Рішенням комітету з конкурсних торгів вп аем дп наек "Енергоатом" від 2011року документація конкурсних торгів - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішенням комітету з конкурсних торгів вп аем дп наек "Енергоатом"... 1 375.95kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів вп аем дп наек "Енергоатом"... 2 485.79kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів вп аем дп наек "Енергоатом"... 1 383.24kb.
Конкурсних торгів вп аем дп наек «Енергоатом» 2 442.12kb.
Конкурсних торгів вп аем дп наек «Енергоатом» 1 388.39kb.
Конкурсних торгів вп аем дп наек «Енергоатом» 4 865.26kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів дп наек«Енергоатом» 2 531.19kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів дп наек«Енергоатом» 2 533.97kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів дп наек«Енергоатом» 4 1361.99kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів дп наек«Енергоатом» 4 778.43kb.
Рішенням комітету з конкурсних торгів дп наек«Енергоатом» 3 563.13kb.
Повідомлення теми та мети уроку Мотивація Вивчення теми та мети уроку... 1 32.12kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішенням комітету з конкурсних торгів вп аем дп наек "Енергоатом" від 2011року документація - сторінка №1/2
ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням комітету з конкурсних торгів

ВП АЕМ ДП НАЕК "Енергоатом"

від________________2011року

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ
на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань

(міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент)

Погоджено:

Голова комітету з конкурсних торгів

ВП АЕМ ДП НАЕК «Енергоатом»_______________В.І.Фанін
Енергодар

20___ рікI. Загальні положення 

1. Терміни, які вживаються в документації конкурсних торгів

Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон). Терміни, які використовуються в цій документації конкурсних торгів, вживаються в значеннях, визначених Законом.

2. Інформація про замовника торгів:

  

- повне найменування:

Державне підприємство Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Атоменергомаш».

- місцезнаходження:

71503, м. Енергодар Запорізької області, промзона, а/с 306.

- посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з Учасниками:

- з технічних питань – начальник відділу матеріально-технічного постачання Чистопрудов Юрій Анатолійович, тел.(06139) 6-45-96; начальник виробничо-диспетчерського відділу Болтенко В’ячеслав Васильович, тел. (06139) 6-47-60;

- з організаційних та економічних питань – голова комітету з конкурсних торгів Фанін Валерій Іванович, тел. (06139) 6-40-67, 6-47-03.

Документацію конкурсних торгів українською мовою можна отримати поштою або особисто за адресою: 71503, Запорізька область, м. Енергодар, промислова зона, 52, Завод спеціальних конструкцій, к. 36.

Для отримання документації конкурсних торгів необхідно надати офіційний лист – звернення на адресу: 71503, Запорізька область, м. Енергодар, промислова зона, 52, Завод спеціальних конструкцій, голові комітету з конкурсних торгів - Фаніну В.І.3. Інформація про предмет закупівлі:

  

- найменування предмета закупівлі:

прилади для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент)

- вид предмета закупівлі:

міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент

- місце, кількість, обсяг поставки товарів:

- міст опору Р-4831 або еквівалент – 1шт;

- кіловольтметр С-197 або еквівалент – 1шт;

- вимірювальний комплект К-541 або еквівалент – 1шт;

- мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент – 1шт;

- індикатор стану магнітопроводу або еквівалент – 1шт;

- установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент – 1шт;

- установка ИВИ-25 або еквівалент – 1шт;

- осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент – 1шт;

- денситометр ДП-30 або еквівалент – 1шт.

Продукція постачається на умовах DDP - склад Покупця (IНКОТЕРМС 2000), м. Енергодар Запорізької обл., промзона, завод спеціальних конструкцій, завод нестандартного обладнання та трубопроводів ВП «Атоменергомаш», ЦМС.- строк поставки товарів:

до 31.12.2011р.

4. Процедура закупівлі

Відкриті торги 

5. Недискримінація Учасників

Вітчизняні та іноземні Учасники беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах 

6. Інформація про валюту (валюти), у якій (яких) повинна бути розрахована і зазначена ціна пропозиції конкурсних торгів

Валютою пропозиції конкурсних торгів повинна бути:

 • Для Учасників, які є резидентами України - гривня (UAH).

