Розпорядження «13» травня 2013 р. №74-р Про затвердження Порядку організації чергування голови, першого заступника голови начальника - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 травня... 1 177.48kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від ­­­­­­­­­­­24... 1 175.28kb.
План заходів Снятинської райдержадміністрації з 17 по 23 червня 2013... 1 87.04kb.
План заходів Снятинської райдержадміністрації з 01 по 07 липня 2013... 1 63.36kb.
План заходів Снятинської райдержадміністрації з 15 по 21 липня 2013... 1 85.22kb.
Про надання інформації На виконання листа першого заступника голови... 1 31.51kb.
Про надання інформації На виконання листа першого заступника голови... 1 32.34kb.
Про надання інформації На виконання листа першого заступника голови... 1 31.57kb.
Про надання інформації На виконання листа першого заступника голови... 1 35.72kb.
Про надання інформації На виконання листа першого заступника голови... 1 28.73kb.
Розпорядження від " 28 " травня 2013 р. №122-р 1 41.32kb.
Про чергування у вихідні та святкові дні 22-24 та 28-30 червня 2013... 1 12.11kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження «13» травня 2013 р. №74-р Про затвердження Порядку організації чергування - сторінка №1/1


УКРАЇНА
ГЕРЦАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
« 13 » травня 2013 р. № 74-р
Про затвердження Порядку організації

чергування голови, першого заступника голови -

начальника управління агропромислового

розвитку, заступника голови, керівника

апарату районної державної адміністрації

на робочих місцях у святкові дні для

вирішення питань, пов’язаних з

ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій
Керуючись частинами 1,4 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2013 року № 254 «Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників і заступників керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій», на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 8 травня 2013 року № 262 «Про затвердження Порядку організації чергування заступників голови обласної державної адміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій»:

  1. Затвердити Порядок організації чергування голови, першого заступника голови - начальника управління агропромислового розвитку, заступника голови, керівника апарату районної державної адміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що додається.

  2. Рекомендувати Герцаївській міській раді та сільським радам району розробити Порядок організації чергування керівників і заступників керівників органів місцевого самоврядування району на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови - начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Є. Матей.

Голова районної

державної адміністрації В. Кришмару

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження районної

державної адміністрації

від 13.05. 2013 №74-р

П О Р Я Д О К

організації чергування голови, першого заступника голови - начальника управління агропромислового розвитку, заступника голови, керівника апарату районної державної адміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій

1. Цей Типовий порядок визначає засади та механізм організації чергування першого заступника голови - начальника управління агропромислового розвитку, заступника голови, керівника апарату районної державної адміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій (далі - чергування), які можуть виникнути у такі дні.

2. Чергування організовується з метою:

2.1. Оперативного прийняття рішень та організації робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

2.2. Організації взаємодії і координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади (далі - органи виконавчої влади) щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Графік чергування затверджується головою районної державної адміністрації не менш як за десять днів до святкових днів, доводиться до відома посадових осіб, які здійснюють чергування, та надсилається обласній державній адміністрації не менш як за п’ять днів до святкових днів.

4. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту апарату районної державної адміністрації;

4.1. У десятиденний термін розробити інструкцію для організації чергування, в якій передбачити:

4.1.1 обов’язки та відповідальність посадових осіб, які здійснюють чергування;

4.1.2 порядок дій та організації взаємодії органів виконавчої влади щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

4.1.3. порядок підготовки та подання звітності про чергування.

4.2. Забезпечувати посадових осіб, які здійснюють чергування, довідниками телефонів керівників і заступників керівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, рятувальних підрозділів, комунальних служб, правоохоронних органів та медичних установ, копією плану реагування районної державної адміністрації на надзвичайні ситуації, класифікатором надзвичайних ситуацій, витягами з нормативно-правових документів, що регламентують порядок реагування на такі ситуації, та іншими документами з питань реагування на надзвичайні ситуації.

5. Посадові особи, які здійснюють чергування, повинні постійно перебувати на своєму робочому місці, підтримувати зв’язок з відповідальною посадовою особою обласної державної адміністрації та організовувати проведення моніторингу стану виконання робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, у межах повноважень районної державної адміністрації.

6. У разі виникнення або загрози виникнення надзвичайної ситуації посадові особи, які здійснюють чергування:

6.1. Організовують інформування Герцаївського районного сектору управління ДСНС України в Чернівецькій області.

6.2. Забезпечують збір оперативного штабу (групи) реагування на надзвичайні ситуації районної державної адміністрації.

6.3. Організовують збирання та обробку інформації про характер надзвичайної ситуації, її масштаби, можливість розвитку та наслідки, наявність жертв і потерпілих.

6.4. Забезпечують обмін інформацією та оповіщення населення, взаємодію районної державної адміністрації щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема з районним сектором управління ДСНС України в Чернівецькій області.6.5. Чергують до збору в повному складі оперативного штабу (групи) реагування на надзвичайні ситуації районної державної адміністрації та забезпечують виконання Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. № 1567.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І. Гологан