянуто хід виконання наступних програм:


 • Програма Соціально – економічного розвитку Первомайського району

 • Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території Первомайського району на період 2010-2012 р.р.

 • Програма «Питна вода» до 2020 р.;

Також було внесено зміни до Програми розвитку земельних відносин.

Одним із важливих питань, яким займається постійна комісія, є розгляд звернень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель. За звітний період розглянуто 38 таких заяв (14 заяв від фізичних осіб, 24 – від юридичних). Під час розгляду даних заяв на засідання постійної комісії запрошуються заявники, що дає можливість ретельно вивчити питання та внести їх на затвердження сесії.

На 9, 10, 11 засіданнях постійної комісії розглядались звернення від Коцюбинського Ю.І., директора «Первомайського мисливсько-рибальського господарства», та Гроцького О.М., представника організації «Товариство мисливців та рибалок «Бугське», про надання мисливських угідь у користування. Внаслідок детального вивчення депутатами всіх документів та аргументів було надано перевагу Первомайському мисливсько-рибальському господарству.

Крім того, депутати постійної комісії з питань АПК, врегулювання земель них відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів були включені до складу тимчасової комісії по визначенню технічного стану об’єктів комунальної власності, затвердженої рішенням районної ради від 18.03.2011 р. № 16 (голова - Малюк А.М. ).

Членами комісії було здійснено об’їзд та вивчено стан 6 об'єктів спільної власності територіальної громади сіл, селищ Первомайського району, в тому числі меліоративні системи бувших ПСП «Заповіт», СГВК «Мир». Після вивчення технічного стану об’єктів комісією вирішено внести перелік об’єктів, що підлягають відчуженню, на затвердження сесії районної ради.

На теперішній час підготовлено всі необхідні документи (зроблено експертну оцінку, присвоєно право власності та підписано договори купівлі-продажу) на такі об’єкти:


 • колишнє сховище заправки (12 576,0 грн);

 • внутрішньогосподарську меліоративну систему ПСП «Заповіт» (507 419,0 грн);

 • внутрішньогосподарську меліоративну систему СГВК «Мир» (214 947,0 грн).

Завдяки нашим спільним зусиллям до бюджету розвитку району надійшли кошти в сумі 734 942,00 грн. На даний момент з бюджету розвитку району виділено кошти на ремонт районного будинку культури (296 000 грн), підвідний газопровід до с.Синюхин Брід (84 500 грн), придбання котлів для центральної районної бібліотеки (50 572 грн) та Підгороднянського ДНЗ (64 758 грн), заміна водонапірної башти Рожновського в.с.Катеринка (92 955 грн.). Решту коштів планується- використати на вирішення проблем об’єктів комунальної власності.

Депутати постійної комісії тісно співпрацюють з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, щоб спільними зусиллями допомагати територіальним громадам на місцях. Так, і членами нашої постійної комісії зроблено чимало добрих справ.

Наприклад, особисто я як депутат, голова ФГ «Вікторія» постійно надаю посильну допомогу територіальній громаді Чаусівської сільської ради:


 • в 2011 р. виділено 7 000,0 грн. на 2 насоси для забезпечення безперебійного водопостачання;

 • 30 000,0 грн на 6 вікон та металеві двері в НВК;

 • в 2012 році допоміг провести ремонт виборчої дільниці, фойє клубу, фасаду приміщення сільської ради;

 • щороку виділяю кошти на санітарну очистку від парослі біля дороги (придатну для палива паросль розвозимо малозабезпеченим сім’ям та ветеранам ВВВ), у зимовий період виділяю техніку на розчистку доріг.

Депутат районної ради, лісничий Первомайсько- Врадіївського лісгоспу – Денисюк І.О. забезпечує сільські ради саджанцями дерев, бере участь у суботниках.

Депутат районної ради, керівник господарства ПВКП «Троя» - Харь В.П. виділяє кошти на організацію різних свят: день захисту дітей, Свято першого дзвоника, День Перемоги, до дня інваліда та людини похилого віку, організовує продовольчі пакети. У зимовий період виділяє техніку для розчистки доріг.

Депутат районної ради, директор ДПДГ «Зелені кошари» - Чернецький В.А. постійно переймається проблемами своєї громади та допомагає їх вирішити. За два останні роки на ремонт доріг до села та по селі було виділено великі кошти, на капітальний ремонт ФАПа – 55, 0 тис. грн., на проект бювета – 25,0 тис. грн.., на ремонт дит. садка «Ромашка» - 50,0 тис. грн., на газифікацію населеного пункту – 118,0 тис. грн., на придбання житла для сімейного лікаря в с. Степківка – 10,0 тис. грн.. Не відмовляє Чернецький В.А. у фінансовій допомозі працівникам ДПДГ «Зелені кошари», особливо молодим сім’ям.

На території села Зелені Кошари закладено фундамент для будівництва церкви.

Депутат районної ради , директор ДПДГ «Зоряне»Савченко І.М. вже збудував та відкрив на день Святого Михайла церкву у селі Жовтневе. Відремонтував дороги, замінено вікна в місцевій школі, ремонтує фойє клубу, виділив кошти на придбання житла для сімейного лікаря в с.Степківка – 10,0 тис. грн.

За плечима наших депутатів ще багато добрих справ.

Але хочу сказати наступне: мене як голову постійної комісії турбує те, що не всі наші колеги виявляють бажання брати участь у роботі комісії та сесії. Хотілося б, щоб деякі депутати районної ради відповідальніше ставились до своїх обов’язків, тим паче, що Стаття 6.4 Регламенту районної ради вказує на основний наш обов’язок: «Депутат зобов’язаний брати участь у роботі сесії ради, засіданнях постійної комісії та інших комісій ради, до складу яких його обрано».

На думку нашої постійної комісії проведена робота була активною, насиченою, цікавою та зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток нашого району.

У той же час ми вважаємо, що нам необхідно більше уваги звернути на питання щодо:


 • ефективного та цільового використання земель сільськогосподарського призначення у зв'язку із набуттям чинності Закону України "Про ринок земель", розвитку соціальної сфери у сільських населених пунктах;

 • реалізації в населених пунктах району заходів Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім";

 • забезпечення кваліфікованими спеціалістами сільгосппідприємств району, відстеження працевлаштування випускників Миколаївського державного аграрного університету, інших аграрних вищих навчальних закладів та професійно-технічних ліцеїв безпосередньо у сільськогосподарські підприємства району.

На це і будуть спрямовані наші подальші дії.



Підсумовуючи все вищесказане, хочу сказати, що в цілому можна оцінити роботу комісії на «задовільно». А як вважаєте Ви, шановні колеги?