 • Для Учасників, які не є резидентами України - долари США або ЄВРО. В разі подання пропозиції конкурсних торгів в доларах США або ЄВРО, ціна пропозиції конкурсних торгів перераховується в гривні згідно з офіційним курсом, встановленим Національним банком України на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів, за формулою:

$(€ ) · х = y, де:

$(€ ) – долар США (або ЄВРО);

х – офіційний курс, встановлений Нацбанком України на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів;

y – ціна пропозиції конкурсних торгів у гривні.7. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні бути складені пропозиції конкурсних торгів

Пропозиції конкурсних торгів, підготовлені Учасниками, а також вся кореспонденція та документація, пов'язані з цими пропозиціями конкурсних торгів, якими обмінюються Учасники та Замовник, повинні бути складені українською або російською мовою. При цьому вся друкована література, надана Учасниками торгів, може бути мовою оригіналу з обов'язковим перекладом українською або російською мовою.

Якщо Учасник торгів не є резидентом України, він може складати документи російською мовою.

У разі розбіжностей перевага надається українськомовному тексту.


II. Порядок внесення змін та надання роз'яснень до документації конкурсних торгів

1. Процедура надання роз'яснень щодо документації конкурсних торгів: 

Учасник, який отримав документацію конкурсних торгів, має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання пропозицій конкурсних торгів звернутися до замовника за роз’ясненнями щодо документації конкурсних торгів у письмовій формі або факсом з подальшим наданням оригіналу за адресою: 71503, Запорізька область, м. Енергодар, промислова зона, 52, Завод спеціальних конструкцій. Уповноважені особи для контактів з Учасниками:

- з технічних питань – начальник відділу матеріально-технічного постачання Чистопрудов Юрій Анатолійович, тел.(06139) 6-45-96; начальник виробничо-диспетчерського відділу Болтенко В’ячеслав Васильович, тел. (06139) 6-47-60;

- з організаційних та економічних питань – голова комітету з конкурсних торгів Фанін Валерій Іванович, тел. (06139) 6-40-67, 6-47-03.

Замовник повинен надати роз'яснення на запит протягом трьох днів з дня його отримання всім особам, яким було надано документацію конкурсних торгів.

Замовник має право з власної ініціативи чи за результатами запитів Учасників внести зміни до документації конкурсних торгів, продовживши строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менше ніж на сім днів та повідомити про зазначені зміни письмово протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про внесення зазначених змін всіх Учасників, яким було видано документацію конкурсних торгів.

У разі несвоєчасного надання замовником роз'яснень щодо змісту документації конкурсних торгів або несвоєчасного внесення до неї змін замовник повинен продовжити строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менш як на сім днів та повідомити про це всіх осіб, яким було видано документацію конкурсних торгів.2. Порядок проведення зборів з метою роз'яснення запитів щодо документації конкурсних торгів

У разі проведення зборів з метою роз'яснення будь-яких запитів щодо документації конкурсних торгів Замовник повинен забезпечити ведення протоколу таких зборів з викладенням у ньому всіх роз'яснень щодо запитів і надсилає його всім особам, яким було подано документацію конкурсних торгів, незалежно від їх присутності на зборах.

III. Підготовка пропозицій конкурсних торгів

1. Оформлення пропозиції конкурсних торгів:Кожен Учасник має право подати тільки одну пропозицію конкурсних торгів.

Пропозиція конкурсних торгів подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою (крім Учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з діючим законодавством) у запечатаному конверті.

Пропозиція конкурсних торгів не повинна містити виправлень, приписок.

Повноваження щодо підпису документів пропозиції конкурсних торгів Учасника процедури закупівлі повинні бути підтверджені відповідним документом (випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи Учасника на підписання документів).

Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті №1 з поміткою «Оригінал», який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки Учасника процедури закупівлі (крім Учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з діючим законодавством).

Конверт №1 повинен мати такі надписи:

- повне найменування Учасника, його юридична адреса, адреса фактичного місця знаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ та номери контактних телефонів;

- надпис: «Пропозиція конкурсних торгів на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент)»;

- надпис: «Не розкривати конверт до «_ __» годин «___» хвилин «_ __» 20___р.».

Одночасно з оригіналом пропозиції конкурсних торгів подається її завірена копія в конверті № 2, який оформлюється таким же чином та повинен мати помітку «Копія».

