Розпорядження 10. 11. 2011 смт Нова Ушиця № - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Розпорядження 10. 11. 2011 смт Нова Ушиця № - сторінка №1/1


УКРАЇНА

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


10.11.2011смт Нова Ушиця


563/11-рПро організацію ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, організаціях, установах, підприємствах, навчальних закладах району в 2012 році

На підставі статей 6, 27, частини 3 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників», відповідно до розподілу обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 травня 2010 року № 228/10-р, з метою якісного ведення військового обліку, дотриманням громадянами України військового обов'язку, своєчасного бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та воєнного часу, своєчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов'язаних, які підлягають призову у разі мобілізації, надання допомоги Віньковецько-Новоушицькому об’єднаному районному військовому комісаріату (далі – ОРВК) у проведенні оборонних і мобілізаційних заходів:

1. Рекомендувати сільським, селищному головам, керівникам організацій, установ, навчальних закладів забезпечити:

1.1. Повноту та якість персонально-первинного обліку військовозобов'язаних і призовників на відповідній території, підприємствах, установах, організаціях, у навчальних закладах за правилами і формами, встановленими Міністерством оборони України і Міністерством статистики України і відповідно до наказів Міністерства оборони України від 27 червня 1995 року № 165 «Про затвердження Інструкції з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах» і № 166 «Про затвердження Інструкції з військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування».

1.2. Систематичну звірку відомостей, зазначених в особових картках військовозобов'язаних і призовників, із записами у їх військових квитках і посвідченнях про приписку до призовних дільниць, подання цих карток не рідше одного разу на рік до ОРВК для звірки з обліковими даними військкомату.

1.3. Внесення в 7-денний термін до особових карток військовозобов’язаних і призовників змін стосовно їхнього сімейного та службового стану, місця проживання, освіти і письмового повідомлення про такі зміни ОРВК у визначений ним термін.

1.4. Своєчасне оформлення бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та воєнного часу.

1.5. Доведення в письмовій формі в 7-денний термін до ОРВК інформації щодо військовозобов'язаних і призовників, прийнятих на роботу (навчання) або звільнених з роботи (відрахованих з навчального закладу).

1.6. Перевірку наявності у військовозобов'язаних і призовників у разі прийняття на роботу (навчання) необхідних військово-облікових документів.

1.7. Прийом на роботу (навчання) військовозобов'язаних і призовників тільки після взяття їх на військовий облік у встановленому порядку. Після прийняття на роботу оформляти картку Ф-П-2 та доводити вимоги правил військового обліку в запасі.

1.8. Призначення, переміщення і звільнення працівників, на яких покладені обов’язки щодо ведення обліку військовозобов’язаних і призовників, здійснювати за погодженням із ОРВК.

2. Рекомендувати військовому комісару ОРВК О.Мельнику:

2.1. Забезпечити ведення персонально-якісного обліку військовозобов’язаних і призовників.

2.2. Не рідше 1 разу на рік організовувати звірки військово-облікових документів ОРВК з сільськими (селищною) радами, організаціями, підприємствами, установами, навчальними закладами.

2.3. Спільно з головним лікарем центральної районної лікарні В.Гладій відповідно до затвердженого плану забезпечувати медичний огляд військовозобов'язаних запасу, які призначені на посади військового харчування, продовольчої служби.

3. Рекомендувати начальнику Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області С.Яценку:

3.1. Надавати ОРВК допомогу у прийнятті допризовників на військовий облік, проведенні призову громадян на військову службу (збори).

3.2. Здійснювати контроль за виконанням військовозобов’язаними правил військового обліку та виявленні громадян з числа призовників і військовозобов’язаних, які порушують ці правила і ухиляються від прибуття за викликом у ОРВК.

4. Рекомендувати начальнику районного відділу реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції Ж.Гавінчук у 7-денний строк повідомляти ОРВК про зміну військовозобов'язаними і призовниками прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення), випадки реєстрації смерті військовозобов’язаних, призовників та вилучення військово-облікових документів і пільгових посвідчень.

5. Рекомендувати головному лікарю центральної районної лікарні В.Гладій у 7-денний термін повідомляти ОРВК про всіх військовозобов'язаних і призовників, яких визнано інвалідами.

6. Розпорядження голови райдержадміністрації від 18 листопада 2010 року № 542/10-р «Про організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, організаціях, установах, підприємствах, навчальних закладах Новоушицького району в 2011 році» визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.Перший заступник голови адміністрації О.Московчук