В разі подання пропозицій конкурсних торгів поштою конверти з оригіналом та копією пропозиції конкурсних торгів повинні бути вкладені в один великий конверт з додаванням до них супроводжувального листа.

У випадку можливих розбіжностей пропозиція конкурсних торгів, подана у конверті з поміткою «Оригінал», є визначальною.2. Зміст пропозиції конкурсних торгів Учасника 

Пропозиція (цінова) конкурсних торгів Учасника повинна відповідати формі, вказаній у додатку № 1 до цієї документації конкурсних торгів.

Крім того, у складі пропозиції конкурсних торгів Учасник повинен надати наступні документи: • нотаріально завірена копія діючої редакції статуту Учасника - для Учасників-юридичних осіб;

 • копія діючої редакції засновницького договору Учасника, завірена підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника, - для Учасників-юридичних осіб, які відповідно до діючого законодавства створюються на підставі засновницького договору. У разі, якщо під час створення Учасника засновницький договір не укладався, він надає Замовнику відповідний лист – підтвердження довільної форми за підписом уповноваженої особи Учасника;

 • копія свідоцтва про державну реєстрацію Учасника, завірена підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника;

 • копія довідки про включення Учасника до ЄДРПОУ, завірена підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника, - для юридичних осіб;

 • довідка з податкової інспекції про відсутність у Учасника заборгованості перед бюджетами усіх рівнів, видана не раніше ніж за 10 днів до дати розкриття пропозицій конкурсних торгів (оригінал або нотаріально завірена копія);

 • довідка з Державного департаменту з питань банкрутства або його територіальних органів або довідка довільної форми про те, що Учасник не визнаний банкрутом та відносно нього не відкрита ліквідаційна процедура у порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», підписана керівником та головним бухгалтером (у разі наявності) Учасника та завірена печаткою, датована не раніше ніж за 10 днів до дати подання пропозиції конкурсних торгів;

 • довідка довільної форми про те, що посадових осіб Учасника не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення у сфері державних закупівель;

 • довідка довільної форми: для фізичних осіб – про наявність або відсутність непогашеної або незнятої судимості Учасника за злочин, пов’язаний з порушенням процедури закупівлі, або інший злочин, вчинений з корисливих мотивів; для юридичних осіб – про наявність або відсутність непогашеної або незнятої судимості службових (посадових) осіб Учасника, яких уповноважено представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, за злочин, пов’язаний з порушенням процедури закупівлі, або інший злочин, вчинений з корисливих мотивів;

 • лист – підтвердження довільної форми про те, що умови пропозиції конкурсних торгів діють до моменту укладення договору, але не менш ніж 90 днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів, за підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника;

 • лист–погодження довільної форми з умовами та вимогами до договору Замовника торгів згідно з додатком 3 до ДКТ (за підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника);

 • довідка довільної форми про відсутність у Учасника невиконаних договірних зобов’язань перед ДП НАЕК «Енергоатом», датована не раніше ніж за 10 днів до дати подання пропозиції конкурсних торгів, підписана уповноваженою особою та головним бухгалтером (у разі наявності) Учасника та завірена печаткою Учасника;

 • довідка про фактичне місцезнаходження Учасника за підписом уповноваженої особи Учасника;

 • лист–підтвердження довільної форми про те, що у разі визначення Учасника переможцем торгів, він надасть на запит Замовника додаткові документи, необхідні для проведення перевірки економічної надійності контрагенту у встановленому у Замовника порядку;

 • лист-зобов'язання довільної форми про те, що у разі визначення Учасника переможцем торгів, він надасть Замовнику можливість проведення на будь-якій стадії виготовлення та закупівлі перевірки виробництва і продукції на відповідність стандартам, технічним нормам;

 • у разі підписання документів у складі пропозиції конкурсних торгів представником Учасника – юридичної особи, який не є його керівником - довіреність, що свідчить про повноваження особи, яка підписала відповідні документи, підписана керівником Учасника та завірена печаткою. Представники Учасників – фізичних осіб, в тому числі зареєстрованих як суб’єкти підприємницької діяльності, надають довіреність від цієї фізичної особи, посвідчену нотаріально;

 • витяг з реєстру акціонерів, які володіють 25% і більше акцій в статутному фонді акціонерного товариства, або реєстр акціонерів (у разі неможливості надання витягу або реєстру надається лист про неможливість їх надання з зазначенням об’єктивних причин, а також перелік акціонерів (П.І.Б.), які володіють 25% і більше акцій в статутному фонді акціонерного товариства, завірений підписом керівника та печаткою товариства) - для Учасників-акціонерних товариств;

 • копії документів про призначення або обрання керівника Учасника торгів – юридичної особи (наказ про призначення, протокол обрання та інш.), завірені підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника.

3. Забезпечення пропозиції конкурсних торгів 

Учасник торгів для забезпечення виконання ним зобов’язань, які виникають у зв’язку з поданням пропозицій конкурсних торгів, надає Замовнику забезпечення пропозиції конкурсних торгів у вигляді безвідкличної банківської гарантії строком дії 90 календарних днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або договору неустойки за формою Замовника (додаток № 2) в розмірі 8269,45 грн.

Для підтвердження надання забезпечення пропозиції конкурсних торгів у вигляді банківської гарантії, Учасник повинен надати Замовнику оригінал банківської гарантії у складі пропозиції конкурсних торгів. В разі, якщо за умовами банківської гарантії вона підлягає поверненню, Учасник надає разом з оригіналом банківської гарантії її копію, завірену нотаріально.

У разі надання забезпечення пропозиції конкурсних торгів у вигляді договору неустойки, Учасник надає у складі пропозиції конкурсних торгів два примірники договору неустойки згідно з Додатком № 2, підписані та завірені печаткою.

Пропозиції конкурсних торгів, що не супроводжуються забезпеченням пропозиції конкурсних торгів, відхиляються Замовником.4. Умови повернення чи неповернення забезпечення пропозиції конкурсних торгів 

Замовник повертає забезпечення пропозиції конкурсних торгів у вигляді безвідкличної банківської гарантії Учаснику протягом трьох банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення пропозиції конкурсних торгів у разі:

 • закінчення строку дії забезпечення пропозиції конкурсних торгів, зазначеного у цій документації конкурсних торгів;

 • укладення договору про закупівлю з Учасником, що став переможцем конкурсних торгів;

 • відкликання пропозиції конкурсних торгів до закінчення строку її подання;

 • закінчення процедури закупівлі у разі неукладення договору про закупівлю з жодним з Учасників, що подали пропозиції конкурсних торгів.

Забезпечення пропозиції конкурсних торгів не повертається Учаснику (банківська гарантія) або сплачується Учасником Замовнику (неустойка) у разі:

- відкликання пропозиції конкурсних торгів Учасником після закінчення строку її подання;

- непідписання Учасником, що став переможцем торгів, договору про закупівлю;

- ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після акцепту його пропозиції конкурсних торгів.5. Строк, протягом якого пропозиції конкурсних торгів є дійсними 

Пропозиції конкурсних торгів вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття пропозицій конкурсних торгів. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від Учасників продовження строку дії пропозицій конкурсних торгів.

Учасник має право:

- відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення пропозиції конкурсних торгів;

- погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним пропозиції конкурсних торгів та наданого забезпечення пропозиції конкурсних торгів 6. Кваліфікаційні критерії до Учасників 

Учасники, які беруть участь у процедурі закупівлі, повинні мати кваліфікаційні дані, які відповідають наступним критеріям:

 • наявність обладнання та матеріально-технічної бази;

 • наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

 • наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів;

 • наявність фінансової спроможності .

На підтвердження відповідності вищевказаним кваліфікаційним вимогам Учасники повинні надати такі документи:

 • копії балансу Учасника (Ф1) за два попередніх звітних періодів (рік) та проміжної фінансової звітності за останній звітний період, завірені підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника, – для юридичних осіб. Якщо Учасник створений пізніше двох попередніх звітних періодів, він надає вказані документи за всі звітні періоди після його створення;

 • копії звітів про фінансові результати (Ф2) за два попередніх звітних періодів (рік) та проміжної фінансової звітності за останній звітний період, завірені підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника – для юридичних осіб. Якщо Учасник створений пізніше двох останніх звітних періодів, він надає вказані документи за всі звітні періоди після його створення;

 • звіт про рух грошових коштів (Ф3) за два попередніх звітних періодів (рік), завірені підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника, – для юридичних осіб. Якщо Учасник створений пізніше двох попередніх звітних періодів, він надає вказані документи за всі звітні періоди після його створення. В разі, якщо Учасник не звітує за формою Ф3, він надає лист довільної форми з зазначенням того, що він не подає звіт про рух грошових коштів;

 • довідка обслуговуючого банку довільної форми, датована не раніше ніж за місяць до дати подання пропозиції конкурсних торгів, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами (оригінал або нотаріально завірена копія, або копія, завірена банком). У разі, якщо Учасник не має рахунків у комерційних банках (фінансується виключно з бюджету), він надає довідку довільної форми про це з зазначенням платіжних реквізитів в органах Державного казначейства України;

 • копія довідки за формою № 1ДФ за три останніх квартали, завірена підписом та печаткою Учасника, – для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності;

 • довідка довільної форми про кількість, перелік, стан виконання та обсяги (у вартісному та/або кількісному обчисленні) поставок за аналогічними договорами, що підтверджує досвід виконання таких договорів, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника;

 • довідка довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника;

 • довідка довільної форми про наявність обладнання та необхідної матеріально-технічної бази, за підписом керівника, скріплена печаткою Учасника.

7. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі 

- міст опору Р-4831 або еквівалент – 1шт;

- кіловольтметр С-197 або еквівалент – 1шт;

- вимірювальний комплект К-541 або еквівалент – 1шт;

- мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент – 1шт;

- індикатор стану магнітопроводу або еквівалент – 1шт;

- установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент – 1шт;

- установка ИВИ-25 або еквівалент – 1шт;

- осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент – 1шт;

- денситометр ДП-30 або еквівалент – 1шт.


8. Опис окремої частини (частин) предмета закупівлі (лота), щодо якої можуть бути подані пропозиції конкурсних торгів 
9. Внесення змін або відкликання пропозиції конкурсних торгів Учасником 

Учасник має право внести зміни або відкликати свою пропозицію конкурсних торгів до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення пропозиції конкурсних торгів. Такі зміни чи заява про відкликання пропозиції конкурсних торгів враховуються у разі, коли вони отримані замовником до закінчення строку подання пропозицій конкурсних торгів. 

IV. Подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів

1. Спосіб, місце та кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів:  

  

- спосіб подання пропозицій конкурсних торгів: 

Пропозиції конкурсних торгів подаються Учасниками особисто або поштою.

- місце подання пропозицій конкурсних торгів: 

Пропозиції конкурсних торгів у разі їх подання Учасниками особисто приймаються у робочі дні з 7-30 до 16-30 час. (перерва з 11-00 до 11-45 час.) за адресою: 71503, Запорізька область, м. Енергодар, промислова зона, 52, Завод спеціальних конструкцій, адміністративний корпус, 2-й поверх, к. 36. Відповідальна особа за отримання та зберігання пропозицій конкурсних торгів – секретар комітету з конкурсних торгів Баранова Олена Валеріївна, тел. (06139) 5-68-34.

В зв’язку з наявністю пропускного режиму для отримання перепустки необхідно звернутися до голови комітету з конкурсних торгів Фаніна В.І., тел. (06139) 6-40-67, 6-47-03, при собі мати паспорт.- кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів (дата, час): 

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів: «___» ______ 20___ року, до «____» годин «____» хвилин.

Пропозиції конкурсних торгів, отримані Замовником після закінчення кінцевого строку їх подання, не розкриваються та повертаються Учасникам, що їх подали.

На запит Учасника Замовник протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження пропозиції конкурсних торгів із зазначенням дати та часу.


2. Місце, дата та час розкриття пропозицій конкурсних торгів:  

  

- місце розкриття пропозицій конкурсних торгів: 

м. Енергодар, Запорізька область, промислова зона, 52, завод спеціальних конструкцій, адміністративний корпус, 3-й поверх, «Зал нарад».

- дата та час розкриття пропозицій конкурсних торгів: 

«____» ____________20___року., «____» годин «____» хвилин.

До участі у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів допускаються усі повноважні представники Учасників, що своєчасно подали пропозиції конкурсних торгів. Повноваження представників Учасників повинні бути підтверджені відповідно до вимог діючого законодавства України. Про участь в процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів необхідно повідомити голову комітету з конкурсних торгів Фаніна В.І., тел. (06139) 6-47-03 не пізніше ніж за 3 години до часу розкриття. В зв’язку з наявністю пропускного режиму для отримання перепустки необхідно при собі мати паспорт та документ, підтверджуючий повноваження на представництво Учасника на участь у розкритті пропозицій конкурсних торгів. Відповідний документ надається представником Учасника (Учасником) комітету з конкурсних торгів Замовника до початку процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів.V. Оцінка пропозицій конкурсних торгів та визначення переможця

1. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозиції конкурсних торгів із зазначенням питомої ваги критерію: 

Замовник має право звернутися до Учасників за роз'ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій.

Замовник та Учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої пропозиції конкурсних торгів.

Замовник визначає найбільш економічно вигідну пропозицію конкурсних торгів з числа пропозицій конкурсних торгів, які не були відхилені, на основі критеріїв оцінки:


 • найнижча ціна (питома вага критерію – 100 %).

Методика оцінки критеріїв пропозиції конкурсних торгів для кожної пропозиції за критерієм «ціна» здійснюється наступним чином: найнижча ціна (мінімальна ціна)/ціну пропозиції конкурсних торгів, для якої здійснюється розрахунок*100.

В разі, якщо декілька пропозицій конкурсних торгів отримають однакову кількість балів, найбільш економічно вигідна пропозиція конкурсних торгів визначається голосуванням членів комітету з конкурсних торгів Замовника простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менш двох третин членів комітету з конкурсних торгів.

У разі письмової відмови переможця торгів підписати договір про закупівлю відповідно до вимог документації конкурсних торгів або неукладення договору про закупівлю з вини Учасника у строк, визначений Законом, Замовник повторно визначає найбільш економічно вигідну пропозицію конкурсних торгів з тих, строк дії яких ще не минув.


2. Виправлення арифметичних помилок: 

Замовник має право на виправлення арифметичних помилок, допущених в результаті арифметичних дій, виявлених у поданій пропозиції конкурсних торгів під час проведення її оцінки.

Виявлені арифметичні помилки за письмовою згодою Учасника виправляються наступним чином:

а) у разі розбіжностей між сумами, вказаними цифрами та літерами (прописом), сума літерами є визначальною;

б) у разі розбіжностей між ціною за одиницю та підсумковою ціною, одержаною шляхом множення ціни за одиницю на кількість одиниць, ціна за одиницю є визначальною, а підсумкова ціна відповідним чином коригується;

в) якщо в ціні за одиницю є явне зміщення десяткового розподілювача або суто технічна помилка при друкуванні, у такому випадку підсумкова ціна є визначальною, а ціна за одиницю відповідним чином коригується.

Якщо Учасник не згоден з виправленням арифметичних помилок, його пропозиція конкурсних торгів відхиляється 3. Інша інформація: 

Замовник має право відмовитись від розгляду пропозиції Учасника, з яким Замовник раніше мав господарські відносини, зобов’язання за якими Учасником не виконувались або виконувались неналежним чином, у випадку якщо відповідно до ст. 236 ГКУ раніш укладеними договорами між Замовником та таким Учасником була передбачена така оперативно-господарська санкція як відмова від встановлення на майбутнє господарських відносин із стороною, яка порушує зобов’язання.

4. Відхилення пропозицій конкурсних торгів: 

Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів у разі, якщо:

- Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, зазначеним в п. 6 р. 3 цієї ДКТ;

- Учасник не погоджується з виправленням виявленої Замовником арифметичної помилки відповідно до п. 2 р. 5 цієї ДКТ;

- Учасник не надав забезпечення пропозиції конкурсних торгів;

- наявні підстави, зазначені в ч. 1 ст. 17 та ч. 7 ст. 28 Закону;

- пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам цієї ДКТ.

Замовник може відхилити пропозицію конкурсних торгів у разі, якщо:

- Учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

- Учасник не провадить господарську діяльність відповідно до положень його статуту.

Інформація про відхилення пропозиції конкурсних торгів із зазначенням підстави надсилається Учаснику, пропозиція якого відхилена, протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення.5. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися: 

Замовник відміняє торги у разі:

- відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт, послуг;

- неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;

- виявлення факту змови Учасників;

- порушення порядку публікації оголошення про проведення процедури закупівлі, акцепту, оголошення про результати процедури закупівлі, передбаченого цим Законом;

- подання для участі у них менше двох пропозицій конкурсних торгів;

- відхилення всіх пропозицій конкурсних торгів згідно з цим Законом;

- якщо до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох Учасників.

Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися у разі, якщо:

- ціна найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;

- здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок непереборної сили.


VI. Укладання договору про закупівлю

1. Строк укладення договору:  

У день визначення переможця Замовник акцептує пропозицію конкурсних торгів, що визнана найбільш економічно вигідною за результатами оцінки.

Замовник укладає договір про закупівлю з Учасником, пропозицію конкурсних торгів якого було акцептовано, не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту, але не раніше ніж через 14 днів з дати публікації у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів.2. Істотні умови, які обов'язково включаються до договору про закупівлю: 

Проект договору про закупівлю є додатком № 3 до цієї ДКТ. Учасник торгів повинен укласти договір про закупівлю на умовах, які містяться в проекті договору. 

3. Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю: 

У разі письмової відмови переможця торгів підписати договір про закупівлю відповідно до вимог документації конкурсних торгів або неукладення договору про закупівлю з вини Учасника у строк, визначений Законом, Замовник повторно визначає найбільш економічно вигідну пропозицію конкурсних торгів з тих, строк дії яких ще не минув. 

4. Забезпечення виконання договору про закупівлю: 

Під час укладання договору Учасник–переможець процедури закупівлі повинен надати Замовнику забезпечення виконання договору про закупівлю в розмірі 5 % вартості відповідного договору.

Способи забезпечення виконання договору про закупівлю: безвідклична банківська гарантія (зі строком дії до повного виконання зобов’язань Учасником згідно з договором) або договір неустойки за формою Замовника. Забезпечення виконання договору вноситься Учасником-переможцем не пізніше дати укладення договору про закупівлю.

Для підтвердження надання забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії Учасник повинен до укладення договору про закупівлю надати Замовнику оригінал банківської гарантії. В разі, якщо за умовами банківської гарантії вона підлягає поверненню, Учасник надає разом з оригіналом банківської гарантії її копію, завірену нотаріально.

Замовник повертає Учаснику забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії протягом 3 банківських днів після належного виконання Учасником зобов’язань, зазначених у цьому договорі, а також у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними у випадках, передбачених ч. 1 та 2 ст. 30, ч. 3 ст. 31 Закону.

Забезпечення виконання договору не повертається Учаснику (банківська гарантія) або сплачується Учасником Замовнику (неустойка) у разі:

- порушення встановлених договором строків постачання;

- постачання продукції неналежної якості або без повного комплекту належно оформлених супроводжувальних документів;

- неусунення недоліків продукції, які виявлені протягом гарантійного строку.

У разі відмови Учасника, пропозицію конкурсних торгів якого акцептовано, внести забезпечення виконання договору, Замовник повторно визначає переможця торгів серед Учасників, чиї пропозиції не були відхилені, та термін дії яких ще не минув. 


Додатки:


Додаток 1 до ДКТ – форма пропозиції (цінової) конкурсних торгів – на 1 стор.

Додаток 2 до ДКТ – договір неустойки – на 1 стор.Додаток 3 до ДКТ – основні вимоги до договору (проект договору) – на 4 стор.


Секретар комітету з конкурсних торгів

ВП АЕМ ДП НАЕК «Енергоатом»
Додаток 1 до ДКТ на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент) – на 1 стор.
Пропозиція (цінова) конкурсних торгів


Найменування товару

Од. вим.

Виробник

товару

Ціна без ПДВ грн./од.вим.

Ціна з ПДВ

грн./од.вим.

Кількість

Сума без ПДВ, грн.

Сума

з ПДВ, грн.

міст опору Р-4831 або еквівалент

шт


1кіловольтметр С-197 або еквівалент

шт


1вимірювальний комплект К-541 або еквівалент

шт


1мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент

шт


1індикатор стану магнітопроводу або еквівалент

шт


1установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент

шт


1установка ИВИ-25 або еквівалент

шт


1осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент

шт


1денситометр ДП-30 або еквівалент

шт


1Загальна вартість пропозиції (цінової) конкурсних торгів

9
Керівник ______________ _______________

(підпис) (ПІБ)

М. п.

Додаток 2 до ДКТ на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент) – на 1 стор.
ДОГОВІР НЕУСТОЙКИ № _______

м. Енергодар «____»________2011 р.
Державне підприємство Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», в особі генерального директора відокремленого підрозділу «Атоменергомаш» Рогожнікова О.М., що діє на підставі довіреності від 21.02.2011р., яке надалі іменується "Замовник", з однієї сторони, і_____________________________, в особі _______________________, що діє на підставі __________________, який надалі іменується "Учасник", з іншої сторони, уклали цей договір про нижченаведене.

1 Відповідно до цього договору Учасник зобов'язується у випадках, передбачених п. 2 цього договору, сплатити Замовникові неустойку в розмірі 8269,45 грн. при проведенні останнім закупівлі приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент) за процедурою відкритих торгів.

2 Учасник сплачує Замовникові неустойку, зазначену в п. 1 даного договору, у наступних випадках:


 • відкликання пропозиції конкурсних торгів Учасником після закінчення строку її подання;

 • непідписання учасником, що став переможцем торгів, договору про закупівлю;

 • ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після акцепту його пропозиції конкурсних торгів.

3 Сплата неустойки здійснюється Учасником у випадку виникнення підстав для її сплати, зазначених у п. 2 цього договору, протягом 7 (семи) календарних днів з моменту виникнення підстав для її сплати, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Замовника.

4 У разі невиконання або неналежного виконання зобов'язань за цим договором сторони несуть відповідальність згідно з діючим законодавством України.

5 У випадку невиконання або несвоєчасного виконання Учасником обов'язку, передбаченого п. 1 цього договору, він сплачує Замовникові неустойку з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення та 3% річних від несвоєчасно сплаченої суми.

6 Договір складений у 2-х екземплярах, що мають однакову юридичну силу – по 1 для кожної зі сторін.

7 В усьому, що не передбачено цим договором, сторони керуються чинним законодавством України.

8 Зміни та доповнення до даного договору здійснюються шляхом укладення додаткових угод.

9 Цей договір набуває чинності з моменту підписання його сторонами і діє 1 рік.

10 Юридичні адреси, банківські реквізити і підписи сторін.


Замовник Учасник

ДП НАЕК «Енергоатом» ВП «Атоменергомаш»

71503, Запорізька обл., м. Енергодар, а/с №306

п/р 2600487590 в ЗОД АТ «Райффайзен банк Аваль»

м.Запоріжжя МФО 313827, ЄДРПОУ 26444970

Адреса платника ПДВ: 01032, м. Київ, вул. Вєтрова 3,

свідоцтво №100225908, ІПН 245846626653

Тел. (06139) 5-68-34


________________________ (ПІБ) ________________________ (ПІБ)Додаток 3 до ДКТ на закупівлю приладів для вимірювання електричних величин та іонізувальних випромінювань (міст опору Р-4831 або еквівалент, кіловольтметр С-197 або еквівалент, вимірювальний комплект К-541 або еквівалент, мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент, індикатор стану магнітопроводу або еквівалент, установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент, установка ИВИ-25 або еквівалент, осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент, денситометр ДП-30 або еквівалент) – на 4 стор.


(проект договору)

Договір поставки №

м. Енергодар дата реєстрації
Назва підприємства, надалі іменується „Постачальник”, в особі посада П.І.Б., що діє на підставі ___________________, та державне підприємство Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі генерального директора відокремленого підрозділу «Атоменергомаш» Рогожнікова О.М., що діє на підставі довіреності від 21.02.2011р., надалі іменується “Покупець”, надалі за текстом Сторони, уклали даний договір про наступне:
1. Предмет договору

  1. Постачальник зобов’язується поставити в передбачені даним договором строки Покупцю наступну продукцію:

Найменування

кількість, шт

ціна,

грн./шт.

загальна

сума, грн.

строк

поставки

міст опору Р-4831 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

кіловольтметр С-197 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

вимірювальний комплект К-541 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

мультиметр цифровий МТХ 3283 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

індикатор стану магнітопроводу або еквівалент

1до 31.12.2011р.

установка ИВИ-3 ТМ або еквівалент

1до 31.12.2011р.

установка ИВИ-25 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

осцилограф двопроменевий 10 Мгц С1-96 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

денситометр ДП-30 або еквівалент

1до 31.12.2011р.

ВСЬОГО

9


ПДВ 20%

РАЗОМ


наступна сторінка >>